Problem sa Vipom-Sony ericsson w100i spiro

poruka: 1
|
čitano: 1.562
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Vipom-Sony ericsson w100i spiro

Naime prije 4 mjseca sam uzeo vip paket sa gore navedenim mobitelom koji je koštao cirka 700kn.Prvi problemi su se počeli pojavljivati sa punjenjem mobitela ,što je u krajnjem slučaju rezultiralo slanjem u servis,osvježavanjem softwera i skripti ali to i još neke greške na mobu su ostale na mobu,iako je navedeno u servisnom papiru da je mobitel testiran 24sata i da sa njime niej bilo nikakvih problema.
Drugi slučaj je gotovo isti kao gore naveden u kojem je mobitel opet poslan na servis i zamjenjeno je gotovo sve osim plastike.Od tada nikakvih problema nisam imao do prije neka 3 dana.Sada mi konstantno mobitel govori da umetnem karticu jer ju neprepoznaje ili pri restartanju mobitela dobijem poruku da je neispravna sim kartica i da se javim svome operateru.
Bio sam već 2 puta u vip centru i u oba slučaja je bio poslan na servis.Problemi su opet počeli,ali ako ga budem opet morao nositi na servis,stvarno ću živce izgubiti jer je mobitel katastrofa il sam naletio na mobitel sa tvorničkom greškom.Zanima me dali netko ima iskustva sa neprofesionaliznom ljudi koji servisiraju mobitele koji su vezani uz Vip?Dali se ikako,mogu pozvati na bilo koje korisničko pravo (ako ga uopće i imam) da mobitel bude zamjenjen ili da mi novci budu vraćeni.Kada sam upitao gospodičnu na pultu,napravila me totalnom budalom te je rekla da serviser odlučuje dali je mobitel u funkciji i dali je potrebno vraćanje novca ili zamjena mobitela.Molio bih bilo kakve savjete,pomoć ili da mi prenesete svoja iskustva sa ovakvim katastrofalnim svarima,jer dosad sam imao,kako i u Vip-u tako i odgovore iz servisa u smislu totalnog neprofesionalizma na ovako jednostavnu stvar.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice