HTC M8 - Rasprava

poruka: 2.284
|
čitano: 400.025
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Htc M8

Ti i dalje ne shvacas, neda mi se vise pisat.

Pa daj napiši da shvatimo! Možda ne znamo!{#}

12 godina
neaktivan
offline
Htc M8

 

bilo je negdje i na engl, ali sad ne mogu naci, nadam se da razumijete

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Htc M8

Po meni One ima odličnu kameru. Meni je jedini problem ljubičasta slika u mracnijim uvjetima. Ali to nije do same kamere, jer kad je hladan uređaj slike su super, a kad se zagrije dobijem ono ljubičasto sranj*e. Znači to nije zbog takve vrste kamere nego greška ma senzoru. A uz garanciju šaljem besplatno na servis.

hobi:moj-android.net
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Htc M8

Kao sto je neko vec rekao One ima odlicno kameru ali nije za detalje zbog malog broja pixela

Istina je da su pixeli veci ali jednostavno ih je manje i nisu za detalje dobri

 

Sve ima pluseva i minusa ali sve u svemu One je imao po meni jako dobru kameru

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc M8
Ne znam jeli itko od vas razvijao slike s One-a, ja jesam i to slike iz low light ambijenta i razne druge do veličina 25x15 cm i slike su savršene. Hoću li poster razvijat?? NE! Drugo, brzina kamere je ono što je bitno i da uhvati što treba. To do sad nisam na niti jednom mobu imao. Na N1020 je katastrofa koliko vremena treba za sliku. Jos jedino po meni iP5S radi dobre slike i brz je.

Evo samo par slika slikanih iz auta na autoputu, jedna je u tunelu pri 120 km/h, druge dvi pri 180 km/h, a autobus je u suprotnom smjeru koji vozi.

Nemam slike sa iP5S kod sebe u istim uvjetima, a bolje da ih ne vidite :)

https://www.dropbox.com/sh/qq1m805xm7yx422/wis4B55w8S
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Htc M8

voziš se po autoputu 180 na sat i još ideš slikat mobom!?  tako bi ti rado dao lijepu novčanu kaznu kad bi mogo...

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc M8

I opet novi leak, ovaj put u maskici. Na ovoj slici mi se cini da je traka nekako manja nego na drugim pa cemo vidjet sta ce jos bit u svakom slucaju. 

 

http://www.gsmarena.com/htc_one_2014_leaked_again_in_a_spigen_case_listing-news-8022.php

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc M8
ptspclan.com | visit us ^^
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2014 15:49 (sardax).
14 godina
offline
Re: Htc M8
zuper kaže...

voziš se po autoputu 180 na sat i još ideš slikat mobom!?  tako bi ti rado dao lijepu novčanu kaznu kad bi mogo...

 

Previše se vozim.

Morao sam testirat jbg. 

 

gamer34 kaže...

I opet novi leak, ovaj put u maskici. Na ovoj slici mi se cini da je traka nekako manja nego na drugim pa cemo vidjet sta ce jos bit u svakom slucaju. 

 

http://www.gsmarena.com/htc_one_2014_leaked_again_in_a_spigen_case_listing-news-8022.php

 

Ovo je Hamdirov model, ovo nema veze sa realnim stanjem. 

ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
neaktivan
offline
Htc M8

šta je to hamdirov model?

 

 

btw. neš se priča da će kao imati ipak i kapacitivne tipke

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Htc M8
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Htc M8
phoenix2003 kaže...
Kelam kaže...

A o tome koliko nevolim samsung govori to da imam sgs2, sgs3, sgs4 mini

Kako ih razlikuješ?{#}

Star je post za poludit, al ne mogu se spriječit da odgovorim.

 

Meni osobno HTC radi vrhunski dizajnirane uređaje za WP8, sa odličnim materijalima, ali Android seriju je zasrao samo tako. Čak Desire 700 izgleda miljama bolje od M8 samo jer ima skladnije dizajniran prostor ispod ekrana, unatoč zvučniku ispod.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Htc M8
Mitsuoka kaže...
phoenix2003 kaže...
Kelam kaže...

A o tome koliko nevolim samsung govori to da imam sgs2, sgs3, sgs4 mini

Kako ih razlikuješ?{#}

Star je post za poludit, al ne mogu se spriječit da odgovorim.

 

Meni osobno HTC radi vrhunski dizajnirane uređaje za WP8, sa odličnim materijalima, ali Android seriju je zasrao samo tako. Čak Desire 700 izgleda miljama bolje od M8 samo jer ima skladnije dizajniran prostor ispod ekrana, unatoč zvučniku ispod.

 

Dizajn je osobna stvar, ali moam priznat da si ti prvi kojem se bas ne svida One. Sjecam se dok sam imao One da su mi vise nego s ijednim drugim mobitelom govorili da je jako lijep. Inace meni se jako svida ovaj novi Desire 816 i bilo bi mi super da su istog dizajna napravili One samo da je u aluminiju. {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
13 godina
offline
Htc M8
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2014 22:24 (zuper).
Moj PC  
3 2 hvala 3
12 godina
offline
Htc M8

Pratite uživo kako najbolje postaje još bolje. 25/3 u 16h prijenos uživo na: http://htc.com/launch

 

M8?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Htc M8
Sense 6 čista perverzija :-D predobro složeno. Jedino kaj na romu ne radi su wake-up geste i još neke stvari vezane uz kameru. Ali svi oni kojima se sviđao Sense 5, još će im se više sviđat 6 :-D
hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Htc M8

Da li ćemo mi, vlasnici htc one m7 dobiti nadogradnju na sense 6?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc M8
Ufff sto se veslim novom One-u. Izasao je jos jedan svapski dosta dugi hands on koji pokazuje dosta, ali ja sam razumio da ce kamera biti "samo" 4,8MP (ako sam dobro rqzumio posto mi njemacki nije jaca strana :D). Jako mi se svida ovogodisnji dizajn uredaja, ali moram priznat da mi je prosli One bio ljepsi sprijeda, a ovaj straga i rubovi. Novi Sense takoder izgleda super. U svakom slucaju bit ce ovo odlican uredaj i cini mi se da ce zamijenit moj Nexus.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
14 godina
offline
Re: Htc M8
Nekako sam siguran da ce Sense 6 odmah biti dostupan i na M7. Već je portan,radi odlično, još par sitnica i mogao bi ići OTA.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Re: Htc M8

Sense 6 update vjerojatno ide na M7 u 5. ili 6. mjesecu:

 

http://llabtoofer.com/2014/03/24/htc-software-updates-plan-24-03/

 

Nadam se da će i za starije uređaje stavit tap-to-wake i slično.

 

HTC se stvarno trudi oko updateova u zadnje vrijeme, tako je to kad ti gori pod petama :P Lijepo, nadam se da će nastaviti u tom tonu..

 

Što se M8 tiče, čini se stvarno odličan dosad po svemu osim po tom beskorisnom bezelu dolje, ali što se mene tiče nije "upgrade material" jer već imam prvi One kojeg ne planiram mijenjat narednih 2-3 godine.

 

Pošto je 99% tog leakalo, baš me zanima kako će mu bit službeno ime, jer "All New One" zvuči prejadno i neozbiljno.

Disregard the constabulary.
14 godina
offline
Htc M8

HTC One (m7) vs HTC New One (m8)

 

Battlelog: D3XT3R_HR
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Htc M8

Odličan video. Sense je kao i obično ludilo i više manje sve na uređaju zaista je super, osim par velikih minusa - prevelik bezel i on-screen tipke, a na aluminij bi čak zažmirio koliko mi se sve ostalo unutra svidjelo da nije ovog prethodnog. Linije su ljepše nego na Oneu, kamera je daleko bolja od onog smeća i slike stvarno dobro izgledaju (ruku na srce M7 kamera stvarno je loša naspram konkurencije), 5.0'' je taman, microSD {#}...

 

U početku mi se činilo da uređaj i nije napredak u odnosu na One i da nosi manje novosti od S5/Z2, al neke stvari su me oduševile, još samo kad bi uređaj bar drugačije izgledao, ali kreću nabolje. Još da skuže da su ovi bezeli i onscreen tipke nepotrebni.

 

Da se bar OS može kupiti kao PC. Ovako, da kupujem, ne bi ga uzeo, ali softverski je stvarno genijalan. S4/S5 sa Senseom 6 bi zadovoljio moje subjektivne ukuse u vezi izgleda, materijala i softvera na uređaju.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Htc M8

Zasto HTC, zasto????? Opet 4MP kamera i jos izbacili OIS. {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc M8
gamer34 kaže...

Zasto HTC, zasto????? Opet 4MP kamera i jos izbacili OIS. {#}

Jesi to siguran da nema OIS?

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
15 godina
offline
Re: Htc M8
Preoblo otraga po meni i definitivno nije dobro za kameru (pogotovo za gornju koja ima vrlo oblo staklo)

Prednja 5MP, straznja 4MP, svasta.
Ultrapikseli su pokazali prosle godine da nista ne znace, f2.0 cini svoje u low-lightu, a ne ultrapikseli.

Jednako razocaran kao i sa S5, Z2 je pobjednik ove godine iako vec vidim da ce LG G3 ponovno biti najbolji uredaj.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Re: Htc M8
EchoOne kaže...
gamer34 kaže...

Zasto HTC, zasto????? Opet 4MP kamera i jos izbacili OIS. {#}

Jesi to siguran da nema OIS?

 

Tako kazu na GSM Areni, a njima poprilicno vjerujem. Stvarno steta jer ovime ponesto gube i u low lightu, ali i u videu. Bas steta. 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
16 godina
offline
Htc M8

Nije mi jasno ni ono njihovo sprdanje na Samsung cijelo vrijeme od predstavljanja S5, a i tijekom prezentacije danas. A napravili su 3x goru stvar nego Samsung i izbacili skoro pa identičan telefon.

 

A ta njihova podbadanja konkurencije (koja usput proda puno više uređaja od njih) će samo odvući dio korisnika...

 

Također koja svrha izbacivanja OISa? I zašto više nema crnog uređaja koji je po meni bio najlijepši?

 

U svakom slučaju čeka se još LG G3 koji će vjerujem bit odličan, i koji će vjerujem opet imati slabije prodajne rezultate nego Samsung i HTC bez ikakvog opravdanog razloga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2014 17:02 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc M8
To sprdanje nis cudno, svi to rade. A o tom dal su napravili goru stvar se da raspravljat, mada ja osobno nisam nesto odusevljen ni sa S5 ni One-om. Ali posto sam frik za mobitele vjerojatno cu oba kupit i isprobat :D
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
14 godina
offline
Htc M8

http://pocketnow.com/2014/03/25/htc-one-m8-review Ima i video review.

 

I usporedba M7 vs M8

Disregard the constabulary.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2014 17:19 (nontryer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc M8

uređaj izgleda odlično, radi odlično, sve je tip-top i onda se opet zaebu sa kamerom. još su se na prezentaciji hvalili kamerom na one-u. ma mislim...

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice