Huawei Y300

poruka: 1.538
|
čitano: 494.233
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Kupio sam novi telefon Huawei Y300 prije sam imao Huawei U8650 i imam ga jos za njega sam nasao dosta rom-ova e sad mi treba i za ovaj telefon neki rom da ubacim.ako moze mala pomoc jel neko zna...unapred zahvalan

Mario
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Y300

To je relativno novi mob. i morati ćeš malo pričekati za koji custom room. Inače što se tiče roota i recoverya probaj na ovim stranicama http://www.myhuawei.net/Forum-My-Huawei-Ascend-Y300

12 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Nema nista tamo gledao sam,ali hvala ti opet

Mario
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Y300

Isto. Imao sam U8650, tacnije imam ga i dalje i pazario sam Y300, stigao prije par sati, sad treba malo cackati i prvo ga root ^_^

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

upravo sam uključio svoj Y300, za sada ne diram ništa, pozz svima

huawei 8650
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Praktički nasljednik U8650, 800 mhz procesor umjesto 600 od U8650; više memorije, nešto bolja kamera. Nisam siguran da ga se isplati više uzmati; mislim da će Huawei vjerovatno osvježiti svoju ponudu nečim što ima bar minimum 1000 mhz za nešto ulaznog razreda.

Kamera Huaweiu je uvijek bila bolna rana; tu su uvijek štedili.

Morimur canentes carmina in mechanica os digital cognitionem sui. Appropinquationes. Singularitatis. Veritas.
 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Y300
Synthronika kaže...

Praktički nasljednik U8650, 800 mhz procesor umjesto 600 od U8650; više memorije, nešto bolja kamera. Nisam siguran da ga se isplati više uzmati; mislim da će Huawei vjerovatno osvježiti svoju ponudu nečim što ima bar minimum 1000 mhz za nešto ulaznog razreda.

Kamera Huaweiu je uvijek bila bolna rana; tu su uvijek štedili.

  Opet budalaštine od komentara.Može se reći da je Huawei Y300 nasljednik Huaweia y200 ako ne i y201pro koji imaju slični hardware ,a ne nasljednik U8650. I procesor je 1GHz dvojezgreni.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2013 21:29 (bodija).
11 godina
offline
Re: Huawei Y300
bodija kaže...

  Opet budalaštine od komentara.Može se reći da je Huawei Y300 nasljednik Huaweia y200 ako ne i y201pro koji imaju slični hardware ,a ne nasljednik U8650. I procesor je 1GHz dvojezgreni.

Huawei Ascend Y200, also known as U8655. Znaci U8650, pa Y200 model koji se nije proslavio uopste, tako da se vodi kao nasljednik U8650 tzv popularnog Sonica.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

ako nekoga zanima kako da odradi root, evo link , ja sam upravo odradio root, sve fercera normalno, samo se treba držati upustva

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=41714109#post41714109

 

 

ujedno moj mob je na mtel mreži u BiH

huawei y300
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300

kakva imate iskustva 

bio bih zahvalan na informaciji

11 godina
offline
Re: Huawei Y300
optometrist kaže...

 

kakva imate iskustva 

bio bih zahvalan na informaciji

 

 

Odlican telefon u svakom pogledu. Apsolutni best buy za tako male novce!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
hvala
16 godina
offline
Re: Huawei Y300

Samo 900kn u T-Mobileu

http://www.tportal.hr/scitech/tehno/...za-898-kn.html

Šteta što ima smao 512mb rama

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Y300
Ag008 kaže...

Samo 900kn u T-Mobileu

http://www.tportal.hr/scitech/tehno/...za-898-kn.html

Šteta što ima smao 512mb rama

Po meni to i nije tolki problem... Sasvim odličan mobitel za te novce.

16 godina
offline
Re: Huawei Y300

Volio bi da je netko pokrenuo Quadrant benchmark i da kaže kakav je.

Nadam se da će biti romova za njega i uputa za rootanje

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
Za rootanje imad upustvo iznad sam stavio link, jedino sto je to upustvo za rootanje bez otkljucavanja bootloadera. Ali imas u postovima pre linkove za upustva o rootanju i otkljucavanju bootloadera.

Ja sam radio antutu benchmark, rezultat je 6400
huawei y300
16 godina
offline
Re: Huawei Y300

MOžeš staviti neku sliku ovdje- kakva je kamera, je li dobar softver, šteka li nešto...

Root se ne može odraditi ovom metodom, jer se čini lakša...?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

ne znam da li može tom metodom, ja sam onom gore u postu šta sam stavio, odradio root, moram još otključat bootloader,

ubaciću par slika, samo da ulovim vremena, nema štekanja, 1000Mhz dual procesor, ma sve 5, kadotključam bootloader, probaću i neki custom rom, ubaciti

huawei y300
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Y300
Još samo treba saznati dolazi li u T-mob otkljucan ili ne. A koliko sam vidio jos nema costum roma a pase i onaj od G510
-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
Ag008 kaže...
Još samo treba saznati dolazi li u T-mob otkljucan ili ne. A koliko sam vidio jos nema costum roma a pase i onaj od G510

paše taj da, nisam ga još probao, čekam da mi pošalje huawei code da otključam bootloader, ima još par romova, na htcmania i na jedon nemačkom sajtu, sve ukupno 3-4 mislim

 

 

huawei y300
11 godina
offline
Huawei Y300

Igrati Max Payne na ovom telefonu je neprocjenjivo :)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
chaselol kaže...

Igrati Max Payne na ovom telefonu je neprocjenjivo :)

probao si???

 

 

nisam ja ništa, igram neku bezveze, čekam, huavei da otključam boot, da promenim rom, da se malo zezam,,,,

huawei y300
11 godina
offline
Re: Huawei Y300
briferboy kaže...
chaselol kaže...

Igrati Max Payne na ovom telefonu je neprocjenjivo :)

probao si???

 

 

nisam ja ništa, igram neku bezveze, čekam, huavei da otključam boot, da promenim rom, da se malo zezam,,,,

nista nisam cackao telefon je jak nemas potrebe nista custom jos raditi, osim mozda battery calibartion, mada baterija meni trenutno odlicno drzi.

I da max radi odlicno, odlicne su kontrole treba ti mozda min da se uhodas i onda rokas! 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
Probacu igricu, ja sami pripremam sve da ako mi se prohtje neki rom, imam spreman telefon.
huawei y300
11 godina
offline
Huawei Y300

gdje kupiti u hrvatskoj ovaj mobitel ali da je na bonove. Ima u t-mobile ali samo na pretplate

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Y300
Pisalo je da ce doci za bonase za 900kn
-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
11 godina
offline
Huawei Y300

piše da bi trebao danas doći {#} inaće mobitel je za te novce odličan...evo baš gledam na youtube-u i vidim da nema meni tipke nego je sve na radnoj površini kao i na iPhone-u pa me zanima da li je netko probao skinuti neki launcher na kojem je tipka meni 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 11:17 (kristijan6).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Y300

Gledam malo review i razne komentare, mislim da je ovaj mobitel ako gledamo omjer uloženog i dobivenog trenutno best buy...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Y300

Za 900kn sigurno. Za taj novac ne mozes bolje ni rabljeno dobiti. Stavis apex i imas Izbornik

EDIT:

Na webu T-Mobilea se prodaje za 1000kn, ali uz pretplatu od 50kn mjesečno{#}

 

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 15:39 (Ag008).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300

jeste uradi i ja ovaj tvoj root i ne radi mi kamera i pojebale mi se boje na ekranu kako da vratim na fabricki sve sam pokusavao i ubacivao novi update i nista nemoze da uradi update nikako dodje do pola i izbaci gresku.nema koji update nisam skinuo...

Mario
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice