VE-mil - NE-mil

poruka: 133
|
čitano: 27.963
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil
tomytheboss kaže...

ve-mil... Sl. Brod, to je čisto nevjerojatno kakvi ljudi tamo rade i prodaju. Ne da nemaju pojma  o ničemu, nego mi se čini ko da uopće ne znaju gdje su. To je apsolutno katastrofalno kakva je to neukost i neupućenost u ono što rade, i onda se svi čudimo kakva nam je država kad poslove obavljaju potpuno nekompetentne osobe koje posao dobivaju preko veza a ne po zasluzi i znanju. Koje god pitanje im postavim oni ne znaju adekvatan odgovor ili samo šute, nevjerojatno...Ja jednostavno ne vjerujem da ti ljudi mogu raditi taj posao... to mi je enigma...

 Ima ih par dobrih.
Tipa ja sam trebo jedan televizor vidit i lik ljepo dođe spoji se na njihov  server i kaže mi da ima jedan tu tu i tu i da je vjerovatno jadn od tih u izlogu.
Zahvalio se liku,ali na kraju nisam ni kupio televizor.

http://www.njuskalo.hr/oglas380962
15 godina
offline
RE: VE-mil - NE-mil

@ Fitcho: Kad netko daje skoro 10 kila kuna za PC, treba znati što uzima, točnije - odbiti kad mu se uvaljuje.

Ploča sa ili bez 'L' nisu ni približno ista klasa. Ako si naručio 64 bit, traži i moraju instalirati ili vrati sve kompletno i traži povrat novca.

Inače na netu se svašta može vidjeti/pročitati, pa tako i za famozni povrat robe - zaboravi, ili sve ili ništa.

S druge strane, ako je to računalo ipak (nakon probe) dobro, stisni zube i kreni dalje...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
RE: VE-mil - NE-mil
Manzi kaže...
Molin te reci kako izgledaju(jer san i ja iz Šibenika) XD
 izgledaju izgubljeno u vremenu i prostoru
Commodore 64 64 KB RAM audio SID C64 OS: ROM BASIC CPU: MOS 6510, 1MHz
15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil

Fakat nemaš sreće. Puno si kuna izdvojio, a sad imaš probleme. Mislim da ti moraju zamijenit i matičnu i windowse. A u kojem si Linksu kupio?

15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil
ihush kaže...

@ Fitcho: Kad netko daje skoro 10 kila kuna za PC, treba znati što uzima, točnije - odbiti kad mu se uvaljuje.

Ploča sa ili bez 'L' nisu ni približno ista klasa. Ako si naručio 64 bit, traži i moraju instalirati ili vrati sve kompletno i traži povrat novca.

Inače na netu se svašta može vidjeti/pročitati, pa tako i za famozni povrat robe - zaboravi, ili sve ili ništa.

S druge strane, ako je to računalo ipak (nakon probe) dobro, stisni zube i kreni dalje...

 al jbg covjek kaze da su iste da je cak bolja, kad sam ga poslije nazvao kaze da on tu nista ne moze =S
15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil
Miro7 kaže...

Fakat nemaš sreće. Puno si kuna izdvojio, a sad imaš probleme. Mislim da ti moraju zamijenit i matičnu i windowse. A u kojem si Linksu kupio?

 Kupio sam u Linksu u Zagrebu...
15 godina
online
VE-mil - NE-mil

Nego,evo malo informacija glede mojeg slučaja s Ve-milom i HD 4850:

Moram dodat(makar to već neki ovdje i znaju) da je riječ o

višemjesečnom navlačenju između mene i ekipe iz Ve-mil centra u Karlovcu.

Kupljena je Gigabyte HD4850,plaćena gotovinom 1200 Kn

i već 4. mjesec ne mogu normalno raditi na računalu.

Kvar postoji od prvog dana,kartica je bila već jednom zamjenjena sa istom takvom,

koja je...jednako neispravna.A,o stavu njihovih djelatnika u navedenom centru,

bolje je ne govorit naširoko.

 

Samo jedan citat: "

Vista je smeće i ta grafička nemre radit na Visti normalno,ali pogledaj na XP-u kak se mi lijepo igramo s tvojom grafom već tjedan dana CoD4"

W T F !!!!????

I,onda sam sinoć izgubio živce do krajai poslao mail,
da bi jutros poslao još jedan i za svaki slučaj i nazvao njihovu službu reklamacija.

A,onda se sve počelo odvijati brzo:

1.mail:

 

poslao/la: ve-mil.hr


11:01 (Prije 4 h)


Odgovor:


Poštovani,


Vaš upit je zaprimljen i proslijeden na odgovornu osobu u odjelu Reklamacija i servisa koji ce Vam se uskoro javiti.


Lijep pozdrav

2.Mail:


predmet:RE: Za svaki slucaj,još jedan mail....


poslao/la: ve-mil.hr


11:03 (Prije 4 h)


Odgovor:


Follow up message

 

Poštovani,

 

Zahvaljujemo na još jednom mailu, procitana je i duža verzija,

 

i kao što smo Vam rekli u prošlom dopisu odgovor slijedi u najkracem mogucem roku.


Lijep pozdrav,

 

 

I,malo nakon toga mi zvoni telefon,zove tip iz Ve-mila jel mogu donijeti stroj

,može i samo grafa,pa će ju testirati na Visti(aha,sad može...jeeeeeeeeel),

ali j e bolje d a cijeli stroj....ma,dobro...rekoh....donijet ću.

I odnesem ja tako PC do njih,uđem unutra,a frajer samo što se ne klanja...

onda dođe voditelj poslovnice i veli da mogu iza u service.

Odnesem tamo,spojimo ga i ja mu pokažem screenshotove od pogrešaka

i rušenja drivera,pa malo upalimo i Crysis koji se normalno,nije htio niti pokrenut...

I onda mu još velim kakve sam imao dogodovštine s njihovim cijenjenim kolegom,

mrziteljem Viste i nadasve vrsnim poznavateljem tematike,koji je...

kao što se ispostavilo malo poslje....SERVISER????

 

Uglavnom,stroj je ostao kod njih,uz moju napomenu da ne sprčkaju nešto

 

(nisam mogao odoljeti...hehehehe)...

 

A,pao je dogovor da ću dobit drugu grafu u klasi.

 

A,to bi bila:

 

Zotac GeForce GTS 250 512MB @ HWB

 

I,sad mene zanima koliko je to ustvari dobra alternativa

za HD 4850 i da li ću na kraju ipak popušit ako se odlučim za tu Zotac-icu????

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
VE-mil - NE-mil

Naravno da ćeš popušiti ako zamijeniš. Neka ti daju 4850 koja radi, iako je šansa da ti dvije za redom ne valjaju nikakva, ali isto tako ono s Vistom je gluparija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
VE-mil - NE-mil

E,naxeem...baš je ta šansa da 2 za redom ne valjaju mene dopala( baksuz!!!!).

Već sam jednom tu grafu mjenjao i dobio isto takvu,a i isto tako kao i prva ne radi kako treba.

Uostalom,evo par screenshotova na kojima se lijepo vidi da neće delat niti na XP Pro SP3:

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
VE-mil - NE-mil

Nekti daruju za jednu klasu bolju recimo 4870 -zbog muke koju moras prolaziti sa ovom 4850,ili trazi pare nazad i kupi u nekoj drugoj trgovini.

Commodore 64 64 KB RAM audio SID C64 OS: ROM BASIC CPU: MOS 6510, 1MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
VE-mil - NE-mil

Da,bilo bi i to u redu,samo...teško.No,ideja uopće nije loša.

Imam kontakt njihovog glavnog servisera,

to jest šefa svim drugim serviserima po Ve-mil centrima

i čovjek je već dao suglasnost da se grafa zamjeni.

S time da ću ga kad se slučaj razriješi svakako nazvat

i predložit isto ili nek vrate novce pa idem po XFX HD4850.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil

Nemoj se predati. Iako bih ja pregovarao sa njima da nakon toliko muke doplatim par stoja kuna za 4870 i da konačno dođe kraj svim problemima. 4870 su jako pojeftinile zbog novijih 4890 koje su mrak samo što bi za njih morao doplatiti oko 100 eura a za 4870 oko 300 - 400 kuna, ali bi bio sigurno puno zadovoljniji sa jednom od njih nego da ostaneš na 4850. Kako god odlučiš, želim ti happy end.

15 godina
online
VE-mil - NE-mil

Hvala CUNO,vjerujem da će mi još i trebat puno sreće.Ve-mil,to je vražja firma.

Da ste samo vidjeli kako me je danas pogledao tip kojeg sam ocrnio u mailu.

Da je mogao pogledom ubit,ja sad ne bi ovdje tipkao....hehehehehe

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil

Tko ga šiša. Što o tome nije razmišljao kada te onako podcjenjivački odkantao. Nema za takve milosti. On misli; On je serviser, a mi smo stoka sitnog zuba. Nek si ga ocrnio, i ja bih ga. Nek se nauči osnove kulture, pa nek onda radi sa ljudima. Samo se ti nedaj zahebavati i istjeraj pravdu do kraja. Za ono što si pošteno platio red je da i dobiješ pošteni proizvod, a ne neki sumnjive edicije.

15 godina
online
VE-mil - NE-mil

Gle,najjadnije je to što me tip poznaje i zna da sam težak kaj se tiče svega toga.Imali smo mi okršaje već par puta.

Bahat je,a ne zna da sam u karlovcu jedan od većih kupaca u Ve-milu(frajer je došao prije nekih 5 mjeseci delat),

preko 20 strojeva sam složio od komponenti upravo kupljenih u Ve-milu.Bilo je tu svašta,no uvijek sam istjerao svoje.

Najgore mi je to što sam potrošio zbilja puno vremena i živaca zbog te grafičke kartice.Imaš,a nemaš.

Pokušavaš sve moguće da osposobiš za rad i kad ne preostane ništa drugo,odneseš u servis kao zadnje riješenje...

a,onda te majstor pravi majmunom.Neka,riješit će se to,a izgubili su ne samo mene kao kupca,nego i dosta drugih potencijalnih kupaca

koje bi ja doveo.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil

Ja sa mojima u Osijeku još nisam imao problema, stvarno su svi ispravni pa ih mogu samo pohvaliti. Nadam se da će tako i ostati jer kupujem kod njih već par godina (od kada su se pojavili u OS) i nikad do sada nisam imao problema sa realizacijom reklamacija, a sastavio sam preko 100 kompova, nadogradio najmanje 200 kanti i to najviše kod njih kupljenih komponenti (barem 80%). Baš mi je žao što i tvoji u KA nisu kao ovi moji u OS. Šteta, no hvala Bogu pa postoji konkurencija.

15 godina
protjeran
offline
VE-mil - NE-mil

nikad nisam imao problema tamo

uvije kljubazni

ponekad i pretjerano (ajd to smao kad dođem u košulji i sakou, pa samo slijeću oko mene i pitaju jel još kaj trebam)

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword! my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: VE-mil - NE-mil
CUNO kaže...

.... hvala Bogu pa postoji konkurencija....

 Baš zato što ne postoji kvalitetna konkurencija u Karlovcu,to se i događa s ekipom u Ve-milu.
Pa,svjedočio sam kad je frend imao problem sa grafom kupljenom skupa sa konfiguracijom upravo u Ve.milu.
I to prek veze s popustom(tip kaj je delao u Ve-milu mu je šogor&vjenčani kum)...da bi se rušili driveri stalno
i kad sam ga konačno nagovorio da odnese na reklamaciju,taj isti njegov šogi je izjavio da inače ATI kartice
imaju problema sa Diablom II i da se ruši zbog toga. Nisam mogao vjerovat i tu sam ga dobro oprao,
jer sam tu istu Diablo 2 igru odigrao baš na 3 ATi-jeve kartice i to redom:

ATIRage Pro
ATI Radeon 9200 SE
ASUS Radeon 9250,

No,eto...kad te vlastiti kum i još k tome šogor ide zavaljat...što još reći????
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil
2fast4u kaže...

jel imao tko iskustvo sa linksom; zanima me vraćaju li novce za ispravnu robu u određenom roku (7-8 dana ili sl.)?

 ja sam imao...poglej na 3. strani moj drugi post...
15 godina
online
VE-mil - NE-mil

Ve-milov mail kao odgovor na moj koji sljedi ispod njihovog,u nastavku posta:

 

RE: Za svaki slucaj,još jedan mail....
poslao/la     ve-mil.hr

       
Odgovor
   
    Follow up message:

Poštovani,

 

nastavno na jucerašnji razgovor s Voditeljem Odjela reklamacija i servisa, Vaša poteškoca s grafikom karticom rješavat ce se prema dogovoru. Nadamo se da ce iznadeno rješenje biti na obostrano zadovoljstvo.

 

S poštovanjem

 

Odjel reklamacija i servisa

T +38513033860

F +38513033801

Zagreb, Rudeška cesta 140
  www.vemil.hr

 

 

 

From: PSYTIGER
Sent: Tuesday, May 12, 2009 10:05 AM
To: cijenimo vase misljenje

Subject: Za svaki slucaj,još jedan mail....


 

Dakle,skracena verzija maila sa konkretnim problemom,

za slucaj da vam se nije dalo citati prvi mail:


Evo što mi se dogada s grafickom karticom kupljenom u Ve-mil Karlovac:

Dakle,graficka kartica je Gigabyte HD 4850 i koštala me je 1200 Kn,placeno gotovinom.

Vec je bila na servisu kod vas i zamjenjena je za drugom takvom.

Ispostavilo se da je i ta druga isto neispravna,što vaši djelatnici u centru u Karlovcu  kategoricki odbijaju.

Bila je na servisu kod njih 10 dana i onda sam pozvan da kartica je ispravna i da ne valja moj OS,

Vista Ultimate.Što je van pameti,jer je OS friško instaliran bio i uz sve Catalyst drivere,od originalnih

koje sam dobio uz graf.karticu(Catalyst 8.9.) do verzija 9.1.,9.2.,9.3. i 9.4. graficka nije proradila.

Naprotiv system se ruši,no to je za vaše djelatnike normalno jer...sad citiram njih:

 " Vista je smece i ta graficka nemre radit na Visti normalno,
ali pogledaj na XP-u kak se mi lijepo igramo s tvojom grafom
vec tjedan dana CoD4....blablabla."

Gospodo,graficka kartica je nova i kao takva bi morala radit sa svim OS-ima

bili to Xp Pro Sp2 ili Sp3...sa Vistom...bilo kojom od njih 6.....

ili s Windows 7 RC koji sam instalirao kao i XP Pro SP3 samo da bi testirao

ponovo karticu za koju pouzdano znam da nece zavrtit niti jednu igru kako

se spada niti pod Vistom niti pod Xp-om a niti na Win7 RC.


Kartica je pošteno placena,kod mene je vec više od 4 mjeseca,

a da nisam zavrtio kako se spada niti jednu igru ili bilo koju drugu zahtjevniju aplikaciju.


3D benchmark 06 i 3 D mark Vantage nemre odradit niti jedan test a da se driver ne uruši.


Nadam se da sam dovoljno opširno objasnio  cemu se radi i vec sam umoran
od natezanja s vašom ekipom iz Ve-mil centra Karlovac.

Isto tako ne znam kako je moguce da mi prodaju takve price.Pa nisam kreten.

Dovoljno dobro se razumijem u racunalstvo da bi mogao zakljucit da graficka kartica ne radi kako treba!!!!


Stoga zahtjevam da mi se odgovori na ovaj mail i da mi se konacno da ispravna graficka kartica

(ne mora nužno biti HD 4850,može i nVidia neka u klasi ili tom cjenovnom razredu,

znaci 1200 Kn koliko sam platio)...ili da mi se vrate novci da si mogu kupit negdje drugdje ispravnu graficku karticu.


Na rubu živaca sam,ne moram vam niti reci koliko sam vremena i truda uložio instalirajuci 3 razlicita OS-a

u nadi da ce mi ta graficka radit kako treba na bar jednom od njih!


Isto tako,ako mi se netko ne javi glede ovog,spreman sam i na privatnu tužbu,pa makar se sudili do sudnjeg dana.

I,vjerujte da sam u stanju ovaj isti mail poslati i u 24 sata,koji jedva cekaju da se ovako nešto objavi.

A,da ne spominjem udrugu za zaštitu potrošaca.


Stoga ocekujem vaš odgovor u roku 2 dana,ne pozdravljam vas i ne zahvaljujem jer nemam zašto....još.


Da,imate u attachmentu i par screenshotova koje sam napravio za baš ovu prigodu,

nekako sam znao da ce na kraju doci do ovog.


No,nažalost neke situacije iz gornjeg opisa jednostavno nisam mogao zabilježiti,jer se javljao i BSOD i stroj se gasio.



Dok u odnosu na prvi mail koji sam poslao sinoc ima još par novih,od toga jedan i jutros kad sam upalio stroj.
I dok Vam ovo pišem evo još jedan....ma bravo...mislim da ovo jednostavno ne možete zanemariti!!!!!!

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil
fromcelltohell kaže...

Ve-milov mail kao odgovor na moj koji sljedi ispod njihovog,u nastavku posta:

 

RE: Za svaki slucaj,još jedan mail....
poslao/la     ve-mil.hr

       
Odgovor
   
    Follow up message:

Poštovani,

 

nastavno na jucerašnji razgovor s Voditeljem Odjela reklamacija i servisa, Vaša poteškoca s grafikom karticom rješavat ce se prema dogovoru. Nadamo se da ce iznadeno rješenje biti na obostrano zadovoljstvo.

 

S poštovanjem

 

Odjel reklamacija i servisa

T +38513033860

F +38513033801

Zagreb, Rudeška cesta 140
  www.vemil.hr

 

 

 

From: PSYTIGER
Sent: Tuesday, May 12, 2009 10:05 AM
To: cijenimo vase misljenje

Subject: Za svaki slucaj,još jedan mail....


 

Dakle,skracena verzija maila sa konkretnim problemom,

za slucaj da vam se nije dalo citati prvi mail:


Evo što mi se dogada s grafickom karticom kupljenom u Ve-mil Karlovac:

Dakle,graficka kartica je Gigabyte HD 4850 i koštala me je 1200 Kn,placeno gotovinom.

Vec je bila na servisu kod vas i zamjenjena je za drugom takvom.

Ispostavilo se da je i ta druga isto neispravna,što vaši djelatnici u centru u Karlovcu  kategoricki odbijaju.

Bila je na servisu kod njih 10 dana i onda sam pozvan da kartica je ispravna i da ne valja moj OS,

Vista Ultimate.Što je van pameti,jer je OS friško instaliran bio i uz sve Catalyst drivere,od originalnih

koje sam dobio uz graf.karticu(Catalyst 8.9.) do verzija 9.1.,9.2.,9.3. i 9.4. graficka nije proradila.

Naprotiv system se ruši,no to je za vaše djelatnike normalno jer...sad citiram njih:

 " Vista je smece i ta graficka nemre radit na Visti normalno,
ali pogledaj na XP-u kak se mi lijepo igramo s tvojom grafom
vec tjedan dana CoD4....blablabla."

Gospodo,graficka kartica je nova i kao takva bi morala radit sa svim OS-ima

bili to Xp Pro Sp2 ili Sp3...sa Vistom...bilo kojom od njih 6.....

ili s Windows 7 RC koji sam instalirao kao i XP Pro SP3 samo da bi testirao

ponovo karticu za koju pouzdano znam da nece zavrtit niti jednu igru kako

se spada niti pod Vistom niti pod Xp-om a niti na Win7 RC.


Kartica je pošteno placena,kod mene je vec više od 4 mjeseca,

a da nisam zavrtio kako se spada niti jednu igru ili bilo koju drugu zahtjevniju aplikaciju.


3D benchmark 06 i 3 D mark Vantage nemre odradit niti jedan test a da se driver ne uruši.


Nadam se da sam dovoljno opširno objasnio  cemu se radi i vec sam umoran
od natezanja s vašom ekipom iz Ve-mil centra Karlovac.

Isto tako ne znam kako je moguce da mi prodaju takve price.Pa nisam kreten.

Dovoljno dobro se razumijem u racunalstvo da bi mogao zakljucit da graficka kartica ne radi kako treba!!!!


Stoga zahtjevam da mi se odgovori na ovaj mail i da mi se konacno da ispravna graficka kartica

(ne mora nužno biti HD 4850,može i nVidia neka u klasi ili tom cjenovnom razredu,

znaci 1200 Kn koliko sam platio)...ili da mi se vrate novci da si mogu kupit negdje drugdje ispravnu graficku karticu.


Na rubu živaca sam,ne moram vam niti reci koliko sam vremena i truda uložio instalirajuci 3 razlicita OS-a

u nadi da ce mi ta graficka radit kako treba na bar jednom od njih!


Isto tako,ako mi se netko ne javi glede ovog,spreman sam i na privatnu tužbu,pa makar se sudili do sudnjeg dana.

I,vjerujte da sam u stanju ovaj isti mail poslati i u 24 sata,koji jedva cekaju da se ovako nešto objavi.

A,da ne spominjem udrugu za zaštitu potrošaca.


Stoga ocekujem vaš odgovor u roku 2 dana,ne pozdravljam vas i ne zahvaljujem jer nemam zašto....još.


Da,imate u attachmentu i par screenshotova koje sam napravio za baš ovu prigodu,

nekako sam znao da ce na kraju doci do ovog.


No,nažalost neke situacije iz gornjeg opisa jednostavno nisam mogao zabilježiti,jer se javljao i BSOD i stroj se gasio.



Dok u odnosu na prvi mail koji sam poslao sinoc ima još par novih,od toga jedan i jutros kad sam upalio stroj.
I dok Vam ovo pišem evo još jedan....ma bravo...mislim da ovo jednostavno ne možete zanemariti!!!!!!

 svaka cast!!! i...jesu ti odg na mail?
15 godina
online
RE: VE-mil - NE-mil
Fićo_CoD 5 kaže...
fromcelltohell kaže...

Ve-milov mail kao odgovor na moj koji sljedi ispod njihovog,u nastavku posta:

 

RE: Za svaki slucaj,još jedan mail....
poslao/la     ve-mil.hr

       
Odgovor
   
    Follow up message:

Poštovani,

 

nastavno na jucerašnji razgovor s Voditeljem Odjela reklamacija i servisa, Vaša poteškoca s grafikom karticom rješavat ce se prema dogovoru. Nadamo se da ce iznadeno rješenje biti na obostrano zadovoljstvo.

 

S poštovanjem

 

Odjel reklamacija i servisa

T +38513033860

F +38513033801

Zagreb, Rudeška cesta 140
  www.vemil.hr

 

 

 svaka cast!!! i...jesu ti odg na mail?
 Nego,pa to je njihov odgovor,a još me je i zvao glavni čovjek
iz servisa jučer i rekao da će se sve sredit jer je zapovjedio
gospodi iz Ve-mil centra Karlovac da se još jednom testira
grafička i da na i najmanji znak neispravnosti ista ima
zamjenit s nekom drugom u klasi,možda i boljom.
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil

Uzimaj bolju makar malo i doplatio, samo nemoj lošiju ni za živu glavu. A da je po pravici ti bi svakako trebao dobiti bar malo bolju bez ikakve nadoplate, jer nitko ne može platiti sekiranciju i tvoje izgubljeno vrijeme.

15 godina
online
VE-mil - NE-mil

E.kad smo već kod toga:

Zvao sam maloprije,rekoše da je grafa neispravna

(jeeeeeeeeeeeeeeeeee,konačno sam ih pobjedio).

Sutra zovem glavnog cheefa i tražim HD4870 ili GF260Namigiva

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil
fromcelltohell kaže...

 

Zotac GeForce GTS 250 512MB @ HWB

 

I,sad mene zanima koliko je to ustvari dobra alternativa

za HD 4850 i da li ću na kraju ipak popušit ako se odlučim za tu Zotac-icu????

  Nećeš popušit, dapače profitirat ćeš ;)
Only God (& mod) can judge me
15 godina
online
RE: VE-mil - NE-mil
Core2Duo2 kaže...
fromcelltohell kaže...

 

Zotac GeForce GTS 250 512MB @ HWB

 

I,sad mene zanima koliko je to ustvari dobra alternativa

za HD 4850 i da li ću na kraju ipak popušit ako se odlučim za tu Zotac-icu????

  Nećeš popušit, dapače profitirat ćeš ;)
 Znam,malo sam gledao direktne usporedbe na par foruma i to je sasvim dobra kartica.Osmijeh
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
offline
RE: VE-mil - NE-mil

Vidi možeš li ovu.

Kako vidiš gori li svitlo u živideru ?
15 godina
online
RE: VE-mil - NE-mil
dery kaže...

Vidi možeš li ovu.

 Ma,i mislio sam na tu Zotacovu GF260...čuj,porastao mi je apetit sad kad sam istjerao pravdu.
Velim,ujutro zovem glavnog cheefa koji je već odobrio zamjenu ako se dokaže da je grafa neispravna.
Sad samo s njime trebam dogovorit,to je samo u 100 kn razlike u odnosu na HD4850 koju sam platio 1200...
Valjda mi za svu zahebanciju i potrošeni trud i vrijeme mogu poklonit 100 kn????
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
neaktivan
offline
RE: VE-mil - NE-mil

Grebi za tu Zotakicu, zaslužio si i bolju al neka, nek ti barem GF260 daju i bit ćeš sigurno zadovoljniji s njom nego sa 4850. Ma samo nek si ti njima dokazao da nisi divlje patke jaje. To majstore, čestitam ti na zalaganju, upornosti i smirenosti (iako si vjerujem malo pošizio), al ostao si kulturan do kraja.

16 godina
neaktivan
offline
VE-mil - NE-mil

Radije uzmi 250 nego 260.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice