Sony Xperia Z3 - Rasprava

poruka: 2.536
|
čitano: 378.793
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Pozdrav raja, zanima me vase misljenje o mobitelu i da li se isplati uzeti ga sad polovnog za 1150kn ?

 

Trenutno imam S3 kojeg koristim vec 2 godine.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.7.2017 16:02 (AdMer12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

Isplati ga se uzet, ali ako je bez ogrebtina ili sve sjeda na svoje mjesto, u smislu onih poklopaca za punjenje i karticu. I cijena bi mogli bit niža...

12 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Uređaj najnormalnije drži korak s vremenom

Nema nikakvu značajniju manu

Ako je u ok stanju ne vidim zašto ne niti ne znam baš koja bolja alternativa bi se dala naći,a da je toliko zaokružena kao Z3

I gledaj malo koliko ti je Z3 povoljniji od Z5 i XZ, a u svakodnevnom korištenju (osim novih težih igra) je praktički isti

 

Dovoljno govori da me je tek S8 ponukao da si razmislim o zamjeni Z3 (no zbog prevelike cijene i nedostatka radia izgleda da ništa od toga). Sad se čeka Sonyev novi flagship u 9.mj s bezel lees ekranom, mislim da bi to bio pravi nasljednik Z3ojke 

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Moja Z3 radi već 3.5 godine,fluidno kao i prvog dana.

Baterija je popustila cca 30-50%, ali izdrži dan i pol ili oko 4h upaljenog ekrana. Najbolji mob koji sam ikad imao.

 

Ako netko ima preporuku za 100% original bateriju, plz neka javi. Ove po Amazonu i Ebayu izgleda da su fake, iako piše Sony.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Pozdrav svima! Imam pitanje..može li se glasovno birati kontakt na Z-trici (D6603). Recimo kažem u mikrofon telefona ili HF kombinaciju slušalica/mikrofon Borko i on mi odbira broj za taj Kontakt?? Nekada davno na Ercssonu sam to mogao! Naravno OS Android.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 10:06 (BoRo94).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

Mozes preko ok google 

 

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
11 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

mišljenje o ROM-u existenz rom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
GSP kaže...

mišljenje o ROM-u existenz rom?

Od onog niaboc79?

Ok složen rom, po meni fora ako ti se neda zezati s xposed-om i gravityboxom

 

Ja bih radije ipak flashao čisti deodexani firmware i onda na njega po redu stavljao kaj mi paše

11 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Donedavno mi se punio normalno za cca 3 h gotovo sad mu treba najmanje duplo vise...baterija i dalje ok...neki dan sam imal i preko 6h sota....samo se dugo puno....punim na magnetni kao i dosad...jos ima garu

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Kaj ak ga uronim u vodu i prestane radit hoce li mi dati novi u garanciji?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

A trebali bi, ali ćeš se načekat. Ja sam ga na pedalini imao usla voda. Nosio ga na servis, reko sam da mi se prolila čaša vode po njemu ( ne smije po garanciji bit slana voda) glavno da su ti oni indikatori za vodu kod flapsa jos žuti tj da se vidi da nije tu usla voda. Uglavnom nakon zakonskih 60 radnih dana sto su ga "pokušavali popraviti" sam dobio novi uređaj sa garancijom od godinu dana. Od tada ga vise ne uranjam u vodu jer mi se neda zajebavat s tim opet, a mislim da je i isteklo godinu dana sad vec haha

[url]http://exclusiveapplications.blogspot.com/[/url]
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Koristi li netko Magisk na Z3?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Odljepio mi se ekran, nista strasno, ali sad me senzor zeza, mislio sam u pocetku da je samo prljavo staklo jer kod poziva mi je stalno crn ekran. Dok nisam skonto da se malo odvojio, nista strasno, ali bi svejedno htio to sredit, jel netko upoznat s time kako bi takvo nesto trebalo popraviti

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

To nema jednostavno. Odkeljit zadnju i prednju stranu, novo ljepilo i zakeljit sve. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

bas ljepilo ili valja i ona traka ljepljiva s obije strane, vidio sam u par videa da Jerry koristi

Alexandar-II
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

Može i ta traka.

14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Odakle bi bilo najbolje nabavit ekran i bateriju, i po kojoj cijeni

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

To si i ja gledam.

Najpovoljnije sam što sam našao je ovo: Ekran i baterija.

U servisima je zamjena ta dva elementa oko 900 kuna. 

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Bas sam maloprije zvao servis za koji imas kupon u ovomjesecnom bugu od 50%, kaze popravak 200 kn, odnosno s popustom 100 kn. Tolka je cijena, kako mi je rekla zenska u servisu i za mjenjanje obije komponente. Tako da je to zapravo i isplativo, ekran i bateriju mozes sam nabavit i donjet

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Sony Xperija Z3 Compact slomljen display. Da li je isplatljivo mijenjati? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Nigga kaže...

Sony Xperija Z3 Compact slomljen display. Da li je isplatljivo mijenjati? 

 

Je ako ne misliš mjenjat mob u dogledno vrijeme, imaš ekran sa obrubom za cca 300kn na aliexpresu, samo pripazi da je 4,6'' a ne 4,3'' verzija jer smradovi znaju podvalit...

11 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
ford eleanor kaže...

Pozdrav svima.

Odnedavno sam vlasnik ovog telefona i već imam problem sa ekranom.

Naime, ne mogu tipkati pojedina slova i brojke na tipkovnici.

Umjesto tog slova koje ja hoću otipka mi slovo koje je naj bliže lijevo ili desno od željenog slova.

Da li je tko imao sličan problem i kako to riješiti?

 To se i meni počelo događati nedavno, nakon 2.5 godine korištenja.

Vjerojatno je digitizer ekrana.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Moj nakon pune 3 godine savršeno radi. Ima već 2 mjeseca kako sam ga dao kćerki koja ne pazi na mobitele kao ja ali i nakon par padova sve je O.K. Prezadovoljna je.

Ja sam prešao na Galaxy S8+ ali Xperiji Z3 skidam kapu do poda.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
ford eleanor kaže...
Toliko je i moj star.
Ima li pomoći?

 Ne znam dali sam zakasnio s odgovorom.

Uzmi si MATIRANU foliju za ekran!
Tako sam ja otklonio na z1c i z5c problem "divljanja" digitizera(toucha).

 

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
RobotTitan kaže...

Ja sam prešao na Galaxy S8+ ali Xperiji Z3 skidam kapu do poda.

 Nešto slično i ja planiram (ako mi financije budu dozvolile naravno) 

Prije S8+ rijetko koji mob me natjerao na prijelaz (iako mi i on ima koju manu...)

Kolko više (ako je više) SOT dobiš na S8 u odnosu na Z3 dok je bila tak realtivno friška (baterija gube kapacitet s godinama)?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
speedy56 kaže...
RobotTitan kaže...

Ja sam prešao na Galaxy S8+ ali Xperiji Z3 skidam kapu do poda.

 Nešto slično i ja planiram (ako mi financije budu dozvolile naravno) 

Prije S8+ rijetko koji mob me natjerao na prijelaz (iako mi i on ima koju manu...)

Kolko više (ako je više) SOT dobiš na S8 u odnosu na Z3 dok je bila tak realtivno friška (baterija gube kapacitet s godinama)?

 Zaista nisam ozbiljnije mjerio ali otprilike su tu negdje. Baterija na S8+ je isto odlična ali nebi se usudio sa sigurnošću reći da je bolja od one koju je imala Z3 kad je bila nova. Naime, puno veći skok za mene je bio sa Xperie P (koja je isto izvrstan mobitel i još ju nakon 5 godina koristim kao drugi mobitel) na Xperiju Z3 nego što je sa Z3 na Galaxy S8+.

Da se razumijemo, S8+ je za mene vrh što se mobitela tiče ali i da sam ostao na Z3 nebi puno propustio.

12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
RobotTitan kaže...

Da se razumijemo, S8+ je za mene vrh što se mobitela tiče ali i da sam ostao na Z3 nebi puno propustio.

 Da, to si i ja mislim svaki put kad skužim kolko se Z3 dobro drži 

Ne znam, ako fakat uzmem S8+ i ak nakon kaj ga sredim kak sređujema android (debloat, xposed plus svi nužni moduli....) i dobim 6-7h sot-a svoje upotrebe, ja bum zadovoljan

Naravno, AKO ću ga moći nabaviti 

9 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Evo proslo je 3 i kusur godine odkad je u mom vlasništvu i mogu reći isto tako da je mob jedan od najboljih koji sam dosad imao, iako se pokvarilo par stvari na njemu poput aux utor ne radi nikako ne prepoznaje, potrgao se poklopac od microusba i imam problema sa ghost touchom po ekranu kao sta su i kolege iskusile, ali sta je sve pretrpio i kakve fotke dan danas radi to je zvijer. 

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Filip720 kaže...

Evo proslo je 3 i kusur godine odkad je u mom vlasništvu i mogu reći isto tako da je mob jedan od najboljih koji sam dosad imao, iako se pokvarilo par stvari na njemu poput aux utor ne radi nikako ne prepoznaje, potrgao se poklopac od microusba i imam problema sa ghost touchom po ekranu kao sta su i kolege iskusile, ali sta je sve pretrpio i kakve fotke dan danas radi to je zvijer. 

Ja sam stavio novi poklopac,jedino jos utor za slusalice popravit....Trebalo je i neko vrijeme da se skine tanki sloj na kameri koji se ljustio (iz nepoznatog razloga),al nakon toga sve pet...

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Jel itko od vas probao Screen mirroring na laptop preko wifija?

Meni se pojavi slika na laptopu, u pitanju je lenovo s windows 10-om, radi nekoliko sekundi, i onda kad mrdnem misem preko ekrana mobitel smrzne,

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice