Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.065.028
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ja ne da cu se strpiti nego odustajem. Nisu normalni. Sam uredjaj kosta 4400 kn sto je za 100 kn manje nego prvi galaxy a u tarifi Extra total S koju sam htio uzeti je 1500 kuna skuplji (3600) nego prvoi galaxy. Nek se oni lagano .... Odoh ja uzeti LG Optimus 2x u Tele 2 za duplo manje novce.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2011 12:12 (Eld).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Eld kaže...

Ja ne da cu se strpiti nego odustajem. Nisu normalni. Sam uredjaj kosta 4400 kn sto je za 100 kn manje nego prvi galaxy a u tarifi Extra total S koju sam htio uzeti je 1500 kuna skuplji (3600) nego prvoi galaxy. Nek se oni lagano .... Odoh ja uzeti LG Optimus 2x u Tele 2 za duplo manje novce.

Bolje sačekaj 15 ak dana kad bi trebao doći SGS II u tele2.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ma znam ali sumnjam da ce i Tele2 biti neka bitno razlicita i niza cijena. Ovo je dobar orijentir.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Uh uh, cijena je sočna. Malo i pretjerana.

Nadam se da će pojeftiniti do 9. mjeseca kada ja produžujem ugovor, u suprotnom morati ću uzeti lg optimus x2.
I rather like the restless nights
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Eld kaže...

Ma znam ali sumnjam da ce i Tele2 biti neka bitno razlicita i niza cijena. Ovo je dobar orijentir.

Pa recimo ja sam htio uzeti sgs i daleko je bio najeftiniji u vipu, malo skuplji u tele2 i daleko skuplji u tmobile.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Mene sada zanima ja ga dobijem za 2000 kuna sa 18k bodova i 250 kuna obitelj tarifa sto moja stara i ja potrosimo.

 

Dali je ovo jeftino ili se ljud zale sa samu cijenu prvi novom ugovoru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Definitivno su pretjerali sa cijenom.

 

Iako sam HTC fan (jedva čekam Sensation), moram priznati da me SGS2 opako zainteresirao, pa čak imalo prevagnuo... no, kad sam vidio cijenu, pa čak i uz produženje ugovora - ohladio sam se.

 

Baš me zanima po kojoj će cijeni imati Sensation...

 

No, kako mi je ugovorna obveza istekla, a jedini način na koji glasam je putem mog novčanika, mislim da ću vidjeti što VIP i/ili Tele2 imaju za ponuditi. Pa ad vidimo tko će me na kraju zavesti. ;)

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

I koja je sad verzija u tscumu. je li s Exynos-om ili Tegra 2 jer ne piše ništa na njihovim stranicama.
Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
morpheus10 kaže...

I koja je sad verzija u tscumu. je li s Exynos-om ili Tegra 2 jer ne piše ništa na njihovim stranicama.
Hvala 

Exynos 1.2 Ghz

16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Hoce dolaziti u Vip? Kada?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Dilbert kaže...

Definitivno su pretjerali sa cijenom.

 

Iako sam HTC fan (jedva čekam Sensation), moram priznati da me SGS2 opako zainteresirao, pa čak imalo prevagnuo... no, kad sam vidio cijenu, pa čak i uz produženje ugovora - ohladio sam se.

 

Baš me zanima po kojoj će cijeni imati Sensation...

 

No, kako mi je ugovorna obveza istekla, a jedini način na koji glasam je putem mog novčanika, mislim da ću vidjeti što VIP i/ili Tele2 imaju za ponuditi. Pa ad vidimo tko će me na kraju zavesti. ;)

 

Cijene su takve da mislim da rabljeni nece bit skuplji od par sto kuna!

Ja ću se strpit malo da vidim kako će to ispast na kraju i mislim da cu ga uzet u slobodnoj prodaji.

S obzirom na nelogično visoke cijene HTC-a u t mobile-u mislim da će sensation bit skuplji poprilično.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Za neznalice poput mene, da li možete reći ako kupim u T-Mobile Galaxy S II, da li ga mogu normalno koristiti kao Vip pretplatnik?

Tnx

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Nisu normalni, tko ce to toliko platiti?! Meni istice ugovor, imam preko 20000 bodova, znaci 1200kn popusta i uz ugovor na 24 mjeseca me ne moze kostat ispod 1500kn! Mogu kupit 2 iphona 4! Nek se gone u ...
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Vokhee kaže...

Za neznalice poput mene, da li možete reći ako kupim u T-Mobile Galaxy S II, da li ga mogu normalno koristiti kao Vip pretplatnik?

Tnx

T-mobile obicno sve zakljucava...

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima kakvih naznaka kad če doć kod ostalih operatera?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dec54 kaže...

Ima kakvih naznaka kad če doć kod ostalih operatera?

20.6 Vip i tele2 prema nekim izvorima (neslužbenim) :D

Uglavnom do kraja mjeseca bi trebao.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Dkc kaže...
dec54 kaže...

Ima kakvih naznaka kad če doć kod ostalih operatera?

20.6 Vip i tele2 prema nekim izvorima (neslužbenim) :D

Uglavnom do kraja mjeseca bi trebao.

I oče biti jeftiniji neg u t-mobile?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dec54 kaže...
Dkc kaže...
dec54 kaže...

Ima kakvih naznaka kad če doć kod ostalih operatera?

20.6 Vip i tele2 prema nekim izvorima (neslužbenim) :D

Uglavnom do kraja mjeseca bi trebao.

I oče biti jeftiniji neg u t-mobile?

To se svi nadamo. {#}

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dec54 kaže...
Dkc kaže...
dec54 kaže...

Ima kakvih naznaka kad če doć kod ostalih operatera?

20.6 Vip i tele2 prema nekim izvorima (neslužbenim) :D

Uglavnom do kraja mjeseca bi trebao.

I oče biti jeftiniji neg u t-mobile?

 

Poznavajuči vip hoće, ali uz trajni nalog na kreditnu karticu i hipoteku na kuću...

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

meni je isteko ugovor i imam preko 20000 bodova u tmobilu,ali još uvijek nisam siguran dali da ga uzmem ili da uzmem htc desire hd  ili galaxy s stari

mada pošto sam već dvije godine imam iphon 3g pa bi mogao uzeti i iphon 4

uglavnom slatke brige {#}

s tim da mi je to sve u 1000kn,još ću malo prićekati pa vidijet mada me gadno vuće s2,možda i zato što želim probati i android nakon symbiana i ios-a

bumo videli!{#}

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dart_tom kaže...

meni je isteko ugovor i imam preko 20000 bodova u tmobilu,ali još uvijek nisam siguran dali da ga uzmem ili da uzmem htc desire hd  ili galaxy s stari

mada pošto sam već dvije godine imam iphon 3g pa bi mogao uzeti i iphon 4

uglavnom slatke brige {#}

s tim da mi je to sve u 1000kn,još ću malo prićekati pa vidijet mada me gadno vuće s2,možda i zato što želim probati i android nakon symbiana i ios-a

bumo videli!{#}

Ovaj post će biti lagani offtopic ali svakako podržavam prelazak na Android ako imaš volje za to.

 

Ja sam osobno prešao na Android poslije iPhone 3GSa i u početku mi je bilo malo čudno, malo trzavo, sporo, ali brzo sam se naviknuo i danas ga više ne mislim mjenjati.

 

Ali isto tako imam nekoliko prijatelja koji su svi redom sa iPhonea prešli na DHD i Galaxy S i mahom ostali razočarani. Kad god ih sretnem samo plaču i kukaju kako to nije fluidno i brzo i jednostavno kao iOS (realno i nije). 

Tako da, dobronamjeran savijet..... prije nego kupiš neki android uređaj, uzmi nečiji mob i malo detaljnije isprobaj mogućnosti da i ti ne ostaneš razočaran.

 

 

 

A što se tiče izbora, DHD i SGS su dobri telefoni ali ipak vidno slabiji od Galaxy S2. 

I rather like the restless nights
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2011 11:03 (Bladepu).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Još me zanima dali če za mob izlaziti neki custom romovi, tražio sam po netu več i nisam ništa posebno našao jer mi je ovaj TouchWiz nekak ružan {#} ?

Bilo bi odlično kad bi se ma mobu moglo stavit htc sence {#}

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

A realno gledano Galaxy S2 je prvi "stock" Android koji moze konkurirat iPhoneu sto se tice fluidnosti... ali opet iOS ce uvijek biti vise user friendly i imat ce bolji battery life jer to Apple radi.

 

Ali isto tako ce biti uvijek skup i closed. Ali eto sutra ce ti doc prezentacija o iOS 5 pa se onda odluci oces na android ili ces ostat na iOSu.

 

iPhone 5 il 4GS il kako god vec ce tek Q3 ove godine tako da ces cekat jedno 3~6 mjeseci da stigne u hrvatsku...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Iskreno baš mi je drago da je tolika cijena na ovom uređaju. Sad barem nece svaka šuška imat taj uređaj, kao što je to slucaj sa iPhoneom.

Zapravo ovakve uređaje nebi ni trebali davat na predplatu. Tko ima za takav uređaj neka ga kupi, tko nema neka gleda za ono šta ima.

I'll be back
Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
microman kaže...

Iskreno baš mi je drago da je tolika cijena na ovom uređaju. Sad barem nece svaka šuška imat taj uređaj, kao što je to slucaj sa iPhoneom.

Zapravo ovakve uređaje nebi ni trebali davat na predplatu. Tko ima za takav uređaj neka ga kupi, tko nema neka gleda za ono šta ima.

u potpunosti se slazem

i daj malo u ovoj temi da pricamo o custom romovima, o samom telefonu, o nekim savjetima i uputama kako nesto napravit

a ne di ga ima, kad dolazi, koliko kosta,

ja sam svoga dobio prije 6 dana

super zadovoljan , ekran vrhunski, potrosnja baterija u odnosu na moj prijasnji Galaxy s skoro ista znaci oko dva dana medium koristenje

brzina vrhunska, strasno lagan i tanak

narucena origigi case cover, MHL adapter za hdmi i nosac za auto

Gps radi super instaliran igo i don't panic

ako imate kakvih pitanja tu sam

pozz

sad se moze mjenjat lock wallpaper sad se moze mjenjat lock wallpaper
mob je prekrasan mob je prekrasan
kutija je skroz mala kutija je skroz mala
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
pasko kaže...
microman kaže...

Iskreno baš mi je drago da je tolika cijena na ovom uređaju. Sad barem nece svaka šuška imat taj uređaj, kao što je to slucaj sa iPhoneom.

Zapravo ovakve uređaje nebi ni trebali davat na predplatu. Tko ima za takav uređaj neka ga kupi, tko nema neka gleda za ono šta ima.

u potpunosti se slazem

i daj malo u ovoj temi da pricamo o custom romovima, o samom telefonu, o nekim savjetima i uputama kako nesto napravit

a ne di ga ima, kad dolazi, koliko kosta,

ja sam svoga dobio prije 6 dana

super zadovoljan , ekran vrhunski, potrosnja baterija u odnosu na moj prijasnji Galaxy s skoro ista znaci oko dva dana medium koristenje

brzina vrhunska, strasno lagan i tanak

narucena origigi case cover, MHL adapter za hdmi i nosac za auto

Gps radi super instaliran igo i don't panic

ako imate kakvih pitanja tu sam

pozz

Ti si iz njemacke narucio jeli? Koliko ti je dosao MHL adapter, to moram uzet odma :D

 

Da i jesi imas pink spot problem na kameri, dali vidis negdje zute linije, i koji firmwire imas?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1079444 - Test ovdje za Yellow screen problem

 

A cuj ja ve vise manje o telefonu citam na XDA, sta rec ROMove jos nikakvih posebnih nema.

 

Imas Chainfire ako oces igrat Tegra igre za skinit.

 

Ono nemozemo ti davat feedback kada niko nema telefon zato nam i je glavna tema kada stize, kolika je cijena i zasto ga nemam!?

 

Ja bi rado raspravljo o svemu tome ali nemogu kada nemam telefon :D

14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

da kupljen u Njemackoj

MHL adapter 18 EUR-a

stize za koji dan pa cu malo testirati HDMI izlaz na svoj panasonic 50g30 plazmi

pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Danas sam slučajno naletio u City Centru na štand od samsunga i imao sam priliku malo čačkat po sgs2.

Super je telefon, kako ja trenutno imam iPhone 4 teško je usporediti ali eto neke stvari su mi se svidjele kamera, web browser, sučelje, različite vrste tipkovnica (iako nisam uspio pronaći swype, valjda nije instaliran) te fiziči izgled telefona i izuzetno mala težina.

Bateriju je teško procijeniti dok se ne igraš cijeli dan, u tom trenutku je pisalo da je na bateriji skoro 24 sata i bilo je još pola baterije.

Za telefon koji se reklamira kao najbrži na tržištu treba reći da je valjda najbrži među androidima i dalje je iphone brži (fluidniji). Applov iOS je valjda ipak najoptimiziraniji os za smartphone.

Razmišljam o prelasku na android ne zato što iPhone ne valja ali mi je jednostavno dosadio, htio bih prčkati po nečemu drugačijem ali ne lošijem. Nisam pametan{#}

 

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Da te pitam ovako po tvom iskustvu u cemo je iphone fluidniji a u cemu galaxy s2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice