OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 671
|
čitano: 67.355
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Nije moguće. Ako pogledaš teardown, to ti je unibody okvir u kojem su sve komponente i ne možeš ih samo tako izvaditi i staviti u novi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
.
Halo Bing! Kako bratac?
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 13:44 (Hornet_93).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine

Ako će netko prelazit na OP8 ili neki drugi, a ima 7t, zainteresiran sam za kupnju 7t pa se možemo dogovorit na PM.

0 0 hvala 0
4 godine

Zna li netko gdje je trenutno najjeftiniji oneplus 7t pro? Osim perjanice aliexpressa (goldway), ne znam gdje bih gledala. Xiaomi mi5 je na izdisaju a oneplus me baš mami.

0 0 hvala 0
3 godine
superior_goddess kaže...

Zna li netko gdje je trenutno najjeftiniji oneplus 7t pro? Osim perjanice aliexpressa (goldway), ne znam gdje bih gledala. Xiaomi mi5 je na izdisaju a oneplus me baš mami.

https://www.oneplus.com/hr/oneplus-7t?from=7t

Obicni 7T za 530 eura, sa offical web storea. Bolje je radi garancije potrositi malo vise, jer sa ako se ista pokvari slanje nazad u Kinu je neisplativo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 11:49 (O_O_O).
8 godina

šalje se ovak i onak u kinu ako ga kupiš prek službenog web storea. frend je slao za autofokus problem i promjenili su mu cijeli modul kamere. relativno brzo je bilo gotovo, s obzirom da je u kinu išlo, mislim da nekih 2 tjedna je bio bez moba.

Halo Bing! Kako bratac?
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
Hornet_93 kaže...

šalje se ovak i onak u kinu ako ga kupiš prek službenog web storea. frend je slao za autofokus problem i promjenili su mu cijeli modul kamere. relativno brzo je bilo gotovo, s obzirom da je u kinu išlo, mislim da nekih 2 tjedna je bio bez moba.

Ne znam, ja sam bio slao u Poljsku.

8 godina

tak je, tamo na sjeveru poljske im je eu warehouse, ali servis ide u kinu.

Halo Bing! Kako bratac?
9 godina
Imaju i servis tamo. Poslao sam jedan sa razbijenima ekranom i vratili u roku tjedan dana. I to sve stavili pod garanciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina

Bok ekipa!

Vidio sam da iz kine ima 7T(8/256gb) za oko 450EUR samo što dolazi sa US punjacem...

Dali njihova verzija ima nekih drugih razlika i postoji li neka dobra alternativa punjacu ili ici na adapter?

Btw. Sto se kamere tice, vidim da stock nije na razini ali kad se sibne gcam, jel se moze reci da je onda dobar za nekoga kome je kamera odnosno fotografija jako bitna?

Hvala.

P.S. Inace, estetski mi je ljepsi 7PRO, opcenito a i mozda najvise radi notcha ali ne znam koliki bi mi problem bio zakrivljeni ekran...

0 0 hvala 0
12 godina

Zakrivljeni ekran meni ne predstavlja ni najmanji problem, s vremenom sam se tolko naviko da ga ni ne primjetim.

Nema ni slučajnih dodira po rubovima, dobro je to riješeno, barem ja imam takav dojam.

A i stock aplikacija kamere je odlična, ja imam instaliran i gcam al ga skoro nikad ne koristim.

PC RULES!!!

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice