Samsung Galaxy S3 Neo Dual Sim problem Flesh

poruka: 5
|
čitano: 1.617
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 Neo Dual Sim problem Flesh
prije neki dan skinem offical softwer sa sammobile za moj s 3 neo dual sim I9300I.

nisam obracao paznju da mi je baterija bila na 10%.
pokrenem proces preko odina,zavrsio je sa ubacivanjem i takvu sam poruku dobio na odinu,ali posle restarta on se vise nije mogao upaliti da odradi finis,pretpostavljam da se tada baterija ispraznila i on se ugasio.
od tada on se nikako nemoze upaliti,niti puniti,niti mu gori led svijetlo,neznam sta da radim.
nosio sam ga kod majstora,on mi je odmah rekoa da nije siguran dal moze rijesiti problem,pokusao je uraditi but preko alata ali nije uspio.
dali neko zna sta bi moglo biti,i da li je toliki problem napravio gasenje telefona prilikom ubacivanja softwera.
jedan majstor kaze da ga ipak nije mogo spaliti,ovo sto se ugasio tj.ispraznila baterija tokom flasha!
imal ko kakav savijet ili trik?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S3 Neo Dual Sim problem Flesh

Stavi si od frenda il od nekog drugu napunjenu bateriju ili svoju napuni na vanjskome punjaču. Pokreni mobitel u Download modu (vol minus-home-power button kombinacija) odradi ponovni flash preko odina. Jucer mi se desilo na S4 da mi se ispraznia prilikom flasha, stavia od frenda bateriju i odradia flash. Kasnije samo svoju napunija normalno na svom uredaju i to je to

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S3 Neo Dual Sim problem Flesh
in_rust_we_trust kaže...

Stavi si od frenda il od nekog drugu napunjenu bateriju ili svoju napuni na vanjskome punjaču. Pokreni mobitel u Download modu (vol minus-home-power button kombinacija) odradi ponovni flash preko odina. Jucer mi se desilo na S4 da mi se ispraznia prilikom flasha, stavia od frenda bateriju i odradia flash. Kasnije samo svoju napunija normalno na svom uredaju i to je to

 jel mora biti bas od s3 baterija,ili stima i od nekog drugog telefona?

12 godina
offline
Samsung Galaxy S3 Neo Dual Sim problem Flesh

Ti to ozbiljno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S3 Neo Dual Sim problem Flesh
aco77 kaže...
in_rust_we_trust kaže...

Stavi si od frenda il od nekog drugu napunjenu bateriju ili svoju napuni na vanjskome punjaču. Pokreni mobitel u Download modu (vol minus-home-power button kombinacija) odradi ponovni flash preko odina. Jucer mi se desilo na S4 da mi se ispraznia prilikom flasha, stavia od frenda bateriju i odradia flash. Kasnije samo svoju napunija normalno na svom uredaju i to je to

 jel mora biti bas od s3 baterija,ili stima i od nekog drugog telefona?

 Probaj od Nokie 3310, mislim da pase..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice