Prevara na Ebay ili?

poruka: 282
|
čitano: 96.592
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay - pitanja i odgovori
12 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

jeli nekom dosao?

KJV
Moj PC  
0 8 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
ogi219 kaže...

jeli nekom dosao?

 

Tema otvorena 15.1 a ti 17og pitas jel doslo nekom?

Pa iz Linksa bi dostavu duze cekao

 

ps: nastranu to sto tableti nece stici nikome jer se radi o prevari

15 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Otvorio case.

 

 

 

Zanmljivo da su blokirali zasad samo jednog prodavača. Ima ih jos par koji prodaju od 25 do 35$ {#}. I to ne samo tablete nego i Mini PC Android TV uređaje.

More Li...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 13:25 (archeron).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prevara na Ebay ili ?

Ja sam jučer kupio onaj metalni. Kontam, za 20€ neću propasti, a otvoriću case za povrat love.

Nije mi jasno, ovaj seller je član od 2011. godine, što ga nisu maknuli prije ako je muljator?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 13:33 (DrNasty).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
radi se o prevari, ebay je maknuo listing, svi koji su uplatili neka idu u resolution centar da dobe povrat novca
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?

http://myworld.ebay.com/xiapoyin/&_trksid=p3984.m1439.l2754

 

Ovog mog još nisu streljali. Mora da je prava poštenjačina {#}

 

EDIT: Prijavio sam da sumnjam na prevaru, pa nek ubrzaju stvar.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 13:47 (DrNasty).
16 godina
offline
Prevara na Ebay ili ?

A i vi ste svi posteni, kupili ste stvar jucer i danas nije dosla i vi odmah prijavili, odlicno.

 

Ako ste sumljali na prevaru zasto ste kupovali, a ne kupiti i nakon 24 sata prijaviti....

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
23 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Postoji mogućnost da je tablet iz nekog razloga povučen sa trzista pa ga prodaju na ovaj način.

Moj PC  
0 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
belson kaže...

Postoji mogućnost da je tablet iz nekog razloga povučen sa trzista pa ga prodaju na ovaj način.

"Attention,please:
     All items are sales promotion products in my store. It is absolutely worthy of more than itself price.When you receive the item,please you give me a positive feedback in my ebay if you are satisfied with it.

      When you receive it, you are not satisfied with it. Please you did not give me a negative feedback. Send an email to me, I refund the whole payment to your paypal account, or I send again the good item to you.Actally,you loss nothing.
    If you truly want to purchase more items from my store. Please you give me one positive feedback every 7 days when you receive them. Doing business is not easy in ebay. Please you understand."

 

Za ovakav tablet nema ama baš nikakve šanse da dođe samo 30$

Maurer
11 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
DrNasty kaže...

Ja sam jučer kupio onaj metalni. Kontam, za 20€ neću propasti, a otvoriću case za povrat love.

Nije mi jasno, ovaj seller je član od 2011. godine, što ga nisu maknuli prije ako je muljator?

 

Pogledaj mu prethodne transakcije pa ces vidjet da je prodavao samo gluposti od dolar dva, naime tako u dva mjeseca izgradi dobar feedback a onda kasnije krene sa prijevarama.

Neznam da li na ovog ili nekom drugom forumu netko je spominjao da kina, usa i jos neka zemlje nakon stotinjak uspjesno odradjenih transakcija im se ukida pending balance odnosno da su im uplate odma raspolozive. Ako je to istina onda nije cudno da ovakvi muljatori grade feedback par mjeseci a onda krene lopovluk, ili u drugu ruku racunaju na to da od 500 prevarenih kupaca 10% ih nece pokrenut case a to je solidna lova ako je predmet prodan za 30usd (1500usd sve skupa).

13 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
DrNasty kaže...

http://myworld.ebay.com/xiapoyin/&_trksid=p3984.m1439.l2754

 

Ovog mog još nisu streljali. Mora da je prava poštenjačina {#}

 

EDIT: Prijavio sam da sumnjam na prevaru, pa nek ubrzaju stvar.

Očito je da nešto nije kako treba biti (slika).

Prodaje više stvari, a i kod tih drugih stvari stoji da ih je prodao dosta komada...

 

 

16 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
iceman89iceman kaže...
DrNasty kaže...

http://myworld.ebay.com/xiapoyin/&_trksid=p3984.m1439.l2754

 

Ovog mog još nisu streljali. Mora da je prava poštenjačina {#}

 

EDIT: Prijavio sam da sumnjam na prevaru, pa nek ubrzaju stvar.

Očito je da nešto nije kako treba biti (slika).

Prodaje više stvari, a i kod tih drugih stvari stoji da ih je prodao dosta komada...

 

 

Nije da branim sada tog lika, i meni se cini da tu nesto "smrdi" ali imas masu ljudi koji ne ostavljaju feedback. tako da to prodano/feedback ne treba biti neka usporedba.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
13 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?

Istina, ali da od ~2000 stvari sto je prodao (a prodao ih je i vise kad se zbroji sve) njih samo 900-1000 ostavi feedback je jako mala vjerojatnost.

16 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
goodye kaže...

A i vi ste svi posteni, kupili ste stvar jucer i danas nije dosla i vi odmah prijavili, odlicno.

 

Ako ste sumljali na prevaru zasto ste kupovali, a ne kupiti i nakon 24 sata prijaviti....

Čuj, zašto prijavili?

 

Pa ako se 24h pokaže da je prevara vjerovatna, što ne prijaviti pa nek ebay istraži i blokira paypal isplate. Njima će isto šteta biti manja jer će manje ljudi tražiti povrat love.

11 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
iceman89iceman kaže...
DrNasty kaže...

http://myworld.ebay.com/xiapoyin/&_trksid=p3984.m1439.l2754

 

Ovog mog još nisu streljali. Mora da je prava poštenjačina {#}

 

EDIT: Prijavio sam da sumnjam na prevaru, pa nek ubrzaju stvar.

Očito je da nešto nije kako treba biti (slika).

Prodaje više stvari, a i kod tih drugih stvari stoji da ih je prodao dosta komada...

 

 

I kad kliknes na te sold vidis da su svi prodani u proteklih dan-dva pa zato nema ni feedbacka a nece ih ni biti...barem ne onih pozitivnih hehe

16 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
goodye kaže...

A i vi ste svi posteni, kupili ste stvar jucer i danas nije dosla i vi odmah prijavili, odlicno.

 

Ako ste sumljali na prevaru zasto ste kupovali, a ne kupiti i nakon 24 sata prijaviti....

 

Sam Ebay je maknuo listing njegovih uređaja

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

 

The seller offered another solution

 

 

 

Hi ........,

 

The seller has responded to you and offered another solution to solve this issue.

 

Seller's message:

"Dear friend your items have send to you,please you wait some times,you will get the items.Thank you!"

 

If you're satisfied with this solution, you can let the seller know by sending a message in the Resolution Center. If you don't want to accept this offer, we encourage you to send the seller a message with solution that you'd be happy with.

 

You can also view the details of this case in the Resolution Center.

 

 

 

 

 

Ide runda br. 2. Poslao sam poruku selleru, nakon toga se opet obraćam ebay službi.

More Li...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 17:03 (archeron).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Evo ga, sve riješeno, brzi su:


Good news! We issued you a full refund of $32.99 on Jan 17, 2013. The refund includes the purchase price plus original shipping and has been credited to your PayPal account. Please log in to PayPal and view the History page if you don't see it in your PayPal balance. 

Đuro#2155,
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 20:59 (Franjo15).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Prevara na Ebay ili ?

Bit ce fora ako za cca 15 dana dode prava stvar na kucnu adresu. Onda ce ispast da ste vi covjeka sj...li.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Ma da on nije muljao, ne bi se on odjavio odmah dan nakon brdo prodanih uređaja. 

Ali eto ako ga je ebay maknuo , onda je teški muljator 

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
acarnoje kaže...

Bit ce fora ako za cca 15 dana dode prava stvar na kucnu adresu. Onda ce ispast da ste vi covjeka sj...li.

Neće doć 100%. Doći će neka glupost, sitnica, ili ništa.

Treba pokrenut case odmah čim se sumnja da je prevara u igri.

11 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?

Evo još jednog nasanjkanog. Ovom prilikom pozdravljam sve na ovom forumu.

Meni je moj odgovorio na mail, i piše da će shipping u Hrvatsku trajati 25-30 dana, dobio sam i tracking number. Kad sam ja "kupio" bilo je 30 prodanih, sad ih je preko 160. 

Jel da se žalim ili da čekam ebay da ga riješi ?

14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Žali se ako se povukao s ebaya, i ja sam sa svojim pričao, isto mi je dao TN za koliko dolazi i sve. 

Od ebaya sam dobio mail i poruku da se lik povukao, bla bla, da se žalim ne uplaćujem pare ako sam kupio i ostalo sve.

 

Ja otovrio case, stavio da mu se nisam javio, da nisam dobio item, i to je to.

Nisam ništa izmišljao, ebay jako brzo sve riješio, i pare su mi već vraćene. 

Đuro#2155,
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Da i meni su vratili pare.

 

 

Vidit ćemo što će biti s ovim ostalim prodavačima koji još prodaju te iste tablete, vjerojatno će ubrzo doživit sudbinu ovog prvog.

More Li...
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 13:04 (archeron).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prevara na Ebay ili ?

Evo maknuli su listing tableta koji sam kupio, otvorio sam case. Seller je još aktivan. Navodno se prvo on treba javiti, tražio sam refund.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prevara na Ebay ili ?

I meni vratili lovu. Radi se o jednom drugom prodavaču i nije tablet u pitanju. Isto su ga maknuli s liste pa sam odmah otvori case i sve su jako brzo rješili.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prevara na Ebay ili ?

Seller vratio lovu.

 

Hi XXXXX
Good news! We let the seller know you didn't receive the item, and the seller issued you a full refund. This case is now closed.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?

Prekjučer sam i ja kupio jednog za 33 dolara. Danas sam vidio da ga više nema na listingu, otvorio case i u roku 1 sat dobio vraćene novce. Ipak je tak bolje, jer nema šanse da se tablet tih svojstava može kupiti za te novce.

Ja sad s novcima u džepu čekam rasplet. A ako ih dobijete, oooodma kupim 2-3 kom...

16 godina
offline
Prevara na Ebay ili ?

Opet cu ja malo pametoavti :D

 

Bas me zanima, ako SLUCAJNO tablet dode i radi i onakav je kakav je i opisan:

 

 

15 Platit cu i ostaviti feedback
6 Uzet cu tablet i sutjeti
0 Necu platiti ali cu ostaviti f
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
goodye kaže...

Opet cu ja malo pametoavti :D

 

Bas me zanima, ako SLUCAJNO tablet dode i radi i onakav je kakav je i opisan:

 

 

Inače uvijek broj 1, ali mislim da u ovom slučaju kada sellera više nema na ebayu da ne možeš ni platit ni ostavit feedback. Mislim barem.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay - pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice