Sony Xperia Z "Pomoć molim" zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 4.088
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sony Xperia Z "Pomoć molim"

Imam jedan problem,prije par tjedana mobitel (xperia z) mi je zablokirao kad sam htio otvoriti sms,pritom se zagrijao i zgasio.Nakon toga se resetirao i kad bi se digao os i usao do toga da upises pin ponovo bi se zbleso i tako u nedogled (a pri tome je kuhao ko lud).Vec sam vidio servis,al sam se sjetio kako uci u safe mode (gdje je uredzaj radio normalno).Napravio sam ajmo rec neki backup dokumenata,imenika i napravio factory reset. Nakon toga mob je proradio(sada jos uvjek sljaka ok).Poslije se jos dvaput smrzo dok sam bio na netu al je nakon toga usao u mob normalno,samo sto se poceo grijat(nije neka toplinu da mos pec jaja na njemu,nego tolko da me zivcira).Dok je u standby-u sve ok al kad ga koristim temperatura dode do nekih 23-26 C,a kad sam na netu(3g ili edge) doslepa do 32-33C (slika ispod).Bitno je za napomenuti da se prije nije grijao jedino dok sam nekaj zahtjevnije haklao. Pa bih molio ako netko od vas koji koriste xperiu z zna koja je normalna temperatura za rad moba i dali bi se trebao zabrinjavat ??Pa da ga dam na servis dok jos imam garanciju. Unaprijed HVALA

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z "Pomoć molim"

Ja sam ga imao mj dana ali nisam imao nikakvih problema . Na tvom mjestu prvo bi nazvao servis te se konzultirao s njima. Garu vjerujem da imas pa ne brigaj. Inace imas temu za XZ pa to rjesavaj tamo . 

Sretno : )

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia Z "Pomoć molim"
Frk kaže...

Imam jedan problem,prije par tjedana mobitel (xperia z) mi je zablokirao kad sam htio otvoriti sms,pritom se zagrijao i zgasio.Nakon toga se resetirao i kad bi se digao os i usao do toga da upises pin ponovo bi se zbleso i tako u nedogled (a pri tome je kuhao ko lud).Vec sam vidio servis,al sam se sjetio kako uci u safe mode (gdje je uredzaj radio normalno).Napravio sam ajmo rec neki backup dokumenata,imenika i napravio factory reset. Nakon toga mob je proradio(sada jos uvjek sljaka ok).Poslije se jos dvaput smrzo dok sam bio na netu al je nakon toga usao u mob normalno,samo sto se poceo grijat(nije neka toplinu da mos pec jaja na njemu,nego tolko da me zivcira).Dok je u standby-u sve ok al kad ga koristim temperatura dode do nekih 23-26 C,a kad sam na netu(3g ili edge) doslepa do 32-33C (slika ispod).Bitno je za napomenuti da se prije nije grijao jedino dok sam nekaj zahtjevnije haklao. Pa bih molio ako netko od vas koji koriste xperiu z zna koja je normalna temperatura za rad moba i dali bi se trebao zabrinjavat ??Pa da ga dam na servis dok jos imam garanciju. Unaprijed HVALA

Neznam ali po ovome sto si napisao da ti temperatura dodje do 32-33, nevidim tu nikakav problem? mislim to nije, niti se nemoze nazvati pregrijavanjem.to je sasvim normalna radna temperatura moba, cak bi rekao da ti je ispod minimuma.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 18:21 (Robilad).
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z "Pomoć molim"

Ako je to normalna temperatura onda ok,jer nisam prije tog smrzavanja primjetio da se grije.Cak sam po netu trazio neku minimalnu (standardnu) radnu temperaturu,pa nisam naisao na nis konkretno.Imam ga nekih 5 mj. Pa mi je to malo cudno,a mozda i pretjerujem.Samo sam htio da vidim jel je netko imao nes slicno i jer to normalno za takve mobitele.

13 godina
offline
Sony Xperia Z "Pomoć molim"

Mislim da se svi smartfoni znaju zagrijati. Bratov i moj L9 se zna nakon dužeg vremena igranja zagrijati na 30-33°C. Mamin HTC Desire HD (malo je slabiji) zagrije se nakon surfanja ili pričanja na telefon tako da ti je to najnormalnija stvar.

 

Jaki smartfoni se mogu i malo jače zagrijati, to je normalno zbog toga što imaju dosta jake komponente koje vucu dosta baterije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Sony Xperia Z "Pomoć molim"
TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice