Iphone 3gs problem-HITNO

poruka: 24
|
čitano: 10.572
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Iphone 3gs problem-HITNO

stavio sam iphone 3gs da se sa softvera 4.3.3 update-a na ios 5 i stalo je na onom kad na iphone-u buse ikonica da se spoji na itunes. sto treba napravit, on tako stoji a na itunes-u ga ne prepoznaje. hitno mi je!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
mar123 kaže...

stavio sam iphone 3gs da se sa softvera 4.3.3 update-a na ios 5 i stalo je na onom kad na iphone-u buse ikonica da se spoji na itunes. sto treba napravit, on tako stoji a na itunes-u ga ne prepoznaje. hitno mi je!

Jesi updateo preko Itunesa, nači upiknuo iphone i update, bez ikakvih restorova?

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
online
Iphone 3gs problem-HITNO

da samo sam stio update pa je on skido taj update i onda se to skinulo(mene nije bilo) i kad samo doso na itunes-u je piso neki error a na iphone je ona ikona da treba spojit na itunes.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
mar123 kaže...

da samo sam stio update pa je on skido taj update i onda se to skinulo(mene nije bilo) i kad samo doso na itunes-u je piso neki error a na iphone je ona ikona da treba spojit na itunes.

Probaj opet ako možeš, ako ne skini ovo i kad ti se skine, odi tamo di ti pise update ja mislim stisni shift i odaberi taj file, ili ti pise restore, nisam siguran:)

Ako tad ne radi onda nebih znao.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
online
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
proćerani kaže...
mar123 kaže...

da samo sam stio update pa je on skido taj update i onda se to skinulo(mene nije bilo) i kad samo doso na itunes-u je piso neki error a na iphone je ona ikona da treba spojit na itunes.

Probaj opet ako možeš, ako ne skini ovo i kad ti se skine, odi tamo di ti pise update ja mislim stisni shift i odaberi taj file, ili ti pise restore, nisam siguran:)

Ako tad ne radi onda nebih znao.

 sto da probam opet?

12 godina
protjeran
offline
Iphone 3gs problem-HITNO

Pa opet update napravit, ako ti da ponudeno. Ili istekaj pa ustekaj iphone u telefon. Bas sam radio update na jednom 3gs-u i sve mi je normalno prošlo.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Iphone 3gs problem-HITNO

ma problem je u tom da ga itunes ne prepoznaje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
mar123 kaže...

ma problem je u tom da ga itunes ne prepoznaje.

hmm, a koji ti error daje jel znaš možda?

 

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
online
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
proćerani kaže...
mar123 kaže...

ma problem je u tom da ga itunes ne prepoznaje.

hmm, a koji ti error daje jel znaš možda?

 

 a jbg nisam vidio

12 godina
protjeran
offline
Iphone 3gs problem-HITNO

Nebih znao stvarno, možda dođe netko iskusniji:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO

skini http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/ 

i pise ti po engleskome da izades iz "recovery more". Neznam tocno nisam na svojem pcu da vidim.

Mislim da bi ti to trebalo raditi. 

15 godina
online
Iphone 3gs problem-HITNO

bilo ti je ovako, ukljucio sam iphone 3gs i backupiro sam ga. onda sam stiso update i otiso dok se to skida ali sam stavio da kad se skine da ga odma update-a i tako se ja vratim kad ono na ekranu neki error a na iphoneu ono da se mora ukljucit u itunes. i ja ga ukljucim u komp ali ga ne prepoznaje itunes.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
fear_0123 kaže...

skini http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/ 

i pise ti po engleskome da izades iz "recovery more". Neznam tocno nisam na svojem pcu da vidim.

Mislim da bi ti to trebalo raditi. 

Mislim da je to samo kad radis preko restora, onda treba, ako radis direkt update preko itunsa, trebalo bi sve proć normalno. Ali nek proba, neće ga škodit:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
online
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
fear_0123 kaže...

skini http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/ 

i pise ti po engleskome da izades iz "recovery more". Neznam tocno nisam na svojem pcu da vidim.

Mislim da bi ti to trebalo raditi. 

 sto da tocno skinem?

14 godina
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO

desno imas TinyUmbrella [WIN]

12 godina
protjeran
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
mar123 kaže...
fear_0123 kaže...

skini http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/ 

i pise ti po engleskome da izades iz "recovery more". Neznam tocno nisam na svojem pcu da vidim.

Mislim da bi ti to trebalo raditi. 

 sto da tocno skinem?

Tiny Umbrellu:) Da znaš koji je error bilo bi puno lakše, jer na googlu imaš većinu errora napisano kako ih ispravit:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 19:48 (proćerani).
15 godina
online
Iphone 3gs problem-HITNO

nemogu pokrenut to, javi mi error da mi fali 32-bitni jvm(ili tako nesto)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Iphone 3gs problem-HITNO

sad sam iso provjerit dal je problem u itunesu tako da sam spojio iphone 4s ali ni njega smece ne prepoznaje. a bas sam ga i reinstaliro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Iphone 3gs problem-HITNO

Probaj na nekom drugom računalu ili probaj usb uštekat iza(ako ti je naprijed uštekan) jer to nekad zna rješit problem(tako sam pročito).

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Iphone 3gs problem-HITNO

ma eto otiso ja na drugi komp i ukljucim prvo iphone 4s i radi, onda ukljucim i ovaj 3gs i njega prepozna i kaze da je iphone u recovery modu i da ga treba restorat i update-at, stisnuo sam ok i sad skida update. to je tako kad platim hebeni komp 10k kn i onda mi usb ne radi u *urac, sad bi ga bacio u 3pm.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
mar123 kaže...

ma eto otiso ja na drugi komp i ukljucim prvo iphone 4s i radi, onda ukljucim i ovaj 3gs i njega prepozna i kaze da je iphone u recovery modu i da ga treba restorat i update-at, stisnuo sam ok i sad skida update. to je tako kad platim hebeni komp 10k kn i onda mi usb ne radi u *urac, sad bi ga bacio u 3pm.

Meni isto tako -.- Svaki put kad ga zagasim i upalim miš mi ne prepozna i onda ga moram ištekat i uštekat.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO

druze jesi li napravio ovo,i ja imam isti problem

11 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs problem-HITNO

Ja nemam nikakav problem s iphonom 3. ALi imam pitanje. Molim nekog ko ima iphone 3gs da mi kaze sljedece: Koliko drzi baterija,moze li se slati(pjesme,slike) preko bluetootha,kakav je fotoaparat,wi-fi,? Moolim cim prije.

 

 

I da li se isplati ovo kupit?

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-3gs-16-gb/iphone-3gs-oglas-8266610

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-3gs-16-gb/iphone-3gs-oglas-8442955

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3gs problem-HITNO
Sve zavisi koliko si na mobu i sto radis.. Pjesme, slike itd. se mogu slati samo na apple uredaje(iphone, ipod, ipad...), kamera ima 3mp
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice