Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 31.203
|
čitano: 8.324.856
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ficosime kaže...

Ja se upravo dvoumim isto između ovog Realme i Mi Note 10 Lite
Mozda zvuci glupo ali headphone jack mi je i dalje prevaga nekako, a Xiaomi nudi jos uvijek

Mi 10 Lite u Alo Alo je za te novce najbolji.

7 godina
Pomoć pri odabiru mobitela

Kolegi s posla hitno treba 400kn pa mi nudi mi 10 5g single sim star mjesec dana kupljen kod nas za poco f2 pro moj i 400 kn....jel no brainer? 

P.s. doma je mi10 5g single sim green

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 15:23 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
mariolla79 kaže...

Kolegi s posla hitno treba 400kn pa mi nudi mi 10 5g single sim star mjesec dana kupljen kod nas za poco f2 pro moj i 400 kn....jel no brainer? 

P.s. doma je mi10 5g single sim green

Mislim da je, ukoliko su uređaji u istom stanju, da nije jedan kao novi, a drugi kao da je stigao s ratišta. 

Novi Poco F2 Pro kod nas je 3000kn, Mi 10 4200kn, ako gledamo 128GB modele.

Kod polovnih će isto biti osjetna razlika, barem 1000kn u korist Mi 10.

7 godina

Moj je kao i njegov ko iz ducana.  ..vec sam mjenjao...e sad sam miran duze vrijeme..htio s poca na note 10 jer mi je falila kamera i jaca batka nesto a sad skoro imam sve sto mi treba za 400 kn vise..nakraju lega ostavio 100kn u birtiji na cugu i cevape...a trebalo je obrnuto..on je svojeg kupio 04.08 2020

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 15:47 (mariolla79).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina

Ako nekoga zanima odličan kamera mob, najbolji za svoju cijenu sa super baterijom ima sad priliku za 2800kn:

https://www.tia-mobiteli.hr/detaljan-prikaz.aspx?gid=MI_NOTE_10_RASP

0 0 hvala 1
5 godina

Tražim mobitel do cca 2500 kn. Zasad mi se izbor sveo na:

Xiaomi Mi 10 Lite 5G,

Realme X50 5G i

OnePlus Nord koji je malo skuplji.

Ne igram igrice pa su prioriteti recimo kamera i baterija te da se može kupiti u RH zbog garancije, ali nije ni nešto drugo isključeno.

Koji bi preporučili od ova tri ili neki četvrti u tom cjenovnom rangu?

3 Xiaoomi Mi 10 Lite 5G
1 Realme X50 5G
1 OnePlus Nord

0 0 hvala 0
9 godina
ottokc kaže...

Tražim mobitel do cca 2500 kn. Zasad mi se izbor sveo na:

Xiaomi Mi 10 Lite 5G,

Realme X50 5G i

OnePlus Nord koji je malo skuplji.

Ne igram igrice pa su prioriteti recimo kamera i baterija te da se može kupiti u RH zbog garancije, ali nije ni nešto drugo isključeno.

Koji bi preporučili od ova tri ili neki četvrti u tom cjenovnom rangu?

Pogledaj moj post iznad tvoga, skupi još 300kn i uzmi si najbolji kamera uređaj za te novce i uz to ima izvrsnu bateriju, bolju od svih koje si nabrojao.

EDIT: prodano. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 18:21 (mzopg).
10 godina

Upravo sam sebi kupio Xiaomi Mi 10 Lite, pa sam dosta čitao i gledao recenzije za njihove mobitele. 

Ako ti je kamera prioritet onda definitivno pogledaj Xiaomi Mi Note 10 Lite. Isti cjenovni rang, ali ima Sony kameru vidljivo bolju od Mi 10 Lite.

Ima nešto slabiji procesor i overall hardware, ali pošto ne igraš igrice nećeš niti osjetiti razliku.

Ono što je mene prodalo za Mi 10 5G jest što Note 10 ima zakrivljeni ekran koji jednostavno ne volim. Ako ti paše, a kamera ti je prioritet, preporucam da pogledas i njega!

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 20:43 (ficosime).
10 godina

evo zgodne stvarčice:

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Mobiteli-i-dodaci/Poco-X3-6-128GB-NFC/p/300FIYI

ne znam kako imaju te poneke cijene dobre (laptopi im nikako nisu jeftini), ali sam s Abrakadabre uzeo Redmi Note 8T u veljači prošle godine za 1294 kn, za koliko se danas prodaju...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
ficosime kaže...

Upravo sam sebi kupio Xiaomi Mi 10 Lite, pa sam dosta čitao i gledao recenzije za njihove mobitele. 

Ako ti je kamera prioritet onda definitivno pogledaj Xiaomi Mi Note 10 Lite. Isti cjenovni rang, ali ima Sony kameru vidljivo bolju od Mi 10 Lite.

Ima nešto slabiji procesor i overall hardware, ali pošto ne igraš igrice nećeš niti osjetiti razliku.

Ono što je mene prodalo za Mi 10 5G jest što Note 10 ima zakrivljeni ekran koji jednostavno ne volim. Ako ti paše, a kamera ti je prioritet, preporucam da pogledas i njega!

Ni ja nisam pristaša zakrivljenih ekrana, pa mi je izbor zato i bio ova tri. Kako si zadovoljan s telefonom? Trenutno imam Mi 5 kojeg koristim već tri godine, a nakon te tri godine više se skoro i ne može naći mobitel manjih dimenzija, prihvatljive cijene i karakteristika.

U izbor mi sada ulazi i ovaj POCO X3 na Abrakadabri za 2000 kuna....

4 godine
Hoćeš manje dimenzije, a gledaš Poco X3

0 0 hvala 0
5 godina
Gogo222 kaže...
Hoćeš manje dimenzije, a gledaš Poco X3

I ostali su tih dimenzija, pa ne mogu gledat nešto čega nema.....

4 godine
Pa nisu svi

0 0 hvala 0
5 godina

Slušam prijedloge, manjih dimenzija, do 2500 kuna, dobre kamere i baterije i ne neki vivax, noa islično...

4 godine

Pixel 4a..samo moras malo pricekati

7 godina
bluBear kaže...

Pixel 4a..samo moras malo pricekati

Ne ocekujem da ce biti ispod 3200~kn kad izadje

9 godina

Moj OnePlus 6 pomalo rikava, vrijeme je za novi mob.. Koji je trenutno best buy u rangu do 600 Eura? OnePlus 8 je ok?

0 0 hvala 0
5 godina
Pričekaj malo da OnePlus 8T izađe, trebao bi uskoro. Ako bude ok cijena možeš kupiti 8T a ako ne, 8 će sigurno dobiti korekciju cijene.

0 0 hvala 0
9 godina

Malo mi je hitno jer mi rikava ovaj sadašnji OnePlus 6. Kad izlazi 8T?

0 0 hvala 0
9 godina
Za oko mjesec dana. A što točno ne valja sa OP6 da rikava?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

Mobitel do 1000kn, za covjeka od 50-60 godina , sluzio bi za poziv,wapp i ponekad malo googlanja i youtuba.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Boixus Nois PS kaže...

Mobitel do 1000kn, za covjeka od 50-60 godina , sluzio bi za poziv,wapp i ponekad malo googlanja i youtuba.

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Mobiteli-i-dodaci/REDMI-9C-3-64-GB-NFC/p/800FIHU

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
10 godina

Xiaomi Mi 10 lite - 6/128......2399.00kn. Vrhunska ponuda. Neznam kakav je shop.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Djeluje ok, kak si ga našao ?

0 0 hvala 0
9 godina
zuper kaže...
Za oko mjesec dana. A što točno ne valja sa OP6 da rikava?

Otkad je ovaj zadnji update, ili jednostavno zablokira pa ga moram resetirat. Ili se sam resetira. Jucer po prvi put se ugasio, mislio sam da je mrtav. Nakon 2 sata se upalio, ali je onda par sati zapinjao na bootu. Uspio sam ga kasnije nekako do recoveryja dovest, pa sam ga uspio upalit

9 godina
Jesi napravio hard reset? Nisam gledao, jel to izoliran slučaj ili su i drugi modeli 6 pogođeni tim update-om?
Jer ako si inače zadovoljan mobom, čemu mjenjati. SD 845, 6 ili 8 GB RAM kolko već ima i danas garantiraju vrhunske performanse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
bodija kaže...

Xiaomi Mi 10 lite - 6/128......2399.00kn. Vrhunska ponuda. Neznam kakav je shop.

Evo , ogradio sam se o shopu u bivšem postu i malo prosurfao po netu. SHOP NIJE ZA PREPORUČUTI.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 19:19 (bodija).
12 godina

Bok!

Trebam pomoć. Cura mijenja mobitel, uzet će nešto na A1 uz pretplatu, gledali smo dobru tarifu (možemo ju dobiti s nekim popustom pa iznosi cca 120 kn mjesečno)

Uz tarifu bi uzela i mobitel, i gledamo neki cjenovni rang da tarifa + mobitel mjesečno ne budu preko 200 kn. Za sad smo na Xiaomiu Redmi Note 9 Pro.

Cura nije neki tech freak, ne prčka puno po mobitelu (osim IG, facebooka i ostalih pi*darija), al joj je bitno da je kamera OK, i da po njoj ne treba puno prčkati. Znam da ovaj Xiaomi sa GCam-om daje odlične rezultate, pa mislim da bi joj to bila dobra opcija za point and shoot kameru, bez puno filozofiranja.

Imate možda koju drugu preporuku? Napominjem da mobite mora biti dostupan preko A1 mreže.

0 0 hvala 0
10 godina

Nakon što sam sebi uzeo Mi 10 Lite, trebao bih pomoć za drugi mobitel.

Nešto do 2400kn, s tim da joj je bitna kamera i da ima 3.5 headphone jack

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
A šta fali Mi 10 lite ?

0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice