Sony Xperia Z3 - Rasprava

poruka: 2.536
|
čitano: 378.643
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Ma Nougat niti nije tako veliki skok u odnosu na Marshmallow, bez problema se i dalje koristi MM.

Multiwindow se može složiti i na MM-u, double tapp za recents tipku ima u Gravitiyboxu, nove quicksetttingse se može dobiti Andoird Nify modulom... Jedino kaj bi bilo korisno je data saver kao u Chromeu, ali pošto mi je promet jedino kritičan ljeti (i onda uzmem dodatan paket) to me toliko ne muči

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Ljudi, kakav je taj Xperia XZ u odnosu na ostale flagshipove poput Galaxy S7 i sl.?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Ovo mi se počelo pojavljivati. To neki virus ili?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Arabarran kaže...
Ovo mi se počelo pojavljivati. To neki virus ili?

 

to su ti reklame ako imaš ES File Explorer File Manager besplatnu inačicu

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662
13 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

dal ima ovako neki fora wallpaper za Z3 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava
No me interesa nada!
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Lepy kaže...

Ljudi, kakav je taj Xperia XZ u odnosu na ostale flagshipove poput Galaxy S7 i sl.?

 Imam ga.Najbolji smartphone expirience ikad, nakon cijelog niza HTC flagshipova.Samsung ne mogu smisliti pa ih nisam ni uzimao u konsideraciju.Izbor je bio između iPhone 7 i XZ, i mogu reći da sam dobro odlučio.

Dizajn, performanse, baterija, kvaliteta izrade - baš SVE je za peticu čistu.

12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
marinn95 kaže...

 Ovaj Tapet nije loša stvar, imao sam ga kratko vrijeme, ali onda sam ga maknuo. Fora je ako se stavi da sam mijenja wallpaper

15 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Točno to, sam ih generira, ako ti se ne sviđa, samo makneš da ti ne pokazuje takve ili slične.

No me interesa nada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
tormento kaže...
Arabarran kaže...
Ovo mi se počelo pojavljivati. To neki virus ili?

 

to su ti reklame ako imaš ES File Explorer File Manager besplatnu inačicu

 Da, onda je to.

 

16 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

Poz, imam mali problem sa Z3 c, supruga je nešto čačkala sa "do not disturb" opcijama i sad nikako ne mogu dobiti zvuk poziva, svi ostali tonovi rade, dakle sms, viber facebook, youtube, video, itd sve šljaka samo pozivi nemaju zvuka. Probao sam sve živo i ne mogu provaliti u čemu je prolem, imate li kakav savijet kao to riješiti? Android je 6.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Isto sam jako zadovoljan sa z3 i ne mislim kupovat drugi uskoro,ali zadnjih mjesec dana me jako baterija pocela zezat i telefon mi se puno vise grije nego prije,reko ajde 2 god proslo pa bat gotova posto ne pazim na nju bas,evo dns bas pljunuo 300kn za stavljanje nove ali ne primjetim neku drasticnu razliku,izdrzljivost nije ni blizu kao na pocetku kad sam kupio mob...da resetiram mob na tvornicke postavke,jel mozda previse ovih nepotrebnih aplikacija radi u backgroundu? Clean master mi svako malo izbacuje da se CPU pregrijava...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Prvi korak, deinstaliraj Clean Master.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Ima neki volume boost za Z3 na MM-u? Ne znam, nekako mi se zvučnik čini tih, pogotovo u usporedbi s S7, iphone 6, itd... :/

Tražio sam po xda, ali nisam nešto posebno našao

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Ne mogu vjerovati da SOT sa vremenom ne opada skoro nista... :D
Kombinacija mobilnog neta i wifi-ja stalno "on", igra se poker i dominations. Koristit cu ga dok ne izdahne, stvarno nema potrebe za nadogradnjom uredaja. :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
deepshitcro kaže...
Koristit cu ga dok ne izdahne, stvarno nema potrebe za nadogradnjom uredaja. :D

 Slažem se, jedino kaj me privlači od ovih novijih, odn. ovih koji će izači ove godine je manje mesa oko ekrana, odn. veći ekran u istim dimenzijama 

12 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Dragi kolege vlasnici, nakon god dana posjedovanja ove pile napokon sam skužil kako očistiti zvučnike... 

Sjećam se da je tu netko govorio o onom malo usisavacu...

 

Jednostavno s mobom po mlaz vode i vodu koja uđe prema zvučnicima potegnuti ustima van, tako otiđe i ta prašina. Tako sam napravio i ko novi su 

 

I tako je otkrivena topla voda 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 15:06 (speedy56).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Momci jel netko od Vas rastavljao i sastavljao mobitel?

 

Ako jeste jel imate možda preporuku za dobro ljepilo? Ovo koje imam nije dobro i odvaja se ekran od kućišta..

Live and let live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
cecenac kaže...

Momci jel netko od Vas rastavljao i sastavljao mobitel?

 

Ako jeste jel imate možda preporuku za dobro ljepilo? Ovo koje imam nije dobro i odvaja se ekran od kućišta..

 https://www.replacebase.co.uk/sony-xperia-z3-battery-cover-and-lcd-bonding-adhesive-glue-frame-gasket-set-original-7477-p/

12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Prije nekoliko dana pojavila se žuta/smeđa mrlja u gornjem desnom uglu telefona. Mobitel nije udaren, niti je bio u kontaktu s vodom i sl...zna li tko o čemu se radi? Kupljen je u 12/2015., dakle još je pod garancijom.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

ljepilo popustilo vjerojatno od vrućine. Odnesi ga na servis jer će ti se odvojiti staklo ka i meni i ekran će poceti zezati  

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
11 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
cosmo28 kaže...

Prije nekoliko dana pojavila se žuta/smeđa mrlja u gornjem desnom uglu telefona. Mobitel nije udaren, niti je bio u kontaktu s vodom i sl...zna li tko o čemu se radi? Kupljen je u 12/2015., dakle još je pod garancijom.

 

 

 Radi se točno o tvorničkoj grešci, konkretno je problem LOCA ljepila koje se nalazi između lcd-a i digitizera. Na tom djelu je tog ljepila malo više tako da pritišće sam lcd zbog čega je i tako žuto.  Imao sam isti slučaj kao i ti.. Slao na garanciju i dobio zamjenu ekrana i kućišta.

 

Edit: evo i moj post vezano xa to na xda https://forum.xda-developers.com/z3/help/yellow-spot-screen-t3182816

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 1:44 (Robilad).
13 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

 zanima me kako na Facebook Messenger aplikaciji namjestiti stavku "moj dan" (my day) da vidim fotografije ostalih prijatelja te da stavljam svoje, pošto po defaultu nemam te mogućnosti...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Danas me tražilo da ažuriram Super SU i sad mi mobitel ide u loop
Jel to mogu kako popraviti bez da flasham ponovo sve? Ne bi htio izgubit podatke koji mi nisu na kartici

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Arabarran kaže...

Danas me tražilo da ažuriram Super SU i sad mi mobitel ide u loop
Jel to mogu kako popraviti bez da flasham ponovo sve? Ne bi htio izgubit podatke koji mi nisu na kartici

Dogodila mi se ista stvar... Ako imas recovery mozes jednostavno opet flashati ROM koji imas, bez factory reseta/ brisanja podataka. Ako ne, bojim se da ces morati preko flashtoola citav postupak i izgubit ces podatke s interne memorije... ja sam izgubio citav vikend na zajebanciju s tim.

15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Minneyar kaže...
Arabarran kaže...

Danas me tražilo da ažuriram Super SU i sad mi mobitel ide u loop
Jel to mogu kako popraviti bez da flasham ponovo sve? Ne bi htio izgubit podatke koji mi nisu na kartici

Dogodila mi se ista stvar... Ako imas recovery mozes jednostavno opet flashati ROM koji imas, bez factory reseta/ brisanja podataka. Ako ne, bojim se da ces morati preko flashtoola citav postupak i izgubit ces podatke s interne memorije... ja sam izgubio citav vikend na zajebanciju s tim.

 Uspio sam preko recoverya se vratiti natrag na Kitkat, ali sada ne mogu flashati ROM. Jel treba kakav postupak obaviti prije flashanja? Ja sam prbao flashati direkt preko ovog KK koji mi se vrati, ali Flashtool jednostavno neće da radi...

12 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Preporucam da slijedis ovu uputu. Ja sam stavio na kraju ovaj ROM sada 6.0.1 , a prije sam imao 5.1.1 SliM. Sve u svemu na Lollipopu sam imao bolje iskustvo, taj android postaje sve gori sa svakim novim updateom, battery life sve losiji, ogranicenost sve veca... Ali taj ROM nije vec dugo updejtan i na njemu mi je doslo do bootloopa sa novim SuperSU updateom. Na ovom trenutnom MM romu su prosli normalno updejtovi.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Minneyar kaže...

Preporucam da slijedis ovu uputu. Ja sam stavio na kraju ovaj ROM sada 6.0.1 , a prije sam imao 5.1.1 SliM. Sve u svemu na Lollipopu sam imao bolje iskustvo, taj android postaje sve gori sa svakim novim updateom, battery life sve losiji, ogranicenost sve veca... Ali taj ROM nije vec dugo updejtan i na njemu mi je doslo do bootloopa sa novim SuperSU updateom. Na ovom trenutnom MM romu su prosli normalno updejtovi.

 Nikako mi Flashtool nije htio učitati ROM, pa sam odustao i skinuo službeni preko PC Companiona..... ne da mi se gubit vrijeme sada na to. Hvala ti svejedno.

12 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Flashtool ima neki bug u najnovijoj verziji da uopce ne vidi .ftf fileove, prelose. A starija verzija se nemre skinut sa sluzbene stranice jer su mrtvi linkovi. To je i bio jedan od razloga zasto mi je trebalo valjda 6 sati zajebancije da sve poslozim :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Pa, to da! Skinuo sam vljda 3 ROM-a i niti jedan nije vidio, čak niti službeni preko Xperi. Furat ću sada ovako dok me bloatware ne počne žešće živcirati

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice