Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

poruka: 72
|
čitano: 21.050
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Savjet: www.gsmarena.com

 

Imaš detaljni review za svaki od ovih mobitela.

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Koji danas mobitel na touch do 2500kn bi preporucili da ima dobru kameru i OS ?

 

Kaj velite na ovo ?

 

EDIT: Skuzio sam, bilo je pre dobro da bi bilo za 2000 kn :( KRIVA JE CIJENA :(((

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 18:29 (tony THE Noob).
13 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

nije los..al mu je baterija slaba.

14 godina
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
bartul kaže...

sony ericsson, nokia ili samsung?

 

Nokia i touch su dva razlicita pojma.....NHF za sve one "Nokia nostalgicare" (da ne bi bilo zabune i sam koristim touch screen Nokiu).

 

Symbian jednostavno ne radi kako treba na touch screen uredajima....imao sam vise Nokia sa Symbianom (i sada imam......sutra je prodana vjerojatno i to ti sve govori) i niti jedna nije radila kako treba.

 

Navikao sam se na HTC i iPhone te kada gledam touch od npr. iPhone-a i ovaj koji ima Nokia sa svojim Symbianom jednostavno nije "to-to". Da ne bi bilo zabune, Symbian mi je i dalje ok na uredajima sa fizickom tipkovnicom no na touch screenu su podbacili i to debelo.

 

Moja preporuka ti je iPhone....bar je meni najbolji za tu lovu ili mozda HTC Desire. iPhone i HTC mi za sada zadovoljavaju sve neke moje "standarde" i odlicni su mi kako za posao, tako i "za po doma" dok Nokiu jednostavno nemam volje koristit te sam je danas trebao prodati no ipak sam to odgodio do sutra.

 

Nadam se da ce se Nokia izvuci iz ovoga sa vremenom, ali jako tesko. Za Samsung ne mogu nesto previse reci posto ga ne koristim, a tako ni za SE.

 

No za 2500 kn se da naci fini uredaj...no moja preporuka ti je da npr. uzmes u ruke iPhone ili neki bolji HTC  te malo sa njima surfas netom i radis sa njima te da nakon toga uhvatis u ruke npr. Nokiu pa ces vidjeti o cemu ti govorim.

 

Sretno sa kupovinom!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Evo ovako jedno direktno pitanje:Može li se za do 2500kn naći neki novi touch screen mob.,sa kamerom od min. 5mpx. s bljeskalicom,nekim dobrim OS,dobar za slušanje glazbe,kvalitetno izrađen,bez nekih ozbiljnijih mana,bez pretplate...???

bb
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2010 18:26 (bartul).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
win32 kaže...
bartul kaže...

sony ericsson, nokia ili samsung?

 

Nokia i touch su dva razlicita pojma.....NHF za sve one "Nokia nostalgicare" (da ne bi bilo zabune i sam koristim touch screen Nokiu).

 

Symbian jednostavno ne radi kako treba na touch screen uredajima....imao sam vise Nokia sa Symbianom (i sada imam......sutra je prodana vjerojatno i to ti sve govori) i niti jedna nije radila kako treba.

 

Navikao sam se na HTC i iPhone te kada gledam touch od npr. iPhone-a i ovaj koji ima Nokia sa svojim Symbianom jednostavno nije "to-to". Da ne bi bilo zabune, Symbian mi je i dalje ok na uredajima sa fizickom tipkovnicom no na touch screenu su podbacili i to debelo.

 

Moja preporuka ti je iPhone....bar je meni najbolji za tu lovu ili mozda HTC Desire. iPhone i HTC mi za sada zadovoljavaju sve neke moje "standarde" i odlicni su mi kako za posao, tako i "za po doma" dok Nokiu jednostavno nemam volje koristit te sam je danas trebao prodati no ipak sam to odgodio do sutra.

 

Nadam se da ce se Nokia izvuci iz ovoga sa vremenom, ali jako tesko. Za Samsung ne mogu nesto previse reci posto ga ne koristim, a tako ni za SE.

 

No za 2500 kn se da naci fini uredaj...no moja preporuka ti je da npr. uzmes u ruke iPhone ili neki bolji HTC  te malo sa njima surfas netom i radis sa njima te da nakon toga uhvatis u ruke npr. Nokiu pa ces vidjeti o cemu ti govorim.

 

Sretno sa kupovinom!

Ocito nisi isprobao N8

 

@bartul... ne znam kolko ce kostat N8 kad dodje kod nas, al po dosadasnjem iskustvu, uz dvogodisnji ugovor bi mogla biti oko 2500 kn

16 godina
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
bartul kaže...

Evo ovako jedno direktno pitanje:Može li se za do 2500kn naći neki novi touch screen mob.,sa kamerom od min. 5mpx. s bljeskalicom,nekim dobrim OS,dobar za slušanje glazbe,kvalitetno izrađen,bez nekih ozbiljnijih mana,bez pretplate...???

jesi pogledao nokiu x6?

posjetite moj novi blog...http://vtxcro.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Moja je preporuka da uzmeš mobitel s OS-om koji ima svjetlu budućnost, kao što je npr. Android. Neka kaže što god tko hoće, ali Android mobitela ima svaki dan sve više. Proizvođače koji 'tupe' uvijek po svojem, barem što se tiče softvera, treba izbjegavati (Nokia, Samsung i sl.). Mogao bih to nekako usporediti kao da kupiš novi kompjuter, ali instalirani su windowsi 95 (karikiram, ali tako nekako). Premda, to ovisi o tebi, tj. tvojim potrebama i željama. Ako već imaš 2500kn kupi ili polovni mobitel (preporučam Desire) ili pričekaj da dođu novi modeli LG-a s androidom 2.2, kao što su npr Optimus e720 i sl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

cuj ja nebi ni jedan od tih.... ja sam si uzeo HTC Wildfire za 300kn (kao nastavak predplate) (sad je 500kn ak se ne varam) na 2 godine.. al bez kodirane mreze je negdje oko 2500kn nisam sad siguran

 

  ovdje procitaj informacije : http://www.bug.hr/digitalije/mobiteli/htc/wildfire/724.aspx

 

u pocetku sam mislio da je touch za mene previse no brzo sam se prilagodio tipkanju na ekran i tipkam bez greske jer je ekran vrlo precizan

zapravo nije to mobitel nego smartphone sa android OS i vrlo ga je lako prilagoditi svojim potrebama, tisuce aplikacija i igrica se nadje svugdje na internetu i to besplatno npr : http://www.android.com/

 

eto toliko od moje preporuke...

 

http://admin.schime-share.schime.operaunite.com/webserver_1/content/index.html
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Tako nekako,HTC ili LG,  uzmi mobitel s Androidom, najbolje s verzijom 2.1 ili 2.2 i i onda si miran koju godinu što se tiče raspoloživosti alikacija, nadogradnji i sl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

OK ali ja nemam baš neko visoko mišljenje o kvaliteti HTC mobitela.Pa recite mi kakvi su HTC mobiteli po kvaliteti,kameri,multimediji.... i još nešto predložite mi neki kvalitetan mob. a ne npr. LG optimus za kojeg sam čuo da baš i nije kvalitetan i pouzdan kao i drugi LG mob.

bb
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
bartul kaže...

OK ali ja nemam baš neko visoko mišljenje o kvaliteti HTC mobitela.Pa recite mi kakvi su HTC mobiteli po kvaliteti,kameri,multimediji.... i još nešto predložite mi neki kvalitetan mob. a ne npr. LG optimus za kojeg sam čuo da baš i nije kvalitetan i pouzdan kao i drugi LG mob.

Ne znam gdje si to čuo. Pogledaj malo po forumu mišljenja korisnika. Mob je sasvim dobar, a uskoro dolaze i novi Optimus modeli, tako da...

14 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

EDIT: pobrisano od mene - stara tema

GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2010 21:19 (Sesvetski Kraljevec).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
ako ti je mobitel za multimediju, za zezanje itd, uzmi si sa njuskala za 2200 iPhone 3GS, ali ako si napredniji korisnik ili ako te zivcira zatvorenost sustava, uzmi htc desire ili, jos bolje, Samsung Galaxy S, on je negdje između, zgodan je, ima 16gb integrirane memorije, sjajan je za multimediju i ima najbolji ekran među mobitelima...
Aint no man above the crew
15 godina
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Za te pare definitivno Desire.

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

A, znate li ijedan novi mobitel u ponudi nekog operatera,jer nije mi baš drago kupovati rabljene mobitele.....

bb
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
bartul kaže...

A, znate li ijedan novi mobitel u ponudi nekog operatera,jer nije mi baš drago kupovati rabljene mobitele.....

Tele 2 : Htc Desire na 24 mj 

http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www_tele2_hr/stylesheet/hs.xsl/-/mobilna_telefonija/mobilni_telefoni.html/-/papp/phones_application_hr/http://mobiles.web.tele2.hr/telefon.aspx?mode=postpaid&mobile=637

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

U redu, ali da bude bez pretplate,novi i u ponudi nekog operatera{#}

bb
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
bartul kaže...

U redu, ali da bude bez pretplate,novi i u ponudi nekog operatera{#}

 Samsung S8500. 2498kn, bez pretplate...

http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-12-15.asp?sifra=SAS8500

 

Think locally, act globally...
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Hvala vam na prijedlogu taj mob. je meni jako dobar,a ima li itko iskustva sa S5800 kakav je mob. po kvaliteti,koje su mu mane(ako ih ima)..........{#}

bb
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
bartul kaže...

Hvala vam na prijedlogu taj mob. je meni jako dobar,a ima li itko iskustva sa S5800 kakav je mob. po kvaliteti,koje su mu mane(ako ih ima)..........{#}

Najveća mana je OS.

Šteta, telefon sa dobrim specifikacijama a na jadnom OS-u

 

Imas i ovo -> LINK

2100 kn, HTC Legend, zapakiran, nov, i dobiva nadogradnju na Froyo.

Ako neces ti kupit onda cu ja.

 

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2010 10:24 (Mitch).
16 godina
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
Mitch kaže...

Ako neces ti kupit onda cu ja.

 Pa zar ti vec nemas HTC Desire? Sto ce ti jos jedan Android mob? {#}

Think locally, act globally...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
i to slabiji...
Aint no man above the crew
15 godina
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
SupremeCommander kaže...
Mitch kaže...

Ako neces ti kupit onda cu ja.

 Pa zar ti vec nemas HTC Desire? Sto ce ti jos jedan Android mob? {#}

 

1337Code_breaker kaže...
i to slabiji...

Mijenjao sa bratićem prije 2 tjedna za novu grafu.

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
hahaha
za koju?
a btw za te se pare nađe i bolji mob od toga...
Aint no man above the crew
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Idemo dajte još prijedloga....{#}{#}

bb
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Znate li neki dizajnerski lijep mobitel,kvalitetan za oko 2200 kn BEZ PRETPLATE I da NIJE rabljeni{#}

bb
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn
Za 2500kn se na Njuskalu nadje Desire nov novcat...


Za 2200mozes isto tako potrazit na Njuskalu... kad ti specifikacije nisu bitne nego da je "dizajnerski" onda mozes bilo koji uzet...
[=XII=] {_.:BRUNO:._}
14 godina
offline
RE: Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

meni je satio vrh toucha!

13 godina
neaktivan
offline
Najbolji touch screen mobitel do 2500 kn

Zar nitko još nema prijedlog...............

bb
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice