HTC One

poruka: 1.971
|
čitano: 470.729
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
HTC One

Kod mene je također sve u redu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One

ne sekiraj se. dotićne grešle bit će ispravljene na one m10 ...

Schiljak
12 godina
neaktivan
offline
HTC One

Upravo to. I ovalo propadaju a ne da urade jedan po našem idealan jedam telegon... I taj uređaj će imati neki namjeran propust,neki sitni detalj koji će smetati nekome.

Schiljak
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One

Zanimljivo je što je iPhone 6 dizajnom kopija HTC-a, a sada ispada da je obrnuto.

 

Svejedno, HTC tone još od M8 i mislim ih da nećemo još dugo gledati na tržištu mobitela kao velike igrače.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One

Ekipa, koliko vremenski treba da se mob vrati sa garancije zbog ljubičaste kamere?

Kamera mi je neupotrebljiva u malo slabije osvjetljenim prostorima.

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One
amater_2 kaže...

Ekipa, koliko vremenski treba da se mob vrati sa garancije zbog ljubičaste kamere?

Kamera mi je neupotrebljiva u malo slabije osvjetljenim prostorima.

Meni je u svijetu medija svaki put trebalo 2-3 radna dana, ali tad su još zamjenjivlai mobitele

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
10 godina
offline
Re: HTC One
amater_2 kaže...

Ekipa, koliko vremenski treba da se mob vrati sa garancije zbog ljubičaste kamere?

Kamera mi je neupotrebljiva u malo slabije osvjetljenim prostorima.

 Pridružujem se pitanju...mom m7 je ostalo još 3 mjeseca garancija pa bi ga poslo na izmjenu kamere...oni kojima su baš mjenjali kameru i radili otvaranje mobitela, nek napišu kolko je to trajalo . Hvala 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
15 godina
offline
Re: HTC One
power_user kaže...

Meni je u svijetu medija svaki put trebalo 2-3 radna dana, ali tad su još zamjenjivlai mobitele

A ako dam u vip centar u Zadru?

To traje par tjedana ili?

 

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: HTC One
jabooka kaže...
amater_2 kaže...

Ekipa, koliko vremenski treba da se mob vrati sa garancije zbog ljubičaste kamere?

Kamera mi je neupotrebljiva u malo slabije osvjetljenim prostorima.

 Pridružujem se pitanju...mom m7 je ostalo još 3 mjeseca garancija pa bi ga poslo na izmjenu kamere...oni kojima su baš mjenjali kameru i radili otvaranje mobitela, nek napišu kolko je to trajalo . Hvala 

 

Dva tjedna ako ide u Agram a da nisi iz ZG...

15 godina
offline
HTC One

Izgleda da je vrijeme da rootam mob: http://www.bug.hr/vijesti/prva-lista-htc-ovih-uredaja-koji-dobiti-marshma/146839.aspx

 

Jel to komplicirano? Mogu to napravit sa onom official aplikacijom od CW-a?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One
tnakir kaže...

Izgleda da je vrijeme da rootam mob: http://www.bug.hr/vijesti/prva-lista-htc-ovih-uredaja-koji-dobiti-marshma/146839.aspx

 

Jel to komplicirano? Mogu to napravit sa onom official aplikacijom od CW-a?

Jednostavno je. 

Samo vidi dali možeš napraviti S-OFF. Možeš i većinu romova staviti ako si na S-on, ali sa S-OFF možeš vratiti mob na tvorničke postavke.

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: HTC One
tnakir kaže...

Izgleda da je vrijeme da rootam mob: http://www.bug.hr/vijesti/prva-lista-htc-ovih-uredaja-koji-dobiti-marshma/146839.aspx

 

Jel to komplicirano? Mogu to napravit sa onom official aplikacijom od CW-a?

 

Jako puno je razno razni vodiča za rootanje...evo jedan po meni jednostavan ako ti je prvi put...dobro pročitaj tekst...http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2265618

 

A tu ti je komentar na da li ti treba S-OFF...http://android-revolution-hd.blogspot.hr/2013/06/do-we-really-need-s-off.html...po meni ako prvi put radis root telefona ne treba ti...jer te S-ON ili ti ga safety on štiti ako slučajno zezneš sa pogrešnim firmwerom npr.

 

Uglavnom čitati i samo čitati :)

15 godina
offline
Re: HTC One
iv4n kaže...
tnakir kaže...

Izgleda da je vrijeme da rootam mob: http://www.bug.hr/vijesti/prva-lista-htc-ovih-uredaja-koji-dobiti-marshma/146839.aspx

 

Jel to komplicirano? Mogu to napravit sa onom official aplikacijom od CW-a?

 

Jako puno je razno razni vodiča za rootanje...evo jedan po meni jednostavan ako ti je prvi put...dobro pročitaj tekst...http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2265618

 

A tu ti je komentar na da li ti treba S-OFF...http://android-revolution-hd.blogspot.hr/2013/06/do-we-really-need-s-off.html...po meni ako prvi put radis root telefona ne treba ti...jer te S-ON ili ti ga safety on štiti ako slučajno zezneš sa pogrešnim firmwerom npr.

 

Uglavnom čitati i samo čitati :)

Ma mene yebu osnovni pojmovi tipa recovery, kernel, firmware, ruu bla bla bla... nikad nisam pratio te sheme sa rootanjem tako da sam kompletna njubara...

Rvat katolik!
12 godina
offline
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Ako nekog zanima prodajem 2 nove maskice za htc...javite mi se u pm...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One

Dobio sam na poklon HTC one m7 dual sim (802w), to je kao kineska verzija ako se ne varam, no imam problem mobitel se puni cca 12h do 100%! I što me još čudi nemam opciju update za update softwera na lolipop!? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One
counter kaže...

Dobio sam na poklon HTC one m7 dual sim (802w), to je kao kineska verzija ako se ne varam, no imam problem mobitel se puni cca 12h do 100%! I što me još čudi nemam opciju update za update softwera na lolipop!? 

 evo odgovorio si sam sebi prije nego si uopce postavio pitanje.

Error 404 Not Found
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Cojek kaže...
counter kaže...

Dobio sam na poklon HTC one m7 dual sim (802w), to je kao kineska verzija ako se ne varam, no imam problem mobitel se puni cca 12h do 100%! I što me još čudi nemam opciju update za update softwera na lolipop!? 

 evo odgovorio si sam sebi prije nego si uopce postavio pitanje.

 Ako ćemo tako, otvori svoj mobitel i pogledaj gdje je proizveden!

14 godina
offline
Re: HTC One
Cojek kaže...
counter kaže...

Dobio sam na poklon HTC one m7 dual sim (802w), to je kao kineska verzija ako se ne varam, no imam problem mobitel se puni cca 12h do 100%! I što me još čudi nemam opciju update za update softwera na lolipop!? 

 evo odgovorio si sam sebi prije nego si uopce postavio pitanje.

Verzija za kinesko tržište, ne kineska kopija. U Kini iz nekog razloga obožavaju dual-SIM telefone, pa dosta proizvođača radi posebne verzije za njih. Mislim da ta verzija ima čak i microSD slot.

 

Što se punjenja tiče, sjećam se da je s prvom verzijom softvera punjenje bilo užasno sporo, ali update koji je to popravio je izašao prije više od 2 godine, ne znam kakva je situacija s updateima za kineza. 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
11 godina
offline
HTC One

Eto danas se jako jako priblizio kraj mojoj 7-ici, jednin kvar do danas je bio ljubicasta kamera koja se pojavila ovog ljeta, nakon 2 godine posjedovanja), baterija dan danas perfektna, komotno cijeli dan na 4G. ali doslo je do problema, sam je poceo vibrirati jer zice koje vode do motora imaju jako malo izolacije i kratkospoje se s plocom i to zavrsi u vibraciji koja nemoze stati. Morao sam ga otvoriti jer nije bilo druge opcije jer nakon sto sam ispraznio bateriju on je i dalje vibrirao (sto je i logicno posto je jos nesto struje spremljeno untura) i nakon sto sam ga otvorio izolirao zice i vratio sve natrag ne radi mi kamera i gumbi za volume up i down :(

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC One

Pozdrav.
Da malo podignem temu, i postavim pitanje.

Dobivam iduci tjedan M7 za smjesne novce, jedina caka je u tome sta se ekran poceo odvajat, tj odvojen je par mm od kucista.

Koji je uzrok, i koje su moguce posljedice, i dali tome ima lijeka, da se vrati u prvobitno stanje?

sent from my Apple iPhone 4S
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Dostupan je sistemski update.

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
HTC One

Moze neka preporuka za dobar custom rom... uzeo sam od frenda rootan mob i neki custom 5.1.1je gore ali prazni bateriju kao lud....pa ako ima koja dobra dusa da mi preporuci neki rom bio bih jako zahvalan... Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One

Dal je imao tko od vas problem na M7 sljedece:

Kada upalite kameru i slikate objekt koji je vrlo blizu vama sve je ok sa fokusom...a kada zelite nesto normalno slikati npr udaljenost par metara onda nikako ne moze fokusirati nego je mutno ?
Mobitel je star barem dvije godine...do sad sve super radilo

 

Dal je kamera krepala (modul) ili je software problem ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Ne vjerujem da je neki kvar već autofokus zna ponekad da pobudali. Pokušaj držati prst na ekranu kada fokusiraš jer to zaključa autofokus. Također, pokušaj i sa podešavanjem scena. Na kraju možda pomogne i reset telefona na tvorničke postavke.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 20:08 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One

No more sense :D stock google

sup bro?
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Užas! Sada kao da imaš Samsunga! Sense je ono što HTC drži posebnim!

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
HTC One

Ja sam nekidan flashao HD Revolution, mob mi se cini brzi, baterija tu negdje, ali sto mi je bitno, ostao mi je sense koji je zbilja vrh.

 

Pokusao sam stavit CM5.1, nije me odusevio, takodjer CM marshmellow, ali on je u debeloj beti i nista na njemu ne radi kako treba...

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice