TechnoMAX - zamjena notebooka

poruka: 151
|
čitano: 28.797
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

Danas sa starom bio u TechnoMax-u rijeka i da cu zamijeniti HP PROBOOK 4525S sta se nije htio paliti ni nista jer je proslo manje od 8 dana i kao nemoze kao da je korisnicka greska a laptop nema ni ogrebotinicu mozda koju packu i kao nemoze, i govore da zovem SA SVOJEGA BROJA HP U ZG i ja kazem da necu nego da oni a oni se izvlace telefon u kvaru a par minuta prije se cuo telefon da je zvonio ali budale misle da sam budala laptopu niko nista nije napravio i oni po njihovoj retardnoj teoriji govore da sam ja skidao BIOS od drugoga laptopa slicnoga momu i tako da sam sje*** maticnu ali niko nista nije dirao, i kolega budala od tamo je napisala   bedastoce kao dual boot je kvar ovo ono evo kopija zaprimka   pod slike i slike od lapa kada je radio

 

evo evo
AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

posudit ču ti svoju sačmaricu i u boj za laptop svoj

 
34 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni

a što si očekivao od hrvatskih trgovina,da se ponašaju kao američke trgovine prema amerikancima,kad kupiš neki uređaj moli boga da se ne pokvari

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

i sada ja nemogu opet ici na lan partye komp mi se neda nositi a ono mi bilo prakticno i opet se vracam na staro jao dosao bi im sutra i j mater

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni

zovi društvo za zaštitu potrošača pa im objasni svoj slučaj meni su jednom pomogli oko jednog uređaja ,uređaj je bio 25 dana na popravku kad sam zvao njih odjednom su našli vremena da ga poprave

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
TechnoMAX prevaranti jedni
A da probas jednostavno otići u M-san koji je glavni uvoznik HP prijenosnika i garancija je vijerojatno od njega, a ne se zahebavati sa TehnoMAX-om koji niti nije specijalizirana IT trgovina.
I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

blackalbum kaže...

zovi društvo za zaštitu potrošača pa im objasni svoj slučaj meni su jednom pomogli oko jednog uređaja ,uređaj je bio 25 dana na popravku kad sam zvao njih odjednom su našli vremena da ga poprave

 

 

nemogu citirati nece mi onda da pise neka greska stalno sere

 

sutra cu zvati MR.SERVIS u ZG kod koeg ide i pitati dali moze zamjena direktno ako ne onda zovem sve pa ce vidjeti a ako nebude u roku 10 onda ce biti frke

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

Jbga, zato treba kupovati u provjerenim trgovinama. Meni je nedavno vjerojatno grom sje*** router, ja ga odnio u lokalnu trgovinu gdje sam ga kupio i rekao im što se vjerojatno dogodilo. Ali su mi svejedno prizanli garantni rok. Štoviše na kraju su zamjenili potrgani router za novi. Zato namjeravam i dalje kod njih kupovati makar bi mi bilo jeftinije da skočim s autom u ZG i kupim tamo.

a.k.a. Z[C]onv1ct
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

microman A da probas jednostavno otići u M-san koji je glavni uvoznik HP prijenosnika i garancija je vijerojatno od njega, a ne se zahebavati sa TehnoMAX-om koji niti nije specijalizirana IT trgovina.

 

oni kazu da je uvoznik megatrend nezz sutra ce se situacija rijesiti malim prijetnjama i time

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

Znam kako ti je.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni
zvonebaba kaže...

Danas sa starom bio u TechnoMax-u rijeka i da cu zamijeniti HP PROBOOK 4525S sta se nije htio paliti ni nista jer je proslo manje od 8 dana i kao nemoze kao da je korisnicka greska a laptop nema ni ogrebotinicu mozda koju packu i kao nemoze, i govore da zovem SA SVOJEGA BROJA HP U ZG i ja kazem da necu nego da oni a oni se izvlace telefon u kvaru a par minuta prije se cuo telefon da je zvonio ali budale misle da sam budala laptopu niko nista nije napravio i oni po njihovoj retardnoj teoriji govore da sam ja skidao BIOS od drugoga laptopa slicnoga momu i tako da sam sje*** maticnu ali niko nista nije dirao, i kolega budala od tamo je napisala   bedastoce kao dual boot je kvar ovo ono evo kopija zaprimka   pod slike i slike od lapa kada je radio

 

Ak su to oni tam u Tehnomax stvarno rekli, ovo za Bios i ovu SF kvar za Dual Boot onda su totalno ponoreli to niti pes s maslom ne bi progutal.CoolNevinašce

13 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

Strasno je to kad se moras natezat mjesec dana da ti poprave kvar,reci im da ce skupljat zube po podu ako ne ubrzaju! Cool

 
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

vidjet cemo sutra natezanja i sve

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni
Prevaranticoni
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
neaktivan
offline
TechnoMAX prevaranti jedni
Zvonebaba: Pa ako je uvoznik megatrend onda idi u njihov ovlasten srvis.Dam se kladit da ćeš tamo lakše riješiti svoj problem nego kod TehnoMAX-a koji ni nema stručno osoblje za IT branšu.
I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni
eterna luchar kaže...
Prevaranticoni

Deceptikoni XD XD XD

13 godina
neaktivan
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

radim u RI u konkurenciji tehnomaxa i znam da su ti obavezni zamijeniti laptop. ako je specijalac zaposlen u ducanu najmanje sta moze poslati uredaj na servis u ZG i u 30 dana ti vrati popravljen ili novi isti uredaj.

iste stvari se dogadaju kod nas i u svim ducanima jer su poslodavci jadni i zaposljavaju sve i svasta za malu placu. "prodavati moze svako a biro je pun ljudi koji hoce raditi".

na takve stvari svi moraju biti spremni jer u pojedinim trgovinama vam nece pomoci niti šef jer ni on nema pojma zato sta se mijenjaju stalno.

morate imati srece da naletite na prodavaca koji zna ili da znate nekoga tko tamo radi.

udruga potrosaca? LOL!!!! bla bla.......sta vam je to?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

brxx radim u RI u konkurenciji tehnomaxa i znam da su ti obavezni zamijeniti laptop

 

u kojoj to trgovini radis u RI

 

evo upravo pricam sa HP supportom pa se nadam necem ako ne idemo dalje sutra

 

 

EDIT: evo pricao sa HP supportom i kaze mi da imam neko jamstvo da mi serviser dode doma po lap proba srediti ako nemoze odma zamijeni ili ga uzme u ZG

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 23:02 (zvonebaba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

ne zelim raditi reklamu. poslano PP.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni
zvonebaba kaže...

Danas sa starom bio u TechnoMax-u rijeka i da cu zamijeniti HP PROBOOK 4525S sta se nije htio paliti ni nista jer je proslo manje od 8 dana i kao nemoze kao da je korisnicka greska a laptop nema ni ogrebotinicu mozda koju packu i kao nemoze, i govore da zovem SA SVOJEGA BROJA HP U ZG i ja kazem da necu nego da oni a oni se izvlace telefon u kvaru a par minuta prije se cuo telefon da je zvonio ali budale misle da sam budala laptopu niko nista nije napravio i oni po njihovoj retardnoj teoriji govore da sam ja skidao BIOS od drugoga laptopa slicnoga momu i tako da sam sje*** maticnu ali niko nista nije dirao, i kolega budala od tamo je napisala   bedastoce kao dual boot je kvar ovo ono evo kopija zaprimka   pod slike i slike od lapa kada je radio

 

stari, slusaj ovo.

 

je*es hp-ov support ili techomax support.

 

idi DIREKTNO kod sefa/direktora od TechnoMax-a.  Nemoj s nikim pricat osim s njim/njoj. i viruj mi uspit ces.

 

Ja san prije nego sta san kupia PC pod "Moj PC", kupia stolno racunalo u emmezeti. i ofc nije radilo i ja to odma sljedeci dan reklamira i onda ceka jedno misec dana bla bla, zva ovo, zva ono. Reka ja ocu nakon misec dana, on mi na to odg. idemo odma do emmezete, isti sekund.

Otac je parkira auto tamo kod vrata od skladista Emmezete, niko nije moga ni unutra ni vanka. izasa iz auta i s malo jacim tonom pita je odma prvog radnika na kojeg je naisao da ko je ode sef, da jeli on sef itd. kad je ustupia na kontakt s direktoricom sve je bilo rijeseno i ja sutradan dobia povrat novca.

 

 

Treba se znat postavit u takvim situacijama.

15 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

evo ti jedan savjet pokupi nekog odvjetnika sasebon u trgovinu on zna kako če s njima pričat i vidje češ kako če ti uzet lap popravit i  vratit ispravnog

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni
giga kaže...

evo ti jedan savjet pokupi nekog odvjetnika sasebon u trgovinu on zna kako če s njima pričat i vidje češ kako če ti uzet lap popravit i  vratit ispravnog

chek chek, pa da jos plati i odvjetnika par stotina kuna ili vise? ti si probia

14 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

problem je sta ja nemam osobu koja ce mi se suprostaviti necu ja sada im prijetiti a imam 16 g a stari nemoze ici nigdje u banani je a stara sigurno tamo nebi usla nikada a oni mene krive da je moja krivica jer sam ja dao aplikaciji HP SUPPORT ASSISTANT da skien drivere i hotfiexeve i sta je tu lose i onda kao ja kriv ma nek se gone da imam nekoga bi otisao i trazio ako nemaju taj bi nadoplatio za neki IBM thinkpad

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni
zvonebaba kaže...

problem je sta ja nemam osobu koja ce mi se suprostaviti necu ja sada im prijetiti a imam 16 g a stari nemoze ici nigdje u banani je a stara sigurno tamo nebi usla nikada a oni mene krive da je moja krivica jer sam ja dao aplikaciji HP SUPPORT ASSISTANT da skien drivere i hotfiexeve i sta je tu lose i onda kao ja kriv ma nek se gone da imam nekoga bi otisao i trazio ako nemaju taj bi nadoplatio za neki IBM thinkpad

stari ti si probia, matere mi. kupia si laptop koji neradi i tia ga zaminit ali oni su ti srali. i sta ti mislis poduzet u vezi toga?  da ces lipo ic spavat i sljedece jutro kad se probudis da ce te oni nazvat i rec da su bili u krivu i da se ispricavaju i da ces dobit zamjenu ili povrat novca? pffff

 

daj stari, spusti se na zemlju i bori se za pravdu.  nemoj odustat,  ako nemozes oca, daj nekog drugog bilo koga, samo da je malo stariji .

 

nemoras nikoga zvat, ni ono za potrosace ni nikakav support... samo direktora/icu od TechnoMax-a i toe to.

 

napisa bi ja jos toga kako je to moj caca rijesia ali neda mi se pisat.

 

 

14 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

odo kod frenda sutra pa cemo dalje ili cu cekat jednoga malo strucnjaka za to

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni
zvonebaba kaže...

odo kod frenda sutra pa cemo dalje ili cu cekat jednoga malo strucnjaka za to

Ma idi tamo i buni se, ako su mogli od tebe prihvatit pare kad si kupovao laptop onda moraju i od tebe prihvatiti reklamaciju. Neka te godine nebrinu. Samo im dokaži da znaš više od njih (bar mislim da znaš više) pa bi te trebali poslušat i prestati se izvlačiti.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
protjeran
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

sutra je sudnji dan viditi cemo ako nebudu odma zamjenu onda inspektorati i dalje

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni
zvonebaba kaže...

sutra je sudnji dan viditi cemo ako nebudu odma zamjenu onda inspektorati i dalje

Ima nas tu vojska, pa ako ne ide bit će lomljenja kosti, inače meni se tako desilo da sam kupio slučajno dva puta istu ps3 igru, pa mi nisu htjeli zamjenit jer kada bili što prodaju onda to više ne spada pod njih nego pod distributera.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
neaktivan
offline
TechnoMAX prevaranti jedni

Glavno je da imas sve papire (racun , garanciju... itd) i onda im možeš j**at sve po spisku.

Odi tamo pitaj (brata, ujaka,kuma) da ide stobom   i traži da ti poprave laptop ili vrate pare.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 1:07 (zeroname).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: TechnoMAX prevaranti jedni

Ma,daj meni kad sam uzeo GTX-ice jedna nije radila,i kontaktirao sam emailom Ameriku gdje sam je i uzeo da mi ne radi,oni su rekli da je posaljem natrag sa kopijom garancije.Nakon 14 radnih dana na vrata dosla nova GTX-ica,oni su se ispricali i poslali ju po njihovom trosku.A je bio sretan da sam izbjegao ovakve situacije.Jedino mi je zao sto je Tehno Max na tako skrivenoj pozici u Toweru,jer da imaju ducan uz cestu trebao bi uzet kamion i rec da si slucajno udario u izlog.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 10:05 (ivanoile).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice