Doogee x5

poruka: 85
|
čitano: 63.269
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Doogee x5

ovaj mob podrzava ove mreze

2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz

3G: WCDMA 850/1900/2100 MHz

sad 3g u hr se koristi frekfecija od 900 (barem mislim)

da li če meni taj mob primati 3g mrezu ili nece

nalazim se u Zaboku(Hrvatsko Zagorje)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Doogee x5

ili da uzmem ovaj mob http://www.wowshop.hr/oukitel-u7-black.html

preporuke

0 doogee x5
6 oukitel u7
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 22:47 (omega12345).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

Ja nekidan naručio Doogee x5 pa ćemo vidjeti kada stigne. Mislim da ne bi trebalo biti problema s 3G mrežom. Još jedna stvar, ti isti mobiteli su vani skoro duplo jeftiniji. Pogledaj si Lightinthebox.com stranicu. Doogee x5 s poštarinom (i kuponom koji sam našao na netu) sam platio 363 kn. Uzeo sam i osiguranje u slučaju da mi carina naplati porez, ali s obzirom da su mobitel poslali iz Nizozemske ne bi trebalo biti problema oko poreza. Za našu cijenu ovog Oukitela na "light in the box" možeš kupiti DOOGEE VALENCIA2 Y100 Pro 2.5D 5.0" HD OGS Android 5.1 4G.

9 godina
neaktivan
offline
Doogee x5

molim vas kada vam stigne mob na mi na ovu temu ili mi posaljete poruku da li je dobar jer ja tek iduci mj kupujem mob može?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

Može. Nadam se da će stići do petka.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5
omega12345 kaže...

molim vas kada vam stigne mob na mi na ovu temu ili mi posaljete poruku da li je dobar jer ja tek iduci mj kupujem mob može?

 naručio i ja u subotu za klinca, poslano jučer, trebalo bi stič za 5-8 radnih dana iz nizozemske pa mogu javit. no ne znam što očekuješ saznati novoga uz ono što se da vidjeti na 15 minutnim reviewima kojih ima nekoliko na youtube-u... ne znam ni što očekuješ posebno osim da radi od moba s cijenom ispod 400kn... načelno sam bio zadovoljan s DG110 collo3 (specifikacijama identičan gigabyte gsmart-u, ali vrtio se neusporedivo bolje), no ekrani su im kao od porculana, ne dao bog da ti padne s 10+cm visine 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 16:29 (Indy76).
8 godina
neaktivan
offline
Doogee x5

Nažalost nije stigao do petka. Malo sam čitao po forumima o brzini dostave lightinthebox trgovine i ljudi su dosta razočarani isporukom ili kompliciranim povratom novca ako nešto krene krivo. Moj broj za pračenje 9 dana uopće nije bio aktivan dok nekidan nisam počeo ispitivati što se događa. Danas je stigao odgovor od ljudi iz lightinthebox i nekim čudom je odmah ujutro proradio broj za praćenje. Hm...izgleda da im treba dati poticaj da zapravo pošalju paket. Pa eto, nadam se da će mobitel stići slijedeći tjedan.

Na netu ljudi pišu da je 3G mreža u manjim mjestima na 900MHz, a u većim na 2100MHz. Vidjet ćemo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Doogee x5

bok

 

Je vam stigao mobitel

10 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

Narucio 30.09. a stigao mi 14.11. (Gearbest.com)  ali vazno da je stigao citav i zapakiran,carina uzela 25% pdv (122 kune) mob je odlican za tu cijenu i sviđa mi se posto ja nisam zahtjevan korisnik vazno da mi ne koci zasad ide odlicno tak da sam zadovoljan prvi dan vidit cemo dalje 

 

Nisam se sjetio odmah maskicu uzet sad sam ju narucio nacekat cu se ali dobro to je mala sitnica...

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 3:15 (Senno).
8 godina
neaktivan
offline
Doogee x5

Stigao u četvrtak. 3G radi super, jedino fotić nije baš nešto. No, za te novce i nije za očekivati da će fotografije biti savršene. Ekran ima super rezoluciju, aplikacije dobro rade, baterija dosta dugo drži (iako sam vidio po netu jače zamjenske baterije za sitniš)...uglavnom, zadovoljan sam. 

PDV i carinski pregled su me izašli 117 kn, ali dobit ću povrat jer sam uzeo ono osiguranje prilikom kupnje. Dakle, 90 kn će mi vratiti jer je to PDV naveden na papirima iz carine.

 

I da, nisu stavili račun uz mobitel pa sam morao naknadno slati carini. Zato je trajalo malo duže.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2015 10:03 (Jozo79).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Doogee x5

Pozdrav svima, evo i mene, kupil sam mob doogee x5, kupljen  u akciji snizenja, plačen 599kn. Isprobano sve i svašta. Mogu samo reć da sam jako zadovoljan, a fotke odlične su ispale , moze se s tačom zumirat smanjit ili povecat. Preko Trg playa sam instalirao Skype, Facebook, messenger i nakon instalacije aplikacije sve rade kako treba, prilično brz ima 4 jezgra. Ukoliko ako netko nije zadovoljan s mob iamte pravo povrat novca unutar 7 dana od kupnje sve to piše u garatnom listu. No mob daje samo 1g gare. 

Nenad
Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Doogee x5

kakav mu je display ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

Display je ok, ima 5 inča. ekran odlične. Evo slike. Takav mob ima u Pevecu i mozeš tam isprobat. Evo slike. 

Nenad
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5
Ljudi kupio sam ovaj mobitel prije nekoliko dana.Ako imate neka pitanja postavite.Ubrzo ću napraviti detaljnu recenziju.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5
Mobitel ti je odličan.Kupio sam ga i prezadovoljan.
9 godina
neaktivan
offline
Doogee x5

ja sam kupio doogee x5 pro i mogu vam rei da je mob za te novce cist oke

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

Evo nakon mjesec dana jos radi kako treba i dalje sam prezadovoljan sa njim nemogu reci da ima manu a ja nsiam ni toliko izbirljiv.a sada vidit cemo dalje nakon po godine sta kaze 

10 godina
offline
Doogee x5

Mobitel je vrhunski za te novce. Brz, ekran i reza super. Preporuka.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

Bok, evo ja bi kupila taj mobitel, pa me zanima što ste dobili uz mobitel tj. koju opremu (slušalice i sl.)

9 godina
neaktivan
offline
Doogee x5

bolje vam je nadodati 200 kn i uzeti coolpad modenu

L.P
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5
Pokiranje je vrlo oskudno.Sad što tebi znaći oskudno neznam.No da krenem na stvar u paketu se nalazi mobitel,punjač,usb kabel,korisničke upute i to je to.Nema slušalica!!!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

Ok.. Hvala :)

10 godina
offline
Doogee x5

Mob je smeće sve da ti ga daju i besplatno. Iskustvo iz prve ruke. Nedostataka ima toliko da mi se ne da ni pisati.

Valja ekran i to je sve.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2015 13:27 (Yo Momma).
 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5
Nevjerujem da je tako loš jer ja ga imam već mjesec dana ,a problem nisam imao.
10 godina
neaktivan
offline
Doogee x5

Lipej pozdrav 

Dali je netko rootao X5? kakva su iskustva i sa koje je stranice skidao drivere? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

pozdrav, imam taj mob i kako se ukupča net sa kartice ne wi-fi

8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

pozdrav, imam taj mob i kako se ukupča net sa kartice ne wi-fi

8 godina
offline
Re: Doogee x5
Na početnom zaslonu povuci prstom od vrha moba prema dolje i pojavit će ti se izbornik za wifi, lokaciju itd.., tu omogući mobilne podatke, onda postavke, više, mobilne mreže, izaberi željenu mrežu i to bi trebalo biti to
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5

neće koji program eventualno skinuti, btw have dvije kartice hr work ok a strana ne na njoj mi neće net preko karitce. hr i kućna mreza rade odlično. tnx za pomoć

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee x5
Yo Momma kaže...

Mob je smeće sve da ti ga daju i besplatno. Iskustvo iz prve ruke. Nedostataka ima toliko da mi se ne da ni pisati.

Valja ekran i to je sve.

 moja iskustva kazu drugo

mobitel je sa svoje novce cist oke

ne steka, brz je

jednostava je za uporabu 

jedino mala zamjerka je na poklopac ima malo ljufta pa skripi

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice