Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.935
|
čitano: 10.917.252
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Alex Mercer kaže...
mzopg kaže...

 

 

Bilo je tu u temi par kolega koji su koristili S20 FE i zamjerka je bila na grijanju uređaja i kratkom trajanju baterije, 

 Zar to nije samo problem kod exynosa?

 Da, nisam vidio da si stavio SD verzija, sorry.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav znalci,
Razbila sam si xiaomi mi a1 vec dvaput, ne da mi se mijenjati opet ekran, a mozda je i vrijeme za neki noviji pa molim preporuku za mob do 1200 kn, max 1500. Ne smatram se zahtjevnim korisnikom, treba mi za drustvene mreže, da radi fluidno, baterija da drži što više i po mogucnosti solidna kamera.
thankss

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi redmi note 10 za 1500kn, realme 6s za 1000kn npr.

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok ekipa, kratko pitanje. 

Za fotke i videe huawei p 30 ili samsung galaxy a 52s 5g?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pegaz2507 kaže...

Bok ekipa, kratko pitanje. 

Za fotke i videe huawei p 30 ili samsung galaxy a 52s 5g?

 

 

Ja bi tu isao na P30.

5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pegaz2507 kaže...

Bok ekipa, kratko pitanje. 

Za fotke i videe huawei p 30 ili samsung galaxy a 52s 5g?

 A52

5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hehe daj se dogovorite. 

Cura ima p 30 ali ona je samo point and shoot pa sam mislil da bi joj mozda a 52 bolje odgovaral. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A52s naravno. P30 je zastario, i tu po meni uopće nema dvojbe...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dalo bi se raspravljati, P30 nema stereo zvucnike i ne podrzava 5G al po svemu drugom sisa midrange samsunga osim mozda zaslonu
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne bi se baš složio. SD778G je jači od Kirina 980, a A52s ima i 120 Hz refresh, IP67, 5G, bolju bateriju i daleko dužu softversku podršku.

P30 je teško pronaći s garancijom, ali eto ima bolju kameru i kompaktan je, što je mnogima bitno.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A kakva su iskustva sa samsungovim nadogradnjama? Super kaj je tak duga podrska no zanima me jel mobiteli rade jednako dobro kao i na onom softweru s kojim je kupljen..

Imam doma redmi note 5 prastari i radi skroz oke jer na njemu nisu radene neke nadogradnje velike, ima dobar stari miui s kojim je radio i u ono vrijeme perfektno, nadogradit ga ne zelim jer se svi zale da kamera ima losiju sliku i da nije tak fluidan vise, a dobis samo malo ljepse sucelje.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Samsung radi još i bolje sa nadogradnjama. Sad ćemo vidjeti kad dođe OneUI 4.0
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
I btw. miljama bolje od Xiaomi MIUI-a
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koji mobitel u rangu od 2500 do 3300 kn? Našao sam Nord i Nord2 koji se uklapaju u taj rang ali čitajući iskustva ljudi nisu baš bajna ili su se do danas neke stvari promjenile? Može preporuka i drugih mobitela samo da nije Xiaomi i Samsung.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xyloto kaže...
Koji mobitel u rangu od 2500 do 3300 kn? Našao sam Nord i Nord2 koji se uklapaju u taj rang ali čitajući iskustva ljudi nisu baš bajna ili su se do danas neke stvari promjenile? Može preporuka i drugih mobitela samo da nije Xiaomi i Samsung.

 Nemaš baš puno izbora ako ćeš izbjegavati Xiaomi i Samsung.

Možda Realme 8 PRO ako ćeš ići za niži rang te cijene. Može ga se naći za 2500-2700kn.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xyloto kaže...
Koji mobitel u rangu od 2500 do 3300 kn? Našao sam Nord i Nord2 koji se uklapaju u taj rang ali čitajući iskustva ljudi nisu baš bajna ili su se do danas neke stvari promjenile? Može preporuka i drugih mobitela samo da nije Xiaomi i Samsung.

 Itekako ima izbora. Realme GT za 429 eura, OnePlus 8T za 377 eura, Realme GT Master za 2500kn kod nas ili Master Explorer za 457 eura...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xyloto kaže...
Koji mobitel u rangu od 2500 do 3300 kn? Našao sam Nord i Nord2 koji se uklapaju u taj rang ali čitajući iskustva ljudi nisu baš bajna ili su se do danas neke stvari promjenile? Može preporuka i drugih mobitela samo da nije Xiaomi i Samsung.

 Uz spomenute iPhone SE ili Pixel 4a.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
@vepar gdje si našao 8T za 377 eura?
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2021 18:42 (Xyloto).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pa Nord 2 je za svoju cijenu jako dobar uređaj. Kakve probleme bi on imao?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja sam uzeo Huawei P40 (ne PRO) za 1900 Kn u mint stanju sa jos godinu dana jamstva.

Cijena bagatela, a instalacija GMS servisa nikada jednostavnija.

Ono sto me odvracalo do sada od kupnje je bio nedostatak Gpay-a koji koristim na dnevnoj bazi a saznao sam za alternativu koja se zove Curve Pay i danas ju isprobao i radi kao i Gpay tako da nema nikakvih prepreka da vise ne gledam taj mob.

Ako netko ima dileme oko toga mozda mu pomogne moje iskustvo...dobije se top model za nikakvu cijenu sa odlicnim kamerama.

 
1 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xyloto kaže...
@vepar gdje si našao 8T za 377 eura?

 

Vjerojatno na TRADINGSHENZEN

 

Jednom sam ih pitao za carinu odnosno PDV, rekli su da šalju global priorityem i da se ništa ekstra ne plaća...

 

Isto, pitao sam ih dali su uređaji zapakirani, rekli su da jesu ali da oni otvaraju radi provjere pa sam pitao mogu li ih ostaviti zapakirane, da da ali da onda ne garantiraju ako uređaj pri otvaranju nije u redu...

 

I tako nedavno razmišljao uzeti 7T, bio oko 300eur i za svaki slučaj pitao i rekli da moraju otvoriti za provjeru, sad jel to zato šta 7T nije bio potpuno nov ili sad tako rade za sve uređaje, nez...

 

Možda da netko od vas pita jel šalju zapakirane, meni sigurno neće potvrdno odgovoriti s obzirom da su mi već odgovorili...

 

Evo kontakta na whatsapp:

 

+31 6 34264698

 

 

Inače imaju EU warehouse ali malo toga bude tamo.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Bilo je prijava oko zaslona samog modela, treperenje tako nešto sam uspio pročitati po recenzijama na gsm areni.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Bilo je prijava oko zaslona samog modela, treperenje tako nešto sam uspio pročitati po recenzijama na gsm areni.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Opet ja, gdje god gledam redmi note 10, nemaju ga, pa me zanima vase misljenje o realme 8?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ocean77 kaže...

Ja sam uzeo Huawei P40 (ne PRO) za 1900 Kn u mint stanju sa jos godinu dana jamstva.

Cijena bagatela, a instalacija GMS servisa nikada jednostavnija.

Ono sto me odvracalo do sada od kupnje je bio nedostatak Gpay-a koji koristim na dnevnoj bazi a saznao sam za alternativu koja se zove Curve Pay i danas ju isprobao i radi kao i Gpay tako da nema nikakvih prepreka da vise ne gledam taj mob.

Ako netko ima dileme oko toga mozda mu pomogne moje iskustvo...dobije se top model za nikakvu cijenu sa odlicnim kamerama.

Odličan telefon i odlična cijena.

Ja sve više i više razmišljam o sličnoj opciji.

Samo PRO model :)

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Chriss kaže...
Xyloto kaže...
@vepar gdje si našao 8T za 377 eura?

 

Vjerojatno na TRADINGSHENZEN

 

Jednom sam ih pitao za carinu odnosno PDV, rekli su da šalju global priorityem i da se ništa ekstra ne plaća...

 

Isto, pitao sam ih dali su uređaji zapakirani, rekli su da jesu ali da oni otvaraju radi provjere pa sam pitao mogu li ih ostaviti zapakirane, da da ali da onda ne garantiraju ako uređaj pri otvaranju nije u redu...

 

I tako nedavno razmišljao uzeti 7T, bio oko 300eur i za svaki slučaj pitao i rekli da moraju otvoriti za provjeru, sad jel to zato šta 7T nije bio potpuno nov ili sad tako rade za sve uređaje, nez...

 

Možda da netko od vas pita jel šalju zapakirane, meni sigurno neće potvrdno odgovoriti s obzirom da su mi već odgovorili...

 

Evo kontakta na whatsapp:

 

+31 6 34264698

 

 

Inače imaju EU warehouse ali malo toga bude tamo.

 Da, oni šalju iz Kine DHL-om i nema PDV-a i carinskih troškova. Meni osobno ne smeta što otvore kutiju i provjere.

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zoharbizo kaže...
ocean77 kaže...

Ja sam uzeo Huawei P40 (ne PRO) za 1900 Kn u mint stanju sa jos godinu dana jamstva.

Cijena bagatela, a instalacija GMS servisa nikada jednostavnija.

Ono sto me odvracalo do sada od kupnje je bio nedostatak Gpay-a koji koristim na dnevnoj bazi a saznao sam za alternativu koja se zove Curve Pay i danas ju isprobao i radi kao i Gpay tako da nema nikakvih prepreka da vise ne gledam taj mob.

Ako netko ima dileme oko toga mozda mu pomogne moje iskustvo...dobije se top model za nikakvu cijenu sa odlicnim kamerama.

Odličan telefon i odlična cijena.

Ja sve više i više razmišljam o sličnoj opciji.

Samo PRO model :)

 

 

Ja sam imao prije par mjeseci PRO model i nije mi odgovarao.

Jbg, ja sam od onih kojima je nekada "manje je više" pa mi recimo vise lezi manje opticko uvecanje od 3X naspram 5X  koliko ima PRO.

Isto tako mi vise treba sira UW kamera dok PRO model ima UW kameru koja jedva da se i moze zvati UW kamerom obzirom da je dosta uskih 18mm.

Na obicnom P40 mi vise odgovara ravan ekran i kompaktnije dimenzije i naravno znatno niza cijena...mene je ispao cca 1000 kn manje od PRO verzije koja mi ne vrijedi te razlike.

 

 

 

 

2 godine
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Htio bih zaštiti zaslon svog mobtela, zanima me ima li po ovim shopping centrima mogućnost da negdje dodjem i da mi oni zalijepe to kaljeno staklo kako spada? I koliko bi to koštalo?

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa !

 

Što kupiti za nezahtjevnog korisnika do 1500kn a može i manje u Hr trgovini ?

 

Igre se ne igraju, samo nekolike aplikacije i to je to. 

Bitna je što bolja baterija, mob bi se koristio bar dvije godine.

 

Hvala !

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice