Problem slike na Nokia N97

poruka: 10
|
čitano: 4.270
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem slike na Nokia N97

Dali mi može netko reći u čemu bi mogao biti problem? Naime kad slikam sa blicom,uvijek mi lijeva strana slike ispadne jako osvijetljena. To sam primjetio neki dan. Napravio sam nadopunu softwera na V 22.0.110 ali ne vjerujem da je do toga problem jer mi se prilikom nadopune to nije događalo.

slika slika
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem slike na Nokia N97
ja nevidim razliku xD skini zadnji poklopac tj masku pa probaj
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem slike na Nokia N97

Kako ne vidiš da se na lijevoj strani slike vidi kao da se blic odbije od neke bijele površine.Nije čista fotografija kao desna strana. Napominjem i to da mi mob nije padao i da mi leća nije izgrebana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 11:51 (miljac007).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem slike na Nokia N97
miljac007 kaže...

Kako ne vidiš da se na lijevoj strani slike vidi kao da se blic odbije od neke bijele površine.Nije čista fotografija kao desna strana. Napominjem i to da mi mob nije padao i da mi leća nije izgrebana.

Mozda ti je mobitel fake n97...

15 godina
neaktivan
offline
Problem slike na Nokia N97

Ma da,imam ga već godinu dana i slike su bile ok. Kažem da mi se to neki dan počelo događati. Bez blica je slika super.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem slike na Nokia N97
jesi probao sta sam predlozio?
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem slike na Nokia N97

Jesam,ali nema promjene.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 14:30 (miljac007).
15 godina
neaktivan
offline
Problem slike na Nokia N97

???????????????????????????????

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problem slike na Nokia N97
scenesports kaže...
miljac007 kaže...

Kako ne vidiš da se na lijevoj strani slike vidi kao da se blic odbije od neke bijele površine.Nije čista fotografija kao desna strana. Napominjem i to da mi mob nije padao i da mi leća nije izgrebana.

Mozda ti je mobitel fake n97...

kolega nemas poima nokia n97 je dobra i solidan na spram koje kakvi sonya,samsunga,ipada itd

 

13 godina
offline
RE: Problem slike na Nokia N97
miljac007 kaže...

Dali mi može netko reći u čemu bi mogao biti problem? Naime kad slikam sa blicom,uvijek mi lijeva strana slike ispadne jako osvijetljena. To sam primjetio neki dan. Napravio sam nadopunu softwera na V 22.0.110 ali ne vjerujem da je do toga problem jer mi se prilikom nadopune to nije događalo.resetirajga na tvornicke postavke ili nazovi 0800222781 nokia podrsku,{#}

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice