WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.753.691
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
WP8 - Općenito

http://www.liveside.net/2012/10/30/windows-phone-8-hardware-requirements-is-512-ram-the-new-tango-of-wp8/

 

Memory (RAM). Some apps and features won’t work on phones with less than 1 GB of RAM. To see how much memory your phone has, check the manufacturer’s website or your phone’s documentation.

Microsoft did not specify exactly which apps or features won’t work on phones with less than 1GB of RAM. However, looking at the list of all announced Windows Phone 8 devices in our Windows Phone Gallery, we can see that most devices out there will not be affected by this limitation (Nokia decided to put 1GB of RAM for its Lumia 810, 820 and 822 phones despite having a WVGA resolution), with the exception of the HTC 8S. The lower-end HTC 8S is currently the only announced Windows Phone 8 device that features only 512 MB of RAM, which means that it may have some software limitations similar to the 256MB devices in the Windows Phone 7.x era.

We do expect there will be more lower-end Windows Phone 8 devices that features only 512 MB of RAM however, such as the rumored Nokia Zeal, Nokia Flame, as well as the Huawei Ascend W1. Perhaps we might find out more about what these limitations are when the final Windows Phone 8 SDK gets released during BUILD 2012 tomorrow.

g3AR
 
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
WP8 - Općenito

najvjerojatnije si kupujem htc 8x, zanima me kakva je pokrivenost hrvatskim aplikacijama na windows store-u ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

ne znam, ne koristim ni jednu ali reci što te zanima pa provjerim...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
WP8 - Općenito

Kad se planira notification centar?

Why so serious?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Cordas kaže...

Kad se planira notification centar?

u prvoj večoj nadogradnji. cca prva polovica 2013.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

ne mogu ništa konkretno naći ali po wpcentral forumima spominju neke "fičure" ala android i ajfon. kažem, niš konkretno nisam našao ali ovo zvući zanimljivo.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

danas stigao i novi firmware...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Xbox smartglass

jel netko koristi ovo u kombinaciji sa wp8 ili wp7 telefonom? piše da bi bilo poželjno da rade i xbox i telefon na istoj mreži (a na istoj su mreži) inače će neke opcije biti nedostupne kao npr. tipkovnica. pošto imam samo jednu wi-fi točku i telefon i xbox su spojeni na ist mrežu, i opet ne mogu koristit tipkovnicu... em mu treba puno da se logira em ko da nije na isto mreži ko i xbox.. ne kužim u čemu je problem.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
WP8 - Općenito

Jel postoji brži i bolji način uključivanja/isključivanja wifi-a i bluetootha od settings-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
WP8 - Općenito

Pridružujem se WP8 korisnicima, kupio sam HTC 8X. Nažalost nisam dobio beats by dre slušalice {#} nego obične. Može li mi netko uslikati beats by dre slušalice?

Why so serious?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: WP8 - Općenito
Cordas kaže...

Pridružujem se WP8 korisnicima, kupio sam HTC 8X. Nažalost nisam dobio beats by dre slušalice {#} nego obične. Može li mi netko uslikati beats by dre slušalice?

Kako nisi dobio slusalice ako dolazi s njima?

Play Hrad Play Cool
12 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
The Black Iso kaže...
Cordas kaže...

Pridružujem se WP8 korisnicima, kupio sam HTC 8X. Nažalost nisam dobio beats by dre slušalice {#} nego obične. Može li mi netko uslikati beats by dre slušalice?

Kako nisi dobio slusalice ako dolazi s njima?

Kupio sam polovni {#}

Why so serious?
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Ne dolazi sa njima.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Chronosus kaže...

Jel postoji brži i bolji način uključivanja/isključivanja wifi-a i bluetootha od settings-a

da, skini na marketu shortcut tiles i imas direktan pristup tj imaš prečac....

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Mitsuoka kaže...

Ne dolazi sa njima.

htc 8x dolazi sa slusalicama, barem u vipu.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

tu ima nešto infoa o nokia drive na mobitelima drugih proizvođaća: http://forums.wpcentral.com/htc-8x/204557-nokia-drive.html

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...

htc 8x dolazi sa slusalicama, barem u vipu.

To je bilo u promotivnom razdoblju do 01.12.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
protjeran
offline
WP8 - Općenito

Da li rade push poruke na wp8 putem 3G ili samo putem Wi-fi ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
WP8 - Općenito
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
gin.tonic kaže...

Da li rade push poruke na wp8 putem 3G ili samo putem Wi-fi ?

naravno da rade, i na 3g i na wifiju.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
WP8 - Općenito

Zna možda netko zašto mi iskače download prozor kad pokušavam otići na bug.hr?

Why so serious?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito
Cordas kaže...

Zna možda netko zašto mi iskače download prozor kad pokušavam otići na bug.hr?

Radi reklama očito... to sam namjeravao napisat prije tjedan dana u kritikama foruma, al mi se nije dalo preko mobitela, jer sam svakim klikom gubio živce.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

i mene je to izluđivalo dok nisam skužio... ako odem na m.bug onda je ok i čak na neke druge stranice i forume u desktop verziji, toga nije bilo... čudno je što mi na omiji tog nije bilo.

e, i sinoć dobio beats audio update, nema changeloga pa ne znam što je novog/popravljenog.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2012 6:49 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...

i mene je to izluđivalo dok nisam skužio... ako odem na m.bug onda je ok i čak na neke druge stranice i forume u desktop verziji, toga nije bilo... čudno je što mi na omiji tog nije bilo.

e, i sinoć dobio beats audio update, nema changeloga pa ne znam što je novog/popravljenog.

e, al recimo, ja se ne želim na smartphoneu patit, ako sam mogao još sa SE P900i, Nokiom 5800XM ili nekim drugim uređajem ić na punu stranicu.

 

da, i ja isto na 8S, nek se updatea pa šta je da je. ja bih volio da EQ dobijemo.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito

ali nisam to primjetio ni na jednoj drugoj stranici... :/ to skidanje.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Pa zato i govorim da je problem u bugu i vjerojatno reklamaam.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
WP8 - Općenito

uzimam uređaj u vipu i dali cu dobiti te dr. dree slusalice ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Koji? Al u svakom slučaju, nećeš.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito
Mitsuoka kaže...

Koji? Al u svakom slučaju, nećeš.

htc 8x :) hvala na odgovoru, to je bilo dio neke promo ponude ili ?

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice