Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 31.580
|
čitano: 8.426.539
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sheimus kaže...

Mozemo se dogovorit,ljudi smo👍😁👍.Jos je fora stocje crvena

Imaš link za tu cijenu?

6 godina

Nazalost ne,normalna cijena im je oko 600 eura ali Saturn u Frankfurtu gdje sam ja ima izlgeda rjesavanje tih Xperia pa su reducirali cijene.Danas poslje posla idem po nju,pa ako hoces uslikam ti cijenu

tomas
2 godine

Ma ne treba, hvala. Vjerujem ti, nego sam htio iskoristiti priliku ako ima on line mogucnost kupovine!

Dobra prilika

9 godina

Kakav je izbor mobitela za oko 2000kn a da nisu tableti??

6 godina
itomic009 kaže...

Kakav je izbor mobitela za oko 2000kn a da nisu tableti??

Jako slab, pada mi jedino napamet Mi9 SE od nesto novijih a da je kompaktan i da se da naci ispod 2000 Kn...full novi ces tesko naci.

9 godina

To me baš nervira što sad maltene pa nema više normalnog telefona da nije 6 inča!! Znači, čemu "mobitel" od skoro 7 inča kakvi su sada skoro svi??

9 godina
itomic009 kaže...

To me baš nervira što sad maltene pa nema više normalnog telefona da nije 6 inča!! Znači, čemu "mobitel" od skoro 7 inča kakvi su sada skoro svi??

Pixel 4a ?

6 godina
mzopg kaže...
itomic009 kaže...

Pixel 4a ?

To mu nisam pisao jer je napisao buđet do 2000 Kn...ali da, ako ne mora biti striktno 2000 Kn Pixel 4a je super mob malih dimenzija.

9 godina

Ima li i kad bi trebalo (ako nema) biti Pixel 4A dostupan kod nas?

4 godine
Pomoć pri odabiru mobitela

Prijatelj mi je u dilemi između  Xiaomi Mi 10 T pro 8/256  ili Poco F2 pro 8/256  razlika u cijeni  je cca.150 do 200 €  u korist prvog  e sad opravdava li ta cijena i kvalitetu sveukupno .

Dali ih je netko kupio pa ima konkretna iskustva i da napomenem kupovina bi bila kod nas zbog garancije .

Čitam ....

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Razlika u cijeni nije zanemariva a poco nije nista drasticno losiji od 10t po meni..radi bolje kamere i stereo zvucnika te malo jace bayerije..neznam bas..jest da ima 144hz ali je ips ekran..amoled mi je drazi..ili nek potrazi obican mi10..opet ima amoled stereo zvucnike i 90hz ekran

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 9:44 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
mariolla79 kaže...

Razlika u cijeni nije zanemariva a poco nije nista drasticno losiji od 10t po meni

Neka razmisli koliko mu je vazna kamera i kakav ekran preferira (led 144hz vs oled 60hz)

4 godine
MUĆAK kaže...

Prijatelj mi je u dilemi između  Xiaomi Mi 10 T pro 8/256  ili Poco F2 pro 8/256  razlika u cijeni  je cca.150 do 200 €  u korist prvog  e sad opravdava li ta cijena i kvalitetu sveukupno .

Dali ih je netko kupio pa ima konkretna iskustva i da napomenem kupovina bi bila kod nas zbog garancije .

Čitam ....

Da dodam njegove preferencije su ovim redosljedom

gledanje filmova,iptv,you tube  i

kamera uglavnom video snimanje

a igre i ostale điđe miđe su isključene 100 %  .

I još nešto Super Amoled na Poco F2  jesu li to Amoledi kakvi se ugrađuju u Samsungove uređaje ili nečiji drugi ....

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 10:42 (MUĆAK).
9 godina

Gledaj Samsung S20 FE. Ako gleda video, sluša glazbu, cijenit će dobre stereo zvučnike

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 mjeseci

Magnetni držač mobitela za auto - dal je opasan po mobitel?

0 0 hvala 0
9 godina
Preporuka za Xiaomi mobitel koji je noviji i bolji od Redmi 5 Plus, a da ima istu/veću bateriju(4Ah), isti ili veći ekran(6") i da ima OIS(obavezno). Utor za microSD nije na odmet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Dex.pwn kaže...
Preporuka za Xiaomi mobitel koji je noviji i bolji od Redmi 5 Plus, a da ima istu/veću bateriju(4Ah), isti ili veći ekran(6") i da ima OIS(obavezno). Utor za microSD nije na odmet.

Nemaš tu puno izbora, ako gledaš noviji model koji ima OIS na glavnoj kameri.

Mi Note 10, odlična cijena, vrhunske kamere, super baterija.

Ostalo su samo flagship modeli tipa Mi 10, Mi 10T Pro... ili Redmi K30 Pro Zoom, ali nema globalne verzije.

9 godina
Šta nema više Mi Maxa?
Šteta što više nema mobitela s dvije kamere i tjt....
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 11:56 (Dex.pwn).
11 godina

Pozdrav,

koja opcija mobitela je dobra do 1000kn za manje kompliciranije korištenje?

http://dogadaji.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Dex.pwn kaže...
Šta nema više Mi Maxa?
Šteta što više nema mobitela s dvije kamere i tjt....

Sad su svi Mi Max. 

Imaš Pixel i iPhone s dvije kamere.

9 godina
IPhone nikad, samo Xiaomi
11 godina
joze kaže...

Pozdrav,

koja opcija mobitela je dobra do 1000kn za manje kompliciranije korištenje?

Realme 5i....

https://www.mobis.hr/proizvodi/mobiteli/realme-5i-4gb-64gb-zeleni-8234/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

9 godina

Pozdrav...koji mob bi bio best buy za nekih 500eura / 3500kn? Najbitnije su baterija i kamera. Može i njuškalo (iako radije dućan ako nije velika razlika) ali da je nov i nekorišten..totalno nisam u toku sto je aktualno. 

Hvala! 

0 0 hvala 0
4 tjedna
protjeran

Jel moze netko napisati ducan izvana gdje ima XIAOMI MI 10 PRO za kupiti a da je provjereno i da je dostava u roku 3 dana... Imam Visa electron karticu od Zagrebacke banke to bi trebalo šljakat...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 22:00 (ActionReaction).

0 0 hvala 0
11 godina
bzvz92 kaže...

Pozdrav...koji mob bi bio best buy za nekih 500eura / 3500kn? Najbitnije su baterija i kamera. Može i njuškalo (iako radije dućan ako nije velika razlika) ali da je nov i nekorišten..totalno nisam u toku sto je aktualno. 

Hvala! 

Galaxy S20 FE na njuškalu imaš za 3300-3500kn zapakirano.

8 godina

Pozdrav ekipa :-)

zanima me kakva je podrška sada kod Huawei mobitela što se klasičnih aplikacija tiće (Nova Luncher, Whatsapp, Gmail...) ?? ili bolje da ih izbjegavam??

Hvala! 

0 0 hvala 0
9 godina
bzvz92 kaže...

Hvala! 

Mi Note 10 - 2700kn

Mi 10T Pro - 3670kn

Poco F2 Pro - 2900kn

+ samsung koji ti je kolega preporučio

ActionReaction kaže...

Jel moze netko napisati ducan izvana gdje ima XIAOMI MI 10 PRO za kupiti a da je provjereno i da je dostava u roku 3 dana... Imam Visa electron karticu od Zagrebacke banke to bi trebalo šljakat...

Za 3 dana vjerojatno od nigdje, samo dok pošalju obično prođe 2-3 dana + još barem 2-3 dana dok stigne i to ako ide DHL-om ili sličnom kurirskom službom, ako ide preko pošte onda će biti i duže.

4 tjedna
protjeran

mzopg

A gdje ima za kupiti vani da je dobra cijena, recimo do 5000kn..

Gledam kod nas na mobileshop ima MI 10 8/256 za 4300kn (prodavatelj jamstvo, nije eu jamsto kao za vecinu stvari) na ekupi sa popustom ga imam za 4300 ali 8/128... 

Ekupi mi važi za provjeren ducan, dok kod mobileshopa neznam kako ide kod garancije, sve se šalje postom i procedura je upitna koliko traje jer neznma gdje ga šalju...

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 17:52 (ActionReaction).

0 0 hvala 0
9 godina
ActionReaction kaže...

mzopg

A gdje ima za kupiti vani da je dobra cijena, recimo do 5000kn..

Gledam kod nas na mobileshop ima MI 10 8/256 za 4300kn (prodavatelj jamstvo, nije eu jamsto kao za vecinu stvari) na ekupi sa popustom ga imam za 4300 ali 8/128... 

Ekupi mi važi za provjeren ducan, dok kod mobileshopa neznam kako ide kod garancije, sve se šalje postom i procedura je upitna koliko traje jer neznma gdje ga šalju...

Mi 10 ili Mi 10 Pro? Ranije si spomenuo Mi 10 Pro, teško ćeš njega kod nas naći za 4300.

Mi 10 Pro imaš sad na akciji kod giztop.com, Kineska verzija, ali stiže sa globalnim romom instaliranim.

https://www.giztop.com/xiaomi-mi-10-pro-5g.html

Kupon za popust: GTRE4

S kuponom dođe oko 4400kn.

Ako se odlučiš kod njih kupiti prvo im pošalji mail da ti potvrde da šalju sa EU skladišta tako da nemaš trošak carine i pdv-a. Uglavnom za sve kupce iz EU šalju sa EU skladišta, ali bolje imati to na pismeno. Plaćanje paypalom ako nešto zeznu imaš dodatno osiguranje. Garanciju daju 2 godine.

4 tjedna
protjeran

Kazem ako bi izvana onda bi na pro, ali mi dosta tih ducana djelue nepouzdano a paypal nemam.

A kod nas ako bi uzimao onda bi isao na mi 10, zato sam te i pitao sta kazs na one dvije opcije?

EDIT

Kaj znaci tocno kineska verzija, jel to neka sitna razlika u izgledu i softwerskoj podrsci, a globalni rom da je instaliran softwer i za druge zemlje osim kine?

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 18:20 (ActionReaction).

0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice