Servis za HTC

poruka: 6
|
čitano: 2.369
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Servis za HTC

Pozz ljudi, može netko preporučit servis za HTC u Zagrebu?

 

Imam dva HTC 10, jednom su otišli gumbi sa strane (on/off, +/-), a drugom je jučer izgleda krepo slot za SD karticu (provjereno s više kartica i čitača).

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Servis za HTC
Majmun.net kaže...

Pozz ljudi, može netko preporučit servis za HTC u Zagrebu?

 

Imam dva HTC 10, jednom su otišli gumbi sa strane (on/off, +/-), a drugom je jučer izgleda krepo slot za SD karticu (provjereno s više kartica i čitača).

Agramservis.

 

Slavonska avenija 22d
10000 Zagreb

3 godine
offline
Servis za HTC

Ima tko drugi? Gledam po webu sad, taj ima masu loših komentara

 

Može i neka manja radnja gdje se mogu s ljudima dogovoriti. Neću da mi rade factory reset ako bude dosta odspojiti i spojiti bateriju

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Servis za HTC
Majmun.net kaže...

Ima tko drugi? Gledam po webu sad, taj ima masu loših komentara

 

Može i neka manja radnja gdje se mogu s ljudima dogovoriti. Neću da mi rade factory reset ako bude dosta odspojiti i spojiti bateriju

Ne znam čemu loši komentari, nikad nikakvih problema nisam imao s njima (dapače). 

 

Po toj logici možeš naći bilo koji servis koji radi HTC-ove (ne nužno ovlašteni).

3 godine
offline
Servis za HTC

Bump - čuo sam se s Agramservisom. Oni sve mobitele vraćaju na tvorničke postavke, a meni baš to ne dolazi u obzir, jer između ostalog moram neke podatke skinuti s moba

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Servis za HTC

Jel može neko otprilike reći koja je cijena zamjene baterije i usb-c konektora za U11? Zvao sam agram, ali kao prvo moraju napravit dijagnostiku kvara pa mi tek onda mogu javiti cijenu popravka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2021 13:52 (clutch).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice