T Phone / T Phone Pro

poruka: 7
|
čitano: 3.595
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
T Phone / T Phone Pro
Tcom evo objavljuje i svoje uredaje... Kazu u suradnji sa Googleom.
Ima li itko informacija dali je to totalno brandirani uredaj,ili nesto stvarno novo?
Kao a1 sto je brendirao ZTE i Alcatel mobitele

Jos se nezna cijena


https://www.hrvatskitelekom.hr/tphone
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
T Phone / T Phone Pro

Vjerojatno ce i bit nekakav budget phone kao stari ZTE, obzirom na karakteristike (HD+ ekran, 4GB RAM..). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T Phone / T Phone Pro

Uvidjeli i oni da je nastala ogromna prilika na tržištu otkako je kihnula nikada prežaljena Noa (Hangar 18).

 

Hrvatski mobitel mora biti u hrvatskom dlanu, kao što i hrvatska lisnica u hrvatskom džepu.

 

Bit će teško dostići i nadmašiti reputaciju i razinu kvalitete legendarne Noe, ljestvica je postavljena iznimno visoko.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 18:45 (nkdz).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
T Phone / T Phone Pro

Btw, ako nekoga zanima,ove mobitele proizvodi Shenzenska firma Wingtech Technology.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: T Phone / T Phone Pro
Ja bas guglao mislio sam da je neki alcatel,tcl ili zte, jer je neki recenzent rekao da mu sucelje izgleda kao da je tclovo.
Ali nisam uspio naci uredaj za kojeg bih rekao da je rebrandiran.
Ocito je mob rađen baš za tcom
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
11 godina
neaktivan
offline
T Phone / T Phone Pro

Sa stranica Deutche telekom-a:

T Phone & T Phone Pro s omogućenom 5G vezom nude širok raspon visokokvalitetnih značajki po cijeni samo za telefon počevši od 199€ odnosno 249€, dok se cijene razlikuju od zemlje do zemlje. Također, bit će dostupni atraktivni tarifni paketi već od 1€ mjesečno....

 

Wingtech Technology

U prosincu 2021. primio je narudžbu za proizvodnju preko 40 milijuna pametnih telefona od Samsunga. U lipnju 2021. službeno je predstavljen 5G mobilni telefon koji je razvio i proizveo Wingtech za T-Mobile, REVVL V+ 5G.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.10.2022 13:41 (Tino_TA).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
T Phone / T Phone Pro

Kad kazu da je mob raden u suradnji s Googleom, misle iskljucivo na OS koji je dio Android One programa, tj. mob koristi stock Android, bez icijih skinova, sto je dobar plus.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice