Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95

poruka: 14
|
čitano: 2.837
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95
samo me zanima isplati li se mjenjati ovaj wii: http://www.bug.hr/forum/topic/konzole-oprema-igranje/prodaja-nintendo-wii-brickan/124288.aspx

za nokiu n95 u dobrom stanju(promjenjena maska),baterija drzi 3 dana,ima punjac,usb i slusalice...

33 DA
0 NE
vatefak is going on :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95

Mijenjaj ako ti treba mob.. {#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95
mario1990 kaže...

Mijenjaj ako ti treba mob.. {#}

pa wii mi netreba...a trenutno mi treba mob jer sad sam par dana morao koristiti k510i kad sam svoj mob prodao...

vatefak is going on :D
12 godina
neaktivan
offline
Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95
e da ne otvaram novu temu: ima li nokia n95 (obicna,ne 8gb) senzore za rotaciju? jer na gsmareni ne pise da ima ali za nokiu n95 8gb pise...dajte mi odgovorite cim prije...
vatefak is going on :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95

Na PhoneAreni piše da ima. Ali najbolje da ti odgovori netko ko ju ima, znaju se nekad zeznit ovi.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 22:06 (Spaceblade).
14 godina
offline
Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95

Ja licno imam Nokiu N95 i mogu ti reci da ima, samo sto sam ja to sebi iskljucio ide mi na zivce :D

Mehemed
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95
bancic123 kaže...
mario1990 kaže...

Mijenjaj ako ti treba mob.. {#}

pa wii mi netreba...a trenutno mi treba mob jer sad sam par dana morao koristiti k510i kad sam svoj mob prodao...

Onda mijenjaj .. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95

u yebem mu mater...zajebo me...dosao on kmeni i kaze mi da mob uopce nije koristio od kad ga je dobio iz servisa i da je baterija vec smrznuta da ga stavim na punjac i ostavim 15 minuta i ja ono bezveze rekao oke kad je rekao da mu se zuri na posao,i on uzme moj wii i otiđe i ja stavim mob na punjac i kad ono vidim sve e svijetli,sve se cuje a ekran je crni,ne reagira opce...i ja malo bolje pogledam kad ono vidim nema niti prednju kameru nutra se vide oni svi cipovi i to....samo da vam kazem ljudi nevjerujte bilokakvim ljudima s njuskala 60% od njih su lažljivi cigani...

vatefak is going on :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95

Cekaj, frajer je dosao ktebi i jos te uspio zaj?bat?? 

 

Owned!

http://downloads.khinsider.com/?u=653470 >>>> Preko 6700 Game Soundtrackova!
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95
dedaa kaže...

Cekaj, frajer je dosao ktebi i jos te uspio zaj?bat?? 

 

Owned!

da,znam glup sam :D ali se i meni zurilo pa nisam pazio na dealje i povjerovao sam go*naru

vatefak is going on :D
13 godina
protjeran
offline
Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95

nemoj uopce okrivljavat ovog lika to je tvoja krivica.ajde da ti postom to uvalio al uživo....jos nisi vidio da nema kartice,da nece da upali pa u sta si uopce gledao?ili je to bilo hit&run on uzeo wii i poceo trcat?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95
bugonja kaže...

nemoj uopce okrivljavat ovog lika to je tvoja krivica.ajde da ti postom to uvalio al uživo....jos nisi vidio da nema kartice,da nece da upali pa u sta si uopce gledao?ili je to bilo hit&run on uzeo wii i poceo trcat?

hehe pa bilo mi je cudno na pocetku ga lik dopeljao i odmah taj lik otisao i on dodje kmeni i veli evo tu ti je to sve itd. i sad mi se zuri dosao sam s posla moram natrag na posao...i jos jedna stvar koju nisam skuzio on meni kaze da sve 100% radi i da je neki dan slusao muziku na njemu a par minuta prije toga je rekao da mob nije dugo bio upaljen i da ga moram 10 minuta puniti,,,hjoooj stvarno sam popusio,nemrem ni sam vjerovat...

vatefak is going on :D
12 godina
neaktivan
offline
Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95

Eto ti kad si lakom, jesam ti nudio 300kn za wii... bolje vrabac u ruci nego golub na grani.... he,he,he.......e, jesam se nasmijao...he,he...

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jel se isplati mjenjat neispravni wii za n95
Stefano kaže...

Eto ti kad si lakom, jesam ti nudio 300kn za wii... bolje vrabac u ruci nego golub na grani.... he,he,he.......e, jesam se nasmijao...he,he...

hehe...ti si mi nudio tolko a na njuskalu sam dobio ponude za 450 kolko sam ga i stavio ali jbg vec sam se bio dogovorio s tipom i to je to...ionako za vikend idem do njega ali ne sam (afkors) kad imam 14 god a znam di lik radi tak da mi nije problem vratiti wii natrag

vatefak is going on :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice