Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava

poruka: 9
|
čitano: 3.188
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava

Evo, u ovoj temi možete raspravljati o flagshipovima 2014. godine. Molim vas da sve što napišete argumentirate, te da zagriženi fanboyevi i hejteri ne trollaju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava

S5 dno svirale.Od dizajna preko blentavih funkcija do 0 napredka

One mi se cak i dopada zbog jos jacih zvucnika bolje kamere (volio sam i onu na oneu) i dizajn je bolji nego sva tri makar preferiram "stari" one,ali opet nedovoljno napredka imho

Z2 me najviše dojmio jer su dodali stereo zvuk,jos rama i NAPOKON NORMALNI EKRAN :D

I nadam se da imaju neko bolje staklo a ne ove gluposti s.xperie z i z1.

To sum up nijedan od tih flagshipa nije ništa posebno u odnosu na last gen

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
4 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava

S4 je kompaktiniji i nista losiji od S5.

One je nista losiji od New One.

 

Jedino je Z2 napravila pravi pomak, inace failovi od ovogodisnjih uredaja totalni, sad da LG G3 bude ubojica i di ces bolje!

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava

Novi Galaxy nije donio nikakvih većih novosti (samo bespotrebni heart rate i fingerprint senzor). Ima odličan ekran, o performansama da ne govorim, ali je svjedno nerazumo prelaziti sa S4, pa čak i S3 na njega jer te novosti su sitnice, nitko neće umrijeti ako mu mob nema skener otiska ili IP67, što je po meni marketinški trik. Minusi su mu dizajn (to je moj subjektivni doživljaj) koji je klasični "Samsungovski", ali naravno ima nekih kojima je i lijep. Također mu je veliki minus baterija, ali to je več standardno osim na LG G2 koji ima iznadprosječan vijek trajanja. S njim dolazi i novi, tradicionalno zatrpani Touchwiz, ali po dosadašnjim recenzijama on radi fluidno za od slučaja na S4 koji je prvo vrijeme užasno štekao. Po meni je puno bolji posao napravio Sony koji je u novu Xperiu stavio jaču bateriju i puno manje nepotrebnih dodataka. Čipset je isti kao i kod S5-ice, razlika je samo u 1GB RAM-a gdje Z2 ima prednost. Ima također odličan ekran, po meni čak bolji od AMOLEDa i jako dobru bateriju te također solidan dizajn. Jedini minus je što nema zamjenjivu bateriju. Valja spomenuti da za sada ima i razumniju cijenu. Ovo je moje mišljenje, HTC nisam baš tako proučavao pa nemogu ništa reći.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava
maks0806 kaže...

S5 dno svirale.Od dizajna preko blentavih funkcija do 0 napredka

One mi se cak i dopada zbog jos jacih zvucnika bolje kamere (volio sam i onu na oneu) i dizajn je bolji nego sva tri makar preferiram "stari" one,ali opet nedovoljno napredka imho

Z2 me najviše dojmio jer su dodali stereo zvuk,jos rama i NAPOKON NORMALNI EKRAN :D

I nadam se da imaju neko bolje staklo a ne ove gluposti s.xperie z i z1.

To sum up nijedan od tih flagshipa nije ništa posebno u odnosu na last gen

iskreno, mioje mišljenje je da je one (m8) veći promašaj od s5.. s s5 su barem probali uvest novost tipa brzog autofocusa i moda za uštedu baterije, dok su na oneu totalno ulali sa onscreen tipkama te mi se mobitel čini glomazan i pun bespotrebnog prostora na kojem su načrčkali logo.. hw se poboljšo software ostao isti, + mi je kamera, odnosno mogućnost izmjenjivanja slike nakon što je uslikana i to je to.. 

z2 je ok, isto tako, ali nije napravila nikakav znacajan pomak u odnosu na ostatak android familije..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
13 godina
offline
Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava

Moje mišljenje

1.Sony XPERIA Z2

2.Galaxy S5

3.HTC ONE M8

:)

 

S4+IP67+Cover sa N3+SP801=S5

 

Z2- pun poboljšanja i inovacija jedino me brine dali je sa kamerom sve uredu {#}

 

htc one-jednostavno receno promasaj :)

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava

s5 ima najbolji display na tržištu

 

http://www.displaymate.com/Galaxy_S5_ShootOut_1.htm

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava

Izgleda da "premium" Galaxy S5 nije bio lažna uzbuna. Jutros se pojavio na benchmarku i ima 2K ekran, 3 GB RAMa i Snapdragon 805 (Adreno 420). Naravno, to još nije službeno potvrđeno, ali kako stvari stoje ovo ljeto ćemo ugledati još jedan S*.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 18:01 (ive383).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Galaxy S5 vs Xperia Z2 vs HTC One - rasprava

ajd bas me zanima kako ce to izgledati. ove dane bi sve moglo procuriti u javnost

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice