Galaxy S3 se ne pali

poruka: 12
|
čitano: 38.166
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 se ne pali

Dakle ovako je išlo:

 

-izlazeći iz kontakata mob se smrznuo, ostao je crni ekran, gore se vidio status baterije mreže i sl...

- nijedna tipka nije prolazila pa sam izvadio bateriju...

-pokušao ga upalit i stoji na početnom zaslonu: ono Samsung Galaxy s3 i to...

-nakon par pokušaja s vađenjem baterije više neće ni to...

- na punjaču pokazuje bateriju ali ne pokazuje da puni...

-u download mod ide...

 

Verzija je 16 gb, bijeli, iz Njemačke uvezen...

star je malo manje od godine

 

Nije valjda SDS?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S3 se ne pali
kiki2205 kaže...

Dakle ovako je išlo:

 

-izlazeći iz kontakata mob se smrznuo, ostao je crni ekran, gore se vidio status baterije mreže i sl...

- nijedna tipka nije prolazila pa sam izvadio bateriju...

-pokušao ga upalit i stoji na početnom zaslonu: ono Samsung Galaxy s3 i to...

-nakon par pokušaja s vađenjem baterije više neće ni to...

- na punjaču pokazuje bateriju ali ne pokazuje da puni...

-u download mod ide...

 

Verzija je 16 gb, bijeli, iz Njemačke uvezen...

star je malo manje od godine

 

Nije valjda SDS?

probaj napraviti repair...

14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 se ne pali

Pojavio se još jedan problem. Garanciju imam.

Mob je kupljen u "Firmi", Dado-Mobiteli.

Gospodinu je već 3 dana mobitel zauzet?

Zna li neko o kom se radi, jel promijenio broj ili...?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 se ne pali

probaj napravit reset , ugasi mobitel, onda pritisni odjednom power tipku i volume +  i tako drzi par sekundi, mozda pomogne

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 se ne pali

Zadnja dva dana ne reagira na tipke nikakve. Prvi dan nakon kvara, palio se do onog galaxy S3 zaslona išao u download...

Od jučer više ništa, samo kad ga spojim na punjač prikaže bateriju ali čak ni nju ne prikazuje da puni... Samo stoji prazna baterija na displayu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S3 se ne pali
Kolega mi je imao,tj ima sličan problem..njemu je mrznuo notification bar,tj zablokirao..nije ga mogao ili spustiti prema dolje ili ga vratiti ukoliko se otvori.moob je poslao sad vec treci put na servis u roku mj dana.kazu da nije nista,u servisu,jel..
čitao sam na netu da to sranje radi neispravna maticna..sto su mu u nekom drugom servisu potvrdili.
zvao je ovlasteni s.nakon toga i rekli ako dokaze mjenjat ce maticnu il dobit novi..rekli kad se to dogodi da ga posalje tako upaljenog a i video im je poslao
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 se ne pali

Promjena statusa, drugi pristup :-)

Dakle, službeno je, crknuo je čip, neki tamo, štajaznam, svejedno, cca 1000-1200 kn.

E sad mene zanima sljedeće, kakve su polsjedice davanja te "privatne " garancije za prodavača. Ima li to ikakvu težinu il s tim mogu obrisat dupe?

Ima li ko iskustva?

Mislim, definitivno se radi o prevarantu, taj takozvani DADO-MOBITELI se ne javlja 5 dana na mob.

Mogu mu stavit soli na rep ili?

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S3 se ne pali
kiki2205 kaže...

Promjena statusa, drugi pristup :-)

Dakle, službeno je, crknuo je čip, neki tamo, štajaznam, svejedno, cca 1000-1200 kn.

E sad mene zanima sljedeće, kakve su polsjedice davanja te "privatne " garancije za prodavača. Ima li to ikakvu težinu il s tim mogu obrisat dupe?

Ima li ko iskustva?

Mislim, definitivno se radi o prevarantu, taj takozvani DADO-MOBITELI se ne javlja 5 dana na mob.

Mogu mu stavit soli na rep ili?

 Misliš one tipa njuškalo pa daje garanciju? Nisam imao iskustva ali moje osobno mišljenje je da s tim možeš obrisati guzicu, kako kažeš.. U prilog tome ide činjnica da ti se već 5 dana ne javlja.

12 godina
protjeran
offline
Galaxy S3 se ne pali

Izvadi bateriju i ostavi tak preko noci. Ujutro ako ide u "down. mod" ili u "recovery", flesni neki sluzbeni firm kojeg skines sa Sammobila.

Ako ni to nejde, onda se raspitaj za tog Dadu i nađi ga, jer ak nemas garanciju od Europatrade-a si pusiona.

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S3 se ne pali

Meni je nov danas odjedanput stao, ujutro je radio i danas odjedanput crni ekran i nece da se pali vise nikako, izvadio sam bateriju i probao hard reset i nista. cekam ponedeljak pa da ga odnesem na servis. Inace je kupljen u Tele2 i star je oko 10 dana.

10 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 se ne pali

Poznam više ljudi koji su imali ovakav problem sa S3. Ja imam S3 mini i 2 ili 3 puta mi se dogodilo da se nije htio puniti. Nakon jednog dana počeo je opet radit...

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2013 15:59 (m.krapcic).
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Smsun galaxy S5

Znaci ovako mobitel se ugasio sam od sebe.Probao sam ga upaliti i pokaze se sve i ono samsung galaxy... I onda se zacrni ekran,ali sve radi i touch i moze se nazvat ali nista nevidim onako napamet stiscem.

Molim pomoc

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice