Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.065.281
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Jeste vidjeli cijene za Galaxy S 2, poslovna tarifa 150 (jos je i akcija pa se placa 100 kuna ta tarifa), dođe 300-400 kuna ovisno jeli nova pretplata ili produljenje. Maan, sad mi je nekako zao sto sam ga platio 2700 prije godinu dana haha.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 13:36 (kpavl).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima netko preporuku za CM10/AOKP/AOSP ROM + kernel sa najboljim battery lifeom? Smijeh

Ovaj XXLSJ me izluđuje koliko curi baterija.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ja sam svoj u 9mjesecu prošle godine platio 298 kn
A sto se tiče JB,alliance je odličan,momak je uspio otkloniti neke probleme koje su patile sve JB prerelase romove,još je ubacio neke stvari sa note2 i mogu samo reci da je rom odlican
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

Jesam jedini razočaran u naše mobitele?
Nikako da dobijemo JB.

Sve je manje developer-a.
U jako smo lošoj situaciji bez službenog update-a.

 

Plač 

 

Štovani kolega nemojmo pretjerivat {#} 

Imamo uređaj koji još uvijek spada u sami vrh ponude i s nenadmašenim ekranom.

Valjda će nakon ovog doći pravi JB romovi: 

http://www.sammobile.com/2012/12/08/samsung-released-the-source-code-of-the-gt-i9100_hk-galaxy-sii-jelly-bean-update/

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Unix kaže...

Ima netko preporuku za CM10/AOKP/AOSP ROM + kernel sa najboljim battery lifeom? Smijeh

Ovaj XXLSJ me izluđuje koliko curi baterija.

Nemam pojma.
Probao sam ja mislim sve i zapeo sam na wanam-u.

p.s. u zadnjih par dana, ovo je aktualno na xda.

GoldieKing, jedan od ljudi zaslužnih za Alliance je našao grešku koja sređuje lockscreen lagg na svim LSJ ROM-ovima.
Također je dolje napravio skriptu koja sređuje battery drain isto na svim LSJ ROM-ovima.

hd22sb kaže...
Ja sam svoj u 9mjesecu prošle godine platio 298 kn
A sto se tiče JB,alliance je odličan,momak je uspio otkloniti neke probleme koje su patile sve JB prerelase romove,još je ubacio neke stvari sa note2 i mogu samo reci da je rom odlican

9.7. T-Mobile 3400 kuna.
Sjećam se kao da je jučer bilo.

 

A što se AllianceROM-a tiče - ne sviđa mi se plava boja.
Još će netko misliti da sam Dinamovac. 

Hrvoje kaže...

Štovani kolega nemojmo pretjerivat {#} 

Imamo uređaj koji još uvijek spada u sami vrh ponude i s nenadmašenim ekranom.

Valjda će nakon ovog doći pravi JB romovi: 

http://www.sammobile.com/2012/12/08/samsung-released-the-source-code-of-the-gt-i9100_hk-galaxy-sii-jelly-bean-update/

{#}

 

To sam samo ja malo upao u krizu.

Samsung Galaxy SII crew.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Hrvoje kaže...
nenadmašenim ekranom.

LOL!

Meni su ipak zamijenili onaj zuckasti SGS2 i novi iako mrvicu bolji, i dalje je najlosiji ekran kojeg sam imao priliku vidjeti na icemu. Ni primjerci iz trgovine nisu nista bolji, cini se da je to "normalno".

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Maher24 kaže...
Hrvoje kaže...
nenadmašenim ekranom.

LOL!

Meni su ipak zamijenili onaj zuckasti SGS2 i novi iako mrvicu bolji, i dalje je najlosiji ekran kojeg sam imao priliku vidjeti na icemu. Ni primjerci iz trgovine nisu nista bolji, cini se da je to "normalno".

O čem ti?

Samsung Galaxy SII crew.
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ima netko dock za preporučiti za sgs2? Po mogućnosti ebay i da moze mobitel sa caseom u njega.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Maher24 kaže...
Hrvoje kaže...
nenadmašenim ekranom.

LOL!

Meni su ipak zamijenili onaj zuckasti SGS2 i novi iako mrvicu bolji, i dalje je najlosiji ekran kojeg sam imao priliku vidjeti na icemu. Ni primjerci iz trgovine nisu nista bolji, cini se da je to "normalno".

O čem ti?

O super duper amoled plus ekranu na sgs2 :) Ne znam zasto se pentile matricama zamjera zeleni push kad je ovdje tako evidentan, izgleda upravo zbog rgb rasporeda jer se display najvise oslanja na zelene piksele za svjetlinu. Tragedija od displaya sve u svemu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Unix kaže...

Ima netko preporuku za CM10/AOKP/AOSP ROM + kernel sa najboljim battery lifeom? Smijeh

Ovaj XXLSJ me izluđuje koliko curi baterija.

Nemam pojma.
Probao sam ja mislim sve i zapeo sam na wanam-u.

p.s. u zadnjih par dana, ovo je aktualno na xda.

GoldieKing, jedan od ljudi zaslužnih za Alliance je našao grešku koja sređuje lockscreen lagg na svim LSJ ROM-ovima.
Također je dolje napravio skriptu koja sređuje battery drain isto na svim LSJ ROM-ovima.

Ima netko da je riješio da se mobitel ne rotira za 180°? Ovako ga ne mogu koristiti kad ležim jer se ekran stalno okreće.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ja nisam mogo izdrzat i zamjenio 4.0.4 sa ovim tesnim 4.1.2 i mogu reci pre zadovoljan ... iako je testni. Sve stabilno. Ni malo losije od 4.0.4 i jos sve super animirano i dotjerano. Baterija traje dost duze. Na 4.0.4 sam oko 11 sati mogu igat se surfat itd ... vam je proslo isto tolko a tek na manhe malo od pola baterije ;). Ne vracam mob na 4.0.4. Kad izade sluzbeni 4.1 samo stavljam.... ;) E da i kamera radi puuuno bolje slike i snima puuno kvalitetnije.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ja nisam mogo izdrzat i zamjenio 4.0.4 sa ovim tesnim 4.1.2 i mogu reci pre zadovoljan ... iako je testni. Sve stabilno. Ni malo losije od 4.0.4 i jos sve super animirano i dotjerano. Baterija traje dost duze. Na 4.0.4 sam oko 11 sati mogu igat se surfat itd ... vam je proslo isto tolko a tek na manhe malo od pola baterije ;). Ne vracam mob na 4.0.4. Kad izade sluzbeni 4.1 samo stavljam.... ;) E da i kamera radi puuuno bolje slike i snima puuno kvalitetnije.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Momci koji je najbolji screen protector i najbolji kejs za mobitel. Sve skupa do 10$ ako može sa ebaya neki prijedlog. Tipa spigen ako postoji za s2-icu ili tako nešto. Šta ga neće učinit buky previše a da je kvaitetno i štiti pri padu. I neki super kvalitetan screen protector. Hvala unaprijed!

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ajmoooooooo http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=35361951

 

EDIT2:

 

SamMobile ‏@SamMobiles


Android 4.1.2 update for Galaxy S II is ready for XEO and TGY.

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 21:26 (Kordy).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Unix kaže...

Ima netko da je riješio da se mobitel ne rotira za 180°? Ovako ga ne mogu koristiti kad ležim jer se ekran stalno okreće.

A da odznačiš auto-rotate screen ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
E se zna kad ce taj sluzbeni 4.1.2
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
ktm08 kaže...
Unix kaže...

Ima netko da je riješio da se mobitel ne rotira za 180°? Ovako ga ne mogu koristiti kad ležim jer se ekran stalno okreće.

A da odznačiš auto-rotate screen ?

Želim da mi bude landscape, ali kako ležim, onda mi se okreće za 180°.

Rotacija za 180° Rotacija za 180°
Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 21:29 (Unix).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo nakon godinu dana otkad sam otključao svoj SGSII na sve mreže preko one aplikacije Galaxy_S Unlock mobitel mi se nakon što sam stavio VIP karticu (na koju je bio i zakljucan) i vratio svoju T-mobile mob se zakljucao i trazio sim unlock pin. Pisalo je da ima mreže ali uopce ne zeli zvati. Ok, pokusao sam ga ponovno updejtati sa prije navedenom aplikacijom ali bezuspješno. Našao sam neki program koji otključava preko "nv_data" filea ali ni to nije uspjelo. Više ne znam šta da radim. Molim vas pomagajte, vec sam cijeli dan bez mobitela...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Unix kaže...

Želim da mi bude landscape, ali kako ležim, onda mi se okreće za 180°.

Treba ti u postavkama bit da ti se okreće za određene kutove. Koji je ROM?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Unix kaže...

Želim da mi bude landscape, ali kako ležim, onda mi se okreće za 180°.

Možda nešto od ovoga:

http://www.appszoom.com/android_applications/autorotate

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Mitsuoka kaže...
Unix kaže...

Želim da mi bude landscape, ali kako ležim, onda mi se okreće za 180°.

Treba ti u postavkama bit da ti se okreće za određene kutove. Koji je ROM?

JB XXLSJ NeatlyROM

Nema u postavkama, gledao sam, to je samo modificirani stock ROM.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

E jbg, na S III ima, sad, pogledaj ti još malo pod zaslon, gdje pališ/gasiš rotaciju ekrana.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

A što se AllianceROM-a tiče - ne sviđa mi se plava boja.
Još će netko misliti da sam Dinamovac. 

Sto se tice plave boje,imas stock temu,gdje ti je sve isto kao sgs3

Osobno meni je lijepsa ova modra boja,malo ubije tu sdandardnost; a nisam dinamovac

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

http://download.cyanogenmod.com/?device=hercules&type=nightly

 

 

koja je razlika između ovog S2 i S2 T-mobile????

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Blue_Fatal1ty kaže...

http://download.cyanogenmod.com/?device=hercules&type=nightly

 

 

koja je razlika između ovog S2 i S2 T-mobile????

Velika. 2 različita mobitela. Imao bi ciglu da flashaš T-Mobile verziju na svoj SGSII.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo, napokon mi se vratio mobitel sa servisa, nije otisla maticna (kako sam pretpostavljao), vec barba u servisu kaze da mi je upala voda kroz otvor za slusalice (premda mi mobitel nije bio ni blizu vode). Servis me kostao 400 kn, bolje i to nego nova maticna.

Samo me jos uvijek muci baterija (na svakom romu), osim sta tesko mogu izvuci preko 1h 30m screen on (nema velike razlike da li je ukljucen ili iskljucen data promet i/ili wifi, cim se upali ekran baterija naglo pocne padati), problem mi predstavlja baterija koja se isprazni kod restarta/gasenja mobitela na 15-ak % zatim se pocne puniti. Pokusao sam razne kalibracije, kao i reset fuel gauge sa extweaks, ali nista ne pomaze. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

 

Ovo radi savršeno! Za sad 2 sata korištenja bez iti jednog bug-a! Vidi se da negdje malo zašteka, al sve u svemu za eksperimentni mod savršeno!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Blue_Fatal1ty kaže...

 

Ovo radi savršeno! Za sad 2 sata korištenja bez iti jednog bug-a! Vidi se da negdje malo zašteka, al sve u svemu za eksperimentni mod savršeno!

Meni radi extra....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice