Krađa na servisu

poruka: 6
|
čitano: 2.751
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Krađa na servisu(galaxy s6)

Pozdrav,

Bio sam na servisu galaxy s6 jucer jer mi home button gotovo ne radi i jos mi jamstvo traje nekih 2 tjedna. Otisao u MOBIS i nakon dva sata dobio sam poziv i kazu mi kako mi je ekran od mobitela neoriginalan te da je vidljivo da je mob neovlasteno servisiran.Mobitel je kupljen u Vipu i samo je jednom bio na servisu upravo u tom istom Mobisu(punjac nije radio pa su mi dali drugi nakon 4 dana). Da li mislite da je moguce da mi je taj servis ukrao originalan ekran i stavio mi neku kopiju tad kad sam bio na servisu zbog punjača prije? I što bi mi preporucili da radim u vezi prigovaranja na taj servis,kome da ih prijavim?

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2017 7:59 (nuk3r).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Krađa na servisu(galaxy s6)

Potrgali su ekran kod rastavljanja, sad se izvlače.

Pritisni ih.

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Krađa na servisu(galaxy s6)
nuk3r kaže...

Pozdrav,

Bio sam na servisu galaxy s6 jucer jer mi home button gotovo ne radi i jos mi jamstvo traje nekih 2 tjedna. Otisao u MOBIS i nakon dva sata dobio sam poziv i kazu mi kako mi je ekran od mobitela neoriginalan te da je vidljivo da je mob neovlasteno servisiran.Mobitel je kupljen u Vipu i samo je jednom bio na servisu upravo u tom istom Mobisu(punjac nije radio pa su mi dali drugi nakon 4 dana). Da li mislite da je moguce da mi je taj servis ukrao originalan ekran i stavio mi neku kopiju tad kad sam bio na servisu zbog punjača prije? I što bi mi preporucili da radim u vezi prigovaranja na taj servis,kome da ih prijavim?

 Sto se tice Mobisa, ne bih komentirao, ali da li je moguce - moguce je.

Ovaj tvoj slucaj je toliko smjesan da ne vjerujem kako sam slicnu situaciju imao i ja, barem sto se tice "orginalnog" ekrana. Naime, nedavno sam prodaval S6 i prvo sto me covjek pital da li je ekran orginalan. Kazem da je, bio je na servisu jednom. Kad je dosao preuzeti mobitel, pokrenuo je sve moguce modove, pregledavao ekran iz 1000 kuteva i trazio cak i reklamacijsku primku (da se uvjeri). Pitam ga zasto sad tolko provjere? Kaze upravo tvoje sumnje - da u servisima na S5, S6 i sad po novome S7 hocu ugradjivati neorginalne Amoled panele, sto mi se cini strasno nevjerovatno.

Zbilja cudno.

9 godina
online
Krađa na servisu

koliko god tvrdili da nismo Balkan, ipak jesmo...dakle, iz iskustva kazem, samo silaaaa...otidji sa drugom nekim rmpalijom i zaprijeti od inspekcije do fizicke sile...odmah ce ti rijesiti problem i jos ti li.ati du.e   samo toooo, vjeruj, par puta sam imao slicne probleme, svaki put uspjeva

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Krađa na servisu(galaxy s6)

Moguce je sve to su stare fore koje su se koristile i jos se koriste od moje zene roditelji dali na popravak kucni PC uglavnom samo da im windowse digne u servisu posto smo mi bili u DE pa nisam ja mogao i lik im zamjeni grafu imali r9 270x a stavio r7 250, kad smo dosli u posjetu kaze mi brat njezin kao igre mu nerade kao prije ja provjerio i dobio slom zivaca... Posto sam slagao njihov komp tocno sam znao sta je bilo unutra i imao racune i otisao direkt u servis pocela prica nisu oni da bi nakraju bilo kao grafa bila neispravna pa zamjenili ja rekao ok gdje je na racunu od vaseg servisa to navedeno nema odgovora...ja mobitel izvadio i zovem policiju pred njima lik kao cekaj dodi sutra i cekat ce vas grafa koja je bila unutra... Dosao iduci dan dobio grafu i reko zadrzat cu i onu koja je sad u PC-u lik nije rijec rekao govno jedno srecom taj se servis zatvorio.  Ista stvar je sa autima mom kolegi naplatili repariranu turbinu kao novu nakraju je isto izvukao novu al sa puno muke. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Krađa na servisu(galaxy s6)
nuk3r kaže...

Pozdrav,

Bio sam na servisu galaxy s6 jucer jer mi home button gotovo ne radi i jos mi jamstvo traje nekih 2 tjedna. Otisao u MOBIS i nakon dva sata dobio sam poziv i kazu mi kako mi je ekran od mobitela neoriginalan te da je vidljivo da je mob neovlasteno servisiran.Mobitel je kupljen u Vipu i samo je jednom bio na servisu upravo u tom istom Mobisu(punjac nije radio pa su mi dali drugi nakon 4 dana). Da li mislite da je moguce da mi je taj servis ukrao originalan ekran i stavio mi neku kopiju tad kad sam bio na servisu zbog punjača prije? I što bi mi preporucili da radim u vezi prigovaranja na taj servis,kome da ih prijavim?

 Moja preporuka...javi se predstavništvu Samsunga i ispričaj im svoju priču. Reci da sumnjaš da stavljaju neorginalne dijelove.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice