HTC 7 Trophy

poruka: 34
|
čitano: 8.810
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
pitanje
ovako zaniamaju me vasa misljenja o ovom mobitelu, dali bi se isplatio uzet i dali netko ima iskustva s njime pa mi moze reci mane...uzeo bi polovni ima od 1500kn pa nadalje


hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC 7 Trophy

kaj nitko :( 

 

 

jeli mozda bolji optimus 7

 

evo ukratko koi od ova dva je bolji, desire ima bolji ekran mi zgleda :

 

 

 

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3077&idPhone2=3118

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 19:53 (Pri3s7).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC 7 Trophy

trophy 7 ima veci ekran i bolji OS, uzmi njega...

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 20:31 (SupremeCommander).
15 godina
offline
Re: HTC 7 Trophy
SupremeCommander kaže...

trophy 7 ima veci ekran i bolji OS, uzmi njega...

 

  Zar nebi trebali imati isti OS?

edit: ja sam mislio da misliš na Optimusa i Trophy-a, a ne na Desire-a

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 21:13 (mind_challenge).
13 godina
offline
HTC 7 Trophy

desire je android , a rrofi je win 7, a jeli kompliciran taj win7, dali ima isto nesto slicno kao android market samo za win 7 os?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC 7 Trophy
Pri3s7 kaže...

desire je android , a rrofi je win 7, a jeli kompliciran taj win7, dali ima isto nesto slicno kao android market samo za win 7 os?

 Da, naravno, imas marketplace. Prica se da je jednostavniji od iPhone-a, dakle, nije kompliciran... (nije win 7 nego "windows phone 7" ili skraceno "WP7")

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 21:13 (SupremeCommander).
13 godina
offline
HTC 7 Trophy

aha hvala, to sam i mislio, a kaj kazes na optimus 7 imas vise gb a tu su negdje, samo kaj je ovo lg a ovo htc

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy

Hoces kupit HTC 7 Trophy?? (nov , bez ogrebotine, sve mreze , 2 godine garancije ) .. Ako hoces nazovi me na 099 69 48341 .. Cijena je 1800 kn

15 godina
neaktivan
offline
HTC 7 Trophy

Prodam ti ja svog LG Optimus 7icu, brži od Samsung Omnie, daleko bolji od Trophyja.

Trophy ima najbolji odziv u OS-u, ali je mobitel sranje. Kompletno, od A do Ž. Valjda najsporiji u igricama.

Samsung Omnia 7 ima fenomenalan ekran i kameru, ali još uvijek ima (povremeno) problema sa apdejtima.

LG je super brz, kvaliteta izrade super (neću u detalje kako znam :-).

Ugl, javi se ako si zainteresiran.

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy
berofx kaže...

Prodam ti ja svog LG Optimus 7icu, brži od Samsung Omnie, daleko bolji od Trophyja.

Trophy ima najbolji odziv u OS-u, ali je mobitel sranje. Kompletno, od A do Ž. Valjda najsporiji u igricama.

Samsung Omnia 7 ima fenomenalan ekran i kameru, ali još uvijek ima (povremeno) problema sa apdejtima.

LG je super brz, kvaliteta izrade super (neću u detalje kako znam :-).

 

Razlika u brzini je cca2-3%, a i to je primjetno samo kod launcha i resuminga aplikacija, ne u samom radu.

Ostalo je sve na strani Omnie, od kvalitete izrade, ekrana, kamere, a od zadnjeg updatea riješeni su svi problemi oko brickanja telefona kod updatea.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
13 godina
offline
HTC 7 Trophy

E ja ti prodam svoj lg cookie,naisplativiji od svih gore navedenih....za tebe samo 200kn {#}

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy

Pljujes po HTC 7 Trophyu samo da bi  prodao svoj LG OPTIMUS 7 .. Moj HTC 7 Trophy je Brz (i ovako i u igricama ).. LG je brz ali Omnia 7 je bolja

HTC 7 Trophy 1800 kn .. 099 69 48341
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2011 22:29 (Loky007).
14 godina
offline
Re: HTC 7 Trophy
Loky007 kaže...

Pljujes po HTC 7 Trophyu samo da bi  prodao svoj LG OPTIMUS 7 .. Moj HTC 7 Trophy je Brz (i ovako i u igricama ).. LG je brz ali Omnia 7 je bolja*

*NAJbolja - trenutno najbolji i najisplativiji WP7 uredaj :)
Da imam pare odmah bi ga uzeo :)

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
16 godina
neaktivan
offline
HTC 7 Trophy

Sto se mene tice, uz Omniu 7, HTC HD7(S) je najbolji.

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy
Loky007 kaže...

Pljujes po HTC 7 Trophyu samo da bi  prodao svoj LG OPTIMUS 7 .. Moj HTC 7 Trophy je Brz (i ovako i u igricama ).. LG je brz ali Omnia 7 je bolja

Please, Trophy je sve samo ne Trofej.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy

LG Optimus 7 je najruzniji WP7 Phone... Tak daa..

HTC 7 Trophy 1800 kn .. 099 69 48341
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy
Loky007 kaže...

LG Optimus 7 je najruzniji WP7 Phone... Tak daa..

Barem nije od plastike. Gle možemo ovako cijeli dan, i dalje sam u pravu. {#}

14 godina
offline
Re: HTC 7 Trophy
berofx kaže...

Prodam ti ja svog LG Optimus 7icu, brži od Samsung Omnie, daleko bolji od Trophyja.

Trophy ima najbolji odziv u OS-u, ali je mobitel sranje. Kompletno, od A do Ž. Valjda najsporiji u igricama.

Samsung Omnia 7 ima fenomenalan ekran i kameru, ali još uvijek ima (povremeno) problema sa apdejtima.

LG je super brz, kvaliteta izrade super (neću u detalje kako znam :-).

Ugl, javi se ako si zainteresiran.

Vidi se da je ovo pristrano mišljenje,ili mišljenje nekog tko samo želi što prije prodati svoj mob..Govorim iz iskustva jer sam imao sve mobitele koje uspoređujete i razlike su samo nijanse,ikakve i nikakve.Trophy najsporiji u igricama???Ajde potkrijepi ovo ijednim dokazom???Nema razlike ama baš nikakve u igrama između svih tri spomenutih mobitela,onaj tko odlučuje kupiti jedan wp7 mob neka odluči samo koji mu je najljepši po izgledu ili po ekranu a hardwerske mogućnosti kao i brzina itd su iste.Naravno nije potrebno ali hoću,napomenuti kako je wp7 os najbrži od svih koje sam imao do sada,iphone 4 nisam koristio tako da sa njime nebih mogao usporediti.

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy
gogych kaže...
berofx kaže...

Prodam ti ja svog LG Optimus 7icu, brži od Samsung Omnie, daleko bolji od Trophyja.

Trophy ima najbolji odziv u OS-u, ali je mobitel sranje. Kompletno, od A do Ž. Valjda najsporiji u igricama.

Samsung Omnia 7 ima fenomenalan ekran i kameru, ali još uvijek ima (povremeno) problema sa apdejtima.

LG je super brz, kvaliteta izrade super (neću u detalje kako znam :-).

Ugl, javi se ako si zainteresiran.

Vidi se da je ovo pristrano mišljenje,ili mišljenje nekog tko samo želi što prije prodati svoj mob..Govorim iz iskustva jer sam imao sve mobitele koje uspoređujete i razlike su samo nijanse,ikakve i nikakve.Trophy najsporiji u igricama???Ajde potkrijepi ovo ijednim dokazom???Nema razlike ama baš nikakve u igrama između svih tri spomenutih mobitela,onaj tko odlučuje kupiti jedan wp7 mob neka odluči samo koji mu je najljepši po izgledu ili po ekranu a hardwerske mogućnosti kao i brzina itd su iste.Naravno nije potrebno ali hoću,napomenuti kako je wp7 os najbrži od svih koje sam imao do sada,iphone 4 nisam koristio tako da sa njime nebih mogao usporediti.

Gle, rekao sam da je Samsung bolji, ali imali su problema sa apdejtima, a za US tržište neće uopce stavljati Mango apdejt. A evo ti

(i ovo nije jedini).

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy

Joj aj zasuti vise.. :S

 

HTC 7 Trophy 1800 kn .. 099 69 48341
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy
berofx pricas gluposti.

Nego, vrlo vazno upozorenje: Marketplace za WP7 ne radi u Hrvatskoj kao sto ne radi niti jedna usluga Microsofta. Ne zna se kada ce ni hoce li ikada i raditi. Sudeci prema Xboxu, nece vjerojatno nikada.
Tako da imas na umu da si s WP7 osuden na besplatne aplikacije.
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy

Kako nebi radio ?? ja sam nedavno prodao svojeg HTC 7 Trophy-a i skidao sam igrice bez problema iii Marketplace radi neznam otkuda tebi to da neradi ?!

 

HTC 7 Trophy 1800 kn .. 099 69 48341
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy
Loky007 kaže...

Kako nebi radio ?? ja sam nedavno prodao svojeg HTC 7 Trophy-a i skidao sam igrice bez problema iii Marketplace radi neznam otkuda tebi to da neradi ?!

 

  Jesi skidao triale i free aplikacije, ili si uistinu ispunio podatke o svojoj kartici i kupovao aplikacije?

Ako jesi, daj molim te objasni kako!

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
12 godina
neaktivan
offline
HTC 7 Trophy

Prodao sam oaj telefon drugaru...i njega posle dva dana poceo da zeza, odneli smo ga zajedno kod majstora...on ga je poslao i nisu mogli da ga poprave...dali znate gde mogu da nadjem maticnu plocu za htc 7trophy? hvala unapred! 

U. D.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC 7 Trophy
berofx kaže...

Prodam ti ja svog LG Optimus 7icu, brži od Samsung Omnie, daleko bolji od Trophyja.

Trophy ima najbolji odziv u OS-u, ali je mobitel sranje. Kompletno, od A do Ž. Valjda najsporiji u igricama.

Samsung Omnia 7 ima fenomenalan ekran i kameru, ali još uvijek ima (povremeno) problema sa apdejtima.

LG je super brz, kvaliteta izrade super (neću u detalje kako znam :-).

Ugl, javi se ako si zainteresiran.

 

Ja ima Trophy 7, i ne bi se slozio sa nekim ovim tvrdnjama. Brz je, isto kao valjda svaki drugi WP7 mob, izrada je ok, HTC-ovska. Hardverski, zamjerio bi mu ekran, jer nije AMOLED, ali to je takav ekran, obicni LCD. 

 

Uglavnom, sa WP7 nemozes kupovat app u hr, ne rade neki dijelovi marketplacea (osim ako se ne logiras sa LiveID-em koji ima namjestenu neku fejk adresu u USA). i nema warez igrica programa. Ako neko misli rootat/jailbreak-at mob, i stavljati crackane igrice i programe, onda treba uzeti Android ili iPhone. Na WP7 radi skidanje samo free app.

 

Ima caka, odnosno sluzbeni root/jailbreak od MSa koji kosta 9$ (ChevronWP7), i onda smijes staviti 10 app koje nadjes na torrentu :)

 

Trophy 7 ima Mango update, ali Tethering jos nema, kojega su neki Samsungi i LGovi dobili vec.

 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2011 11:06 (hudo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy
Nonsense, Trophy 7 ima tethering sa zadnjim updateom!
16 godina
offline
Re: HTC 7 Trophy
zoljac kaže...
Nonsense, Trophy 7 ima tethering sa zadnjim updateom!

 

Imam Trophy 7 na VIPu, Mango (7.10.7720.68), i nemam Tethering. Na kojoj si ti mrezi?

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
16 godina
online
HTC 7 Trophy

Ja neznam kak vi nemožete kupovat aplikacije u RH, meni sve normalno radi, kupujem kaj god hoću i kad god hoću...

Uredno sam preko Zune-a registrirao MasterCard karticu i deri, kupujem sve bez ikakvih problema...

 

A kaj se tiče LG Optimus 7 VS Samsung Omnia 7 - mislim da je Omnia daleko bolji mobitel, od kvalitete izrade pa do ekrana (Super Amoled ekran). Nadalje, Omnia 7 je trenutno najisplativiji WP7 mobitel...

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC 7 Trophy

Jedini nacin da kupujes je da registriras LiveID i master karticu sa nekom USA adresom (ili bilo kojom podrzanom zemljom). Na kartici provjeravaju ZIP code, odnosno nas postanski broj, pa sam ja pronasao jedan grad u Francuskoj koji ima isti postanski kod kao adresa na koju je prijavljena moja kreditna.

 

Nema drugog nacina za ubacivanje kreditne u Zune, odnosno nema kupovine, samo skidanje free contenta. Ako nekome radi, onda je uspio ubost bug u sustavu i zaobici provjeru:)

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 7 Trophy
hudo kaže...
zoljac kaže...
Nonsense, Trophy 7 ima tethering sa zadnjim updateom!

 

Imam Trophy 7 na VIPu, Mango (7.10.7720.68), i nemam Tethering. Na kojoj si ti mrezi?

E to ti je onda ogranicenje od VIPa, moj Trophy je izvorno od HTCa, nije brandovan!

 

Evo dio "about"

 

Mango 7.10.7720.69

radio soft 5.69.09.05a...

radio hard A.102.0.D4

boot 5.10.2250.6 (132274)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice