IPhone 3GS iz UK

poruka: 9
|
čitano: 3.280
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 3GS iz UK

Ovako... Nasao sam na netu e-email adresu od prodavača kod kojeg IPhone 3GS od 32 GB dođe 350 €,a u cijenu je uracunat porez i prijevoz avionom iz Engleske u Hrvatsku. Rekao mi je da uz IPhone dolazi sva oprema te da je fully unlockan i da radi na sve SIM kartice u bilo kojoj državi. Kaže da je Brand New and Original Factory Sealed and Originally from Apple Store  te da ću dobiti IPhone nakon što pošaljem adresu i odmah nakon što moja isplata bude potvrđena... E,sada me zanima dali uzeti takvo što, bi li radio ovdje,kako znati da mi on umjesto ispravnog IPhone-a pošalje pokvarenog...  Hvala unaprijed!!

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 3GS iz UK

Ovo je školski primjer prevare. Ne uzimaj ništa ako moraš platit unaprijed a prodavač je nepouzdan

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3GS iz UK
somy kaže...

Ovo je školski primjer prevare. Ne uzimaj ništa ako moraš platit unaprijed a prodavač je nepouzdan

  A slanje prodavanog objekta prije nego sto vidis uplatu ne bi smrdilo na prevaru?

http://irale.deviantart.com
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 3GS iz UK

Dobiti ćeš ciglu. Ako je uopće i dobiješ Smijeh

I praise you, Father, Lord of heaven and earth, because you have hidden these things from the wise and learned, and revealed them to little children.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 3GS iz UK

Bolje nemoj imati posla s tim jer je sigurno da nikakvog iphona nećeš vidjeti... pretpostavljam da si tog čovjeka kontatirao na njegov (gmail, yahoo, live) mail koji bi trebao biti "službeni" mail od firme koja dila te jeftine mobitele.

 

Ja sam isto bio u dilemi prije godinu kada sam kupovao iphone jer sam imao sličnu (ako ne i istu ponudu), ali sam na vrijeme odustao jer sam vidio da se zapravo radi o prijevari. (malo sam googlao i našao komentare "zadovoljnih" kupaca).

 

Ako već uzimaš preko dilera, bolje ti je uzeti od naših domaćih dilera (imaš ih u svakom oglasniku) ili put do italije po iphone uz povrat poreza na granici.

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 3GS iz UK

OK ljudi,onda IPhone kupujem u Hrvatskoj! Hvala vam!

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3GS iz UK
RaLe kaže...
somy kaže...

Ovo je školski primjer prevare. Ne uzimaj ništa ako moraš platit unaprijed a prodavač je nepouzdan

  A slanje prodavanog objekta prije nego sto vidis uplatu ne bi smrdilo na prevaru?

Isti slučaj. Ne može te nitko preći ako imaš imalo mozga pa proguglaš prodavača, valjda mora imati nekakav feedback...

 

14 godina
neaktivan
offline
IPhone 3GS iz UK

imaš kod nas otključan s garancijom za 3500kn nemoj se zazat s tamo nekim englezima

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IPhone 3GS iz UK

Samo bih nadodao u ovoj temi. Mobiteli se ne mogu kupiti izvana ako ne idete osobno jer ne mogu proci na carini. Da bi prosli na carini morate dobiti dozvolu za nesto (mislim da je to od t-coma) sto se za jedan mob ne isplati raditi. Ja sam jedva, teskom mukom, iscupao iPod touch, a iPhone sigurno ne bih uspio.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice