Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.747
|
čitano: 10.863.524
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Najbrži kaže...

Uzeti li novi 8T (NFC mi potreban za wave2pay) sa 128GB ili gledati rabljeno do 1500kn:

 

----------------                                 ----------------

Snapdragon 835                          Snapdragon 845

----------------                                 ----------------

XZ Premium                                      XZ2 Premium

XZ1 i XZ1 compact                               XZ3

LG G7 One                                         LG G7 ThinQ

LG V30 /S                                            LG V40

Pocophone F1                

Xiaomi  Mi MIX 2                              Xiaomi  Mi MIX 3

                Mi 6                                Xiaomi  Mi MIX 2s

                                                    Xiaomi  Mi 8

Razer Phone                                    Xiaomi  Mi 8 Pro

Nubia Red Magic                            Xiaomi  Mi 8 Pro

                                                              

One Plus 5 / 5T                                 One Plus 6 / 6T

 

Vjerujem da ću teško naći mobitel sa SD845 za tu cijenu.

 

Evo neki kandidati:

https://www.njuskalo.hr/lg-ostali/lg-v30-thinkq-oglas-29853327

https://www.njuskalo.hr/oneplus-mobiteli/oneplus-5t-oglas-30693307

https://www.njuskalo.hr/oneplus-mobiteli/oneplus-5t-6-gb-ram-64-gb-oglas-29721360

https://www.njuskalo.hr/xiaomi-mi-mobiteli/xiaomi-pocophone-f1-odlican-oglas-31106598

https://www.njuskalo.hr/sony-xperia-xz/sony-xperia-xz2-premium-oglas-31116678 - malo mi sumnjiv oglas

 

A ako se pružim do 2000:

https://www.njuskalo.hr/xiaomi-mi-mobiteli/xiaomi-mi-8-pro-128gb-vrhunsko-stanje-kutija-racun-29.11.2019-oglas-31094955

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-mobiteli-oprema/prodaja-oneplus-6t-6gb128gb/274528.aspx

https://forum.bug.hr/forum/post/prodaja-mobiteli-oprema/prodaja-xiaomi-mi9-64-gb/6095034.aspx

 

POCO F1 - nema NFC ali leti, imam pa znam...

Ako ti NFC nije bitan, uzmi, ima ih i za 1.200kn.

Ako jest, onda traži Mi8 ili Mi8 Pro za 1.400kn-1.700kn.

Sve poviše, imaš Mi9 ili 6T.

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel se isolati zanjena mi9 6)128 + 1000 kn za oneplus 7t pro 8/256 iz a1? Kolega s posla navikao na xiaomi

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Jel se isolati zanjena mi9 6)128 + 1000 kn za oneplus 7t pro 8/256 iz a1? Kolega s posla navikao na xiaomi

 Da.

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mislim nije da mi treba novi mob...zadovoljan s ovim...ali nije naodmet uzet bolji za tak male pare

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Mislim nije da mi treba novi mob...zadovoljan s ovim...ali nije naodmet uzet bolji za tak male pare

 Ja bi. Dao bi svoj mi9t pro star 10 dana i 1000kn odmah za 1+7 pro. 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ističe mi ugovorna obveza a i LG Q6 polako gubi snagu i grije se malo vise pa gledam pomalo sto bi uzeo u ovom nekom izboru: 298 kn za Xiaomi Note 8 pro (6+128), 698 kn za Xiaomi Note 8T ( 4+128) ili 798 kn za Huawei P Smart Z.

Bitan mi je ekran, multimedija a malo manje igranje.
12 Xiaomi Note 8 pro - 298 kn
1 Xiaomi Note 8T - 698 kn
1 Huawei P Smart Z - 798 kn
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

8 Pro, nema dvojbe.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam ponuda na tcon za produženje samsung z flip za 4300 kn,ima li netko iskustvo s ovim preklopnnim ekrannima ,kakva je zaštita baterija je 3000 čini mi  se slabo.Inače taj mob.košta 1200 eura.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hajduk1962 kaže...

Imam ponuda na tcon za produženje samsung z flip za 4300 kn,ima li netko iskustvo s ovim preklopnnim ekrannima ,kakva je zaštita baterija je 3000 čini mi  se slabo.Inače taj mob.košta 1200 eura.

 Ako vidis smisao preklopnog ekrana upitne izdrzljivosti i zastite ekrana samo daj

 

Pogledas par recenzija i sve ti je jasno

 

5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Preklopni mobovi, s preklopnim ekranom, mi se jos uvijek cine vise kao koncept nego nesto sto ce izdurat 2 godine do sljedeceg ugovora.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Z Flip je zapravo preklopni S10e. S time da, zanimljivo, dolazi sa Snapdragon 855+ procesorom umjesto Exynos. To je dobra stvar jer je SD dosta efikasniji sa baterijom i u praksi bi trebao imati bolju bateriju od S10e. Mnogi recenzenti su bili zadovoljni baterijom na Flip.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Z Flip noktom takneš malo jače ekran i ode sve u krasan...

 

Dok ne naprave ekran kak spada ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, preporuka novog mobitela do max 2000 kn. Jedini uvjet je da ima što manji ekran. Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav svima , ako stignete odgovorite :D

Trenutno sam sretni vlasnik Oneplus5 sve štima , al obično mjenjam mobitele svako 2 godine , evo njemu je sada već 3 godina i sve top , problm je što sam fizičiki oštetio sa strane dugme koje određuje ton,vibraciju i silent mode na mobu i zbog toga želim promjeniti mob ( iako realno nije potrebno )

Uvjeti bi mi bili minimum 8gb rama , minimum 128 gb interne memorije , cijena do 3000 kn
Isključeni Samsung i Iphone mobiteli

Zasada mi se čini best buy Realme X2 Pro iako koliko čitam nisu softwerski top podržani odnosno funkcioniraju na Android 9,0 umjesto 10-ke

Može preporuke ?!?!
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Postoji li ikakav dobar mobitel u danasnje vrijeme za kupit ali sa 16:9 omjerom ekrana, nemogu svarit ove uske a visoke nikako gade mi se... 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 

minarelli kaže...

Postoji li ikakav dobar mobitel u danasnje vrijeme za kupit ali sa 16:9 omjerom ekrana, nemogu svarit ove uske a visoke nikako gade mi se... 

 Nema novih takvih više. Najmanje staro sa tim omjerom je Huawei mate 10, Iphone 7 i plus, Iphone 8 plus, Mi6.

Meizu radi telefone u malo širim oblicima od standarda, pa si pogledaj, počeli su i njih u HR prodavati.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
I Sony ima neke modele sa 16:9
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zahvaljujem 👍  Meizu ima nekih modela koji bi mi po specifikacijama odgovarali ali cijene su kao prije 3-4 godine pa nemres mi za takav mob trazit 2500kn kad se danas za to kupi itekako dobar uredaj, ne odustajem trazim dalje

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 9:10 (minarelli).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
elastiko kaže...
Pozdrav svima , ako stignete odgovorite :D

Trenutno sam sretni vlasnik Oneplus5 sve štima , al obično mjenjam mobitele svako 2 godine , evo njemu je sada već 3 godina i sve top , problm je što sam fizičiki oštetio sa strane dugme koje određuje ton,vibraciju i silent mode na mobu i zbog toga želim promjeniti mob ( iako realno nije potrebno )

Uvjeti bi mi bili minimum 8gb rama , minimum 128 gb interne memorije , cijena do 3000 kn
Isključeni Samsung i Iphone mobiteli

Zasada mi se čini best buy Realme X2 Pro iako koliko čitam nisu softwerski top podržani odnosno funkcioniraju na Android 9,0 umjesto 10-ke

Može preporuke ?!?!

 Imao sam taj x2 pro, skroz dobar mobitel. 

Ne bih se zamarao kolicinom rama da sam na tvom mjestu. 6-8-12 isti vrag. 

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrčak kaže...

Pozdrav, preporuka novog mobitela do max 2000 kn. Jedini uvjet je da ima što manji ekran. Hvala 

 Bump, ako netko može pomoći, treba mi za prijatelja

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

iz potrebe moram kupiti mob ovaj tjedan, želio bih novi do max 2500kn iz HR. Trenutno mi je favorit XIAOMI MI 9T koji je u HGspot-u verzija

64Gb za 2130kn https://www.hgshop.hr/xiaomi-mi-9t-6-64gb-crveni/proizvod/246882

128Gb za 2350kn https://www.hgshop.hr/mobilni-telefon-xiaomi-mi-9t-6-39-2x2-2-ghz-6x1-8-ghz-128gb-6gb-48mp-8mp-13mp-20mp-android-9-0-pie-crni/proizvod/247632

 

Ima li što bolje za te pare? Kakvo je vaše mišljenje dal se isplati dati 200kn više za 128Gb iz razloga što ne prima SD-karticu?

 

Davor ga u jesen 2019 nahvalio kao najbolji mob u kategoriji do 3000kn pa mi sa ovim popustom + što je u trgovini koja mi je poznata jako primamljiv.

 

Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrčak kaže...
hrčak kaže...

Pozdrav, preporuka novog mobitela do max 2000 kn. Jedini uvjet je da ima što manji ekran. Hvala 

 Bump, ako netko može pomoći, treba mi za prijatelja

 Tražiš čim manji ekran, ili da je mobitel čim manji? Postoje mobiteli s jako malim ekranom, ali imaju ogroman bezel pa ispadnu jako veliki.

 

Uglavnom, nema baš odgovora jer u zadnjih 2-3 godine nema nekog boljeg mobitela a da ima male dimenzije.

Možda recimo Google pixel 3 (5.5" ekran), ali on košta preko 3000 kuna..

 

Sam pogledaj:

https://www.gsmarena.com/search.php3

 

Pa pretraži na nabavi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
The_TOM1 kaže...

Pozdrav,

 

iz potrebe moram kupiti mob ovaj tjedan, želio bih novi do max 2500kn iz HR. Trenutno mi je favorit XIAOMI MI 9T koji je u HGspot-u verzija

64Gb za 2130kn https://www.hgshop.hr/xiaomi-mi-9t-6-64gb-crveni/proizvod/246882

128Gb za 2350kn https://www.hgshop.hr/mobilni-telefon-xiaomi-mi-9t-6-39-2x2-2-ghz-6x1-8-ghz-128gb-6gb-48mp-8mp-13mp-20mp-android-9-0-pie-crni/proizvod/247632

Ima li što bolje za te pare? Kakvo je vaše mišljenje dal se isplati dati 200kn više za 128Gb iz razloga što ne prima SD-karticu?

Davor ga u jesen 2019 nahvalio kao najbolji mob u kategoriji do 3000kn pa mi sa ovim popustom + što je u trgovini koja mi je poznata jako primamljiv.

 Ima nekoliko mobitela u toj kategoriji, ali Mi 9T se najčešće spominje kao najbolji izbor.

Da, pošto nema utor za SD karticu, preporuka je uzeti model s više memorije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrčak kaže...
hrčak kaže...

Pozdrav, preporuka novog mobitela do max 2000 kn. Jedini uvjet je da ima što manji ekran. Hvala 

 Bump, ako netko može pomoći, treba mi za prijatelja

 

Od novijih mobitela, sa modernim dizajnom u kojima je cijeli mobitel praktično prekriven ekranom, nema puno izbora, jer danas rade sve veće mobitele a manje zapostavljaju.

Imaš Galaxy S10e mali i skup, zatim Huawei P30 malo veći mališan, opet prelazi debelo tvoju granicu cijenom.

Ostaje jošGalaxy A40, cijena u trgovini oko 1500kn, udovoljava tvoj uvjet, mali lagan moderan, sa odličnim ekranom. Ali kamera mu je ništa posebno, prosječna u najboljem slučaju.

Pogledaj mu koju recenziju na youtube

 

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Razmišljam o kupnju sony xperia xz2. Na stranu što je to ogroman mobitel, zanima me me jel isplativa kupnja za cca 1400kn ili je nešto novije bolje. I da kolko bi koštalo zamjena nove baterije na xz2.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sony je stroj, evo jos uvijek pisem sa Z3 koji je star 5+ godina i izvlacim oko 4h SOT-a... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sage kaže...
Razmišljam o kupnju sony xperia xz2. Na stranu što je to ogroman mobitel, zanima me me jel isplativa kupnja za cca 1400kn ili je nešto novije bolje. I da kolko bi koštalo zamjena nove baterije na xz2.

 Imam ga zadnjih godinu i pol. Odlićan all around mob. Jako dobra kamera, baterija i dalje gura 6h sota. Jedino kaj ga je ubio android 10. Još uvijek nije update kak spada izasao. Na 9tki je radio savršeno. Dimenzijama manji od danasnjih 6+ kanti. Za debljinu ne brini, ne osjeti se uopče.

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, da li mi netko moze napisati par best buy uredaja do nekih 2000kn, moze i koja stotka gore. Znam za xiaomi mi 9t, pa me zanima sto jos ima u tom rangu? Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
NoOne1 kaže...

Pozdrav, da li mi netko moze napisati par best buy uredaja do nekih 2000kn, moze i koja stotka gore. Znam za xiaomi mi 9t, pa me zanima sto jos ima u tom rangu? Hvala!

1

 

2

 

3

 

4

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav, naručujem s AliExpressa Xiaomi pa bih vas zamolila za preporuku do 2000kn.
Predomišljam se trenutno između par modela (9T, 9 Lite, Note 8 Pro), ali sam nakon toliko proučavanja već zbunjena i vise ne znam što mi je najbolja opcija.
Važna mi je kvalitetna kamera i brzina samog uređaja pa ako postoji neka bolja opcija od ove tri navedene ili je jedna od njih najbolja za tu svotu, pliz uputite me. Hvala unaprijed! :)
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice