Preporuka najbolje tarife po Vama?

poruka: 42
|
čitano: 29.954
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Preporuka najbolje tarife/pretplate po Vama?

Pozrav ekipa,

 

trenutno imam tele 2 na bonove, da li po vama ima koja ful isplativa tarifa za bonove ili pretplata(sa internet prometom uključenim, ne mora biti tele2 mreža, lako prenesem broj), do 100kn max bi htio potrošiti mjesečno(po mogućnosti i manje).

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2012 2:29 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

Meni danas lik iz tele2 nudi neku 75 kn, imam 250 min, por, MB, plus neki telefon za kunu, nezz isplati li se....
ili u t-mobileu uzeti onu za mlade nešto 60ak kn 150min, 50 por i ∞ MB , a nekako mi ova nova "Savršena" tarifa izgleda super ali 150kn mi je puno, a i ne treba mi 1000 min, por....megabajte bih znao potrošiti ali ovo za por. i pozive mi je baš previše 

When we're good they never remember, when we're bad they never forget. JM
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

Još neke preporuke? :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

I ja sam trenutno u Tele2, i sad razmišljam da odem u Tmobile

na Simpu sad dok je aktivna ova "Prejaka opcija", ne bih se htjeo vraćati na pretplatu.

Samo računam koliko će mi uspostava poziva pojesti novaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka najbolje tarife po Vama?
Zauzet nadimak kaže...

I ja sam trenutno u Tele2, i sad razmišljam da odem u Tmobile

na Simpu sad dok je aktivna ova "Prejaka opcija", ne bih se htjeo vraćati na pretplatu.

Samo računam koliko će mi uspostava poziva pojesti novaca.

Evo ja imam prejaku opciju i uvijek si nadoplatim od 100 kn bon..ah ta uspostava..zavisi koliko često zoveš..ako zoveš po danu često onda ti sigurno mjesečno pojede oko 50 kn...sve to zavisi koliko često nekoga zoves...ja recimo troišim oko 30 kn za upostavu..:)

blacky
14 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

Evo po meni trenutno najpovoljnija je BEZ LIMITA 111 , ja je uzeo. Prešao sam sa t-mobilea (pretplata)   i   mislim da je trenutno ta tarifa najpovoljnija na tržištu. Za onoga tko prelazi iz druge mreže na VIP ima POPUST 50% plus radijska frekvencija 10kn ako potpiše ugovor na dvije godine. Znači dvije godine 50% popusta i imaš pravo na jeftiniji mob.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka najbolje tarife po Vama?

bonbon na bonove

trenutno 1kn za 1000minuta unutar mreze

a za ostalo imas pakete

nema neograniceno, ali ako ti bas ne treba...

Any aluminum product may scratch or chip with use, exposing its natural silver color. That is normal.
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

ova prejaka opcije se čini kao super ponuda, trenutno sam na tele2, zanima me koja je procedura sa prenosom broja??

When we're good they never remember, when we're bad they never forget. JM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

Imaš u vip.hr tarifu "bez limita 111", znači inače košta 111kn, ali ako prelaziš na vip, onda prve dvije godine imaš 50% jeftinije, znači 55kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka najbolje tarife po Vama?
Tsar kaže...

Imaš u vip.hr tarifu "bez limita 111", znači inače košta 111kn, ali ako prelaziš na vip, onda prve dvije godine imaš 50% jeftinije, znači 55kn.

  Piše par postova prije...........................čitaj ,prije nego napišeš.........

13 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

  Što kažete na ovu http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa , koristit će i mama za pozive na fiksne mreže. Mislim da se ovo ful isplati tako da ću si ovo uzeti. Sve je bez limita   te nema ugovorne obaveze. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka najbolje tarife/pretplate po Vama?
Baldurion kaže...

Pozrav ekipa,

 

trenutno imam tele 2 na bonove, da li po vama ima koja ful isplativa tarifa za bonove ili pretplata(sa internet prometom uključenim, ne mora biti tele2 mreža, lako prenesem broj), do 100kn max bi htio potrošiti mjesečno(po mogućnosti i manje).

 

Hvala.

 

Ja sam isto donedavno bio na Tele2 na bonove (Smiley, prije toga Knockout), pa sam preša na Tomato Brutalnu.

Za 55 kn dobiješ 1000 minuta, 1000 SMS-ova i 1000 MB, što je meni isto kao i neograničeno. Plus to ti naplate ja mislim 0.29 kn po pozivu za uspostavu poziva, ali ipak sve zajedno mene ne dođe više od 70-80 kn. Ako ne praviš golem broj poziva mjesečno ili 1000 minuta ili MB nije premalo onda je ovo super tarifa.

Inače Tomato kao operater ništa ne fali, info broj se plaća ali korisnička služba ne, signal je VIP-ov dakle super... Mobitele ionako uzimam unlockane bez ugovora pa me ne zanima njihova ponuda...

 

Baldurion kaže...

Što kažete na ovu  , koristit će i mama za pozive na fiksne mreže. Mislim da se ovo ful isplati tako da ću si ovo uzeti. Sve je bez limita te nema ugovorne obaveze. :)

 

Preskupo IMHO. Ja imam praktično isto za duplo manje love.

Sad ako računaš i kao zamjenu za fiksni telefon možda ti se isplati, ja ne znam, meni su fiksni pozivi ionako besplatni (Iskon triple play).

 

P.S.

Ništa što piše "neograničeno" nije stvarno neograničeno, već ima određeno i negdje zapisano fine printom koliko se može potrošiti, a to je onoliko koliko se pretpostavlja da se razumnim nekomercijalnim korištenjem neće doseći. Ali je ipak ograničeno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 2:53 (Enkidu).
13 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

A da ima vjerojatno limit koji je kako sam čuo 5000min za fiksne i mobilne mreže(vjerujem da je istina) što je bolesno + neograničene poruke i neograničen promet (nakon 1gb prometa se brzina spusti na 64kb/s), ali s tim računam da neću trošiti doma na fiksni telefon tako da će mi se isplatiti sigurno + bez ugovorne obaveze je tarifa ;) Navodno da je Vip rekao kao da kad oni napišu da je bez limita onda je to sigurno tako, da nisu cigani kao tele2 XD I da je 5000min meni super. Vjerojatno neću ni 3/4 toga potrošiti, ali ok :P Gledao sam ja ostale druge tarife, ali npr revolucija   ima samo 1500 min za fiksne i mobilne mreže drugih operatere ako se ne varam, a isto dodje 150kn mjesečno . Možda griješim, ali ovo je trenutno najpovoljnija tarifa koju sam mogao naći jer u drugim tarifama koje sam gledao ima caka nekih(meni nije dovoljno npr da za vip imam neograničeno, a prema svim drugim drugim mrežama da imam samo 100-300min(što ima skoro svaka tarifa koju sam našao). Frend mi ima "savršenu tarifu" koju mi je predložio danas i rekao je da je odlična.

 

Ako vi smatrate da postoji neka bolja od ove koju sam naveo slobodno mi napišite.

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 3:38 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka najbolje tarife/pretplate po Vama?

Brutalna je bila promotivna tarifa, nje više nema.

When we're good they never remember, when we're bad they never forget. JM
13 godina
online
Re: Preporuka najbolje tarife po Vama?

 Nova Revolucija ne TELE2 nema kvaka kao prva. Imaš NEOGRANIČENO prema Tele2, 1500 min prema ostalima, NEOGRANIČENO sms i 500mb surfanja. 500mb je dosta za normlano korištenje ako negledaš clipove i takve stvari. 1500 min je također razuman iznos, a ako ga pređeš nema blokiranj ili terminacije nego ti se ostali pozivi naplaćuju po cijeni od 49 lip / min i nema uspostave poziva u revoluciji uopće. Onaj tko netroši puno i nezove kao lud ima na Tele2 SMART tarifu na bonove. 30 kn naknade za 300 minuta razgovora i 1GB surfanje, Upostava poziva je 25 lipa i to je za oko 50 kn mjesečno dobra tarifa za Smartphone jel možeš biti bezbrižno spojen na net, i imaš minuta za razgovore. A ionako možeš stalno bit spojen na Face, gtalk ili Viber, pa ne trebaš trošiti na SMS i pozive toliko.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 11:31 (itomic009).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka najbolje tarife/pretplate po Vama?
true_blue kaže...

Brutalna je bila promotivna tarifa, nje više nema.

 

Nije baš tako, bili su je uveli još par puta nakon što su je prvi put "ukinuli"... Vjerovatno je da će se opet pojaviti.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka najbolje tarife/pretplate po Vama?

Nisam ni ja napisao da je ne će biti, nego je trenutno nema u ponudi. No to je to.

When we're good they never remember, when we're bad they never forget. JM
16 godina
odjavljen
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/pretplatnici/tarife/extra?tarif_type=1

 

Extra Total S, inace je 125 kn, a za one mladje (18-28 god.) dodje 50% jeftinije... 

 

Dakle, za 62 kn mjesecno se dobiva neograniceno minuta prema fiksnim i T-mobile korisnicima, 150 minuta prema ostalih mrezama, 50 SMS poruka, i FLAT internet.

 

Takodjer nema uspostave poziva!

http://isvijet.com.hr
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

ne zaboravi frekvencijske troskove, tako da mislim da mjesecno 72,5 kn ispada ako se ne varam?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

koja tarifa za oko 50 kn mjesečno je trenutno najisplativija? samo razgovori prema svima i nešto sms.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

sve oko 50kn su ti slicne tarife ,,sve imaju uspostavu poziva pa moras na to racunati (dobro bonbon nema ali kod njega bas za 50kn ne dobijes puno, moras kupiti bon od 80)

 

A sto se tice ostalih,,mislim da ako bas hoces trositi tocno 50kn,,najbolje ti se isplati smart tarifa- 35kn -1000min prema svim mrežama i 1gb neta + npr 5kn 100 smsova prema svim mrežama i ostane ti jos 10 kn za uspostave

 

Ali ako imas puno kratkih poziva kroz mjesec najbolje je onda biti na bonbonu jer nema uspostave i koristi obracunsku jedinicu 1sec

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

Pozz, imam pitanjce..

Nisu mi jasne ponude nasih operatera...trenutno recimo u vipu za 35kn na bonove mjesecno imas 2gb neta, free poruke prema svima, pozive prema vipu i 100minut prema ostalima, i uspostava je 30lipa...znaci skoro badava...u tele2 isto ima slicna ponuda vec duze vrijeme(1gb ali 1000min)...

 

a ja sad placam pretplatu u vipu 150kn svaki mjesec za 512mb, free poruke i pozive free prema vipu..

 

i di je sad tu kakva zdrava logika? pa zasto bi pobogu uzimao pretplatu? da dam jos 2000kn ako bi kupio i mob, a na njuskalu isto takav novi mob kupim za 2500kn i ne moram uzimat pretplatu...

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka najbolje tarife po Vama?
luka_cro kaže...

Pozz, imam pitanjce..

Nisu mi jasne ponude nasih operatera...trenutno recimo u vipu za 35kn na bonove mjesecno imas 2gb neta, free poruke prema svima, pozive prema vipu i 100minut prema ostalima, i uspostava je 30lipa...znaci skoro badava...u tele2 isto ima slicna ponuda vec duze vrijeme(1gb ali 1000min)...

 

a ja sad placam pretplatu u vipu 150kn svaki mjesec za 512mb, free poruke i pozive free prema vipu..

 

i di je sad tu kakva zdrava logika? pa zasto bi pobogu uzimao pretplatu? da dam jos 2000kn ako bi kupio i mob, a na njuskalu isto takav novi mob kupim za 2500kn i ne moram uzimat pretplatu...

Za 150kn Vip savršena tarifa je najbolja opcija, ne znam zašto imaš tu koju imaš. Također ne znam jel savršenu moguće više aktivirat. Malo dođe pa ode...

 

Što se tiče ovih "jeftinih" tarifa s uspostavom poziva. Opet love u mutnom. Ja da sam na tome uspostave poziva mi bi samo iznosile 100kn mjesečno minimalno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2013 19:51 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Re: Preporuka najbolje tarife po Vama?

Pozdrav.

Što se tiče Tele2, pokušaj ga izbjeći, istina je da je jeftin, ali odnos prema korisnicima i sama podrška je užas.

Npr. kao bivši korisnik sam bio na smart tarifi za 35kn/mj (1000MB i 1000min) i sve je bilo super, no postoji caka kod tih tarifa. Razlog radi kojeg sam osobno prešao kod drugog operatera je ta što kod smart tarife moraš jako dobro paziti kome ćeš i u kojoj mjeri upučivati pozive kako ne bih prekršio uvijete njihovog korištenja.

Konkretno ja sam kroz 3 dana za redom upučivao pozive samo prema jednom broju 60+ min dnevno (dijevojka je bila u pitanju) da bi mi iz tele 2 nakon 5 dana korištenja ukinuli tarifu jer sam prema njihovom članku zlouporabio pozive (prije je bila nekakva fora da se uz pomoć poziva može puniti tuđi račun sada ne postoji takva opcija niti kod jednog operatera tako da ni u kojem slučaju nisam mogao zlorabiti tarifu putem poziva s svog broja na neki drugi). Ugl. ako platiš nešto ne možeš koristiti to kako ti poželiš već imaš brojna ograničenja na koja jako dobro moraš paziti kako ti ne bi ukinuli plaćenu tarifu, a ako ti je ukinu neće ti vratiti iznos koji nisi potrošio nego će te novce prisvojiti i tako zovem ja službu za korisnike da mi to srede jer se stvarno nije radilo o nekakvoj zlouporabi tarife da bi mi rekli kako bi osoba trebala kod svog operatera tražiti potvrdu da ne koristi nekakvu posebnu opciju koja bi se kršila s njihovim pravilima i da pošaljem tu potvrdu s nekakvim zahtijevom kako bi mi vratili tarifu bez dodatnih toškova na što sam im se zahvalio i prešao na tomato gdje za 49 kn imam 1000 sms/min/MB i dodatno plaćam samo uspostavu svakog poziva, dakle izađe me 70kn mjesečno i ne postoje nikakva ograničenja te im je signal skroz ok spram tele 2.

 

P.S. odeš na tele 2 facebook stranicu si pregledati komentare korisnika, ugl. samo negativne kritike na njihov račun tako da dobro istraži mišljenja korisnika od operatera koji te zanima.

 

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2013 20:09 (Branimir2412).
11 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

Uf, ovaj post iznad. Nego, meni bi trebala neka tarifa do 50 kn mjesečno. Smart?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka najbolje tarife po Vama?

U tom postu iznad navedana je po meni najbolja tarifa od 49 kn, a to je Tomato brutalna: 1000 min prema svim mrežama, 1000 sms-a prema svima, 1500 MB prometa, uspostava 0,29 kn. Računaj si da su bonovi od 7. mjeseca 10% skuplji i da moraš uplatiti više od tih 49 kn da bi imao za uspostave. Ako ti je to previše ima Tomato i jeftiniju zicer tarifu koju osobno koristim: 250 min, 500 sms, 1000 MB za 29 kn. Dobra stvar mi je što prilikom svake obnove računa bobom od 50 kn(košta 55 kn) dobijem dodatnih 500 MB koji vrijede 30 dana.

13 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

Prejaka mala , tjedno giga interneta i poziva i poruka sta neces potrosit u 1 tjedan. Kome treba net cini mi se najbolje. Ispadne 60kn mjesecno dobis preko 4gb neta. Jedino je uspostava poziva turn off

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?
Poozdrav ekipa,evo posljednih 15 god koristim usluge tmobil al tek sam od prije 3 ipo God presamo na pretplatu.
Dakle situacija je ovaka,ogocor mi istjece za 4 mj al jos uvijek nisam kontaktiran od strane njihove sluzbe za zadrzavanje.
Na tarifi sam Imam Sve koju placam 179 kn bez ikakvog uredaja sta mi je malo punoo,je da imam sve free u nasoj mrezi I prema ostalim al samo 2 gb intwrneta
Eh jucer sam bio kontaktiran od Vipa a ne znam ni ja kako :)
Koji mu nude da se prebacim na njihovu mrezu.Nude mi besplatne pozive unutar njihobe mreze a to vrijedi i prema fiksnim ljudima koji su na vipu,1000 min prema ostalim mrezata,te cak 5 gb interneta i to sve za 125 kn mj
Sto vi mislit o ovoj ponudi Vipa?
Te dal da mucim tmobila da mi smanje cijenu tarife?
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Preporuka najbolje tarife po Vama?

provjeri ima li naknada za uspostavu poziva .

meni je najpovoljni bonbon ali sam prije Nove godine presao na Tele 2 jer sam uzeo 500kn i kupio na Ebayu mrcinu od android media playera za 60 dolara

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Preporuka najbolje tarife po Vama?

Nema naknada za poziv na toj L tarifi 125 kn je zavrsna cijena 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice