Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

poruka: 5.989
|
čitano: 2.446.879
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

pozdrav, 

 

jucer mi je zastekao mob i od onda se ne zeli upalit... znaci samo dode onaj pocetak kad pisu bijela slova samsung galaxa s bla bla, nakon toga se zacrni ekran, pa ponovo i tako stalno... pokusao sam formatirat mob al izbaciju mi ovaj error "E:format_volume: rfs format failed on /dev/block/mmcblk0p2"

 

vec mi se događalo da se tako "restarta" ali nakon nekih 15-20min bi se upalio, a to mi se prvi put dogodilo kad sam kupio zamjensku bateriju...

 

zna li netko sta znaci ovaj error i dali mi moze pomoc rootanje il nesto trece? 

 

Unaprijed se zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

probaj flashati stock preko odina

ovo izgleda kao greška na internoj memoriji

14 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Nakon što sam koristio Galaxy Si9000 cca. 3.5 godine, kupio sam S5. 

Pošto je neispaltivo prodati staog galaxya poklonio sam ga. Pošto je stara baterija vec na izdisaju bila uzeo sam novu ali sam se odlucio za 3500mAh bateriju ona koja dolazi sa vecim poklopcem iza. 
Išao sam pogledati kolko traje baterija i ocekivajuci da u pod info naci da je mobitel mozda 2 ili 2 i pol dana bez punjača. No mob je 4 dana i 20 sati bez punjača. Jos je ostalo 5-10% baterije.{#} 

Naravno mob se slabo koristi, tu i tamo vjesti ( vecernji app ) pozivi i poruke. Ali impresivno je gotovo 5 dana za takav mobitel. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Zdravo imam ovaj mob,i stalno mi izlazi Force Clse,flasham firmware i opet,niti mogu izbrisati sa telefona podakte,odem u recovery factory reset upalim mob opet zauzeta memorija sve ostal pjesme,slike it ? kak da rijesim Pomoc

Pozdrav
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Probaj kao što je na ovoj slici, baš ovaj reset napravit, možda pomogne..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Jel to mislis na Recovery mod kada udjes pa onoc Factory Reset i chahce i to ?? ili??

Pozdrav
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
dameoff kaže...

Jel to mislis na Recovery mod kada udjes pa onoc Factory Reset i chahce i to ?? ili??

 Da, Android system recovery.. Jesi probao to? :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Sve sam probao ista stvar upali ga,pojavljuj e se Force Close svih aplikacija,posle nesto o Internal Memory da Unmount kada to izadje onda ni u jedan program nmg uci :) Nez sta je nista nmg sa telefonom :) Resetujem ga nista se ne obriše :) :)

Pozdrav
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
GRDI-146 kaže...

Nakon što sam koristio Galaxy Si9000 cca. 3.5 godine, kupio sam S5. 

Pošto je neispaltivo prodati staog galaxya poklonio sam ga. Pošto je stara baterija vec na izdisaju bila uzeo sam novu ali sam se odlucio za 3500mAh bateriju ona koja dolazi sa vecim poklopcem iza. 
Išao sam pogledati kolko traje baterija i ocekivajuci da u pod info naci da je mobitel mozda 2 ili 2 i pol dana bez punjača. No mob je 4 dana i 20 sati bez punjača. Jos je ostalo 5-10% baterije.{#} 

Naravno mob se slabo koristi, tu i tamo vjesti ( vecernji app ) pozivi i poruke. Ali impresivno je gotovo 5 dana za takav mobitel. 

 I kak drzi sad? Znam da je moj frend nabavio takvu 3000+ mAh bateriju, pa mu je prvi put drzalo odlicno, i onda za par dana bila slabija od ove originalne...

H4x4life
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Bok. Imam jedan veliki problema. Smočio sam mobitel po ekranu vodom (namjerno, nije prvi put) i ne radi mi home tipka i one dvije tipke na dodir? 

Dal se može to popravit i dal bi pomoglo da se mob otvori i očisti?

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Tony1999 kaže...

Bok. Imam jedan veliki problema. Smočio sam mobitel po ekranu vodom (namjerno, nije prvi put) i ne radi mi home tipka i one dvije tipke na dodir? 

Dal se može to popravit i dal bi pomoglo da se mob otvori i očisti?

 Probaj ga raskopati , izvaditi bateriju i uroniti u rizu na dan - dva . Nemas kaj izgubit .

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Alien 22 kaže...
Tony1999 kaže...

Bok. Imam jedan veliki problema. Smočio sam mobitel po ekranu vodom (namjerno, nije prvi put) i ne radi mi home tipka i one dvije tipke na dodir? 

Dal se može to popravit i dal bi pomoglo da se mob otvori i očisti?

 Probaj ga raskopati , izvaditi bateriju i uroniti u rizu na dan - dva . Nemas kaj izgubit .

 hvala puno, radi opet, dva dana u rizi i kao nov je 

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Da li postoji mogućnost zamjene stakla na stražnjoj kameri na S5 i kolko para.Servis želi mjenjati cijelu kameru,cijena cca 550kn

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Pozdrav,

 

pokusavam vec par dana flashati stock ROM sa hrvatskim jezikom, ali nikako da ga pronadjem. Sa ove stranice sam skinuo ovaj 2.3.6 kojem multiCSC obuhvaca CRO ( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1102881 ) ali nema hrvatski jezik.

 

Ovdje ( http://www.sammobile.com/firmwares/download/2085/I9000XFJV7_I9000OXFJV1_TRA.zip/ ) sam nasao neki stock ROM koji bi trebao biti hrvatski, ali kazu da koristim Odin 3.09 (sto mi je jedan lik na xda forumu rekao da ne koristim jer da je to za novije verzije; sa v1.83 i v1.82 ne prodje instalacija).

 

Da li da ipak probaj taj 3.09?

 

Ili mi dajte neki drugi link sa hrvatskim jezikom? Hvala puno!

 

Edit: Nasao na prvom linku pod sekcijom Android 2.3.5 , XF verzija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 19:50 (interista).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

dobila sam skoro telefon ali na njemu nema ni Google Play-a ni Gmail-a ni nista samo imaju nekakve igrice:Angry birds i too??

Znal li mozda neko kako da instaliram to sto sam navela,aa ove igrice zelim da deinstaliram zato sto mi previse zauzimaju, ali ih cakk nemogu deinstalirat ni u postavkama jer postavke nisu potpune??

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Zdravo decki imam ovaj mog Android je 2.3.6 XXJV4 Firmware i sada sve fino radi ,ali instaliram Faceboo i Messenger radi sve ok,cim ga ugasim i upalim ne radi ,kao da nije apk za moj tlf ,a za messenger izadje Force Close posle gasenja i paljenja moba? Znal neko rijesiti ovo?

Pozdrav
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Ekipa našao ja svoj S I9000 nakon par godina mislio sam da neradi ali radi,zaboravio sam uzorak za otključavanja,u recovery mi ne ulazi uz pomoć tipaka,zanima me dali ima koji način da ga restartam na tvorničke postavke? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Jesi probao preko samsung kies?

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Tony1999 kaže...

Jesi probao preko samsung kies?

 Neki dan sam deinstalirao kies i sad mi ga ne želi instalirati(isto me jebe ko smart swtich).

Dakle PC ne očitava mobitel imam samo uskličnik na unikow device(probam update driver kaže da je zadnji mogući driver instaliran).

Pokušao sam ući u recovery/download mode s tipkama i ne funkcionira.

 

EDIT
Isti ovakav problem kad idem instalirati smart switch izbaci.

 

EDIT2

Evo kies instaliran no neizlistava i9000 nigdje :/

A na mobitelu piše samo punjenje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 15:26 (kruskar).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice