Nokia n 95 8 gb PROBLEM

poruka: 6
|
čitano: 2.262
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nokia n 95 8 gb PROBLEM

nokia savršeno radi baš sve samo zelena slušalica je problem kad je pritiskam ovak (bezveze) radi ali kad uđem u imenik i kad dođen do kontakta koi želim nazvati i kad stisnem zelenu slušalicu mobitel se ugasi. i sad što je to dali je to nekakav tehnićki kvar ali mislim da nije jer san prije dva tjedna pronijenio slide sistem i serviser mi je reka da je mob u savršenom stanju nakon servisa. ili je to pak do softera pomagajte hitno mi je i ako netko nešto zna kako to da se riješi

maky
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia n 95 8 gb PROBLEM

dajte bar netko da zna što je ako je softer onda je ok i dali je to možda mehanićki kvar. još je jedan problem kad me netko zove i kad ga otvorin da se javin on se isto ugasi

maky
15 godina
offline
Nokia n 95 8 gb PROBLEM
Firmware.

Nesto se zeznulo oko poziva, a ne oko tipke.
I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia n 95 8 gb PROBLEM

ma nije tipka u fizičkon obliku pokvarena nego baš to nešto oko poziva ima signala ali baš kad je pritisnen da nakoga nazoven on se iskljući ili kad priman poziv mogu na njega odgovoriti samo ako pritisnen zelenu slušalicu u tom momentu kad priman poziv ona radi ali kad nekoga oću zvati gasi se,a ako go otvorin da sa javin on se ugasi kao da mu netko izvadi bateriju. kaže mi jedan dećko da je pokupija virus preko kompjutera i da je moguće napraviti beckup dali je to moguće baš da mi se taj virus zakaćija za funkciju poziva.

maky
15 godina
odjavljen
offline
RE: Nokia n 95 8 gb PROBLEM
bakymaky kaže...

ma nije tipka u fizičkon obliku pokvarena nego baš to nešto oko poziva ima signala ali baš kad je pritisnen da nakoga nazoven on se iskljući ili kad priman poziv mogu na njega odgovoriti samo ako pritisnen zelenu slušalicu u tom momentu kad priman poziv ona radi ali kad nekoga oću zvati gasi se,a ako go otvorin da sa javin on se ugasi kao da mu netko izvadi bateriju. kaže mi jedan dećko da je pokupija virus preko kompjutera i da je moguće napraviti beckup dali je to moguće baš da mi se taj virus zakaćija za funkciju poziva.

 LOL!!!!

 

Taj tvoj serviser ti je prilikom zamjene slide-a oštetio flat kabel. Nosi mu to nazad i reci da ako ti ne popravi, da češ mu zvat inspekciju i tužit ga na sudu-provjereno pali.Namigiva

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia n 95 8 gb PROBLEM

promjenio je on komplet slide sistem i flat kabel nije u tome kvaka mogu ja mob otvarat i zatvarat 1000 put to je u redu kao da mu je blokiran poziv samo se iskljući samo to neradi. kad san ima n80 kad je riknija flat kabel onda je gubija kontakt na neko vrijema pa kad ga tresnen opet bi ima signal ovo je totalno drukćije baš mislin da je nešto sa softeron moran probati beckup sutre samo ću sve izgubiti sa njega to mi je

maky
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice