Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.065.482
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Možda vrijedi koji 75-100€, ali moj iz kuće ne ide. Radit će vječno :)

 

P.s. kolega, kako možeš reći za S2 da je jeftina igračka. Pitat ću te za 4 godine jel ti sadašnji Note 4 radi još uvijek :)

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Zbog toga mi je najvise zao da ga prodam, jer ce jos uvijek raditi i jedan je od rijetkih starijih mobitela koji je dobio podrsku za lollipop. Mozda ga ipak ostavim pa kad se neki pokvare samo ga zamjeniti, haha.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

Možda vrijedi koji 75-100€, ali moj iz kuće ne ide. Radit će vječno :)

 

P.s. kolega, kako možeš reći za S2 da je jeftina igračka. Pitat ću te za 4 godine jel ti sadašnji Note 4 radi još uvijek :)

 

ma to ja tako od milja :) ne vjerujem da ce note raditi za 4 god,al zivi bili pa vidli :D makar moj s2 bude sad 3 god star,jer sam ga kupio sa skoro 1 god zakasnjenja

 

note cu definitivno prodati kad cu ga mijenjati,ali s2 nedam :) puno sam toga prosel s tim mobitelom i vjerujem da je to najkultniji model smartphona, nesto ko 3310 u dumbphone kategoriji

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2015 10:24 (GrimReaperKC).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

S2 je legendarna stvar... Mijenjam kad crkne...

Vrijeme je pregazilo one koji nisu flashani imho... Uz neki light rom i dalje odlicno radi...

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
lazy_punk kaže...

S2 je legendarna stvar... Mijenjam kad crkne...

Vrijeme je pregazilo one koji nisu flashani imho... Uz neki light rom i dalje odlicno radi...

 ja koristim ressurrection rom sa androidom 5.0.2. i ne kazem da ga je vrijeme pregazilo po tome..

 

ali 840x400 vs 1080p ili cak qhd ekrani, 16mpx sa oisom vs 8mpx, FHd@60 ili 4k vs 1080p@30, 1gb rama vs 3gb, octa(quad) core procevi sa 2ghz i vise vs dual core na 1.2ghz.

 

nije to vise to...

 

vjerovatno je i ekran vidio boljih dana, vjerujem da se vec boja dosta isprala nakon skoro 3 god koristenja.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

imam mali problem, mob mi se zablokiro pa sam mu izvadio bateriju i kad sam ponovo pokreno dođe do boot screena i restarta se i tako stalno nemrem ga uopće upalit. na njemu je neatrom 6.4 pa me zanima jel ima neke šanse da ga upalim be da idem u recovery i napravim factory reset?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Matoje kaže...

imam mali problem, mob mi se zablokiro pa sam mu izvadio bateriju i kad sam ponovo pokreno dođe do boot screena i restarta se i tako stalno nemrem ga uopće upalit. na njemu je neatrom 6.4 pa me zanima jel ima neke šanse da ga upalim be da idem u recovery i napravim factory reset?

Izvadi boot.img iz NeatROM 6.4 i flashaj preko CMD-a. P.S. moraš imati fastboot datoteke prebačene na C disk - download

Win+R = cmd

cd.. C:\fastboot

fastboot flash boot boot.img

fastboot reboot

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Najbrži kaže...
Matoje kaže...

imam mali problem, mob mi se zablokiro pa sam mu izvadio bateriju i kad sam ponovo pokreno dođe do boot screena i restarta se i tako stalno nemrem ga uopće upalit. na njemu je neatrom 6.4 pa me zanima jel ima neke šanse da ga upalim be da idem u recovery i napravim factory reset?

Izvadi boot.img iz NeatROM 6.4 i flashaj preko CMD-a. P.S. moraš imati fastboot datoteke prebačene na C disk - download

Win+R = cmd

cd.. C:\fastboot

fastboot flash boot boot.img

fastboot reboot

 znači samo spojim mob s kabelom i jel ga palim u download mode il šta? skino ovo i stavio na c disk, sad pokrenem cmd i prepišem sve tri linije il jednu po jednu?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Matoje kaže...

 znači samo spojim mob s kabelom i jel ga palim u download mode il šta? skino ovo i stavio na c disk, sad pokrenem cmd i prepišem sve tri linije il jednu po jednu?

 Download mode.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Izašao RESURRECTION REMIX LP [5.3.6]

 

Flashanje sve odjednom!

 

  1. ROM:cm-Resurrection_Remix_LP_v5.3.6-20150220-i9100.zip - changelog
  2. Kernel:Apolo 8.0 Beta5 kernel
  3. Gapps:piconano => razlika između pico/nano          NAPOMENA: nemojte stavljati druge verzije jer morate flashati PIT
  4. Root:SuperSU 2.46

 

Također možete i staviti mnoštvo CM12 tema:

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 15:09 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Mjenjao sam si na mobitelu home tipku, tj ne tipku nego onaj kabel koji je i za ove dvije tipke menu home i back i sad kako sam sastavio cijeli mobitel, display/touch mi zjeva.

Pa me zanima da li imam igdje za nabavit obostranu ljepljivu traku da to spojim i u kojem ducanu? Gledao sam malo na netu, ali samo na njuskalu sam nasao, a jednostavnije i draze mi je otici do ducana.

BTW umjesto da dajem 1000+ kn u sluzbenom servisu da poprave to jer govore da bi morao mjenjat komplet touch i lcd, ja sam si to sam popravio za 50ak kn.

Unaprijed hvala onima koji pomognu i nalazim se u Zagrebu pa bi bilo bitno da je od tuda ducaj ; )

Nokia Lumia 925 & Windows phone 8.1 FTW
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2015 13:35 (Nocio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Jbš ovaj RR Lolipop, počeo mi stvarati probleme s mPBZ aplikacijom, PvZ2 igrom i dr, kao da ima Alzheimera te je sav neki zaboravan ROM.

 

Stavio NeatRom 8.0stslim gapps, veoma brzo, fluidno, bez štekanja. Stavio Atom launcher s Black mechanic Atom Theme

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Izašao RESURRECTION REMIX LP [5.3.9]

Flashanje sve odjednom.

  1. ROM: cm-Resurrection_Remix_LP_v5.3.9-20150319-i9100.zip - changelog
  2. Gapps: piconano => razlika između pico/nano          NAPOMENA: nemojte stavljati druge verzije jer morate flashati PIT
  3. Kernel:Apolo kernel 8.0 Beta 7
  1. Root:SuperSU 2.46

 

Također možete i staviti mnoštvo CM12 tema:

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Najbrži kaže...

Izašao RESURRECTION REMIX LP [5.3.9]

Flashanje sve odjednom.

  1. ROM: cm-Resurrection_Remix_LP_v5.3.9-20150319-i9100.zip - changelog
  2. Gapps: piconano => razlika između pico/nano          NAPOMENA: nemojte stavljati druge verzije jer morate flashati PIT
  3. Kernel:Apolo kernel 8.0 Beta 7
  1. Root:SuperSU 2.46

 

Također možete i staviti mnoštvo CM12 tema:

 Sta ipak si se opet vratio na RR? :D

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...

 Sta ipak si se opet vratio na RR? :D

Mlađi buraz koristi na svom S2, a ja danas prodao svoj S2 s NeatRom 8.0st.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

stavio sam zadnji resurrection al mi je mob užasno spor i svako malo se neš crasha pa sam se odlučio vratit na official stock i rootat ga, jel mi može neko poslat link jer ja ga nemrem nać i malo pojasnit kak ga rootat jer sam zaboravio kak to ide preko odina pošto sam do sada sve preko cwma radio
EDIT:pronašao sve kaj trebam

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2015 11:17 (Matoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

 

 

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

jel moguće da mi je mob krepo, zbloko se i niš nisam mogo pa sam izvadio bateriju, kad sam ga išo upalit oislia bi samsung falaxy s2 i9100 i ne bi se micalo od toga, izvadim bateriju par puta i odjednom neće više ni to pokazat stavim na punjač ne prikazuje da se puni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Matoje kaže...

jel moguće da mi je mob krepo, zbloko se i niš nisam mogo pa sam izvadio bateriju, kad sam ga išo upalit oislia bi samsung falaxy s2 i9100 i ne bi se micalo od toga, izvadim bateriju par puta i odjednom neće više ni to pokazat stavim na punjač ne prikazuje da se puni.

Nazalost 99% da je maticna riknula...

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...
Matoje kaže...

jel moguće da mi je mob krepo, zbloko se i niš nisam mogo pa sam izvadio bateriju, kad sam ga išo upalit oislia bi samsung falaxy s2 i9100 i ne bi se micalo od toga, izvadim bateriju par puta i odjednom neće više ni to pokazat stavim na punjač ne prikazuje da se puni.

Nazalost 99% da je maticna riknula...

 baš kad mi treba onda krepa, ah šta je sve prošo i dobro je izdržo, u 7. mjesecu bi mu bile 4 god otkako sam ga kupio

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Matoje kaže...
dinos3 kaže...
Matoje kaže...

jel moguće da mi je mob krepo, zbloko se i niš nisam mogo pa sam izvadio bateriju, kad sam ga išo upalit oislia bi samsung falaxy s2 i9100 i ne bi se micalo od toga, izvadim bateriju par puta i odjednom neće više ni to pokazat stavim na punjač ne prikazuje da se puni.

Nazalost 99% da je maticna riknula...

 baš kad mi treba onda krepa, ah šta je sve prošo i dobro je izdržo, u 7. mjesecu bi mu bile 4 god otkako sam ga kupio

 Moj u 10. mj slavi 4. rodendan :D

15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

potšo je matična krepala zanima me da li se šta od mobitela može iskoristit da prodam neke dijelove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Matoje kaže...

pošto je matična krepala zanima me da li se šta od mobitela može iskoristit da prodam neke dijelove?

 Ekran. USB port preko kojeg se mobitel puni. Zvučnik?

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2015 12:29 (Najbrži).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

da li netko želi prodat svoj s2 a da je po mogučnosti iz zagreba?

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Radi li vam USB tethering na Neatu v8.0st?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

imam NeatRom 6.4 ali mi je postao jako spor mob.

Koji je dobar ROM da je lolipop i da ima onu original kameru kao što je u NeatRomu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
FeeDzOR kaže...

imam NeatRom 6.4 ali mi je postao jako spor mob.

Koji je dobar ROM da je lolipop i da ima onu original kameru kao što je u NeatRomu

 
i ja isto ima NeatRom 6.4 i meni je isto usporio

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ako netko treba informacije vezano uz mobitele i tarife, isto tako i za fiksne usluge slobodno neka se javi u inbox :)
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

bok ekipa, već duže vremena se mučim sa signalom i s modemima na svom s2. Mi može netko tko je na t mobileu preporučiti koju verziju modema staviti?? pomogućnosti iz Zg-a. Koristim neatrom slim v8.0. Hvala ;)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ljudi ako vam je dosadio Neat ili koji vec koristite, probajte Cyanogne 12.1 (Android 5.1.1). Iznenadjujuce dobro sljaka, dobra baterija, fluidno sve ide, sve radi...

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice