Futrola za iphone 4s

poruka: 6
|
čitano: 2.595
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Futrola za iphone 4s

trebo bi futrolu neku za iphone 4s, vec mi se iza poceo grebat pa mi hitno treba. u gradu imam vemil pa bi bilo dobro da je tamo ima. vidim da u ponudi oni imaju neke bumper case, silicon case itd. moze netko rec koja je najbolja? one gear4 kostaju puno, cirka 150 kn a vidim ima ih i po 30-40 kn.

i sto mislite o onoj foliji za staklo? jel se kuzi da je ona gore? jel smeta sto za touch?

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2011 0:12 (mar123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Futrola za iphone 4s
mar123 kaže...

trebo bi futrolu neku za iphone 4s, vec mi se iza poceo grebat pa mi hitno treba. u gradu imam vemil pa bi bilo dobro da je tamo ima. vidim da u ponudi oni imaju neke bumper case, silicon case itd. moze netko rec koja je najbolja? one gear4 kostaju puno, cirka 150 kn a vidim ima ih i po 30-40 kn.

i sto mislite o onoj foliji za staklo? jel se kuzi da je ona gore? jel smeta sto za touch?

 

Odi u iStyle, imas u Vlaskoj i Areni centru, kupi Artwizz screen protector, dobis 1 zadnji screen protector i 3 prednja, paket kosta 80 kn, folije su kvalitetne, ne prljaju se i ne grebu ko ona kineska smeca.

Ak dobro zaljepis, ne kuze se. 
Ja imam to na iPhone-u 4, star god. dana, nema "o" od ogrebotine 

15 godina
online
Futrola za iphone 4s
Znaci to su prozirne folije? Ako se ne vide to je odlicno, jel smanjuje osjetljivost ekrana?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Futrola za iphone 4s
Aha, ne vide se, a osjetljiost ekrana ostane (praktički) ista... ;)
15 godina
online
Futrola za iphone 4s
Onda super, samo neznam kad cu do arene, ima mozda tog jos negdje ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Futrola za iphone 4s
Tmobile, VIP centri, neki IT shop...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice