Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.067.355
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
lazy_punk kaže...

Ljudi ako vam je dosadio Neat ili koji vec koristite, probajte Cyanogne 12.1 (Android 5.1.1). Iznenadjujuce dobro sljaka, dobra baterija, fluidno sve ide, sve radi...

 Nisam još uspio sve pročitati na XDA, ali čini mi se da ne radi još sve najbolje. Tebi radi sve? Ajd ako nije problem samo par slikica baci.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Et

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2015 11:37 (lazy_punk).
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
lazy_punk kaže...

Et

Koliko ekrana?

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
11 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
lazy_punk kaže...

Et

Koliko ekrana?

 Stavio sam bilo Lizalicu na svoj S2..pa ono..brz, fluidan, novo sučelje, bla, bla, sve super.i da nabacim za: baterija ako treba 5 dana traje!...da ga nediraš, pustiš u mraku da spava.. inaće sat i pol aj dva max screen on..a s time da imam polarcell 1800mAa(i četiri kruga punjenja na LL) 

skOOrvy
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
skorvy kaže...
sudy_freak kaže...
lazy_punk kaže...

Et

Koliko ekrana?

 Stavio sam bilo Lizalicu na svoj S2..pa ono..brz, fluidan, novo sučelje, bla, bla, sve super.i da nabacim za: baterija ako treba 5 dana traje!...da ga nediraš, pustiš u mraku da spava.. inaće sat i pol aj dva max screen on..a s time da imam polarcell 1800mAa(i četiri kruga punjenja na LL) 

Uh, ako je samo 1,5 - 2h SOT-a to je prilično slabo.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
skorvy kaže...
sudy_freak kaže...
lazy_punk kaže...

Et

Koliko ekrana?

 Stavio sam bilo Lizalicu na svoj S2..pa ono..brz, fluidan, novo sučelje, bla, bla, sve super.i da nabacim za: baterija ako treba 5 dana traje!...da ga nediraš, pustiš u mraku da spava.. inaće sat i pol aj dva max screen on..a s time da imam polarcell 1800mAa(i četiri kruga punjenja na LL) 

Uh, ako je samo 1,5 - 2h SOT-a to je prilično slabo.

  To je na kernelu koji dođe uz njega? Jesi probao možda Apolo ili Dorimanx?

11 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Luks1234 kaže...
sudy_freak kaže...
skorvy kaže...
sudy_freak kaže...
lazy_punk kaže...

Et

Koliko ekrana?

 Stavio sam bilo Lizalicu na svoj S2..pa ono..brz, fluidan, novo sučelje, bla, bla, sve super.i da nabacim za: baterija ako treba 5 dana traje!...da ga nediraš, pustiš u mraku da spava.. inaće sat i pol aj dva max screen on..a s time da imam polarcell 1800mAa(i četiri kruga punjenja na LL) 

Uh, ako je samo 1,5 - 2h SOT-a to je prilično slabo.

  To je na kernelu koji dođe uz njega? Jesi probao možda Apolo ili Dorimanx?

 Jesam dorimanx, malo poboljšanje ali ono, ništa pohvalno opet.

skOOrvy
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Prije nekoliko dana mob. se sam poceo restsrtovati.Pomislio sam da je do ROMa i reinstaliram NeatRom i sve je bilo uredu sve do jutros.Sad mi se opet gasi,ali cim udjem u neku aplikaciju ili prilikom kucanja PINa, znaci neupotrebljiv je fakticki.

Zna li neko mozda u cemu bi mogao biti problem?

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Imam neatrom 6.4. Hocu promjenit rom.  Jel je cm 11 ok? je li dovoljno stabilan?

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2015 13:17 (ever14).
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ako imaš vremena viška slobodno eksperimentiraj...pa si vidiš...
skOOrvy
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ljudovi može pomoc

Nabavio s2 lockan  na tele2,kako da najjednostavnije otkljucam sim.

Jel rade još kakve aplikacije za otkljucavanje na play storu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Beelzeboss kaže...

Ljudovi može pomoc

Nabavio s2 lockan  na tele2,kako da najjednostavnije otkljucam sim.

Jel rade još kakve aplikacije za otkljucavanje na play storu

 http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s2-i9100-rasprava/102262.aspx?page=441&jumpto=3943633&sort=asc&view=flat

11 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

-

skOOrvy
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2015 23:51 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Nakon što sam ženin s2 upgreadao na a5, evo sam stari mob oživio NeatROM-om v8.0st.

Šljaka fantastično! 

 

Ipak imam jedno pitanje, kako mogu povećati font? 

Ovih 130% iz postavki mi je premalo jer mislim dati mobitel starijoj osobi :)

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
tommy5 kaže...

Nakon što sam ženin s2 upgreadao na a5, evo sam stari mob oživio NeatROM-om v8.0st.

Šljaka fantastično! 

 

Ipak imam jedno pitanje, kako mogu povećati font? 

Ovih 130% iz postavki mi je premalo jer mislim dati mobitel starijoj osobi :)

Hvala

Settings > Accessibility (mislim da je Pristupačnost po naški) > Large text (opet ne znam kako je po naški točno). 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdravljam vas uz osjećaj nostalgije, trenutno tipkam sa vrhunskog LG G4, promijenio sam masu mobitela (od S2 30 komada ako ne i više), to volim raditi čisto iz zabave.. ali stigla mi baterija za S2, presretan sam ga izvadio iz ladice i vratio u pogon sa Neatrom AOSP ROM-om od Saleta, pila i dalje radi i radit ce.. ovo je najbolji mob svog vremena i dan danas sljaka bez beda, necu ga nikad prodati neka stoji kao suvenir, kao podsjetnik na to kakav je Samsung div nekada bio, zivjeli :)

 
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Vise puta sam rekao, s2ca ko golf 2ca :)

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ista situacija ovdje ( promijenio puno telefona u meduvremenu, atm daily driver je Meizu M1 note ), s2 dan danas koristim za pbz net bankarstvo i punim svakih par dana, gore je zadnji JB rom od saleta, 5.8 ili sta vec, ne sjecam se, good phone.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ja sam na note 4 koji me preporodio,al s2 nisam proda niti nikad necu.. sluzi mi ko poslovni telefon, na aosp sam i mob i dalje radi fluidno iako po speckama zaostaje 3 puta za danasnjim uredjajima...

 

bateriju sam promijenio pred god dana i jos sam ga koristio ko glavni mob 3mj

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Mislim da ga necu prezaliti nikada. Prvo sto sam se je*avo sa servisima i T-mobileom, mislim da je na 8 servisa isao u 6 mjeseci dok nisam dobio novi uređaj, a nakon toga uredno je radio skoro 3 godine.

I win-win kombinacija kao da je jucer bilo WIUI V4 2.5.18 + Siyah 3.2.5.2. Suza mi u oku na spomen Wajka i njegovoj WIUI-a. A na kraju da ne zaboravim i Saletov ROM koji je definitivno izvukao njegov maksimum u tome trenutku kad su svi vec lagano dizali ruke od S2. Definitivno najjaci telefon koji sam imao i koristio.

 

Nazalost ne stoji kao relikt u ladici, prodan je jer sam bio dobio brutalno dobru cijenu za njega, a novci su u tom trenu bili potrebniji od njega u ladici.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
i ja sam S2 zamjenio s Xiaomi Mi3
koristio sam ga vise od 3 god
stvarno masina od mobitela sve Romove sam isprobao na njemu al svaki put bi se vratio na NeatRom 5.8 :)
ja svoj ne prodajem i da mi ponude dobru cijenu :)
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ako nekog zanima prodajem 2 nove maskice za s2...javite mi se u pm...
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo da se javim da sam prodao G4 i cekam da izade Z5 Premium, dok ne kupim iduci samnom je tu Galaxy S2, odma sam stavio NeatROM 6.4 i Apolo regular 4.14, malo preko Apolo regulatora sve postimao, instalirao svoje aplikacije.. i znate sto? onaj lag koji danas postoji na nekim Samsungovim modela do 1500kn koji zna biti nepodnosljiv, toga ovdje nema, radi zacudujuce dobro pogotovo sa cinjenicom da je ovo 4god star mobitel. I baterija je jako dobra, ima li jos neko S2 da ga koristi kao primaran? da ozivimo ovu legendarnu temu

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Z5 premium ti neće vjerojatno do kraja 11. a možda i do 12 mjeseca izaći koliko sam čuo. I upitno je za koja tržišta. Tak da ćeš se malo duže družit xd

9 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Nabavio sam s2 za jeftine novce preko njuškala za ukućana kojem nije potreban jak telefon već radi komunikacije preko vibera i whatsappa.

Ono što me zanima ako itko i dalje ima ovaj telefon ili ako se sjeća dok ga je imao, zašto mi "čekanje" ili "cell stanby" troši bateriju nenormalno i to više od 50%, preko noći sa ugašenim wlanom i internetom ode preko 20% baterije.

 

Ono što sam napravio u nadi da će poboljšati bateriju je:

-stavio na 2G signal (osobi ne treba 3G) niti se mobilni internet uopće i upali samo wlan, signal je pun do kraja za mrežu i wlan

-blokirao (isključio) sve aplikacije koje su nepotrebne (chaton, google search, g+, yahoo, samsung apps, hubove sve i ostale gluposti)

-isljučio lokaciju (i gps i preko mreže i bilo kakvo sejvanje lokacija na google servere)

-rootao i instalirao greenify i battery stats programe koji ne pokazuju ništa konkretno osim da je cell standby prvi potrošać

 

Ja znam da ovaj telefon je već star, ali barem da se ovaj cell stanby smanji, pa ako netko ima nekakvu ideju što još napraviti na telefonu.

Hvala unaprijed i nadam se da netko još prati temu oko ovog starog ali dobrog telefona

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Po opisanom baterija je u banani. Kupi novu ima ih za 60ak kuna i sinkronizaciju racuna ( google i ostalih ) ugasi
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
S2 ima dosta bedastoća što se tiče baterije, čak i kad je nova. U mene se telefon sam od sebe zna ugasiti i nakon ponovnog paljenja, baterija koja je na 80-90% odjednom bude na 10%. Baterija je inače kupljena nova prije 2 mjeseca. Mislio sam da će se zamjenom baterije nešto promijeniti ali nije. Hardwerski ili softwerski problem??? Ne znam, samo znam da s2 dooosta bolje radi na 4.1.2 nego na 4.2.2 koji je instaliran na mom uredjaju. Dobar mobitel ali ima bubica i već ga gazi vrijeme.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

blesira se baterija kad se prcka dosta po mobu,flashaju romovi i kerneli..

 

nabaci gore neki super rom sa super kernelom(ima ih hvala bogu vec sad mali milijun) i napuni mob do 100% i jos ga ostavi sat vremena na punjacu, napravi reset fuel chip (imas aplikacije,mos u nekim kernel postavkama itd)

i onda bi sve trebalo biti u redu

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

baterija je nova, a koji kernel preporučate?

ima ih na xda puno ali više vjerujem vama iz iskustva nego njima gdje svako hvali svog

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ja sam koristio siyah, a kasnije doriman posto je siyah prestao s razvojem.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice