Iphone baterija

poruka: 58
|
čitano: 24.998
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Iphone baterija

ima li tko iphone 4?! zanima me koliko vam traje baterija??? jer moja vuče jedan dan i to ako dobro ne diram aplikacije i sl. imam ga samo 2 tjedna i  bojim se da ću odamh ići reklamirati!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone baterija

to nesto nevalja dali je jailbrakan to zna pojest bateriju jakoo kako koja aplikacija! inace moj 3g drzi 2 dana sa 4-5h koristenja...

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone baterija
BoDdAH kaže...

ima li tko iphone 4?! zanima me koliko vam traje baterija??? jer moja vuče jedan dan i to ako dobro ne diram aplikacije i sl. imam ga samo 2 tjedna i  bojim se da ću odamh ići reklamirati!

Definitivno nije u redu, trebalo bi moc 2-3 dana uz 6-7 sati koristenja.

16 godina
neaktivan
offline
Iphone baterija

jučer mi se napunio i skinem ga s punjača u 00.00 i ujutro ima 65 posto?!?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Iphone baterija
BoDdAH kaže...

jučer mi se napunio i skinem ga s punjača u 00.00 i ujutro ima 65 posto?!?!

Jeli ti WLAN slucajno upaljen?

Full HD Addict :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
BoDdAH kaže...

ima li tko iphone 4?! zanima me koliko vam traje baterija??? jer moja vuče jedan dan i to ako dobro ne diram aplikacije i sl. imam ga samo 2 tjedna i  bojim se da ću odamh ići reklamirati!

Jel imaš jb?Daj si ga restoraj i stavi si 4.2.1 ako ti netreba jb ako ti treba onda ga restoraj i ostavi na 4.1.

Meni ti je usage oko 7 sati dosta sam na wlanu i traje mi 2-3 dana ovisno kako ga koristim.

Ako ti to ne odgovara onda ga na garanciju pošalji.

14 godina
offline
RE: Iphone baterija

nema veze wlan ako je mobitel u zakljucan meni se sam wifi iskljuci...nesto ti nevalja ili softwerski ili je baterija otisla probaj prvo restorat kako je jpelko2 rekao ako i dalje pravi probleme salji ga na garanciju.

My Life Is A Very Serious Game...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija

7 sati ga rabiš i traje 2-3 dana!?! meni izdrži najviše recimo 30 sati i to je to...a rabim ga manje + na wlan sam stalno kad on uvati neki...imam ga tek 2 tjedna pa možda previše rabim ostale aplikacije, no stalno ga gasim na onu gornju tipku!

16 godina
offline
RE: Iphone baterija
BoDdAH kaže...

7 sati ga rabiš i traje 2-3 dana!?! meni izdrži najviše recimo 30 sati i to je to...a rabim ga manje + na wlan sam stalno kad on uvati neki...imam ga tek 2 tjedna pa možda previše rabim ostale aplikacije, no stalno ga gasim na onu gornju tipku!

Ajd ugasi wlan preko noci pa ces vidjet koliko ce ti se baterija potrosit, makar bi trebalo biti isto ako se wlan gasi cim ti stavis iPhone u sleep!

Full HD Addict :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
BoDdAH kaže...

7 sati ga rabiš i traje 2-3 dana!?! meni izdrži najviše recimo 30 sati i to je to...a rabim ga manje + na wlan sam stalno kad on uvati neki...imam ga tek 2 tjedna pa možda previše rabim ostale aplikacije, no stalno ga gasim na onu gornju tipku!

Pošaljem ti sliku da vidiš.Inače imao sam 3gs on mi je imao usage oko 4 i pol sata dok sa iphone 4 imam oko 7 sati.Isto sam koristio 3gs kao i 4(malo više jer je ipak dosta bolji,dosta koristim kameru,već imam oko 1500 slika slikanih s iphonom 4 od kad sam ga kupio krajem rujna.Jel ti mobitel jb?koji je firmware?Stisneš dva puta home button da si ugasiš aplikacije ako ih ne koristiš i samo ako korisitš npr. wifi ili mobilni net onda ih upali.

benko kaže...
BoDdAH kaže...

7 sati ga rabiš i traje 2-3 dana!?! meni izdrži najviše recimo 30 sati i to je to...a rabim ga manje + na wlan sam stalno kad on uvati neki...imam ga tek 2 tjedna pa možda previše rabim ostale aplikacije, no stalno ga gasim na onu gornju tipku!

Ajd ugasi wlan preko noci pa ces vidjet koliko ce ti se baterija potrosit, makar bi trebalo biti isto ako se wlan gasi cim ti stavis iPhone u sleep!

Meni preko noći prođe jedva 1 %.Neznam kaj je njemu uključeno.Imam stalno upaljen alarm.

Evo slike nekidan sam ga restorao na tvorničke postavke pa zato imam tako malo trajanje poziva i korištenja mobilnih mreža.Vdiš da sam ga koristio 5 i pol sata uglavnom wifi,kamera,pozivi i tako.Imao sam negdje oko 38% baterije još.

Nisam slušao glazbu.Kad koristim 3g mrežu i onda idem na net onda prejde za 2.5minute postotak,sa wifi 4.5min,edge 3 min,dok slušao muziku svakih 22 minute to znači da mogu slušat glazbu oko 35 sati koliko je negdje i na appleovoj stranici piše.Za video kad gledam neki film za oko 7 minuta,kad gledam na video na youtubeu dakle streamanje preko wifia i gledanje videa 3.5minute.

Kad je na 100% baterija onda mogu npr. surfat na netu preko wiifa 16 minuta dok mi ne padne na 99%,isto je takva situacija na još oko 3 mjesta gdje treba dosta da opadne postotak.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2010 17:37 (jpelko2).
14 godina
neaktivan
offline
Iphone baterija

Tako je to sa svim iPhone-ima. Ponekad se jako griju i jako troše bateriju, a da se ne zna razlog. To će ti proći samo od sebe, ne brini...

(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam online)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
Plahi kaže...

Tako je to sa svim iPhone-ima. Ponekad se jako griju i jako troše bateriju, a da se ne zna razlog. To će ti proći samo od sebe, ne brini...

To kaj si ti napisao je obična glupost.90% je korisnik kriv ako instalirava svakojake gluposti na mob tipa da ga jb i samo instalirava bezveze aplikacije.Nek se javi autor da kaže ako ima jb ako ima onda je on krivac ako nema onda nek ga restora na tvorničke podatke i onda proba,ako je isto onda je pravac reklamacija proizvoda.Dosadd sam radio s mnogim iphonovima stavljao jb,aplikacije,navigaciju i nijedan nije imao te probleme koje ti pričaš.

Imam iphone 4 koji je uopće ne grije ne osjeti se,dok sad kad je zima ostavio sam ga na stolu gdje je bila oko 10 stupnjeva i kad sam ga primio bio je hladan kao špricer.Isto tako u radu nije se grijao kad je bio na suncu dosta je hladniji nego npr. 3gs koji može postat topao ili desire.

14 godina
offline
RE: Iphone baterija

Ako igras igre ugrije se dosta svaki mobitel...

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Iphone baterija

evo je¸*o mu majku i mom baterija zajebava.nekad dobra nekad loša.

evo od 1 sat danas do 5 mi baterija otišla s 20 na 10 % a nisam ga ni tako.

neznam što da radim

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone baterija

Meni je usaga 8 sati...ali oped to je malo,govorili su kao da je baterija poboljsana...imao sam 3g,3gs i sad iPhone 4 ...Najbolji se pokazao 3gs po trajanju baterije...a i ovaj 4 me totalno razocarao nis novo ..sve isto osim samog izgleda,slika nije nista bolja od one sa 3g,slikanje u mraku totalna katastrofa...u razvoj ovog iphona nije ulozeno nista jedino sta ima novo je kamera sprijeda i blic..nista drugo...uglavnom..jedino sta mi se sviđa je izgled i nis drugo....e i nije nista znacajnije brzi od 3gs....

 

 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
Helena92 kaže...

Meni je usaga 8 sati...ali oped to je malo,govorili su kao da je baterija poboljsana...imao sam 3g,3gs i sad iPhone 4 ...Najbolji se pokazao 3gs po trajanju baterije...a i ovaj 4 me totalno razocarao nis novo ..sve isto osim samog izgleda,slika nije nista bolja od one sa 3g,slikanje u mraku totalna katastrofa...u razvoj ovog iphona nije ulozeno nista jedino sta ima novo je kamera sprijeda i blic..nista drugo...uglavnom..jedino sta mi se sviđa je izgled i nis drugo....e i nije nista znacajnije brzi od 3gs....

 

Ti očito nemaš i nikad nisi vidio 3GS i 4G jedan pokraj drugog. Pa sa pol metra se vidi razlika u zaslonu!

(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam online)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
13 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija

osim toga sta je jos novo??????????

14 godina
offline
RE: Iphone baterija
Helena92 kaže...

osim toga sta je jos novo??????????

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2826&idPhone2=3275

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
Helena92 kaže...

osim toga sta je jos novo??????????

 

Sto si bas toliko neupucen ili.dovoljno mi je da kažeš da u ekranima nema Razlike
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
neaktivan
offline
Iphone baterija

To nešto ne valja. Na garanciju ga baci obavezno, ništa te ne košta.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
Helena92 kaže...

Meni je usaga 8 sati...ali oped to je malo,govorili su kao da je baterija poboljsana...imao sam 3g,3gs i sad iPhone 4 ...Najbolji se pokazao 3gs po trajanju baterije...a i ovaj 4 me totalno razocarao nis novo ..sve isto osim samog izgleda,slika nije nista bolja od one sa 3g,slikanje u mraku totalna katastrofa...u razvoj ovog iphona nije ulozeno nista jedino sta ima novo je kamera sprijeda i blic..nista drugo...uglavnom..jedino sta mi se sviđa je izgled i nis drugo....e i nije nista znacajnije brzi od 3gs....

 

Ja bih bolje pitao kaj nije novo?Pogledaj si ovu recenziju pa onda komentiraj.

Kao prvo izgled koji je dosta bolji od prethodnog,dosta je čvrsti puno ljepši odličan materijal pogledaj crash testove na netu.Kad sam usporedio 3gs i 4 onda vidiš razliku u dizajnu puno je bolji sređen 30pin,dosta bolji zvučnik ali je samo jedan, + i - gumbi,sleep-wake button je dosta bolji nego kod 3gs.Wifi je dosta bolji bar 1x ima novi n standard koji je dosta brži od prethodnog.Onda ekran koji je neusporediv s 3gs.Ekran je tako oštar i dobar da to nije normalno ima dosta veću rezoluciju i ostale stvari koje su važne za ekran.Vezano uz 3g mrežu ima 10x veću upload brzinu ima novi čip koji je dosta brži po osicilaciji brzine ping manji.Ima dosta bolju kameru koja je među najboljim među mobitelima uz galaxy s i nokiu n8.Trebaš vidjet razliku između slika na 3gs i 4 i tu je još retina display.Led bljeskalica  je ok dosta je jaka ja je koristim i kao lampu kad ne vidim vidi se sve na oko 3-4 metara u sobi kad slikam po mraku sve se vidi u sobi.Onda je tu pravo hd snimanje u 30fps opet najbolje u klasi,3gs se može sakrit.Prednja kamera koja je dosad najbolja dosta je velika rezolucija dobro se vidi ima i video snimanje.Onda je tu gps novi kao i kod ipad 3g koji je dosta brži odmah nađe signal dok se 3gs muči i na otvorenom a 4 nađe u  nekoliko sekunda dosta dobri signal.Onda je tu novi a4 procesor s novom grafičkom,1x više rama.Brži je 15-20% od 3gs u sadašnjim naslovima i aplikacijama a što že bit kad dođu nove igre i aplikacije.Skok s 3g na 3gs je bio ogroman jer su aplikacije trebale snagu mogle su se dosta brže pokretat ali je 3g bio dosta spor pa je doša 3gs koji je te aplikacije dosta ubrzao dok s novim ip4 to nije baš slučaj i zato je tek marginalno brži od 3gs iphone 4.

Onda je tu nova baterija koja je 25% veća ima odličan procesor a4 koji ima odličnu power funkcije i tu je još poboljšana Lithium-Polymer tehnologija
 s  kojom je još bolja baterija i dolazimo na 35% razlike.Ja sam skinuo na 3gs i 4 aplikaciju vlc i stavio sam isti film i oba iphona su bili na 100% napunjeni i pustio sam film  i došao za 1 sat vremena 3gs je imao oko 10% zaostatka nad ip4.Tu je i novi gyroscope s kojim možeš ić gore dole,dosta je precizniji ako se ti vrtiš onda se i gyrcsope vrti radi sve kao i čovjek okret,gore dole dok 3gs može samo lijevo-desno.I onda još 20% tanji i dosta bolja crna boja sve je dosta bolje nek na 3gs.

Isto tak i softver ios 4.2 s kojim ide multitasking,folderi,airprint,airplay,game center..dosta je ljepši ima imovie,ibook koji dosta bolje izgleda na ip4 ima bunch aplikacija za sve kaj poželiš.Hdr fotografije,Uploadanje hd videa na yotube uma find my iphone app koji nije podržan na 3gs.

 

Ovo je tek ukratko kaj sam se sjetio.

Pogledaj si na appleovoj stranici što je uloženo u njega onaj video da vidiš kako se radi.

Kaj je bio + na prijelazu s 3g na 3gs bio je 2x brži,neke nove aplikacije kao kompas malo bolja kamera koji nije true 3mpx nek je softverski povećana.Pogledaj gore što znači prijelaz s 3gs na 4 pa onda tek vidiš razliku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 10:48 (jpelko2).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
jpelko2 kaže...
Helena92 kaže...

Meni je usaga 8 sati...ali oped to je malo,govorili su kao da je baterija poboljsana...imao sam 3g,3gs i sad iPhone 4 ...Najbolji se pokazao 3gs po trajanju baterije...a i ovaj 4 me totalno razocarao nis novo ..sve isto osim samog izgleda,slika nije nista bolja od one sa 3g,slikanje u mraku totalna katastrofa...u razvoj ovog iphona nije ulozeno nista jedino sta ima novo je kamera sprijeda i blic..nista drugo...uglavnom..jedino sta mi se sviđa je izgled i nis drugo....e i nije nista znacajnije brzi od 3gs....

 

Ja bih bolje pitao kaj nije novo?Pogledaj si ovu recenziju pa onda komentiraj.

Kao prvo izgled koji je dosta bolji od prethodnog,dosta je čvrsti puno ljepši odličan materijal pogledaj crash testove na netu.Kad sam usporedio 3gs i 4 onda vidiš razliku u dizajnu puno je bolji sređen 30pin,dosta bolji zvučnik ali je samo jedan, + i - gumbi,sleep-wake button je dosta bolji nego kod 3gs.Wifi je dosta bolji bar 1x ima novi n standard koji je dosta brži od prethodnog.Onda ekran koji je neusporediv s 3gs.Ekran je tako oštar i dobar da to nije normalno ima dosta veću rezoluciju i ostale stvari koje su važne za ekran.Vezano uz 3g mrežu ima 10x veću upload brzinu ima novi čip koji je dosta brži po osicilaciji brzine ping manji.Ima dosta bolju kameru koja je među najboljim među mobitelima uz galaxy s i nokiu n8.Trebaš vidjet razliku između slika na 3gs i 4 i tu je još retina display.Led bljeskalica  je ok dosta je jaka ja je koristim i kao lampu kad ne vidim vidi se sve na oko 3-4 metara u sobi kad slikam po mraku sve se vidi u sobi.Onda je tu pravo hd snimanje u 30fps opet najbolje u klasi,3gs se može sakrit.Prednja kamera koja je dosad najbolja dosta je velika rezolucija dobro se vidi ima i video snimanje.Onda je tu gps novi kao i kod ipad 3g koji je dosta brži odmah nađe signal dok se 3gs muči i na otvorenom a 4 nađe u  nekoliko sekunda dosta dobri signal.Onda je tu novi a4 procesor s novom grafičkom,1x više rama.Brži je 15-20% od 3gs u sadašnjim naslovima i aplikacijama a što že bit kad dođu nove igre i aplikacije.Skok s 3g na 3gs je bio ogroman jer su aplikacije trebale snagu mogle su se dosta brže pokretat ali je 3g bio dosta spor pa je doša 3gs koji je te aplikacije dosta ubrzao dok s novim ip4 to nije baš slučaj i zato je tek marginalno brži od 3gs iphone 4.

Onda je tu nova baterija koja je 25% veća ima odličan procesor a4 koji ima odličnu power funkcije i tu je još nova tehnologija Li-Po s  kojom je još bolja baterija i dolazimo na 35% razlike.Ja sam skinuo na 3gs i 4 aplikaciju vlc i stavio sam isti film i oba iphona su bili na 100% napunjeni i pustio sam film  i došao za 1 sat vremena 3gs je imao oko 10% zaostatka nad ip4.Tu je i novi gyroscope s kojim možeš ić gore dole,dosta je precizniji ako se ti vrtiš onda se i gyrcsope vrti radi sve kao i čovjek okret,gore dole dok 3gs može samo lijevo-desno.I onda još 20% tanji i dosta bolja crna boja sve je dosta bolje nek na 3gs.

Isto tak i softver ios 4.2 s kojim ide multitasking,folderi,airprint,airplay,game center..dosta je ljepši ima imovie,ibook koji dosta bolje izgleda na ip4 ima bunch aplikacija za sve kaj poželiš.Hdr fotografije,Uploadanje hd videa na yotube uma find my iphone app koji nije podržan na 3gs.

 

Ovo je tek ukratko kaj sam se sjetio.

Pogledaj si na appleovoj stranici što je uloženo u njega onaj video da vidiš kako se radi.

Kaj je bio + na prijelazu s 3g na 3gs bio je 2x brži,neke nove aplikacije kao kompas malo bolja kamera koji nije true 3mpx nek je softverski povećana.Pogledaj gore što znači prijelaz s 3gs na 4 pa onda tek vidiš razliku.

Hahahahha

U pravu si gledaj onaj video na appleovoj stranici i poredi ga sa 3G i 3GS ali nemoj ni sa cim drugom. U nasem narodu se to kaze velika riba u maloj bari. dosta gluposti si ti navaljao ali uzdvojicu ovo "...tu je još nova tehnologija Li-Po s  kojom je još bolja baterija...". Kao i maltene kod iphonea to je nova tehnologija. To je toliko nova da nema ni 11 godina kako se nalazi u telefonima ;)

Hint Ericsson T28 iz 1999 godine ;)

http://www.gsmarena.com/ericsson_t28_world-118.php

 

Ja ga imao pa se sad sjetio ;)

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
logic kaže...
jpelko2 kaže...
Helena92 kaže...

Meni je usaga 8 sati...ali oped to je malo,govorili su kao da je baterija poboljsana...imao sam 3g,3gs i sad iPhone 4 ...Najbolji se pokazao 3gs po trajanju baterije...a i ovaj 4 me totalno razocarao nis novo ..sve isto osim samog izgleda,slika nije nista bolja od one sa 3g,slikanje u mraku totalna katastrofa...u razvoj ovog iphona nije ulozeno nista jedino sta ima novo je kamera sprijeda i blic..nista drugo...uglavnom..jedino sta mi se sviđa je izgled i nis drugo....e i nije nista znacajnije brzi od 3gs....

 

Ja bih bolje pitao kaj nije novo?Pogledaj si ovu recenziju pa onda komentiraj.

Kao prvo izgled koji je dosta bolji od prethodnog,dosta je čvrsti puno ljepši odličan materijal pogledaj crash testove na netu.Kad sam usporedio 3gs i 4 onda vidiš razliku u dizajnu puno je bolji sređen 30pin,dosta bolji zvučnik ali je samo jedan, + i - gumbi,sleep-wake button je dosta bolji nego kod 3gs.Wifi je dosta bolji bar 1x ima novi n standard koji je dosta brži od prethodnog.Onda ekran koji je neusporediv s 3gs.Ekran je tako oštar i dobar da to nije normalno ima dosta veću rezoluciju i ostale stvari koje su važne za ekran.Vezano uz 3g mrežu ima 10x veću upload brzinu ima novi čip koji je dosta brži po osicilaciji brzine ping manji.Ima dosta bolju kameru koja je među najboljim među mobitelima uz galaxy s i nokiu n8.Trebaš vidjet razliku između slika na 3gs i 4 i tu je još retina display.Led bljeskalica  je ok dosta je jaka ja je koristim i kao lampu kad ne vidim vidi se sve na oko 3-4 metara u sobi kad slikam po mraku sve se vidi u sobi.Onda je tu pravo hd snimanje u 30fps opet najbolje u klasi,3gs se može sakrit.Prednja kamera koja je dosad najbolja dosta je velika rezolucija dobro se vidi ima i video snimanje.Onda je tu gps novi kao i kod ipad 3g koji je dosta brži odmah nađe signal dok se 3gs muči i na otvorenom a 4 nađe u  nekoliko sekunda dosta dobri signal.Onda je tu novi a4 procesor s novom grafičkom,1x više rama.Brži je 15-20% od 3gs u sadašnjim naslovima i aplikacijama a što že bit kad dođu nove igre i aplikacije.Skok s 3g na 3gs je bio ogroman jer su aplikacije trebale snagu mogle su se dosta brže pokretat ali je 3g bio dosta spor pa je doša 3gs koji je te aplikacije dosta ubrzao dok s novim ip4 to nije baš slučaj i zato je tek marginalno brži od 3gs iphone 4.

Onda je tu nova baterija koja je 25% veća ima odličan procesor a4 koji ima odličnu power funkcije i tu je još nova tehnologija Li-Po s  kojom je još bolja baterija i dolazimo na 35% razlike.Ja sam skinuo na 3gs i 4 aplikaciju vlc i stavio sam isti film i oba iphona su bili na 100% napunjeni i pustio sam film  i došao za 1 sat vremena 3gs je imao oko 10% zaostatka nad ip4.Tu je i novi gyroscope s kojim možeš ić gore dole,dosta je precizniji ako se ti vrtiš onda se i gyrcsope vrti radi sve kao i čovjek okret,gore dole dok 3gs može samo lijevo-desno.I onda još 20% tanji i dosta bolja crna boja sve je dosta bolje nek na 3gs.

Isto tak i softver ios 4.2 s kojim ide multitasking,folderi,airprint,airplay,game center..dosta je ljepši ima imovie,ibook koji dosta bolje izgleda na ip4 ima bunch aplikacija za sve kaj poželiš.Hdr fotografije,Uploadanje hd videa na yotube uma find my iphone app koji nije podržan na 3gs.

 

Ovo je tek ukratko kaj sam se sjetio.

Pogledaj si na appleovoj stranici što je uloženo u njega onaj video da vidiš kako se radi.

Kaj je bio + na prijelazu s 3g na 3gs bio je 2x brži,neke nove aplikacije kao kompas malo bolja kamera koji nije true 3mpx nek je softverski povećana.Pogledaj gore što znači prijelaz s 3gs na 4 pa onda tek vidiš razliku.

Hahahahha

U pravu si gledaj onaj video na appleovoj stranici i poredi ga sa 3G i 3GS ali nemoj ni sa cim drugom. U nasem narodu se to kaze velika riba u maloj bari. dosta gluposti si ti navaljao ali uzdvojicu ovo "...tu je još nova tehnologija Li-Po s  kojom je još bolja baterija...". Kao i maltene kod iphonea to je nova tehnologija. To je toliko nova da nema ni 11 godina kako se nalazi u telefonima ;)

Hint Ericsson T28 iz 1999 godine ;)

http://www.gsmarena.com/ericsson_t28_world-118.php

 

Ja ga imao pa se sad sjetio ;)

TO ti je poboljšana Lithium-Polymer tehnologija ona je isto razlog tako dobre baterije u iphonu 4.

Ovaj link je jedan veliki lol.

Evo ti još jedan link da vidiš test ip4 baterije .

Pa ovaj gore je tražio usporedu s 3gs pa sam mu je dao ovo je iphone tema a ne iphone vs ostali.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 10:50 (jpelko2).
16 godina
neaktivan
offline
Iphone baterija

Kao sto rekoh iphone 4 je velika riba u vrlo maloj bari. Jedina riba u toj bari pored njega je iphone 3gs.

 

Vidio link i?

 

Ko ima tako (nepotrebno) skup uredjaj valjda vidi civilizaciju jednom u 2 dana.

:)
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 10:51 (logic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
logic kaže...

Kao sto rekoh iphone 4 je velika riba u vrlo maloj bari. Jedina riba u toj bari pored njega je iphone 3gs.

 

Vidio link i?

 

Ko ima tako (nepotrebno) skup uredjaj valjda vidi civilizaciju jednom u 2 dana.

Pa dobro ima dosta mobitela pa nek si raja uzima šta joj odgovara meni iphone odgovara ali bih koristio i druge mobitele kao android.

Tražili su usporedbu pa sam ju dao nisam uspoređivao s drugim mobitelima iphone 4 jer to nije tema za usporedbu.

Skup baš i nije sad ti dođe 3 soma kuna a desire kad je došao na tržište je bio u početku 3 soma isto kao i galaxy s i sony x10.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
jpelko2 kaže...
logic kaže...

Kao sto rekoh iphone 4 je velika riba u vrlo maloj bari. Jedina riba u toj bari pored njega je iphone 3gs.

 

Vidio link i?

 

Ko ima tako (nepotrebno) skup uredjaj valjda vidi civilizaciju jednom u 2 dana.

Pa dobro ima dosta mobitela pa nek si raja uzima šta joj odgovara meni iphone odgovara ali bih koristio i druge mobitele kao android.

Tražili su usporedbu pa sam ju dao nisam uspoređivao s drugim mobitelima iphone 4 jer to nije tema za usporedbu.

Skup baš i nije sad ti dođe 3 soma kuna a desire kad je došao na tržište je bio u početku 3 soma isto kao i galaxy s i sony x10.

hehehhe

Kazes iphone je sad 3 kkn a desire je bio i x10 je bio toliko. Koliku su desire i x10 sad ;)

:)
16 godina
offline
RE: Iphone baterija
logic kaže...

hehehhe

Kazes iphone je sad 3 kkn a desire je bio i x10 je bio toliko. Koliku su desire i x10 sad ;)

Pričanje o cijenama iPhonea je besmisleno, jer ga gotovo nitko ne kupuje u slobodnoj prodaji.

 

iPhone 4 u oglasnicima tek je nešto skuplji od Desirea, minimalno.

 

iPhone 4 na pretplatu u T-Mobileu je najpovoljniji od konkurenata. 100 kn mi je jeftiniji nego X10. (1200 kn na mojoj tarifi dok je x10 1300, u uredu smo ih dobili za oko 500 kn).

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija

Nema veze kako ga ko kupuje. Kad se poredi gledaju se  cijene u slobodnj prodaju. Ja sam svoj x10 ukrao. Jel to cijena koja se uzima kad se poredi?

 

http://www.bug.hr/digitalije/

 

Nigdje niti jedne cijene u bilo kakvoj tarifi.

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone baterija
logic kaže...
jpelko2 kaže...
logic kaže...

Kao sto rekoh iphone 4 je velika riba u vrlo maloj bari. Jedina riba u toj bari pored njega je iphone 3gs.

 

Vidio link i?

 

Ko ima tako (nepotrebno) skup uredjaj valjda vidi civilizaciju jednom u 2 dana.

Pa dobro ima dosta mobitela pa nek si raja uzima šta joj odgovara meni iphone odgovara ali bih koristio i druge mobitele kao android.

Tražili su usporedbu pa sam ju dao nisam uspoređivao s drugim mobitelima iphone 4 jer to nije tema za usporedbu.

Skup baš i nije sad ti dođe 3 soma kuna a desire kad je došao na tržište je bio u početku 3 soma isto kao i galaxy s i sony x10.

hehehhe

Kazes iphone je sad 3 kkn a desire je bio i x10 je bio toliko. Koliku su desire i x10 sad ;)

x10 je sad max 2500kn i najniže oko 2000kn ima i niže.Desire je isto toliko a iphone 4 su novi zapakiranu što nije slučaj kod ovih mobitela i ima 16gb memorije dok desire ima koliko 4?I onda još nemožeš stavljat na sd karticu to su djelomice rješili s 2.2  froyom.I onda još 300kn za sd karticu od 8gb pa ti dojde isto i desire i x10 su izašli kad u 4 mjesecu dok iphone je došao skoro 5 mjeseci poslije u hrvatsku.

16 godina
offline
RE: Iphone baterija

Cijena u slobodnoj prodaji za iPhone je potpuno nebitna jer to nije telefon namijenjen slobodnoj prodaji. Tek se u pokojoj državi može naći tako...

Usporedi cijene u oglasnicima, to je realno, tu se pokaže realna razlika u cijenama.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 11:09 (Danny_HR).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice