Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.747
|
čitano: 10.864.447
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ma F1 je neuništiv 

Jedan od najboljih telefona koje sam imao.

 

 

I want to believe
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hardcoree kaže...

Žalosno je što krajem 2021. godine uopće moramo napominjati da je riješen problem proximity senzora kod razgovora. Do nedavno sam uredno, dok sam koristio mobitel za ono što mu je primarna svrha, licem završavao pozive, stavljao na hold, mute, zvao druge ljude etc. Super da ti sve radi, ali meni je nebulozno da se mora posebno napominjati da sve radi ok na mobitelu od 3000 kn. Čak i pozivi. 

 

Svaki mob je imao poneki SW problem, manje je onih koji nisu imali bas nikakvih.Cak dok sam koristio iPhone bilo je sitnih SW problema koji su se rjesavali kroz update.

Sjecam se i HTC 10 i problema sa fokusiranjem, a update sam mjesecima cekao.

Nije ni Samsung bio lisen problema, a najfriskije sjecanje mi je Huawei za koji ne znam jel bi rekao da su bili SW problemi ili jednostavno feature...kako god, prodao sam ih jer mi se nije dalo zivjeti s tim... ovdje bi jedino izdvojio Huawei Mate 20 PRO koji je njihov najbolji mob do danas.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
stype_zd kaže...

Mi 10s sam baš sad gledao na gsmarena.com i vidim da je gotovo isti mob kao i F3 s tim da F3 ima 120Hz naspram 90hz dok Mi 10s ima bolju kameru i bežično punjenje I u varijanti 128GB ima 8GB memorije za razliku od 6/128GB kod F3...

 

https://m.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=10780&idPhone1=10758

 

Imaš savjet odakle naručiti Mi10s?

 Vidi kod njih, sad je na akciji:

https://tradingshenzhen.com/en/xiaomi-mi-10s/xiaomi-mi-10s-8gb128gb-snapdragon-870

 

Provjeri šalju li sa EU skladišta ili iz Kine preko EU Priority line da nemaš dodatnih troškova.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gleeson kaže...

Možete li mi preporučiti dvije opcije za novi mob:

 

#1 najjeftiniji mogući, neovisno o performansama, kameri itd. ali da radi brzo i normalno i da neće za 2 godine biti prespor i neiskoristiv

 

#2 isto kao gore, ali s izmjenom da kamera bude što bolja može biti, a da je mob pri tom još uvijek u nižem cijenovnom rangu

 Eh, dečki, može koja riječ o ovome?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gleeson kaže...
Gleeson kaže...

Možete li mi preporučiti dvije opcije za novi mob:

 

#1 najjeftiniji mogući, neovisno o performansama, kameri itd. ali da radi brzo i normalno i da neće za 2 godine biti prespor i neiskoristiv

 

#2 isto kao gore, ali s izmjenom da kamera bude što bolja može biti, a da je mob pri tom još uvijek u nižem cijenovnom rangu

 Eh, dečki, može koja riječ o ovome?

 Pa nije lako pitanje, ali evo ovako nešto.

 

1. Realme 6, Redmi 9, Redmi Note 10... prva dva su oko 1000kn, zadnji oko 1300kn. Mislim da bi svi trebali raditi 2+ godine za manje zahtjevnog korisnika. Ja još uvijek imam Redmi 4 Prime koji mi radi skroz ok, a ima 5+ godina i dosta je slabiji od navedenih.

 

2. Xiaomi Mi Note 10 - mislim da nema konkurencije, za oko 1900-2000kn top mobitel

6 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
Gleeson kaže...
Gleeson kaže...

Možete li mi preporučiti dvije opcije za novi mob:

 

#1 najjeftiniji mogući, neovisno o performansama, kameri itd. ali da radi brzo i normalno i da neće za 2 godine biti prespor i neiskoristiv

 

#2 isto kao gore, ali s izmjenom da kamera bude što bolja može biti, a da je mob pri tom još uvijek u nižem cijenovnom rangu

 Eh, dečki, može koja riječ o ovome?

 Pa nije lako pitanje, ali evo ovako nešto.

 

1. Realme 6, Redmi 9, Redmi Note 10... prva dva su oko 1000kn, zadnji oko 1300kn. Mislim da bi svi trebali raditi 2+ godine za manje zahtjevnog korisnika. Ja još uvijek imam Redmi 4 Prime koji mi radi skroz ok, a ima 5+ godina i dosta je slabiji od navedenih.

 

2. Xiaomi Mi Note 10 - mislim da nema konkurencije, za oko 1900-2000kn top mobitel

 a poco x3 pro vs Xiaomi Mi Note 10?

6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
Gleeson kaže...
Gleeson kaže...

Možete li mi preporučiti dvije opcije za novi mob:

 

#1 najjeftiniji mogući, neovisno o performansama, kameri itd. ali da radi brzo i normalno i da neće za 2 godine biti prespor i neiskoristiv

 

#2 isto kao gore, ali s izmjenom da kamera bude što bolja može biti, a da je mob pri tom još uvijek u nižem cijenovnom rangu

 Eh, dečki, može koja riječ o ovome?

 Pa nije lako pitanje, ali evo ovako nešto.

 

  • 1. Realme 6, Redmi 9, Redmi Note 10... prva dva su oko 1000kn, zadnji oko 1300kn. Mislim da bi svi trebali raditi 2+ godine za manje zahtjevnog korisnika. Ja još uvijek imam Redmi 4 Prime koji mi radi skroz ok, a ima 5+ godina i dosta je slabiji od navedenih.

 

2. Xiaomi Mi Note 10 - mislim da nema konkurencije, za oko 1900-2000kn top mobitel

 Umjesto Redmi 9 predložio bi Redmi 9T! Skuplji par stotina kuna ali bolja (veća) baterija, bolji procesor, brža memorija ...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
neampojma kaže...
mzopg kaže...
Gleeson kaže...
Gleeson kaže...

Možete li mi preporučiti dvije opcije za novi mob:

 

#1 najjeftiniji mogući, neovisno o performansama, kameri itd. ali da radi brzo i normalno i da neće za 2 godine biti prespor i neiskoristiv

 

#2 isto kao gore, ali s izmjenom da kamera bude što bolja može biti, a da je mob pri tom još uvijek u nižem cijenovnom rangu

 Eh, dečki, može koja riječ o ovome?

 Pa nije lako pitanje, ali evo ovako nešto.

 

1. Realme 6, Redmi 9, Redmi Note 10... prva dva su oko 1000kn, zadnji oko 1300kn. Mislim da bi svi trebali raditi 2+ godine za manje zahtjevnog korisnika. Ja još uvijek imam Redmi 4 Prime koji mi radi skroz ok, a ima 5+ godina i dosta je slabiji od navedenih.

 

2. Xiaomi Mi Note 10 - mislim da nema konkurencije, za oko 1900-2000kn top mobitel

 a poco x3 pro vs Xiaomi Mi Note 10?

 Po pitanju kamera X3 Pro nije niti blizu Mi Note 10, a kolega je napisao najbolja kamera u nižem cijenovnom rangu.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mislim DA je vrijeme za novi mob. Imao RN4X, sada imam RN5pro, jos je dobar ali baterija zeza i kamera je osla malo. Ovaj bi dao nekome, a sebi kupio nesta drugo do 2000kn, eventualno malo.preko budgeta,ali nista puno. 

 

Volio bih ostati u Redmi Note seriji,ako jos valjs ili neki drugi Xiaomi ili bilo koji. Neke preferencije imam poput led notifikacija,dobar multitasking, ne igram igre,ako igram nista zahtjevno. Vise gledanje i surfanje. Procesor nezz valjda je i Snapdragon dalje bog i batina ili se Mediatek poboljsao? Daj te par prijedloga,pa cemo viditi 😊

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Redmi note 10. Nema led notifikaciju, ali da se srediti da ti rupica od selfie kamere bude za notifikacije. Ja imam tako na samsung s10 lite. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.

Dilema između Redmi Note10 pro i Mi10t Lite u A1. Izgledaju mi poprilicno slicno pa nisam siguran a cijena je tu negdje. Ili ima jos nesto u tom rangu? naravno u a1.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Redmi Note10 pro ako hoćeš između ta dva. Ja bi za 30 kn više mjesečno išo na Mi11 lite 5G

usporedilica

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozdrav ljudi, može li mali savijet

 

Nakon prastarog samsunga (J7 2017) trebam novi mob (kupio redmi note 9s, no bilo je pred bozic i kad sam ga otpakirao vidjevši sestrin pogled proslijedio sam joj ga, bez da ga i isprobam  haha )

 

Sad se dvoumim izmedju:

 

1. MI note 10T 5G (bez pro)- 8gb/128gb cca 2000kn, rabljeni njuškalo, ( 4mj. su obicno stari, bio jedan i u vakumu ali prodan, možda ce ih biti još)

 

2. MI 11 lite 5G - 6gb/128  - 2000kn novi (vakum njuškalo)

 

Mob mi treba prvenstveno (osim telefoniranja) za surfanje, videe, citanje edukativnih sadržaja (poželjan dobar ekran), da je fluidan i brz, s dobrom baterijom, igre ne igram.

 

Za sad me najviše privlači kompaktnost 11 lite-a, 2,5mm tanji, a i na na dxopro ima bolji score camere (ne i od 10T pro verzije), iako nisam previše zahtijevan sto se tice kamere, a i ne slikam previše, no kad slikam nešto htio bih da to bude ok. Recimo ovaj samsung je bio ok.

 

Baterija mi je bitna, mi 10t je malo jaci tu ali 11 lite ima slicnu mom samsungu koji mi je držao preko dana. Benchmark je na strani 10-tke, snapdragon 865 +8gb - antutu 564k , dok 11 ima 780 + 6gb 463k, neznam jel u real lifeu to bitno, ali znam da 10t leti , jer sam isprobao pro verziju od frenda.

 

Eto, šta kažete , sta bi vi odabrali od ta dva, pitam jer neznam ostale stvari, tipa kvaliteta izrade, zvuk (koji mi je isto bitan), pouzdanost wifi-ja , jedna od bitnijih stavki, fluidnost, tj da ne zapinje na cromeu i sl., zatim durabilnost, iako volim dobro zaštiti mob, zato me i privlači kompaktnost 11-tice, jer kad na 10 staviš shockproof masku i staklo imaš sta držat

 

eto, koji od ta dva, ili nešto trece, tnx

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa, istice mi ugovor, pa razmisljam koji mobitel uzeti kod produljenja. Preferiram Samsung, a mob koristim za sve po malo. Bitna mi je kamera i da moze igrat PUBG i COD. Koji se od ovih u A deriji isplati najvise, a da ne preplacujem bezveze? Hvala

PeTak
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
IvanDado kaže...

Pozdrav ekipa, istice mi ugovor, pa razmisljam koji mobitel uzeti kod produljenja. Preferiram Samsung, a mob koristim za sve po malo. Bitna mi je kamera i da moze igrat PUBG i COD. Koji se od ovih u A deriji isplati najvise, a da ne preplacujem bezveze? Hvala

 A52 best buy

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
Gleeson kaže...
Gleeson kaže...

Možete li mi preporučiti dvije opcije za novi mob:

 

#1 najjeftiniji mogući, neovisno o performansama, kameri itd. ali da radi brzo i normalno i da neće za 2 godine biti prespor i neiskoristiv

 

#2 isto kao gore, ali s izmjenom da kamera bude što bolja može biti, a da je mob pri tom još uvijek u nižem cijenovnom rangu

 Eh, dečki, može koja riječ o ovome?

 Pa nije lako pitanje, ali evo ovako nešto.

 

1. Realme 6, Redmi 9, Redmi Note 10... prva dva su oko 1000kn, zadnji oko 1300kn. Mislim da bi svi trebali raditi 2+ godine za manje zahtjevnog korisnika. Ja još uvijek imam Redmi 4 Prime koji mi radi skroz ok, a ima 5+ godina i dosta je slabiji od navedenih.

 

2. Xiaomi Mi Note 10 - mislim da nema konkurencije, za oko 1900-2000kn top mobitel

 Što se tiće Redmija 9, gledam sad tu na linksu mobitele poredane po cijeni i ima dosta različitih verzija Redmija 9, cijenovno od 698kn do 1200 za Redmi 9T.

 

Jel bi npr. ova najjeftinija varijanta za 698kn zadovoljila ove moje kriterije iz prvog citiranog posta. Jel bi taj mob trajao 5+ god?

 

Jel neki od ovih što su skuplji 100-200 kn značajno bolji?

 

ILI

 

Našao sam Redmi 9t, koji je neko bio preporučio kao bolju verziju, na Ali za $145 (tj 925kn) 4GB/64 bez NFC-a, šalju iz Francuske (Što znači nema carine, right?). Jel bi to bila bolja varijanta? Jel mogu vjerovati Ali-ju, da je to dobra roba, ne neka muljaža ili nešto (nisam nikad s Ali-ja kupovao)?

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 9:13 (Gleeson).
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Za ovaj prvi dio pitanja, po meni ne. Model sa 2gb rama, koji je već sad vremenski pregažen, gledati kao future proof mobitel nema smisla. 

Ako uzimaš mobitel koji namjeravaš koristiti 5+ godina, probaj uzeti što "bolji"/noviji. Zavisi koji ti je max. budžet...

Za Aliex. nemam pojma. Ne naručujem više mobitele iz Kine otkad su kod nas razlike u parsto kuna, a garancija je osigurana. 

Gledaj redmi note 10, ako baš želiš ostati u note liniji. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne treba gledati ništa ni s 3GB RAM-a. 4GB je minimum za neki stabilan rad.
Po meni u rangu 1000kn, ne treba dalje gledati od Realme 6s. Žena ga koristi skoro godinu i radi isto bez greške. Nemam potrebu reklamirati nikoga, ali u toj cijeni još uvijek nudi najviše. Sposoban čipset, nije prevelik, brzo punjenje, fluidan i dobra baterija. Većinu igara vrti na visokim postavkama. Muči se s Genshin Impact i Fortnite, ali problem s tim igrama ima i hrpa skupljih mobova.
Sad je 1070kn i ko treba dobar mob u toj cijeni, nek ga ugrabi dok ima. Redmi Note 10 je ok ako želite Amoled i stereo zvučnike.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gleeson kaže...

 Što se tiće Redmija 9, gledam sad tu na linksu mobitele poredane po cijeni i ima dosta različitih verzija Redmija 9, cijenovno od 698kn do 1200 za Redmi 9T.

 

Jel bi npr. ova najjeftinija varijanta za 698kn zadovoljila ove moje kriterije iz prvog citiranog posta. Jel bi taj mob trajao 5+ god?

 

Jel neki od ovih što su skuplji 100-200 kn značajno bolji?

 

ILI

 

Našao sam Redmi 9t, koji je neko bio preporučio kao bolju verziju, na Ali za $145 (tj 925kn) 4GB/64 bez NFC-a, šalju iz Francuske (Što znači nema carine, right?). Jel bi to bila bolja varijanta? Jel mogu vjerovati Ali-ju, da je to dobra roba, ne neka muljaža ili nešto (nisam nikad s Ali-ja kupovao)?

To ti nitko ne može točno odgovoriti.

 

Ako će se koristiti uglavnom za razgovore i slanje sms-ova onda ćeš ga moći koristiti dok ne crkne, ako će se koristiti određene aplikacije onda ćeš biti uvjetovan njihovim novim verzijama koje će zahtijevati noviju verziju Androida, a taj mobitel vjerojatno službeno neće preko Androida 11, eventualno Android 12. Za pet godina ćemo imati Android 16 ako nastave ovakvim tempom. Što znači da vjerojatno nećeš imati problema sljedeće 3 godine, ali sve preko toga je vrlo upitno.

 

E sad tu je alternativno riješenje stavljanje custom ROM-a u tom slučaju ćeš vjerojatno moći na taj mobitel nakon završetka službene Android podrške staviti još barem dvije naredne verzije Androida. Tu također treba paziti koji SoC mobitel ima, pa je poželjno birati modele sa SnapDragon čipom, a ne Mediatek jer SD ima bolju ROM podršku.

 

Taj od 700kn bi uzeo isključivo ako je namijenjen osobi koja će ga koristiti za pozive, poruke, tu i tamo nešto slikati i nekakve manje zahtjevne aplikacije.

 

Kod kupovine preko Alija kupuješ od određenog trgovca, računaj da je Ali kao da si ušetao u trgovački centar pun trgovina. Je li neka trgovina pouzdana ili ne možeš vidjeti prema njenim ocjenama, a uz to si i dodatno zaštičen preko samog AliExpressa. Ako šalju iz Francuske ne bi trebalo biti nikakvih dodatnih troškova.

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ima troškova, čak i ako se šalje iz EU skladišta, platit će PDV.

https://www.bug.hr/trgovina/aliexpress-poceo-naplacivati-pdv-za-isporuke-paketa-u-hrvatsku-22180
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
Ne treba gledati ništa ni s 3GB RAM-a. 4GB je minimum za neki stabilan rad.
Po meni u rangu 1000kn, ne treba dalje gledati od Realme 6s. Žena ga koristi skoro godinu i radi isto bez greške. Nemam potrebu reklamirati nikoga, ali u toj cijeni još uvijek nudi najviše. Sposoban čipset, nije prevelik, brzo punjenje, fluidan i dobra baterija. Većinu igara vrti na visokim postavkama. Muči se s Genshin Impact i Fortnite, ali problem s tim igrama ima i hrpa skupljih mobova.
Sad je 1070kn i ko treba dobar mob u toj cijeni, nek ga ugrabi dok ima. Redmi Note 10 je ok ako želite Amoled i stereo zvučnike.

 

Mislim da smo se možda krivo razumjeli malo, to kad pitam hoće li raditi tolko i tolko godina, ja to mislim baš u doslovnom smislu, hoće li funkcionirati normalno i hoću li moći koristit Viber i neki app za bilješke, dakle ono najosnovnije funkcioniranje, ne u smislu hoće li moći još uvijek vrtit neke najnovije zahtjevne appove ili igre.


To pitam zato jer su mi do sad svi smarfoni koje sam imao prestali funkcionirat nakon nekog vremena (jedan je postao nesnosno spor i pri najosnovnijim stvarima tipa otvaranju menia, drugi nešto s baterijom ne funkcionira). Dakle, na to ja mislim kad pitam hoće li raditi 5+ god - da se ne dogodi nešto tako, tipa da treba 20 sec da otvori meni ili crkne ili nešto tako, dakle samo da normalno radi tolko dugo. Dok god mogu normalno koristit Viber, ja sam zadovoljan.


Ne igram igrice, ni ništa tako. Ne koristim mob za ništa zahtjevnije od Vibera i Google Drivea.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ok onda, uzmeš naprimjer ovaj Alcatel s 4GB RAM-a i miran si neko vrijeme...

https://www.tia-mobiteli.hr/detaljan-prikaz.aspx?gid=Alcatel%201S%205024D&utm

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 16:58 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Može preporuka za mob s odlicnom kamerom, solidne perfomanse i da je bar 6.5" veličine po mogućnosti i može veći.

 

Skoro 2 godine imam realme x2 pro, i zadovoljan sam s njime, osim kamere, cura ima s20, i njena kamera je dosta bolja od mene. Često putujem, a neda mi se nositi extra fotić, pa bih radije imao mob s odlicnom kamerom.

 

Znaci kamera da je bar u rangu s20, po mogućnosti i bolja. 

 

Također da ima high refresh ekran, bar 128gb memorije i ako ima brzo punjenje slicno mojem x2 pro, to je velika prednost. Max cijenu neću imati, znam da mogu kupiti tipa s21 ultra, ali radije bih nesto i usparao ako mob ima kameru sličnu s21. Gledao sam mi 11, samo nisam ga vidio uživo, pa ne mogu procijeniti kakve su mu perfomanse/kamera.

 

Ako može neka preporuka, bio bih zahvalan :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ako ti se sviđa S20, možda da ideš na ziher pa recimo S21+. Sa Samsungom ćeš uvijek dobiti konstrantno dobre fotke.

OnePlus 9 ima jaki hardver kamere, a i softver su dosta poboljšali zadnjim updateima pa je kamera stvarno dobra. Provjeri fotke na netu ili yt. 

Mi 11 već 3. godinu koristi tu kameru tako da vjerujem da su i oni ispolirali softver. Po viđenom daje vrhunske fotke glavnom kamerom.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ljudi. Trazim mobitel s dobrom kamerom za malo para. Ostale specifikacije apsolutno nebitne.

who died and made you king?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zrinjski kaže...

Pozdrav ljudi. Trazim mobitel s dobrom kamerom za malo para. Ostale specifikacije apsolutno nebitne.

 Koliko je to "malo para"? 

12 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

1000 kn... moze i polovno.

who died and made you king?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zrinjski kaže...

Pozdrav ljudi. Trazim mobitel s dobrom kamerom za malo para. Ostale specifikacije apsolutno nebitne.

 Dobra kamera do 1.000 kn? Rabljeni google pixel 3a izvrsne fotke ima jedan na njuskalu

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zrinjski kaže...

1000 kn... moze i polovno.

 Kako ti je kolega napisao pogledaj si stariji Pixel.

 

Možeš za te novce naći i Pocophone F1 (Poco F1) od Xiaomija, baciš na njega GCam i imaš glavnu kameru kao na Google Pixelu.

Xiaomi Mi 8 bi isto trebao biti u rangu do 1000kn, isto staviš GCam i imaš dobar mob.

 

Za malo više kuna se može naći i polovni u odličnom stanju Xiaomi Mi 9. vidim da ih ima od 1200-1300kn na njuškalu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MSN kaže...

Može preporuka za mob s odlicnom kamerom, solidne perfomanse i da je bar 6.5" veličine po mogućnosti i može veći.

 

Skoro 2 godine imam realme x2 pro, i zadovoljan sam s njime, osim kamere, cura ima s20, i njena kamera je dosta bolja od mene. Često putujem, a neda mi se nositi extra fotić, pa bih radije imao mob s odlicnom kamerom.

 

Znaci kamera da je bar u rangu s20, po mogućnosti i bolja. 

 

Također da ima high refresh ekran, bar 128gb memorije i ako ima brzo punjenje slicno mojem x2 pro, to je velika prednost. Max cijenu neću imati, znam da mogu kupiti tipa s21 ultra, ali radije bih nesto i usparao ako mob ima kameru sličnu s21. Gledao sam mi 11, samo nisam ga vidio uživo, pa ne mogu procijeniti kakve su mu perfomanse/kamera.

 

Ako može neka preporuka, bio bih zahvalan :)

 Ako ti nije problem flashnuti eu ROM pogledaj Xiaomi Mi 10 Ultra, može se nabaviti za oko 4500kn i za te novce je super mob. 120Hz display, 120W brzo punjenje i vrhunske kamere.

Imaš kupiti i verzije sa eu ROMom, ako ti se ne gnjavi s tim.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice