HTC One

poruka: 1.971
|
čitano: 470.756
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: HTC One
Dodge_167 kaže...

 

Matijasever kaže...

Ne znam šta ste vi radili sa svojim uređajima, ali koristio sam S3 i to pošteno.

Nikakvih nuspojava nisam imao, osim par ogrebotina po rubovima.

Ali te ogrebotine su mi nastale, nakon što je mobitel pao 3-4 puta (pločice,beton).

Ekran i niti jednu ogrebotinu na njemu, niti nakon toga nisam primjetio.

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
zabranjeniples kaže...

Ne znam šta ste vi radili sa svojim uređajima, ali koristio sam S3 i to pošteno.

Nikakvih nuspojava nisam imao, osim par ogrebotina po rubovima.

Ali te ogrebotine su mi nastale, nakon što je mobitel pao 3-4 puta (pločice,beton).

Ekran i niti jednu ogrebotinu na njemu, niti nakon toga nisam primjetio.

Apsolutno ništa. U 90% vremena je bio u futrolici. Nikad mi nije pao, jedina moja krivica je bila sto sam ga slucajno, kako sam hodao uza zid i drzao ga u ruci ogrebao sam ga po cosku. Iste probleme sam imao i sa SGS2, potpuno iste. Od pukotina po kucistu, pa pukotine na poklopcu baterije itd.

 

Malo smo previse usli u off..


Jedno pitanje. Dali postoji neki mod da mogu slikati sa tipkama za pojacavanje/stisavanje? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2013 18:52 (Dodge_167).
11 godina
offline
HTC One

Kupio ga! dojmovi stignu cim se odlijepim od njega!

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
HTC One

Dali mozda netko ima ovakvih nepravilnosti na onu-u? Pogotovo ove s tipkom za glasnocu?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One
gamer34 kaže...

Dali mozda netko ima ovakvih nepravilnosti na onu-u? Pogotovo ove s tipkom za glasnocu?

 

 

Moj je kupljen u Sloveniji i bas sam gledao sad nemam apsolutno nigdje nekakvih tvornickih ostecenja ili da je za koji milimetar nesto krivo sjelo, kod mojeg je sve perfektno...

1969 Dodge Charger R/T
14 godina
offline
Re: HTC One
Stolnik kaže...
gamer34 kaže...

Dali mozda netko ima ovakvih nepravilnosti na onu-u? Pogotovo ove s tipkom za glasnocu?

 

 

Moj je kupljen u Sloveniji i bas sam gledao sad nemam apsolutno nigdje nekakvih tvornickih ostecenja ili da je za koji milimetar nesto krivo sjelo, kod mojeg je sve perfektno...

Moj je iz svijet medija, također sve savršeno

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2013 12:19 (power_user).
13 godina
offline
Re: HTC One
Stolnik kaže...

 

Moj je kupljen u Sloveniji i bas sam gledao sad nemam apsolutno nigdje nekakvih tvornickih ostecenja ili da je za koji milimetar nesto krivo sjelo, kod mojeg je sve perfektno...

 

power_user kaže...
Stolnik kaže...

 

Moj je kupljen u Sloveniji i bas sam gledao sad nemam apsolutno nigdje nekakvih tvornickih ostecenja ili da je za koji milimetar nesto krivo sjelo, kod mojeg je sve perfektno...

Moj je iz svijet medija, također sve savršeno

 

Ok decki, hvala. Ja danas idem po svoj a cemo vidjet. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2013 13:01 (gamer34).
12 godina
protjeran
offline
 
1 2 hvala 0
11 godina
offline
HTC One

hheheehhe cijeli dan sam prckao po njemu, potrosio bateriju za 24 sata, a od toga je samo 16% vremena mobitel bio zakljucan

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One

Jucer sam uzeo mobitel. Zasad sam odusevljen stvarno. Presao na njega sa s3 i vau koja razlika, leti i nema lagga. A sad jel netko imao mozda ovu maskicu i ako ima kakva je? Te ima li netko koju foliju viska za prodat?

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One

ma kakvi, nema je kod nas još koliko znam., kontaktirao sam htc i rekli su da će do kraja ovog tjedna biti dostupno ali još uvijek ništa {#}

This time next year we'll be milionaires
13 godina
offline
HTC One

zato postoji ebay ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One
gamer34 kaže...

Jucer sam uzeo mobitel. Zasad sam odusevljen stvarno. Presao na njega sa s3 i vau koja razlika, leti i nema lagga. A sad jel netko imao mozda ovu maskicu i ako ima kakva je? Te ima li netko koju foliju viska za prodat?

A čemu tako prekrasan mobitel oblačit u te kondome?

HTC One bi ispred S4 uzeo samo zbog izgleda, a ovako je isti koji neki drugi.. :S

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
offline
Re: HTC One
EchoOne kaže...
gamer34 kaže...

Jucer sam uzeo mobitel. Zasad sam odusevljen stvarno. Presao na njega sa s3 i vau koja razlika, leti i nema lagga. A sad jel netko imao mozda ovu maskicu i ako ima kakva je? Te ima li netko koju foliju viska za prodat?

A čemu tako prekrasan mobitel oblačit u te kondome?

HTC One bi ispred S4 uzeo samo zbog izgleda, a ovako je isti koji neki drugi.. :S

 

Ma najvjerojatnije ga necu ni stavljat u maskicu ali bi foliju defitivno htio posto mi ne narusava izgled a stiti najvazniji dio.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One
13 godina
neaktivan
offline
HTC One

Zato sto je statistika i pitanje iste, kad ce ti pasti mobitel na pod.

 

Ako ti S4 padne ne na staklo, nece mu nista biti. Ako direktno na staklo, postoji sansa da ce se rasuti.

 

Ako ti One padne ne na staklo, pa ili ces imat udubljenja ili lijepe tragove grebanja. Ako padne na staklo, opet, postoji sansa da ce se rasuti.

 

 

 

Moja iskrena preporuka svima bi bila, ne folija za ekran, nego tretirano staklo.

 

http://www.spigen.com/galaxy-s4-screen-protector-glas-tr-slim-premium-tempered-glass.html

 

To je nesto poput ovog, uvjeren sam da postoji za One, to je dakle bas staklo, pravo staklo, jako tanko, i ima oleofobicni premaz, tako da je ko da dirate pravi ekran.

 

A puno vise stiti nego folija. To cu si narucit, nesto slicno i probat.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
Jel zna netko gdje mogu pogledati koliko sam imao screen on vremena? Ja jedino nalazim onaj kao neki graf.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One
14 godina
offline
Re: HTC One
Najbolje ti je instaliraj GSam Battery Monitor i tu sve imaš.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
HTC One

Ljudi koliko vi imate on screen time ? ja ne mogu nikako iznad 3 sata... ne kuzim zasto mi ekran toliko jede bateriju, a stalno sam na power saving modu i brightenes mi je na kojih 30-40%... a viđao sam da neki imaju i po 6-7 sati

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Vjerojatno si dobio "pokvaren" primjerak
16 godina
offline
Re: HTC One
Igor666 kaže...

Ljudi koliko vi imate on screen time ? ja ne mogu nikako iznad 3 sata... ne kuzim zasto mi ekran toliko jede bateriju, a stalno sam na power saving modu i brightenes mi je na kojih 30-40%... a viđao sam da neki imaju i po 6-7 sati

A ovisi, možda te baš zapal "loš primjerak", al to bi se trebalo dat sve riješit, rootanjem ili neki custom rom nabacit...

13 godina
offline
HTC One

{#} ne znam sta ima biti lose/pokvareno, nit se ne pregrijava, ni ista drugo, jedino ako je baterija losija pa se brze trosi... stavljat custom ROM ne mislim jer mi je dosta 3 godine mjenjanja ROM-ova na desire-u :) a na ovom mobu to ni ne treba.

 

onda se valjda jedino mogu nadat da ce 4.2.2 nesto popravit.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
Igor666 kaže...

{#} ne znam niti ja što ima biti lose/pokvareno, nit se ne pregrijava, ni ista drugo, jedino ako je baterija losija pa se brze trosi... stavljat custom ROM ne mislim jer mi je dosta 3 godine mjenjanja ROM-ova na desire-u :) a na ovom mobu to ni ne treba.

 

onda se valjda jedino mogu nadat da ce 4.2.2 nesto popravit.

 

Malo sam si gruntal što bi tebe to pralo, ali ne vidim ništa onako logički, pa se pitam, koliko je konkretno star tvoj mob, odnosno kada je i gdje je kupljen, da zatražiš novi kroz reklamaciju {#} ?!?!

 

Ako je brendiran, tim prije bih ga tražio promijeniti {#} !!!!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: HTC One
Dvije stvari su glavni potrosac baterije, AutoSync i los signal. Ovo drugo je ogroman problem u HR. Testiraj sa 2G samo i vidjet ces razliku. Ja uredno imam 3h OSTa sa isto toliko razgovora, BT ukljucen barem sat/dva i na 3G/LTE stalno. Ako nemam toliko razgovora, onda je OST 4-5 sati bez problema. Poslije stavim SSove.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Re: HTC One
Takodjer, baterija se popravlja s vremenom. Ja ga imam vec mjesec dana i nemam zamjerku na bateriju uopce. Sta god radio, cijeli dan izdrzi bez problema.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
HTC One

sad ce negdje biti mjesec dana, tele2, naravno nije brendiran. izdrzi on meni i dva dana, ali OST nejde iznad 3h, mislim isao bi vise od toga da gledam u neku tamnu sliku i nista ne diram.

 

probao sam i samo sa 2G al ostaje isto. na xda-u se dosta polemika vodi oko ekrana, mislim da je moj jedan od svijetlijih, pa moguce da zato i dosta trosi. a da ga reklamiram jer mi baterija ne izdrzi vise od 3h OST, valjda bi ovi u agramu umirali od smijeha kakvi vec jesu.. ;)

 

ajde sardax stavi neke SS dok ces moci..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One
Nisam ni ja baš zadovoljan baterijom, a i dosta se grije kada je ekran upaljen, pričekat ću još update na 4.2.2 u nadi da ce se popraviti, ako ne, šaljem ga na servis. Je li moguće da je problem u tome što ga prvi dan nisam punio kad sam ga izvadio iz kutije, došao mi je sa 75% i do kraja dana je dosta dobro izdržao sa preostalih 30%, a sad jedva izdrži dan iako pazim na potrošnju i počinjem sa 100% ujutro? Možda mogu nekako rekalibrirati bateriju?
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
gamer34 kaže...

Jucer sam uzeo mobitel. Zasad sam odusevljen stvarno. Presao na njega sa s3 i vau koja razlika, leti i nema lagga. A sad jel netko imao mozda ovu maskicu i ako ima kakva je? Te ima li netko koju foliju viska za prodat?

ja imam double dip flip, i stvarno je odlična, a i meni bolje izgleda od te plastične

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
power_user kaže...
Nisam ni ja baš zadovoljan baterijom, a i dosta se grije kada je ekran upaljen, pričekat ću još update na 4.2.2 u nadi da ce se popraviti, ako ne, šaljem ga na servis. Je li moguće da je problem u tome što ga prvi dan nisam punio kad sam ga izvadio iz kutije, došao mi je sa 75% i do kraja dana je dosta dobro izdržao sa preostalih 30%, a sad jedva izdrži dan iako pazim na potrošnju i počinjem sa 100% ujutro? Možda mogu nekako rekalibrirati bateriju?

Meni se isto dosta grije i dosta kratko baterija traje. Neznam u cemu je problem.

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
power_user kaže...
Nisam ni ja baš zadovoljan baterijom, a i dosta se grije kada je ekran upaljen, pričekat ću još update na 4.2.2 u nadi da ce se popraviti, ako ne, šaljem ga na servis. Je li moguće da je problem u tome što ga prvi dan nisam punio kad sam ga izvadio iz kutije, došao mi je sa 75% i do kraja dana je dosta dobro izdržao sa preostalih 30%, a sad jedva izdrži dan iako pazim na potrošnju i počinjem sa 100% ujutro? Možda mogu nekako rekalibrirati bateriju?

nema ti to veze sa prvim punjenjem, meni je spojen na 2 maila, face, wifi i automatska svetlina i uz malo jače korištenje za net, igre i ostalo izdrži taman jedan dan ali to je po meni i ok

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 19:54 (drapa88).
14 godina
offline
Re: HTC One
drapa88 kaže...
power_user kaže...
Nisam ni ja baš zadovoljan baterijom, a i dosta se grije kada je ekran upaljen, pričekat ću još update na 4.2.2 u nadi da ce se popraviti, ako ne, šaljem ga na servis. Je li moguće da je problem u tome što ga prvi dan nisam punio kad sam ga izvadio iz kutije, došao mi je sa 75% i do kraja dana je dosta dobro izdržao sa preostalih 30%, a sad jedva izdrži dan iako pazim na potrošnju i počinjem sa 100% ujutro? Možda mogu nekako rekalibrirati bateriju?

nema ti to veze sa prvim punjenjem, meni je spojen na 2 maila, face, wifi i automatska svetlina i uz malo jače korištenje za net, igre i ostalo izdrži taman jedan dan ali to je po meni i ok

1 dan sa umjerenim korištenjem mi se čini prilično loše, toliko mi izdrži 3god star iPhone 4 kojem je baterija u katastrofalnom stanju, očekivao bih bar da izdrži cijeli dan korištenja bez razmišljanja.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice