Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

poruka: 33
|
čitano: 9.374
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Molim moderatore da me ne preusmjeravaju na hrpu tema od ova 2 mobitela jer me zanimaju baš njihove prednosti i nedostatci. Hvala.

Kao prvo sada sredinom mjeseca namjeravam kupiti jedan od ovih mobitela u T-Mobileu na pretplati, razlika u cijeni je neznatna, tako da novac nije u pitanju, samo nisam pametan koji da uzmem.

 

Sony Ericsson Xperia Arc:

- ljepša od HTC Sensationa

- ekran podjednak sa HTC-om, ako ne i bolji

- dobivam instalitanu navigaciju T-Wisepilot

- duže traje baterija

- mislim da je i kamera i snimanje bolje (jer znam da Sony Ericson ima najbolje kamere na tržištu u mobilnim uređajima)

 

HTC Sensation:

- više rama u odnosu na Arc (512Mb naspran 768 Mb)

- jači procesor u odnosu na Arc (1GHz jednojezgreni naspram 1.2 GHz dvojezgrenog)

- više interne memorije u odnosu na Arc (320 Mb naspram 1GB)

 

Tj. Sensation dobiva Arc u hardware-u. Sad to ne znači da Sensation radi brže i bolje od Arca, čak štoviše čitao sam da se dešava suprotno da je Arc čak malo i brži i da glađe radi. Sad se postavlja pitanje da li će meni koji igram igrice i video od zahtjevnijih radnji na mobitelu značajno utjecati ova razlika u hardware-u ili neće. Kao što ste mogli zaključiti do sada više se priklanjam Sony Ericsson Xperia Arc-u jer sam do sada koristio pozamašan broj njihovih mobitela i uvijek sam bio zadovoljan sa dobivenim, ali sad su mobiteli krenuli putem kompjutera i sada stalno izlaze neki novi sa jačim procesorom, sa više rama, itd. Molim za iskreni savijet šta je stvarno bolje bez obzira šta ja preferiram jer će mi to ipak biti mobitel za idućih godinu i pol.

 

Evo tu i glasajte koji bi mob odabrali, ali molim vas da i prokomentirate zašto. Hvala.

9 Sony Ericsson Xperia Arc
22 HTC Sensation
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Moj glas ide na Sensation.

 

Zasto, iz dva razloga...prvo je taj sto mi brat ima Xperiu X10 i znam koliko cesto kuka kako SE ima slabu podrsku, nekoliko mjeseci zaostaje sa nadogradnjama u odnosu na ostale proizvodjace...telefon priliko scrolanja kroz ekrane ima mali lag prilikom scrolanja kroz ekrane koji moze nekad iznervirati...drugi razlog je hardwer, kako si sam rekao...sad dolazi Ice Cream koji ce vise biti optimiziran za dual core procesore pa gledaj i s te strane je htc u prednosti. Arc je daleko najljepsi telefon trenutno, sto jest jest ali nije sve u izgledu {#}

 

Mi ti mozemo dati razloga za ili protiv ali odluka ce biti na kraju tvoja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Arc nema dual core cpu (ako se ne varam) te ima samo 320 mb interne memorije naspram 1 gb koliko ima sensation (iako nekima ni 1gb nije baš dovljno). Ostalo si već rekao, moj glas ide Sensation-u.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 9:20 (Kordy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
malina22 kaže...

Greška, sam sam sebe citirao...jos mi alkohol nije ispario iz glave...{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 9:21 (malina22).
14 godina
online
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Ne znam baš da se Arc može uspoređivat sa X10, ali što se tiče podrške to sam i ja čuo, da im je malo u banani. {#}

Ali sa druge strane susjed mi ima HTC Desire i to VIP-ov i dan danas nije dobio update i dalje je na Froyu što je po meni debelo razočaravajuće.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 9:33 (MasterOfDisaster).
16 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Jedno je X10, a sasvim drugo su nove Xperie. Play, Arc, Ray, Mini, Mini Pro, svi dobivaju odlične updateove, i to redovito i na vrijeme.

Arc je i puno jeftiniji od Sensationa. A brzina i nije velika razlika. Što će biti kada dođe ICS je pitanje.

Ja bi naveo dvije prednosti Sensationa, a to su kvaliteta izrade (fizička), te Sense sučelje. Ostale stvari nisu prednost.

14 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
Dachande kaže...

Jedno je X10, a sasvim drugo su nove Xperie. Play, Arc, Ray, Mini, Mini Pro, svi dobivaju odlične updateove, i to redovito i na vrijeme.

Arc je i puno jeftiniji od Sensationa. A brzina i nije velika razlika. Što će biti kada dođe ICS je pitanje.

Ja bi naveo dvije prednosti Sensationa, a to su kvaliteta izrade (fizička), te Sense sučelje. Ostale stvari nisu prednost.

Potpis!
Nove Xperie dobivaju redovito updateovo i stalni se ispravljaju neki sitni bugovi ili nesto...

Moj glas ide Arcu - redoviti update, SE je SE, kao sto si napisao, nikad me nije razocarao - dok sada imam nokiu koja je debelo razocarenje poslje 3 SE

+ jako ljepi, bolji ekran od HTCa, i po meni, najvaznije - kamera! trenutno nema jace kamere (osim mozda nokie n8)

a u brzini se navodno, prevelika razlika ne osjeti ... tj. ne osjeti se da arc ima jednojezgreni CPU , a htcs sensation dvojezgreni (mozda u multitaskingu i nekim igricama, i net, ali ja osobno za 20% brzi mobitel u programima nebi dao duplo vise novaca)... Navodno da je soft. bolje "napisan" i preradeni android od SE je bolje ispeglanij nego onaj na HTCu...

 

jedini plus za HTC je sense, ali meni to uopce nije nesto ...

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
x360gamer kaže...

Potpis!
Nove Xperie dobivaju redovito updateovo i stalni se ispravljaju neki sitni bugovi ili nesto...

Moj glas ide Arcu - redoviti update, SE je SE, kao sto si napisao, nikad me nije razocarao - dok sada imam nokiu koja je debelo razocarenje poslje 3 SE

+ jako ljepi, bolji ekran od HTCa, i po meni, najvaznije - kamera! trenutno nema jace kamere (osim mozda nokie n8)

a u brzini se navodno, prevelika razlika ne osjeti ... tj. ne osjeti se da arc ima jednojezgreni CPU , a htcs sensation dvojezgreni (mozda u multitaskingu i nekim igricama, i net, ali ja osobno za 20% brzi mobitel u programima nebi dao duplo vise novaca)... Navodno da je soft. bolje "napisan" i preradeni android od SE je bolje ispeglanij nego onaj na HTCu...

 

jedini plus za HTC je sense, ali meni to uopce nije nesto ...

Samo nije razlika u duplo više novaca nego neznatna, 200-300kn.

Imao sam sličnu dilemu no ne odbacio sam Arc-a, mislim da je možda čak bolje uzet Galaxy S i9000 (to sam samo bubno, nisam ih baš uspoređivao, dođe 800kn na 2 godine pretplate, total S i 18 000 bodova)


Razlozi: Sensation je noviji i bit će dulje podržan, dual core procesor, sense 3.0 (uskoro 3.5) i qHD rezolucija.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 14:51 (Hyperion).
14 godina
online
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
Hyperion kaže...
x360gamer kaže...

Potpis!
Nove Xperie dobivaju redovito updateovo i stalni se ispravljaju neki sitni bugovi ili nesto...

Moj glas ide Arcu - redoviti update, SE je SE, kao sto si napisao, nikad me nije razocarao - dok sada imam nokiu koja je debelo razocarenje poslje 3 SE

+ jako ljepi, bolji ekran od HTCa, i po meni, najvaznije - kamera! trenutno nema jace kamere (osim mozda nokie n8)

a u brzini se navodno, prevelika razlika ne osjeti ... tj. ne osjeti se da arc ima jednojezgreni CPU , a htcs sensation dvojezgreni (mozda u multitaskingu i nekim igricama, i net, ali ja osobno za 20% brzi mobitel u programima nebi dao duplo vise novaca)... Navodno da je soft. bolje "napisan" i preradeni android od SE je bolje ispeglanij nego onaj na HTCu...

 

jedini plus za HTC je sense, ali meni to uopce nije nesto ...

Samo nije razlika u duplo više novaca nego neznatna, 200-300kn.

Imao sam sličnu dilemu no ne odbacio sam Arc-a, mislim da je možda čak bolje uzet Galaxy S i9000 (to sam samo bubno, nisam ih baš uspoređivao, dođe 800kn na 2 godine pretplate, total S i 18 000 bodova)


Razlozi: Sensation je noviji i bit će dulje podržan, dual core procesor, sense 3.0 (uskoro 3.5) i qHD rezolucija.

Da i kod mene bi bila razlika od 300 kn koja nije velika, također imam 18000 bodova. Hvala na savijetu.

14 godina
online
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Vidim da je moje pitanje otišlo  u očekivanom smjeru a to je HTC Sensation radi jačeg hardware-a. Naravno da bi volio još komentare vlasnika ovih dvaju mobitela, te da stvarno iz prakse navedu pozitivne, ali i negativne stvari. Još jedno hvala radi korisnih savijeta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
MasterOfDisaster kaže...

Vidim da je moje pitanje otišlo  u očekivanom smjeru a to je HTC Sensation radi jačeg hardware-a. Naravno da bi volio još komentare vlasnika ovih dvaju mobitela, te da stvarno iz prakse navedu pozitivne, ali i negativne stvari. Još jedno hvala radi korisnih savijeta.

Ne posjedujem niti jedan mob od ta dva ali po mojem mišljenju jedina prednost kod xperie je dizajn, ništa drugo.

13 godina
protjeran
offline
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Iako favoriziram Arc i predobro izgleda i ima predobru kameru i predobar je kako god okreneš i sve stoji.. Opet se moram složiti da je Sensation bolji uređaj..

 

Imao sam Arca par dana na korištenju.. Prelijepo izgleda, stvarno jedan od najljepših mobitela koje sam vidio.. Elegantan, odličan zaslon.. Leti po izborniku..

Sensation ima puuno bolju podršku na xda i to je razlog zbog kojeg bi uzeo Sensationa, a ne Arc-a.. Da Arc ima takvu podršku na xda - bez razmišljanja bi uzeo Arc ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Evo kupio sam Sony Ericsson Xperia Arc i stvarno sam zadovoljan. Mob radi ko zvijer, ekran je pre bolestan, vidi se na suncu bez problema za razliku od susjedovog koji ima HTC Desire sa amoled ekranaom i Arc je neusporedivo bolja i po ekranu a i po svemu drugom. Htc Sensation ne znam kada bi dočekao pošto ga u T-Mobileu nema već dugo i ne zna se kada će doći. Eto pa sad prodajem Samsung Galaxy Ace star 4 mjeseca sa garancijom od 2 godine za 1400 kn.Link je tu http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-samsung-galaxy-ace/119099.aspx

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Zasto Sense uzimate ko plus, UI ko UI,nist posebno,dapace,jako naporan i dosta papa performansi.

Slozite si Widgete,Go Launcher EX i to je to,Sense je banana.

 

Ali,Sensation je puno puno bolji mobitel nego ARC i mislim da nam smisla ni usporedivati,jedni ARC S,koji ima 1.4Ghz procesor,to vec moze konkurirat,no ovako ne.

 

HTC Sensation all the way...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Ja sam samo tražio savijet oko kupnje koji sam i dobio, ali šta to sve vrijedi kad od HTC Sensationa ni S u T-Centrima. A što se tiče usporedbe ne slažem se sa tobom jer su to dva top mobitela od dvije top firme, tako da ta tvoja izjava pada u vodu. Bez ljutnje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Nema veze kad je mobitel inferioran Sensationu.

Ti se uvjeravaj u sto hoces,no cinjenica je da je Sensation jedan od najboljih mobitela vani,a Xperia Arc,eto,tek tolko.

Naprosto mu ne konkurira,sto god ti rekao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
BMK kaže...

Zasto Sense uzimate ko plus, UI ko UI,nist posebno,dapace,jako naporan i dosta papa performansi.

Slozite si Widgete,Go Launcher EX i to je to,Sense je banana.

 

Ali,Sensation je puno puno bolji mobitel nego ARC i mislim da nam smisla ni usporedivati,jedni ARC S,koji ima 1.4Ghz procesor,to vec moze konkurirat,no ovako ne.

 

HTC Sensation all the way...

Zar Arc s nije obicni arc sa novim kernelom.Arc ide do 1.9 sa custom kernelom

14 godina
online
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
BMK kaže...

Nema veze kad je mobitel inferioran Sensationu.

Ti se uvjeravaj u sto hoces,no cinjenica je da je Sensation jedan od najboljih mobitela vani,a Xperia Arc,eto,tek tolko.

Naprosto mu ne konkurira,sto god ti rekao.

Da se razumjemo je ne govori da SE Xperia Arc jača i bolja od HTC Sensationa nego samo da je za sada još nepotreban takav hardware u mobu, jer ga nemaš na što iskoristit. Za godinu dana možda, super stvar je što ima više rama i više prostora za pohranjivanje na uređaj i to su meni jedine prednosti tog uređaja. Što se tiče procesora on je zasebna priča, za današnje uvijete totalno nepotreban jer ja stvarno ne znam koliko aplikacija za mob koristi 2 jezgre to je u pravom smislu zaživilo na kompu a ni blizu na mobitelima, jedino za šta koriste te dvije jezgre je da se manje troši baterija i tu je prednost. Ekran je mislim bolji na Arcu iz jednostavnog razloga a to je da je Arcov ekran mnogo bolji od HTC Disareovog koji ima amoled ekran, a Sensation ima LCD i u mnogim recenzijama na netu možš viditi da mu ekran i nije nešto. Nastranu sve HTC Sensation je bolji uređaj od Xperie Arc ali ne i toliko da je neusporedivo, jedino ako si HTC fan koji vidi samo HTC i ništa drugo.

16 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Ne kuzim zasto mislis da je puno puno bolji?

Razlika u dual coreu se trenutno skoro ni ne primjeti.

Kamera nije nista bolja od Xperie. Ekran ima malo vecu rezu, ok.

 

Da, bolji je. Ali nije puno bolji. A i u svakodnevnim situacijama je malo bolji.

Mozda Sensation XE sad kad dodje sa Beats Audiom, brzim procom i jacom baterijom.

15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
Dachande kaže...

 

Da, bolji je. Ali nije puno bolji. A i u svakodnevnim situacijama je malo bolji.

Mozda Sensation XE sad kad dodje sa Beats Audiom, brzim procom i jacom baterijom.

XE se ne isplati, obični sensation modaš u XE za čas posla, a bateriju naručiš sa ebay-a koja ima veći kapacitet od ove u XE-u.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
Moj glas ide SGS2.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
online
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
Mitch kaže...
Moj glas ide SGS2.

Legendo kak si uopće došao na SGS2. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Imam LG O2X,nisam nikakav fanboy.

 

Naprosto se ne isplati i to je to.

Je lijepa i sve al ce za 4mj izgubit pun k na cijeni,a razlika u dual coreu se ITEKAKO osjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
MasterOfDisaster kaže...
Mitch kaže...
Moj glas ide SGS2.

Legendo kak si uopće došao na SGS2. {#}

Zato sto je daleko bolji od oba uredaja (od sensationa malo manje od daleko).

A posto uzimas u T-mobile pretplati i ako novac nije bitan onda ne znam zasto ne.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
BMK kaže...

Imam LG O2X,nisam nikakav fanboy.

 

Naprosto se ne isplati i to je to.

Je lijepa i sve al ce za 4mj izgubit pun k na cijeni,a razlika u dual coreu se ITEKAKO osjeti.

Pa Arc je bolji i od tvog 2X tako da nema veze sto je dual core...

Osobno mislim da su oba mobitela super, probao sam oba. OP nisi pogriješio sto si kupio Arc

pwn too much... http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/agent_00klc/stats/235876928/pc/
14 godina
online
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
Mitch kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Mitch kaže...
Moj glas ide SGS2.

Legendo kak si uopće došao na SGS2. {#}

Zato sto je daleko bolji od oba uredaja (od sensationa malo manje od daleko).

A posto uzimas u T-mobile pretplati i ako novac nije bitan onda ne znam zasto ne.

Nisam rekao da novac nije bitan nego da nije velika razlika u novcu između HTC sensationa i Xperie Arc. No ja sam već kupio Arc jer se ne zna kada će uopće HTC Sensation doći. A SGS2 košta do bola na pretplati i nikada ne bi dao toliko para za mobitel.

15 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Evo ja sam vlasnik X10, imam ga već malo više od godinu dana. Istina da su iz SE jako jako slabo davali update-e, ali svaki update koji je došao, radio je skoro pa savršeno. Meni je uvijek bilo čudno kako to da na desire-u "šteka" Android,a na X10 radi puno uglađenije.Inače SE je jedini koji je slušao korisnike i bacio update za svoje mobitele kako su korisnici zahtjevali.

 

SE radi najbolju customizaciju Android-a i na njihovim telefonima radi sve po defaultu uvijek dobro, s malo ili bez bugova. Što se tiče Android-a (po defaultu) SE+

Ali opet HTC ima "jaču" zajednicu, i ako se voliš igrati sa ROM-ovima, može se naći ROM koji će raditi isto tako s malo ili bez bugova.

O izgledu ne moramo uopće govoriti, tu su SE telefoni uvijek na samom vrhu, uvijek drugačiji od drugih SE+

Hardware, tu SE uvijek malo "štuca" za drugima. Isti razlog zašto im SW kasni, kasni im i HW. Vole jako i dugo testirati i peglati probleme, tako da dugo dok ih većinu ne ispeglaju. Dok su oni gotovi s time, već im je HW zastario (s obzirom na brzinu mobilne tehnologije danas), to im se dogodilo sa ARC-om. Tu HTC dobiva čak dva boda od mene HTC ++

 

Moja preporuka je HTC (iako si već kupio mob, ali za one koji će to kasnije čitati), jer je bolja investicija za budućnost. Ali uz ARC ćeš isto tako biti zadovoljan slijedeće 2-3 godine. Možda će već malo štucati kasnije, ali uvijek se možeš "zadržati" na Android-u s kojim ti je najbolje radio

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2011 14:05 (dado2202).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
dado2202 kaže...

Evo ja sam vlasnik X10, imam ga već malo više od godinu dana. Istina da su iz SE jako jako slabo davali update-e, ali svaki update koji je došao, radio je skoro pa savršeno. Meni je uvijek bilo čudno kako to da na desire-u "šteka" Android,a na X10 radi puno uglađenije.Inače SE je jedini koji je slušao korisnike i bacio update za svoje mobitele kako su korisnici zahtjevali.

 

SE radi najbolju customizaciju Android-a i na njihovim telefonima radi sve po defaultu uvijek dobro, s malo ili bez bugova. Što se tiče Android-a (po defaultu) SE+

Ali opet HTC ima "jaču" zajednicu, i ako se voliš igrati sa ROM-ovima, može se naći ROM koji će raditi isto tako s malo ili bez bugova.

O izgledu ne moramo uopće govoriti, tu su SE telefoni uvijek na samom vrhu, uvijek drugačiji od drugih SE+

Hardware, tu SE uvijek malo "štuca" za drugima. Isti razlog zašto im SW kasni, kasni im i HW. Vole jako i dugo testirati i peglati probleme, tako da dugo dok ih većinu ne ispeglaju. Dok su oni gotovi s time, već im je HW zastario (s obzirom na brzinu mobilne tehnologije danas), to im se dogodilo sa ARC-om. Tu HTC dobiva čak dva boda od mene HTC ++

 

Moja preporuka je HTC (iako si već kupio mob, ali za one koji će to kasnije čitati), jer je bolja investicija za budućnost. Ali uz ARC ćeš isto tako biti zadovoljan slijedeće 2-3 godine. Možda će već malo štucati kasnije, ali uvijek se možeš "zadržati" na Android-u s kojim ti je najbolje radio

U potpunosti se slažem i meni će biti dovoljan jer ja ne koristim custom romove jer mi se ne da s tim prtljat. Stvarno sam za sada pre zadovoljan Arc-om, a i samim time što sam se opet vratio na SE i jako sam zadovoljan baterijom, što mi je jako bitno.

16 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
Hyperion kaže...

XE se ne isplati, obični sensation modaš u XE za čas posla, a bateriju naručiš sa ebay-a koja ima veći kapacitet od ove u XE-u.

 

Ako ce biti ista cijena kao sto je slucaj sa ARC S modelom, onda se itekako isplati XE. Za iste pare dobis brzi proc, bolju bateriju, odlicne (navodno) sluske, i taj beats software (za koji opet treba vidjet kakav je).

15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
Dachande kaže...

 

Ako ce biti ista cijena kao sto je slucaj sa ARC S modelom, onda se itekako isplati XE. Za iste pare dobis brzi proc, bolju bateriju, odlicne (navodno) sluske, i taj beats software (za koji opet treba vidjet kakav je).

Možda, možda ne. Meni taj beats ne znači ništa kada radi samo sa beats audio slušalicama, a ja mislim koristiti sennheiserice koje sad imam jer nevolim in-ear.

 

Procesor je isti kao u sensationa tj. sav hardware, sve se to da softwareski podesit tako da to ništa posebno neznači. Jedino zbog čega je zanimljiv je taj beats audio.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice