WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.751.293
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Meni na 950 stigao sinoć.
 
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Koja je verzija?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
karlanal kaže...

 strašno, jeben uređaj dobiješ za nikakvu cijenu, toliko dođe ona kanta od samsunga j nešto, možda bi hp-u bilo pametnije dat developerima pa da skucaju android na njega, mogli bi ga prodavat minimalno 600 eura nego ovako ga u bescjenje davat, ovo sad mislim ozbiljno i nimalo provokativno

 

a ti davore, pokušavaš bit smiješan svojim postovima ali znaš kako kažu, bolje nekad šutit, ljudi mogu mislit da si idiot, a kad progovoriš....

 nemam nikakvog iskustva ni nista sa wp mobitelima, ali stvarno ovakav hw za takvu cijenu...

predobro bi bilo nekakav android napravit za njega kao sto kazes

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
I meni je na 674
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Narode pomozite :)

 

imam Motorolu Moto G4 dobar telefon i dobro radi, dobio sam ponudu da zamjenim za Lumiu 950. Oba telefona su u dobrom stanju. Moto G4 je super, ažuriranja i sve ostalo, ali nisam nikad imao WP a čini mi se kao dobar komad hardware-a :)

Samo me brine jel taj OS živ uopće :)

Džedaj
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Ispričavam se za dupli post, briši...

Džedaj
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 14:30 (marsovac).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Verzija 1703, meduverzija 674 zadnja tri broja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
marsovac kaže...

Narode pomozite :)

 

imam Motorolu Moto G4 dobar telefon i dobro radi, dobio sam ponudu da zamjenim za Lumiu 950. Oba telefona su u dobrom stanju. Moto G4 je super, ažuriranja i sve ostalo, ali nisam nikad imao WP a čini mi se kao dobar komad hardware-a :)

Samo me brine jel taj OS živ uopće :)

 ako ti je bitan sam os uzmi ju, ako dosta koristiš face to ti je već mali minus, još provjeri da li neke aplikacije koje svakodnevno koristiš uopće postoje na wp, npr za internet bankarstvo mislim da na wp postoji samo jedna banka

iPhone is a smartphone for dumb people
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
marsovac kaže...

Narode pomozite :)

 

imam Motorolu Moto G4 dobar telefon i dobro radi, dobio sam ponudu da zamjenim za Lumiu 950. Oba telefona su u dobrom stanju. Moto G4 je super, ažuriranja i sve ostalo, ali nisam nikad imao WP a čini mi se kao dobar komad hardware-a :)

Samo me brine jel taj OS živ uopće :)

 Push notifikacije na Whatsapp, Viber, Telegram stizu normalno. Sinkronizacija sa mail posluziteljima takodjer. Browsanje je fluidno i ugodno s obzirom na 2k ekran. Video i slike nevjerojatno dobri. Sigurno malo losiji od trenutnih flagshipa tipa S8 i slicnih, al cim se na yt uopce stavlja u isti kos s njima, znas da mora biti dobra. (Ako te zanimaju neki sampleovi, tu sam :)

Updateovi stizu redovito paralelno s Desktop verzijom windowsa. Takodjer kul fičr je sto mnoge appove za mob mozes instalirat na desktop. Nije da svaka radi kako treba, ali meni je to odlicno. Bude se to jos peglalo.

Fb msnger postojii, vizualno je jako lijep i odazivan, al softwerski nije bas ispeglan pa jede bateriju i ram kao lud. A i otvaranje je nekoliko sekundi duze pa treba biti spreman na to. 

Sâm OS vizualno ne mozes ni blizu tweakat kao Androida. Meni primjerice to ni ne treba, no samo da si svjestan toga.

 

Ako te zanima koja aplikacija, odes na store od Win10 Desktopa i potrazis da li postoji za mobile verziju.

karlanal kaže...

 ako ti je bitan sam os uzmi ju, ako dosta koristiš face to ti je već mali minus, još provjeri da li neke aplikacije koje svakodnevno koristiš uopće postoje na wp, npr za internet bankarstvo mislim da na wp postoji samo jedna banka

 pbz i zaba imaju ako se dobro sjecam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 22:42 (passat).
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Sve korektno rečeno od passata, a sad očekuj drvlje i kamenje od pojedinaca
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Imai RBA Hrvatska - prije 3 dana dobila novi update. Dok recimo RaiBa <ELBA> (austrijska RBA) nema.

Sve ovisi o banci i drzavi.

 

Osobno mi aplikacija ni ne treba, jer za HR eBankarstvo mi treba token, za austrijsko imam korisnicko ime,

lozinku i sigurnosni kod, tako da aplikacija nije potrebna, sve direktno iz browsera.

7 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Browser + token , i sve dela, isprobao i koristim tako za vise banaka vec godinama.

Mobilna aplikacija se veze uz uredjaj, aktivacija, odlazak u banku....pa mi se kombinacija tokena i bilo kojeg browsera na bilo kojem uredjaju pokazala najjednostavnijom.
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Ma token je super, ali kao fizicki uredjaj se kad tad pokvari.

Na mom se pokvario par puta display (ne vide se redovi, pa ne znas dali je 8 ili 0, 4 ili 9 i tako.

 

Pa se isprazni baterija jednom godisnje, CR2032, najmanji problem.

 

Najlijepse je imati korisnicko ime, lozinku i potvrdni kod, preko kojeg se generira dodatni sigurnosni kod,

koji se moze dobiti SMS-om ili mailom, po potrebi.

12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Jel 640XL dobiva novi update što dolazi sutra?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
To i mene zanima,negdje pise da ce dobiti svi koji su dobili CU a negdje da ce samo l950 ako je ovo prvo istina,super i za moju l650 a ako ovo drugo onda krecem u nabavku l950
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Svi ce neupitno dobiti nadogradnju, svi uredjaji serije X5X.

12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Svi ce neupitno dobiti nadogradnju, svi uredjaji serije X5X.

 

Znači 640XL ništa?

13 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

O kojem updateu se priča?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

o Fall creators update

 
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Dex.pwn kaže...

 

Znači 640XL ništa?

 

Vjerovatno hoce - do sad su svi sa Microsoft Logo-om dobile sve update. Moja L1020 nesluzbeno i dalje dobija update,

sa Reg-Hackom kao "Lumia 640".

8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Šta se dobilo u updateu?
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Ispravke gresaka i optimizaciju.

 

Nove funkcije bas i ne. Zadnji sluzbeni build za L1020 je 1511,

dakle onaj prvi, a nakon toga gubi algoritme za kameru i stereo zvuk,

pa radi fotografije samo u 8Mpix modu i Mono zvuk.

 

Ali bootloader mi je otkljucan i mogu si napraviti IMG svakog sistema, i vratiti

ga natrag na mobitel u roku 15min kad se zazelim.

(imam backupe 8.1 do 10)

15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

da li postoji mogućnost stavljanja wp 8.1 na lumiu 950

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Ne, WP8.1 je sluzbeno dostupan samo na uredjajima koji su dosli sa WP8.1,

medju zadnjima su Lumie serije X4X, kao sto je 640, 540, 430 itd.

15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

šteta, žena obožava hungry cells a ima je samo na win 8.1 pa ću joj ipak morat opet kupit lumiu 1520, a mislia sam uzet 950 xl, dobiješ ih već za istu cijenu

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Ovo?

 

Pa kako mislis nema na Win 10?

 

Ako je to ta igra - evo instalirao na L950XL, radi.

15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

opala, evo se ženi za rođendan smije 950 xl, hp je overkill a ovo je za nikakve pare odličan uređaj, puno ti hvala na ovome

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

znam da je off topic a da li netko zna kakvo je sad stanje sa naručenim stvrima iz engleske, jesu počeli opet to ocarinjavat ili ne

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Da, mobitel je super kupnja. U EU nova 950 (ne XL) je oko 330€, sta ces bolje za te novce.

10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
karlanal kaže...

znam da je off topic a da li netko zna kakvo je sad stanje sa naručenim stvrima iz engleske, jesu počeli opet to ocarinjavat ili ne

 Prije neki dan mi je stigao paketić iz Engleske i nije bio carinjen

MISCREATED
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice