Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 34.498
|
čitano: 9.432.992
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Je je. 8 sati i 16 min SOT-a. 😂 Ja toliko nisam dobivao na Mi Note 10 koji je imao jako dobru autonomiju, i toliko ne dobivam na ajfonu 13, na kojem svi hvale bateriju. Po tome, na ta dva navedena bi imao po 12 sati SOT-a 😂 Tak da mi to bas nije mjerodavmo kaj si stavio. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2022 23:48 (Flas1987).
23 mjeseca
zuper kaže...
marushin kaže...

Eto S21 FE (Snapdragon 888 verzija) sa ekranom na 60Hz..

Zašto 60 Hz?

Jer ne skrolam ko naspidirana vjeverica nego sam na YT ili čitam pa mi nije bitno tih famoznih 120Hz😄 Baterija mi je zahvalnija..

23 mjeseca
Flas1987 kaže...

Je je. 8 sati i 16 min SOT-a. 😂 Ja toliko nisam dobivao na Mi Note 10 koji je imao jako dobru autonomiju, i toliko ne dobivam na ajfonu 13, na kojem svi hvale bateriju. Po tome, na ta dva navedena bi imao po 12 sati SOT-a 😂 Tak da mi to bas nije mjerodavmo kaj si stavio. 

Ne igram igrice.. tak da moguće da nije mjerodavno.. U svakom slučaju meni od pune baterije ostane navečer za pogledat neke gluposti po YT prije nego ga stavim na punjač. Ako znači nešto, korisrim Dark mode.. nisam neki fanboy tak da nemam zašto lagati..

Kao što rekoh, radim testove po željama pa stavim tu rezultat 😎

10 godina
Pomoć pri odabiru mobitela

Čovječe, kako u danu uspiješ preko 8 sati gledati u mobitel?!?

Moj PC  
2 0 hvala 0
23 mjeseca
maks0806 kaže...

Mislim da sam zaspao uz upaljen MaxTv to Go ili nešto 😄

18 mjeseci

Preporuka nekog mobitela do cca 1200kn?

0 0 hvala 0
23 mjeseca
maks0806 kaže...

Realme 8 na Njuškalu s garancijom 2 godine, nov neotvorentrwnutno jedan za 1100kn, možda ide i dolje cijena 😎

7 godina

Pozdrav, mpze pomoc!

Cura si narucila iphone13 sa sancta domenice al nigdje ne pise dal ide kabel//adapter

Pa me zanima dal se uz mobitel dobije adapter, bilo kakva maska? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2022 4:18 (zee_15).

0 0 hvala 0
10 godina
Nek bude sretna ako i mobitel dobije, a ti bi jos i masku cak.. porez na budale

0 0 hvala 0
11 godina
Obično ljudi provjere šta dobe prije kupnje... Ili sam to samo ja.
Btw. od modela 12 ide samo kabel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Ja sam sretan sto uvijek mora bit neki konj da filozofira na tako jednostavno pitanje......al jebiga ocito smo mi takva nacija! 

11 godina
Pa dobio si odgovor iako nisi rekao konkretno koji model.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Ako možeš naći odgovor unutar 10 sekundi guglanja, na takvo pitanje očekuj zajedljiv odgovor. As simple as that 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina

Best buy 1500-2000 kn?

Bitna fluidnost, dobar prijem signala. 

Kupio bih na R1 pa me zanimaju samo trgovine, ništa njuškalo. 

Ako sam dobro shvatio, best buy za 2500 kn u trgovini je a52s, no u ovom rangu cijene ne znam jel ima što sličnog. 

0 0 hvala 0
4 godine
maks0806 kaže...

Ako možeš naći odgovor unutar 10 sekundi guglanja, na takvo pitanje očekuj zajedljiv odgovor. As simple as that 

Misliš kao za 90% pitanja na forumu?

4 godine

Redmi Note 11 Pro možda..

12 godina
Solidan je izbor u srednjoj klasi...

Motorola Edge 20 je oko 2400kn kod nas. Nije loša u usporedbi s A52s. Veći ekran, 144Hz, telefoto kamera s OIS-om, 8GB RAM, dosta je lakša i ima stock Android, koji je nekima prednost jer skoro nema bloatwarea....

A52s ima IP67, OIS na glavnoj kameri, stereo zvučnike, microSD i dužu softversku podršku...

Za sličnu lovu tu je i Honor 50. Atraktivan sa zakrivljenim OLED ekranom, kompaktan i ima brzi 67W punjač...

Realme 9 Pro+ je oko 2500kn. Dosta kompletan. Odlične kamere, Dimensity 920, OLED, 60W punjač....

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2022 14:33 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina

Trenutno je EDGE 30 bestbuy midrange telefon

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Memphis kaže...

Baterija ne djeluje obečavajuće u odnosu na konkurenciju.

11 godina

Trebam ideje za osobu 65+ dosad je imao Motorolu g5 tako da sve što uzme u ruke bude superbrzo naprema ovome. Bitno je da je stabilan mob, da mu traje bar 3-4godine, cijena do 1600kn iz dućana jer želi na rate i čistu garanciju i sve.
Samsung A22, A13, A225G, ili neki realme? Bojim se da ne naleti na neki bugoviti xiaomi, ja imam Redmi note 9pro koji mi radi savršeno, ali puno ljudi ima problema sa xiaomiem pa ne želim da baš on naleti na neki bugovit pa mi kaže da sam mu loše odabrao.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1

0 0 hvala 0
12 godina
Samo što je Edge 30 kod nas 500€, a vani 450€. Za 380€ može se kupiti Edge 20 Pro na SD870....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
love2ml86 kaže...
Memphis kaže...

Baterija ne djeluje obečavajuće u odnosu na konkurenciju.

Cijena super slima ali batterija s obzirom na kapacitet čist ok

vepar kaže...
Samo što je Edge 30 kod nas 500€, a vani 450€. Za 380€ može se kupiti Edge 20 Pro na SD870....

420 eura kod nas za sada 

12 godina
Ja nisam pronašao po toj cijeni. Čak i da jeste 420€, to je i dalje oko 100€ više od najbliže konkurencije. Ako još malo padne cijena, onda je ok.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
vepar kaže...
Ja nisam pronašao po toj cijeni. Čak i da jeste 420€, to je i dalje oko 100€ više od najbliže konkurencije. Ako još malo padne cijena, onda je ok.....

Ja jesam: Mobitel Motorola Edge 30, 6.5'', 8GB, 128GB, Grey (smartson.hr)

A koja je to najbliža konkurencija?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2022 21:36 (Memphis).
11 godina

Kaj je pametnije uzet za 2700 kn, s20 fe novi sa snapdragon procesorom ili s21 fe polovni, vjerujem da je i u ovom slucaju vecina exynos po njuskalu..

Kakav je taj exynos 2100?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
domac5 kaže...

Kaj je pametnije uzet za 2700 kn, s20 fe novi sa snapdragon procesorom ili s21 fe polovni, vjerujem da je i u ovom slucaju vecina exynos po njuskalu..

zar je kod nas s21fe s exynos?

imam ti ja za 2600 + postarina s20fe 4g sd sorry na ot

11 godina
thebatman kaže...
domac5 kaže...

zar je kod nas s21fe s exynos?

imam ti ja za 2600 + postarina s20fe 4g sd sorry na ot

Nemam pojma, znam da je muka naci s20 fe sa sd procesorom pa sam mislio da je takva situacija i sa s21 fe..

Moram razmisliti, media markt prodaje za 360 eura sa free shippingom s20 fe 4g verzija ali snapdragon..

Nije mi problem dat 200-300 kn vise za s21 fe ako vrijedi te razlike i ako je taj soc u njemu oke skupa s kamerama

14 godina

imam Realme 8 i nemam nikakvih problema. Sve ovisi što se očekuje od mobitela. Nikada nisam kupovao mobitel zbog kamere, a ono što uslikam su neki dokumenti i slično za posao pa mi opet nije bitno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Pozdrav. Vec neko vrijeme razmisljam uzeti mobitel koji je bolji od p30. Znaci primarno mi treba da je bolji u fotografijama. Znam da ce mozda neki preporuciti Huawei nove serije, ali google nemaju, pa bi ga radije zaobišao. Ali dal postoji neki drugi a da ima bolju kameru? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Endymon kaže...

Pozdrav. Vec neko vrijeme razmisljam uzeti mobitel koji je bolji od p30. Znaci primarno mi treba da je bolji u fotografijama. Znam da ce mozda neki preporuciti Huawei nove serije, ali google nemaju, pa bi ga radije zaobišao. Ali dal postoji neki drugi a da ima bolju kameru? 

s21fe bi bio pametan izbor. 

E-mail:
Lozinka:

vrh stranice