Lumia 520

poruka: 22
|
čitano: 3.899
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

Pošto mi Lumia ima desktop sliku samo na zaključanom ekranu zanjima me kako bi je mogao dobiti i kao pozadinsku sliku iza njenih pločica da mi iza ne bude onaj crni ekran.Ako ništa drugo trebao bih upute kako točno na njega instalirati javu pošto sam slabiji sa engleskim inače bih pogledao na internetu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lumia 520

Na WP8 ne moze pozadinska slika na plocicama. To je moguce na WP8.1

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 520

Jel ga moguće nadograditi preko wp trgovine ili se da skinuti taj softver preko microsoftver

10 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

moraš najprije skinuti preview for developers, ulogiraš se u taj program sa računom kojim si logiran u mobitel (to napraviš kad prvi put pališ mob ili poslje hard reseta).

 

nakon toga skineš 8.1 i to je to. daljnje nadogradnje dobivaš uobičajeno preko phone updatea u settingsima.

 

ako ti se ne da prčkat sa tim, 8.1 bi trebala doći ovo ljeto, al opet ovisi do vip-a, tele2, tcoma kad oni puste...

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

Evo uspio sam s mobitelom instalirati taj program i pokrenuo ažuriranje i iz trečeg puta uspio.Upalilo bi i odmah da sam odmah oslobodio prostor na memoriji za podatke.Tako sad imam 8.1 i ja prezadovoljn.Hvala još jednom.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

Može li mi tko sada reči jeli ima koji način da se ukloni vip logo pri samom paljenju mobitela i tamo postavi neka druga slika a da opet ne moram otključavati mobitel jer mislim da mi je to pre rizično da se što god ne dogodi pošto mi sada garancija vjerovatno ne vrijedi kada sam postavio wp 8.1.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 520
zgberozg kaže...

Može li mi tko sada reči jeli ima koji način da se ukloni vip logo pri samom paljenju mobitela i tamo postavi neka druga slika a da opet ne moram otključavati mobitel jer mislim da mi je to pre rizično da se što god ne dogodi pošto mi sada garancija vjerovatno ne vrijedi kada sam postavio wp 8.1.

 

Uklanjanje SIM locka kodom ne mice garanciju,ali SIM lock nema veze sa VIP logom, taj VIP logo je znak da je mob brandiran, a to se maknuti moze samo flashom drugog (nebrandiranog) ROM-a, sto ponisti i garanciju... Dakle ako oces zadrzat garanciju,morat ces zivit sa tim VIPovim logom...

13 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

mi možeš samo objasniti kako se to radi da se makne taj vip logo i je li to rizićno.

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lumia 520
Ima li tko da je uspio instalirati android sustav jer me zanjima kako to napraviti.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

Koliko znam nije moguće, a i da je jednostavno bi bilo suludo znajući kako "glatko" funkcioniraju androidi sličnih specifikacija

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Lumia 520
Nije moguce instalirati android na Lumiu 520...ne vidim ni razlog zasto bi itko to radio...
Windows Phone FTW
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 520

Pa što bi onda još sporije radio?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 520

Dojadili mi windowsi a i nemogu gledati stram preko explorera.

9 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

Imam problem sa skidanjem aplikacija. Ukoliko to radim preko PC kaze mi da aplikacija ne podrzava moj region,a ako to radim preko telefona kaze da je doslo do greske i da mi sifru greske. Zna li neko sta je problem? i kako da znam koje aplikacije podrzavaju moj region?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Lumia 520

Imam problem,lumia 520 se ne zeli upalit,dode do nokijinog znaka te bljesne ekran plave boje i samo se ugasi.Sad dali je do softvera ili da ga probam resetirat pa ako neko ima volju da mi samo kaze koje tipke trebam drzat,unaprined hvala

tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

Da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje...Kada tapnem na pločicu "osobe", pokaže se izbornik "svi", zatim tapnem na # i pojave se slova imenika-26 pločica sa slovima-engleski alfabet. Međutim, nema č, ć, š, đ, već je prezime npr. Šarić stavljeno pod slovo S, Ćurković je pod C itd. Kad otvorim ta slova, vidim da su ta prezimena tu, samo što nemaju svoje slovo. Mogu li se i ta slova dobiti na ekran? Hvala .

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 520

Ne znam jesam li pitao što glupo, ali u svakom slučaju hvala na svim odgovorima...

10 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

mislim da ne. isto je i kod mene, al da ih nađem brzo, kliknem na prvo slovo poslje i malo scrollam gore.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 520

Čudno mi je kako je to tako nespretno riješeno, ali eto nisam jedini s takvom problemom.

10 godina
neaktivan
offline
Lumia 520

ne znam jel se može rješiti da staviš mob na hrv postavke. kod mene je sve na eng osim tipkovnice.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lumia 520

Probajte aplikaciju RapDialer za brzi pronalazak kontakata, ja korisitm, meni super.

Windows Phone FTW
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 520

Pa i jest sve na hrvatskom, ali izgleda da imenik nije...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice