Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.122
|
čitano: 11.067.743
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sanjaaaaa kaže...
Ma za produljenje preplate za 300 kn, pa me zanima da li je dobar? Isplati li se

Onda uzmi slobodno, naravno ako mjesečno za taj mob nećeš plaćati neki suludi iznos.

maks0806 kaže...

Zašto stalno govorite kako g3 ima bolji ekran kad nema...

Korak unaprijed po rezoluciji korak unazad po svemu ostalome. Ako je rezolucija jedina stavka kod ocjenjivanja ekrana onda bi svi bili zadovoljni sa ekranom xperie z... 

Također s801 kao napredak naspram s800 je isto blesavo reći jer Qhd ekran i 1080p ekran na istom gpu (adreno 330) rade podjednako. Cak na onscreen testu t-rex bencha dobijem 2 fps više kao i u project anarchy testu u antutu.

I izostavili ste najvažnije. Kompaktnost. Dok je g2 bez problema useable jednom rukom, za g3 je nemoguće to reći. Audio jack ne znam niti sam skuzio ikakvu razliku između dva moba osim što je kod g2 dolje a kod g3 dolje. Ako je razlika 500kn i dalje bi išao na g3 ali neces fulati sa g2 jer nije velika razlika, a puno je kompaktniji :)

Možda tebi nema, ali ekran na G3 je bolji. Maksimalna svjetlina je nešto poboljšanja, prikaz boja više nije tako hladan a bijela boja je napokon bijela, a ne neka plavkasto bijela.

Eto, sad ti nabroji što je to sve ostalo što je korak unazad na G3??

Ja nisam rekao što je napredak, već što je bolje, a S801 to svakako je.

Pa tebi možda je kompaktnost, nekome nije. Ma da sad, G3 je totalno neupotrebljiv jednom rukom, dok G2 koji je kraći 0,8cm, uži 0,35cm i lakši 6g bez problema upotrebljiv {#}

Utor za slušalice je na G3 malo kvalitetniji i dosta glasniji, kao i vanjski zvučnik.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav!
Jeli puno 1500kn za novi Galaxy S4 mini? 

17 da
2 ne
HTC 8X :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 18:34 (kratos091).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina

Pozdrav, koji mobitel od ova tri da uzmem? Mobitel bi koristio za surfanje, fejs, viber, slušanje glazbe, eventualno bi snimio neki video i uploadao pokoju sliku na društvene mreže.

20 HTC M8
1 iPhone 5s
0 Huawei Ascend P7
Dum spiro, spero.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 18:38 (Toxic1337).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina

Imam ih jedno do drugog sad pa ti mos tupit koliko god oces.

G2 je svjetliji kontrastniji te je bjela bjelija a crna crnija. Da ne bi bilo da kenjavim odi na istu gsmarenu g3 review display. It performs worse than its predecessor. I da g2 je bez problema koristljiv jednom rukom dok g3 to nikako nije. Imam prosjecne ruke i na g2 dosegnem notif bar uz minimalni shuffle, dok na g3 sa dvije ruke. Razlika u njima je manja nego sto bi covjek rekao. Meni nije problem sto qhd nije na g2 jer je ekran po svemu ostalome bolji, baterija dulje traje, te je performance u igrama isti. Budimo realni 500kn je dobar upgrade, vise od toga je upitno

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
suspendiran
Molim za pomoć, trebam prijedlog android mobitela koji ima slijedjeće specifikacije! 1. veličina ekrana do 5 incha, rezolucija nije toliko bitna, a ako je i 1080HD, još bolje, 2. minimalno 1 GB RAM memorije, ako ima više, od viška glava ne boli, 3. minimalno Quadcore procesor, 4. mobitel mora imati utor za SD memorijsku karticu, poželjno minimalno podržani kapacitet 32GB, 5. kamera, minimalno 5 mega pixela, ako je veći otvor, nije problem. Posebno bih zamolio, da se pokuša staviti nekakav link na konkretni mob sa cijenom, gdje bi bilo povoljnije uzimati solarnim cash na sunce plaćanjem!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
ATJLučko kaže...
Molim za pomoć, trebam prijedlog android mobitela koji ima slijedjeće specifikacije! 1. veličina ekrana do 5 incha, rezolucija nije toliko bitna, a ako je i 1080HD, još bolje, 2. minimalno 1 GB RAM memorije, ako ima više, od viška glava ne boli, 3. minimalno Quadcore procesor, 4. mobitel mora imati utor za SD memorijsku karticu, poželjno minimalno podržani kapacitet 32GB, 5. kamera, minimalno 5 mega pixela, ako je veći otvor, nije problem. Posebno bih zamolio, da se pokuša staviti nekakav link na konkretni mob sa cijenom, gdje bi bilo povoljnije uzimati solarnim cash na sunce plaćanjem!

Jel ti bitna veličina zaslona ili veličina samog smartfona? Drastičan primjer je stari Dell Streak sa 5" koji je veći od LG G3 sa 5,5" 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3353&idPhone2=6294

Jel bitno da ima 4 jezgre ili da je procesor nešto jači u određenom rangu? Snapdragon 400 sa dual core Krait jezgrama je otprilike jednake snage kao i onaj sa 4 Cortex A7 jezgre.

S koliko novca raspolažeš? Hoćeš kineza od 800 kn koji ima sve navedeno ili bi možda neki brand poput Samsunga pa njegov S4 koji ima sve to za nešto više para. Trgovina ili njuškalo?

HTC One M8 ti je jedan primjer pošto ima veći otvor ko što ti kažeš, a drugi primjer ti je recimo Acer Liquid Z500 za 1300 kn. Bezveze dana 2 primjera, možeš recimo i Nou H43 piknut za 800 koji zadovoljava gore navedene kriterije...

15 godina
neaktivan

Nikad nisam ima smartphone, pa sam sad fakat u moru infomacija sto kupiti, znam da raspolazem sa 3k kuna i da bih kupio preko njuskala. Kolega mi veli G3, nikako Samsung S5 ili iPhone 5S. Vazna mi je baterija i memorija jer puno slusam muziku.

Hvala vam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
eXecutioner kaže...

Nikad nisam ima smartphone, pa sam sad fakat u moru infomacija sto kupiti, znam da raspolazem sa 3k kuna i da bih kupio preko njuskala. Kolega mi veli G3, nikako Samsung S5 ili iPhone 5S. Vazna mi je baterija i memorija jer puno slusam muziku.

Hvala vam.

U tom slucaju bi pogledao OnePlus One od 64 GB.. Odlican uredjaj..

Naravno, mozes pogledat i HTC One M8, a G3 ima nesto losiji autononiju, mada je super uredjaj..

9 godina
neaktivan

Molim pomoć,hitno!
Tražim mob do 3400-3500kn,mora biti novi i iz trgovine koja izdaje r1 račun.Hvala {#}

0 0 hvala 0
12 godina
ma710 kaže...

Molim pomoć,hitno!
Tražim mob do 3400-3500kn,mora biti novi i iz trgovine koja izdaje r1 račun.Hvala {#}

Evo LG G3 U smartsonu za 3500

https://www.smartson.hr/27739_mobitel_lg_g3_lgd855

9 godina
neaktivan

Možeš molim te još par prijedloga? Hvala

12 godina
odjavljen

Sony Xperia Z2 u svijetu medija, ali je nekih 200-300kn skuplji.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan

One plus One - znaci tu je opcija kupovine preko neta (oko 2500kn) ili oglasnik (2800kn).

12 godina
ma710 kaže...

Možeš molim te još par prijedloga? Hvala

Mogu jedino 500 kn skuplje ili 500 jeftinije..

A onda prakticki imas bilo koji izuzev Notea 4 i iPhonea...

15 godina
neaktivan

joj ja nikako da se odlucim , pregledao sam toliko reviewa i svega ali nikako da se odlucim koji mob da uzmem .
One M8 , Z3 , G3 , svi mi imaju nesto sto mi je super i sto me privlaci , a ona ima nesto sto me odbija .
M8 mi je izgledom zakon , zvucnik djeluje super , kamera i nije toliko losa al opet nije kao u druga dva mobitela i nije vodootporan kao Z3 .
Z3 mi je nekako komplet svega sto hocu u mobitelu , malo mi je sonyev interface previse , tj. ima nekih gluposti koje nikad necu koristiti kao sto ne koristim na ovom xperiji s . Sve mi nekako govori da uzmem Z3 al me nesto odvlaci od nje , ne znam , sutra kad ih uzmem u ruku vjerovatno ce lakse biti .
G3 mi je izgledom dobar , interface djeluje odlicno , citav mobitel mi je dobar , samo me brine da mi ne bude malo prevelik , ipak je velik skok preci sa 4.3'' na 5.5'' , a nije da imam neke ogromne ruke + ne znam kako ce mi leci tipke ispod kamere .

Najvise bi volio uzeti M8 al da je vodootporan , mozda ovaj htc desire eye , zna li neko nesto o njemu , jel losiji previse u odnosu na m8 , z3 il g3 ? Ima li iko ikakvog iskustva sa Eyeom , nije da se strokam sa duckfaceom pa da mi treba ta prednja kamera , al mi odgovora sto je slican m8 al je vodootporan i koristi mpx umjesto upx . Pomazite dok jos imam vremena :D

Razer Lycosa , Logitech G5 , Steelseries Sibera 7.1 , Steelseries Quick Heavy , Samsung T200

0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan

Znači,do 3500 samo g3 dolazi u obzir?

12 godina
odjavljen

Uzmi si Z3, inaće, Z3 ima najmanje gluposti od svih tri.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

2 0 hvala 0
12 godina
ma710 kaže...

Znači,do 3500 samo g3 dolazi u obzir?

Ha za te pare da..

Imas za 3100 odoka OnePlus One, i on je prva liga za te novce u extremedigitalu.. Ili za 3700 64 GB model..

Opet prelazi granicu..

Po meni G3..

9 godina
neaktivan

A što misliš o z1?

12 godina
ma710 kaže...

A što misliš o z1?

A cuj, onda mos gledat i LG G2 i Galaxy S4 i sve ostale proslogodisnje flagshipe od kojih je G2 opet bestbuy po meni jer je najjeftiniji od njih..

12 godina
odjavljen

pomozite

6 iPhone 5
11 Samsung Galaxy S IV

0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
iphone 4s

hocu da kupim potpuno novu maticnu plocu za iphone4s,zelio bih da znam da li cu imati problema pri aktivaciji telefona

sinisa pejcinovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
iphone 4s

hocu da kupim potpuno novu maticnu plocu za iphone4s,zelio bih da znam da li cu imati problema pri aktivaciji telefona

sinisa pejcinovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
Zin8 kaže...

pomozite

Mijenjao sam iphone za s4 i meni je samsung u svemu bolji...ekran mi je puno bolji nego na ip 5,mnogi se nece slozit ali nekako mi ljepse sjedne u ruku posto je zaobljen na rubovima,kamera je isto odlicna...moj izbor bi opet bio s4,ali ti odluci sto tebi vise odgovara..

13 godina
odjavljen
zanimatelj kaže...

Mijenjao sam iphone za s4 i meni je samsung u svemu bolji...ekran mi je puno bolji nego na ip 5,mnogi se nece slozit ali nekako mi ljepse sjedne u ruku posto je zaobljen na rubovima,kamera je isto odlicna...moj izbor bi opet bio s4,ali ti odluci sto tebi vise odgovara..

Da samo za S4 treba imati živaca da ga ne skucaš od zid nakon instalacije 20/30 aplikacija, jer onda krene slideshow Touchwizz-a {#} 

Moja preporuka je da zaobiđeš oba.. i kažeš nam u kojem cijenovnom rangu tražiš? Ni iPhone 5 ni S4 se ne isplate preko 1500Kn, jer tu ona već ide Nexus 5, Z1 i sl 

12 godina
odjavljen

Odkad je izašao koristio sam ajfon i bio prezadovoljan.

Čisto iz zanimacije se prebacio na S3 pa s njega na 4S (kojeg sam neki dan prodao)

I nekako sam s oba sustava zadovoljan. iOS mi pruza jednostavnost,android pregrst opcija i blabla sve to vec znate. 

Tako da ovaj puta stvarno neznam sta da uzmem. Ajmo rec do 2k kuna da gledam mob (ne vise jer mi je i to max vec).

S4 mi se svida zbog kamere i cisto bi htio malo promjenu, a opet sad sam nekak naviko na iphone...

0 0 hvala 0
12 godina

LG G2 ili Xperia Z1

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen

2000kn? Može s njuške ili? Ako može s Njuške onda LG G2, ali neznam kako se on točno kreće na Njušci.

Dan danas iOS nije nešto puno "jednostavniji" od Androida, možda je puno jednostavniji od TouchWiza.

A pogledaš Sonyev UI, sa Z serije i sve je jednostavno i prekrasno, jako blizu stocku. 

2 0 hvala 0
14 godina
Re: iphone 4s
Cisto informativno, poslje lumie 1020,
Koji mobitel ima najbolju kameru (savrseni i low light uvjeti)?
Jeli to lumia 930/1520?
-sva 3 glavna osa dolaze u igru.
14 godina
Re: iphone 4s
x360gamer kaže...
Cisto informativno, poslje lumie 1020,
Koji mobitel ima najbolju kameru (savrseni i low light uvjeti)?
Jeli to lumia 930/1520?
-sva 3 glavna osa dolaze u igru.

Note 4, iPhone 6, lumia 1520.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice