Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.800
|
čitano: 10.878.552
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zabranjeniples kaže...
hardcoree kaže...

Samsung s21 ili S21 Fe ? Frend bi uzeo. 

Kamera nije toliko bitna, koliko gejming, ali ništa prezahtjevno. Jedna igrica se igra, tenis. 

U osnovi exynos vs Snapdragon? Preporučio bih Snapdragon bez razmišljanja, ali oko 888 se vrte priče da više guta bateriju i pregrijava se pa...

Moj ti je savjet S20FE Snapdragon verzija, telefon pun pogodak.

Iskreno, ovakav S21FE, kad uzmemo u obzir cijenu, mi nema nikakvog smisla pored S20FE Snap verzije.

 I to sam razmišljao. Najteže je preporučiti frendu. Doduše sad ima s20 pa nema baš smisla.  

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa baš nema smisla ugrade sa S20 na S21FE. Praktički ništa novo.

Sigurno je baterija na S20 koma pa onda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
EXIMO kaže...

Može preporuka brzog punjača, nekakav best buy? Držao bih ga na poslu.

Da li je 20W dovoljno brz punjač za današnje mobitele?

Cijena od 70 kn mi je skroz ok!

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Možda nadodati malo za 33w i dodatni ulaz(C+A).

 

https://aloalo.hr/mi-33w-wall-charger-type-ac-proizvod-17345/

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
EXIMO kaže...
EXIMO kaže...

Može preporuka brzog punjača, nekakav best buy? Držao bih ga na poslu.

Da li je 20W dovoljno brz punjač za današnje mobitele?

Cijena od 70 kn mi je skroz ok!

 Ako ti je to dosta, je. Imam Samsung s10 lite i pun je za sat. Da ima bolje i brže, ima. Meni je ok. Vidi sam kako ti paše. Ako podržava puno brže uzmi jači. Ako ne, dobro je. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 7:52 (hardcoree).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Jel se smije mob koji podržava 18w puniti sa jačim punjačima npr 20w ili 33w itd ?

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mislim da ti to nema veze tj on če i dalje puniti sa 18W jer mora CPU podržavati jaće punjenje...ali možda sam u krivu vidi šta če i drugi još reć.

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dud kaže...

Jel se smije mob koji podržava 18w puniti sa jačim punjačima npr 20w ili 33w itd ?

 Smije, punjač će isporučiti struju koju mob zatraži u tvom slučaju će to biti 18W.

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, moze pomoc. Dakle posjedujem huawei p30 pro vec 2ipo godine i dobro me sluzi. Eh sad kroz mjesec dana mi se blizi kraj ugocora u tcomu tw su me danas zvali i ponudili mi Samsung Galaxy S21 FE 5G za nelu finu pare pa me zanima dal bi to bilo poboljšanje ili nazadovanje u odnosu na huawei p30 pro?

L. P

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sigurno je jedno, da ima bolji procesor...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Brži je, ima bolji ekran, stereo zvučnike, najnoviji Android i buduće nadogradnje.

Kamere su po meni bolje na P30 Pro. Video je bolji na Samsungu.

Mislim, ako je baš dobra ponuda uzmi i probaj. Ak ti se neće svidjeti, lako ga prodaš dalje.

Iako, sljedeći mjesec izlazi novi S22 pa pitaj bi li onda nudili njega uz neki popust...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

S21 ima očajnu bateriju, i unatoč Exynosu 2100 i dalje ima trzave animacije, pregrijava se, a igranje bez punjača se može zaboraviti. P30 Pro i dalje ima bolju bateriju, brže punjenje i usporedivu kameru, iako je već 3 godine star. Ja bi tu dobro razmislio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

S21 FE ima Snap 888. Baterija je veća i sumnjam da ima lošiju autonomiju od 2 i po godine starog mobitela. Ja na One UI Android 12 nemam nikakvih trzaja

Općenito, S21 FE je definitivno bolji mob. Velim, ako je dobar popust, može uzeti i probati.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Probao sam jucer u Elipsu S21FE i mogu rec da je dobar mob, jedino kaj nije premium filing u ruci kao S21+, ali nema neke zamjerke jer je dobro napravljen i super radi. A sto se tice prelaska da imam P30Pro nema sanse da predem na nesto novije jedino da izade S22 serija i da bude sve ok, a nadam se da bude i da napokon ugrade samo Snapdragon proc za nase trziste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji mob uzeti preko pretplate na 24 rate od ova 2:

- Xiaomi Redmi Note 10 5G ili

- Motorola Moto G60 ?

Koštali bi me 35-40 kn mjesečno, to mi je maksimum za platit uz mjesečnu naknadu za pretplatu.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Svakako G60, ako ti nešto veći/teži uređaj nije problem.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...

S21 FE ima Snap 888. Baterija je veća i sumnjam da ima lošiju autonomiju od 2 i po godine starog mobitela. Ja na One UI Android 12 nemam nikakvih trzaja

Općenito, S21 FE je definitivno bolji mob. Velim, ako je dobar popust, može uzeti i probati.

Plus još napomena da navodno i S22 izlazi sa Snapdragonom što bi bio vrhunkski razvoj događaja za sva tržišta gdje su uvijek slali to svoje smeće od Exynosa.

 

Nakon nekoliko generacija korištenja S flagship serije jednostavno sam odustao od njih upravo radi slabe baterije koja je nuspojava njihovog procesora.

 

 

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sto da si uzme od mobitela do 2500 s njuskala..cijena slicna a52s ili honor 50 ili nesto trece..pitam za mamu ima neki galaxy 4+ 8li tak nekaj skoro 3 godine pa odlazi polako

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

A52s. Bez puno razmišljanja.

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A52s dolazi s punjacem ili ne?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dolazi s punjačem standardno...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima sto pametno od xiaomia? Stara je rekla da ide do 3000..znaci a52s,honor 50 ili nesto od xiao.ia? Znaci neki bestbuy do 3k..da kamera nije sit i da ima dobru bateriju..to su 2 vazna uvjeta

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Što bi se danas smatralo solidnim upgradeom za m20 pro?

Bolja kamera/baterija 3,5mm port.

Gledam malo po ovim centrima, prošlo je više od dvije godine i ništa mi ne izgleda značajno bolje. Vidim uz to da nitko nema u ponudi od huaweija p ni m seriju. Pretpostavljam cijena pre visoka pa ne uvoze ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Ima sto pametno od xiaomia? Stara je rekla da ide do 3000..znaci a52s,honor 50 ili nesto od xiao.ia? Znaci neki bestbuy do 3k..da kamera nije sit i da ima dobru bateriju..to su 2 vazna uvjeta

 

S20 FE Snapdragon.

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

S20fe SD nema na njuskalu,tak da otpada..nesto jos osim a52s i honor 50?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

S20fe SD nema na njuskalu,tak da otpada..nesto jos osim a52s i honor 50?

 ima ih poprilicno. s20fe SD

manje vise u nas i nema kupit exynos verziju jos od ljeta

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel netko probao uzeti samo mobitel u tomatu: A52s 5G? Reklamiraju ga uz pretplatu bez ugovorne obveze za 2300 odnosno 2200kn.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomislav10 kaže...

Jel netko probao uzeti samo mobitel u tomatu: A52s 5G? Reklamiraju ga uz pretplatu bez ugovorne obveze za 2300 odnosno 2200kn.

 Mislim da ti je to iznos bez pdv-a. Jer i za pretplatu koju ja imam pise 80 kn a zapravo je 100 kn

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

S20fe SD nema na njuskalu,tak da otpada..nesto jos osim a52s i honor 50?

 

Što, na njuškalu je sigurnija kupovina nego u trgovini? :)

 

thebatman kaže...
mariolla79 kaže...

S20fe SD nema na njuskalu,tak da otpada..nesto jos osim a52s i honor 50?

 ima ih poprilicno. s20fe SD

manje vise u nas i nema kupit exynos verziju jos od ljeta

 

A ima svega, Exynos zaliha ima dosta po našim trgovinama, tako i na njuškalu, al da, vidio sam da ima i 4g SD verzija po njušci...

 

Koliko znam, G780f je 4g Exynos, G780g je 4g SD865 a G781 je 5g SD865.

 

Pa bi bilo dobro pitati prodavače da uslikaju podatke na kutiji gdje stoje te oznake jer su naslovi i opisi oglasa poprilično oskudni kod većine prodavača.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Btw. Valjda mogu pitati ovdje, vezano za Samsung A52...

 

Majci sam sve detaljno namjestio na mobu i postavio i rasporedio aplikacije na desktopu odnosno home screenu(dvije stranice), u app draweru većinu aplikacija ubacio u foldere tako da zauzimaju samo jednu stranicu...

 

I danas restartao mob kad ono sve se poremetilo, na home screenu sve aplikacije zbrčkane i većina nedostaje, u app draweru se vratile dvije stranice i nema foldera...

 

Jel netko imao slično iskustvo?

 

Što je još gore, postavio sam onu opciju da se aplikacije/raspored ne može mijenjati na home screenu dok se ne makne ta opcija u postavkama.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 16:52 (Chriss).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice