Iphone 3GS ili HTC HD2

poruka: 34
|
čitano: 8.271
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

zdravo...

 

 

mom frendu je prije par dana crko mobitel i sada planira kupiti novi. Kao što naslov teme govori dvoumi se između

 

iphonea 3gs i htc-a hd2. Htc bi kupio na cosmito aukcijama a iphonea u oglasniku do 2500-3000kn.

 

Uzeo bi on odmah htc-a ali ga zanima može li na njemu igrat 3d igre na istoj kvaliteti kao i na iphoneu.

Hvala!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

Ako su igre razlog, neka radje uzme iPhone.

Ja bih osobno izabrao HD2.

- Psiho246
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

neka uzme Samsung Omniu i8910 HD,Sony Ericsson Satio,Nokiu N97 sve mimo toga je sra**e

Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
Za igre iPony..za sve ostalu tu je HD2 :)
addicted to HD :)
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

nije baš siguran za kupovinu preko oglasa, a pretplata mu je malo preskupa

 

EDIT: nebi on samo igrao, koristio bi ga za slušanje muzike, malo surfanja i ostalo

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2010 14:08 (vebby65).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

nek priceka jos 1 mj i skupi para

i kupi nezz

jogurt nema kičmu
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

HTC HD2

Neznam di se ide za to .
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

Iphone 3GS! Smijeh

Tu ce moci da se naigra,da slusa mjuzu,surfa,sve...Istna,sve to moze i sa HD2,ali meni se nekako vise svidja iphone i njega bih izabrao,a sigurno da ce mu biti i zabavniji jer ima puno vise igrica i aplikacija.

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

HTC ili Satio.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

bratič koji mi ima ajfon istog trena bi ga mijenjao za moj HD2 dok je meni nakon pola godine na  HD2-u ajfon izgleda kao igračka, tako da HD2.

al opet svaki ima svoje prednosti ovisno o tome što želiš od mobitela.

uostalom evo ti jedna

. slika (hd2 gore)

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2010 20:48 (alien).
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

Neka se odluči dali mu više odgovara Windows Mobile ili iPhone OS i to je to... Možda će mu iPhone OS više pristajati za zabavu i ako je mlađi

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

Gledajuci samo igre, iphone je neusporedivo bolji. Pitanje je dal postoji nesto sta njemu treba a da mu iphone ne moze pruzit a htc moze.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2010 22:27 (ansha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

Ako je mazohist onda HD2!

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
windows_7 kaže...

neka uzme Samsung Omniu i8910 HD,Sony Ericsson Satio,Nokiu N97 sve mimo toga je sra**e

Platio bi ti kad bi mene i ostatak foruma lisio svojih komentara.

14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

a jel možda netko zna dal će windows mobile izdati neke 3d igre tipa GTA 4, COD: Zombies, Resident Evil 5....

 

a

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

Imas vise kategorija gdje moras gledati: -rekao si da ce muziku slusat, mislim da se tu svi slazemo: apple ima najbolji zvuk. (ja imam n95 i iphone. To nema veze s vezom, dobre sluske na iphone i imas najbolje sto se nudi od muzike)

                                                      -Igre: Iphone ima lepezu igra, ali i windows M ima veliku ponudu. A za kvalitetu igara- Neka kupi racunalo.,

                                                      -I HD2 je ogroman, jednostavno preogroman, istina je da je ekran odlican, ali dali nam je to uopce potrebno? Iphone ima ekran pondosljiv i stvarno kvalitetan touch.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

jesi razmišljo o Google nexus one ja sam ga uzeo za 3000 kn uzeo preko njuškala

 

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
vebby65 kaže...

a jel možda netko zna dal će windows mobile izdati neke 3d igre tipa GTA 4, COD: Zombies, Resident Evil 5....

 

a

Ne.

Ako zelis hibrid izmedu iPony-a i WinMo-a odi na Andorid(vise vuce WinMo-u ali ima dosta igrica), tako da je Nexus One onda pravi izbor :)

 

addicted to HD :)
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

ako je itko kupovao mobitel preko oglasnika molim neka napiše kakva su mu iskustva

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
Ma nema sta izmisljat ako oce igre i muziku, neka uzme iphone. Iphone se za igranje usporedjuje sa psp-om a ne drugim mobitelima.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
vebby65 kaže...

ako je itko kupovao mobitel preko oglasnika molim neka napiše kakva su mu iskustva

 

jedno 6 mobova sam tako kupio sve naj

Neznam di se ide za to .
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

a ako windows mobile izda neke 3d igre kojih ima i na iphoneu da li bi na htc-u te igre radile bolje budući da ima jači  procesor

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


16 godina
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
ansha kaže...
Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


Ocigledno si zaboravio da Nexus One ima duplo vecu rezu od iPhone-a......

addicted to HD :)
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
benko kaže...
ansha kaže...
Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


Ocigledno si zaboravio da Nexus One ima duplo vecu rezu od iPhone-a......

Nisam ja zaboravio nego ti ocigledno nisi proucio gradivo. Pri ISTOJ rezoluciji od 480*320 nexus ima 40fps a iphone 60fps. Nista cudno sta je iphone trenutno optimiziraniji posto puca na gaming puno vise od konkurencije. 

16 godina
neaktivan
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

normalno kad iPhone ima jaču grafiku tj grafički podsustav od nexusa.

A.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
ansha kaže...
benko kaže...
ansha kaže...
Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


Ocigledno si zaboravio da Nexus One ima duplo vecu rezu od iPhone-a......

Nisam ja zaboravio nego ti ocigledno nisi proucio gradivo. Pri ISTOJ rezoluciji od 480*320 nexus ima 40fps a iphone 60fps. Nista cudno sta je iphone trenutno optimiziraniji posto puca na gaming puno vise od konkurencije. 

Link link link link....ja kad sam bio gledo tako slicnu usporedbu Nexus One je imao manje fps-a ali je tu veca reza...

addicted to HD :)
16 godina
offline
Iphone 3GS ili HTC HD2

Ako uzima u obzir, definitivno Nexus one ili nesto slabiji HTC Hero.

Android je kompromis izmedu ozbiljnog OS-a kao sto je WinMo i sarenog, zabavnog OS-a sto je iPhoneOS.

Znaci, Android ima mogucnosti pravog Smartphone OS-a ali je zabavan kao iPhone OS.

Definitivno preporuka!

- Psiho246
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
benko kaže...
ansha kaže...
benko kaže...
ansha kaže...
Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


Ocigledno si zaboravio da Nexus One ima duplo vecu rezu od iPhone-a......

Nisam ja zaboravio nego ti ocigledno nisi proucio gradivo. Pri ISTOJ rezoluciji od 480*320 nexus ima 40fps a iphone 60fps. Nista cudno sta je iphone trenutno optimiziraniji posto puca na gaming puno vise od konkurencije. 

Link link link link....ja kad sam bio gledo tako slicnu usporedbu Nexus One je imao manje fps-a ali je tu veca reza...

Link - procitaj ga do kraja.

16 godina
offline
RE: Iphone 3GS ili HTC HD2
ansha kaže...
benko kaže...
ansha kaže...

Nisam ja zaboravio nego ti ocigledno nisi proucio gradivo. Pri ISTOJ rezoluciji od 480*320 nexus ima 40fps a iphone 60fps. Nista cudno sta je iphone trenutno optimiziraniji posto puca na gaming puno vise od konkurencije. 

Link link link link....ja kad sam bio gledo tako slicnu usporedbu Nexus One je imao manje fps-a ali je tu veca reza...

Link - procitaj ga do kraja.

Ocito ti nisi proucio gradivo.

U videu na tvom linku, negdje pri kraju, autor jasno kaze da je N1 sporiji zbog vece rezolucije ekrana.

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 21:57 (Psiho246).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice