Procjena mobilnih uređaja. zaključana tema

poruka: 481
|
čitano: 107.756
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
Hvala , jer gospoda jedna mjenja iphone 5, koji kosta 4300 kn i trazi moj i 3000, malo je smijesna procjena od 1300 kn za ovaj mob
11 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Alcatel OT-710 zanima me koliko vrijedi? :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
mile1989 kaže...
Hvala , jer gospoda jedna mjenja iphone 5, koji kosta 4300 kn i trazi moj i 3000, malo je smijesna procjena od 1300 kn za ovaj mob

 Gejfon ko gejfon jako stabilan ko mob al precijenjen. Bio bi budala kad bi dao i 2000 kn i mob.

Iphone je mob koji se jedino isplati uzet na pretplatu. Drzi se ti androida i te xperie koja je ok za te novce

11 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
MrzimProbleme123456789 kaže...

Alcatel OT-710 zanima me koliko vrijedi? :D

150 kn 

15 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Samsung i5800 Galaxy 3, star 2 godine, u odličnom stanju, na njemu silikonska zaštitna maska i zaštita za ekran, dekodiran i rootan

Prof. dr. sc. torrentologije
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 1:45 (Brzi97).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Koliko vrijedi Nokia C7? Promijenjen mu je touch i LCD ekran

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Ime uređaja: Sony Ericsson x10

Datum Kupnje: neznam tocan datum, mob je bio na poklon, starje oko 2 i pol godine

Garancija:NE

Stanje: Loše-dobro (procjenite sami na slikama, s obzirom na dob telefona)

Napoeman: Od bundlea nemam nista osim punjaca, zadnja maska se ne drzi za telefon, zato je tu bumper. Mob je rootan, unlockan bootloader, custom kernel i rom (Android jelly bean 4.1.2)

Na telefonu je sve ispravno osim te zadnje maske. Uz njega jos posjedujem Extendet bateriju kapaciteta preko 3000mah.

Molim realnu procjenu, znam da nemogu dobiti puno al opet da cujem vase misljenje.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

HTC Desire. pod garancijom još godinu dana. microSD 16g. vlasnik tvrdi da je ispravan. otključan  na sve mreže. taj mobitel želim kupiti, ali ne mogu procijeniti koliko da platim za njega. koliko biste vi dali za njega?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 15:48 (malamateja).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
Brzi97 kaže...

Samsung i5800 Galaxy 3, star 2 godine, u odličnom stanju, na njemu silikonska zaštitna maska i zaštita za ekran, dekodiran i rootan

450 kn.

Pulja kaže...

Koliko vrijedi Nokia C7? Promijenjen mu je touch i LCD ekran

600 kn. -/+

Lord_Marko kaže...

Ime uređaja: Sony Ericsson x10

Računaj da oni u dobrom stanju idu za cca 800 kn. Znači ispod te cijene bi trebao ići.

malamateja kaže...

HTC Desire. pod garancijom još godinu dana. microSD 16g. vlasnik tvrdi da je ispravan. otključan  na sve mreže. taj mobitel želim kupiti, ali ne mogu procijeniti koliko da platim za njega. koliko biste vi dali za njega?

900 kn -/+

De gustibus non est disputandum.
11 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Zanima me procjena SE Live with Walkman.. 

Mobitel je kupljen 24.3.2012.g., ima garanciju 24.mj. Očuvan je osim ovoga što se vidi na slici, ovo je bio jedan nes(p)retan pad. 

 

Razmišljao sam o promjeni mobitela (dosadio mi).. uzeo bih Xperiu U, pa me zanima koliko bih morao nadoplatiti za neku u odlicnom stanju, staru 2-6.mj. Znam da ovisi od mobitela do mobitela, ali svejedno..

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
NeoOS kaže...

Zanima me procjena SE Live with Walkman.. 

Mobitel je kupljen 24.3.2012.g., ima garanciju 24.mj. Očuvan je osim ovoga što se vidi na slici, ovo je bio jedan nes(p)retan pad. 

 

Razmišljao sam o promjeni mobitela (dosadio mi).. uzeo bih Xperiu U, pa me zanima koliko bih morao nadoplatiti za neku u odlicnom stanju, staru 2-6.mj. Znam da ovisi od mobitela do mobitela, ali svejedno..

 

mislim da bi ti bilo pametnije prodat SE live with walkman za nekih 700 kn, jer u bonbonu imaš u ponudi xperiu u za 1200 kn, što je jako dobra ponuda ;)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.

Da, ali isto tako u toj ponudi ima i live with walkman, za 840kn mislim.. tko će mi ga kupit za 700kn, starog skoro godinu dana, kada je novi 840kn?

 

Malo sam u stisci s novcima, pa zato se premišljam.. volio bih Xperiu U, samo se bojim opet iste situacije i sa njom, jer ovo mi je treći Sony Ericsson koji mi šteka u radu..uvijek su mi savjetovali repair softwarea, nije pomagalo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 14:53 (NeoOS).
13 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Molim procijenu mobitela Samsung I8700 Omnia 7 (8GB).

 

Odlicno stanje bez ogrebotina.

Star 2 godine.

Stavljen je ovaj custom rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2010962

Kutija i svi dijelovi koji su dobijeni su ocuvani.

Ne znam da li je otkljucan na sve mreze.

 

Moje mišljenje je 800 kn.

 

Hvala!

 


Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

800 - 900 Kn, dobiješ.

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Samsung galaxy S3 plavi, kupljen u vipu, stanje savrseno 10/10 nema vidljivih tragova koristenja. Račun i garancija (vip) do kraja 2014 god. Tvornicki otkljucan na sve mreže!!! plus novi zapakiran hard shell case od proporte (vrijednost 200-300kn),  koristen svega par dana...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
tommek10 kaže...

Samsung galaxy S3 plavi, kupljen u vipu, stanje savrseno 10/10 nema vidljivih tragova koristenja. Račun i garancija (vip) do kraja 2014 god. Tvornicki otkljucan na sve mreže!!! plus novi zapakiran hard shell case od proporte (vrijednost 200-300kn),  koristen svega par dana...

2900kn

14 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
tommek10 kaže...

Samsung galaxy S3 plavi, kupljen u vipu, stanje savrseno 10/10 nema vidljivih tragova koristenja. Račun i garancija (vip) do kraja 2014 god. Tvornicki otkljucan na sve mreže!!! plus novi zapakiran hard shell case od proporte (vrijednost 200-300kn),  koristen svega par dana...

Sam uređaj 2900 dobiješ. A case sam procijeni za koliko ćeš dati. :)

De gustibus non est disputandum.
13 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Ma dao bi i uredjaj i case sve za 2900 :) .... hvala vam

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Lumia 800 crna stanje 10/10 nije koristena nego par dana otključana na sve mreže. Full pakovanje sa original zaštitom

Može procjena hvala

vlastoručni potpis
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
karaandrijan kaže...

Lumia 800 crna stanje 10/10 nije koristena nego par dana otključana na sve mreže. Full pakovanje sa original zaštitom

Može procjena hvala

1400kn ako nema garancije

12 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

kupujem samsung s2, rabljeni, ocu da je senzacjonalno ocuvan, sa garancijom barem 6 mjeseci, koliko to realno vrijedi?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.

cca 1800 kn, nađe se. I vrijedi toliko.. 

De gustibus non est disputandum.
12 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Može procjena

HTC Sensation

 Stanje: 8/10

bez kutije samo punjač i usb kabel

vlastoručni potpis
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2013 13:02 (karaandrijan).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.

Ovi u stanju 10/10 sa jamstvom se nađu za 1500-1600 kn. Znači moraš ići ispod toga.

De gustibus non est disputandum.
13 godina
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
karaandrijan kaže...

Može procjena

HTC Sensation

 Stanje: 8/10

bez kutije samo punjač i usb kabel

1300kn max

12 godina
neaktivan
offline
Procjena mobilnih uređaja.

Ime uređaja: Iphone 4 16 GB

Datum Kupnje: Par mjeseci nakon sto je izasao

Garancija: ne

Stanje: Dobro

Napoeman: Stavio sam za stanje dobro, zato sto na straznoj stanji ima dosta malih ogrebotina koje se samo vide pod svjetlom.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
marxone kaže...
karaandrijan kaže...

Može procjena

HTC Sensation

 Stanje: 8/10

bez kutije samo punjač i usb kabel

1300kn max

dobio sam ga za 330km cca 1280 kn znaci nisam puno dao

vlastoručni potpis
13 godina
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
Staedtler kaže...

Ime uređaja: Iphone 4 16 GB

Datum Kupnje: Par mjeseci nakon sto je izasao

Garancija: ne

Stanje: Dobro

Napoeman: Stavio sam za stanje dobro, zato sto na straznoj stanji ima dosta malih ogrebotina koje se samo vide pod svjetlom.

1500kn

14 godina
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.

Ime uređaja: Samsung Galaxy S I9000

Datum Kupnje: 2 godine i 2 mjeseca

Garancija: istekla

Stanje: Dobro 9/10 (Nosio sam od samog početka na njemu neku zaštitnu maskicu, e sad kao da je od te maskice ostalo malo tragovi na zadnjem poklopcu mobitela, nije to oštećenje, ali nemogu maknuti, hehe)

Napomena: Inače od prvog dana na ekranu je zagg invisible shield kojeg sam platio 109kn i ekran je neoštećen.

 

Pa eto svaka procjena je dobrodošla.

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
13 godina
offline
Re: Procjena mobilnih uređaja.
goranbm kaže...

Ime uređaja: Samsung Galaxy S I9000

Datum Kupnje: 2 godine i 2 mjeseca

Garancija: istekla

Stanje: Dobro 9/10 (Nosio sam od samog početka na njemu neku zaštitnu maskicu, e sad kao da je od te maskice ostalo malo tragovi na zadnjem poklopcu mobitela, nije to oštećenje, ali nemogu maknuti, hehe)

Napomena: Inače od prvog dana na ekranu je zagg invisible shield kojeg sam platio 109kn i ekran je neoštećen.

 

Pa eto svaka procjena je dobrodošla.

900kn

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice