Sony XPERIA M, pomoc

poruka: 3
|
čitano: 1.539
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony XPERIA M, pomoc
Znaci imam xperiu M i onda se odjednom ugasilasamaodsebe dok sam skidao neke teme i slicno koje su podrzane od strane sonya, kada ga upalim dode do t-mobile djla. Odnisno pali se, zavibrira, krene ono SONY, pa XPERIA, onda ona svjetla i na kraju t-mobile na cemo ostane i ne nastavlja. Molim pomoc probao sam hard reset sa gumbom za zakljucavanje i stisavanje zvuka i samo sa tipkom za utisavanje zvuka. Također kada ga spojim na komp cujem zvuk od strane windowsa da ga je prepoznao ali ga ne vidim pod uređajima niti na spny pc companiomu. Molim ako netko zna rijesenje da mi pomogne :)
Heroes, HIMYM, TBBT <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony XPERIA M, pomoc
Applovac kaže...
Znaci imam xperiu M i onda se odjednom ugasilasamaodsebe dok sam skidao neke teme i slicno koje su podrzane od strane sonya, kada ga upalim dode do t-mobile djla. Odnisno pali se, zavibrira, krene ono SONY, pa XPERIA, onda ona svjetla i na kraju t-mobile na cemo ostane i ne nastavlja. Molim pomoc probao sam hard reset sa gumbom za zakljucavanje i stisavanje zvuka i samo sa tipkom za utisavanje zvuka. Također kada ga spojim na komp cujem zvuk od strane windowsa da ga je prepoznao ali ga ne vidim pod uređajima niti na spny pc companiomu. Molim ako netko zna rijesenje da mi pomogne :)

To mi sve govori da je zabrickan uređaj.

 

Prouči LINK možda pomogne.

Sony Z1 kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
offline
Sony XPERIA M, pomoc

Hvala ali mi nista nije pomoglo {#}

 

Doduse upalio se na krato bio neznam kako niti zasto i stavio sam ga na punjenje kad sam pa opet pogledao za par minuta opet je bio na tmobile znaku.....

Heroes, HIMYM, TBBT <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice