Samsung Galaxy S + format SD card

poruka: 4
|
čitano: 4.016
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S + format SD card

Bok

 Novi sam korisnik ovog modela, koji u sebi ima 8 GB i nabavio sam si 32GB drugu SD kartu.

Ok Kolovoza sve je sljakalo, sad veceras.... moram formatirati tu SD card 32GB, sto je to bilo?

 kako da spasim podatke iz SD Card, ne da mi se isponova skidati i isntalirati i sto vec sve.. a da ne velim muzike i slike nestalo.....

 Kako mogu spasiti podatke s tog SD card?

 

Hvala unaprijed

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S + format SD card
Pa spoji mob na komp i radi back up Sd kartice. Ili stavi sd karticu u čitać kartica i prekopiraj sve na komp i poslije vratiš šta ti treba. Sd formatiraj sa mobitelom a ne kompom.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S + format SD card

Spojio sam mobitel s PC-em, File manager vidi prvu internu, i ucitava, ,. Vidi i vanjsku, ali ne moze ucitati, ,

Mobitel uvijek javlja da treba formatirati.

 Zacudilo me da mobitel s Androidom, ne moze prijeci taj problem ( ipak nije to windows i jako veliki kapacitet diska), ne znam....

Bas me malo zahebo, iskreno receno...

Probat cu s recovery, mada nema smisla... sto spasi idu cudna slova.. uuffffff...

 

Nije mi rodendan danas!!
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S + format SD card

Zasad nisam nista uradio, u vezi moga problema.

 Bojim se da ne pogorsam. sve u nadi, da cu moci popraviti.

Razmisljao sam dotle sto sam radio, da mi je to doslo.

Vise puta je windows pitao, da li da defragmentiram sd card. na pocetku sam odbijao,  pa sam mu ipak dopustio da uradi.. pa islo je .. dok nakon nekog vremena, opet pitao za to, i naravno dopustio... par trenutaka dostupa tim podacima.... pocelo otkazivati i na jraju mobitel kaze da je ostecen sd card.

Imao sam windows 7 i sad cp c64...da li je tu igralo ulogu, kako koji windows defragmantirati sd card...

Sigurno je u tome... nema mi druge, pazim na uredaje..

 

Nije mi rodendan danas!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice